Forum Dragon Ball Nao

» Polskie produkcje

drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Polskie produkcje powiedzcie mi jakie znacie polskie samochody albo polskie telewizory ja znam tylko jedną marke auta Polskiego polonez a reszty nie znam w ogóle [ ort! ] Polska nic sama nieumie zrobić tylko zawsze kupuje od jakiegoś innego kraju beznadziejna ta Polska jeśli by teraz miała by być III wojna światowa to zniklibyśmy z powierzchni ziemi w przeciągu kilku dni taki mamy kraj

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez drake: 20.02.2007, 16:07
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Widzisz, mielismy w Polsce wiele lat komuny, i widac tego skutki, chocby w tym co mowisz.

Ale nie mow, ze Polska nic nie umie zrobic, jest jednak duzo polskich marek. Moj telewizor chocby jest polski, ale nazwy nie pamietam :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No u nas w Polsce produkowany jest np. Fiat Panda. Mamy dużo polskich firm spożywczych.

Głównie importujemy różne produkty, czy też zamawiamy indywidualnie. To prawda, skutki komuny widać wyraźnie.

Polonez, to kiedyś w naszym kraju był taki luksus jak teraz dobre BMW.

Osobiście wątpię żebym został całe życie w Polsce. Pewnie za kilka lat wyjadę do Anglii.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Wiedziałem że nie masz 17 lat, ale nie wiedziałem, że posuniesz się na tak bluźnierczy temat.

Zacznę od poproszenia o natychmiastową kasację lub zablokowanie tematu.

Drake kim Ty do jasnej cholery jesteś? Wstydzisz się za nasz naród? To powiem tak: ***** i nie wracaj, znajdź sobie lepsze miejsce.

17 lat masz? I co? Nie wiesz czym zasłynęła Polska.. Nie wiesz, że to właśnie Polska.. Faktycznie, wyglądasz na 10-latka.

Powinieneś się wstydzić tak chorej wypowiedzi, ludzie walczyli i umierali, abyś Ty teraz mógł być dumny że jesteś Polakiem!

Edit:

A no tak, teraz to zmazałeś ostatnią część swojego postu i nie pamiętasz co napisałeś? Ok, może i jestem chory, mów sobie co chcesz, ale kraj to jeszcze kocham. A dla niezroientowanych nasz kolega powiedział "Że Polska To porąbany kraj"

P.S. Także nie będe się z Tobą kłócił, szkoda czasu;]

Czlowieku, wiecej kultury.
SoheiMajin Gotenks

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Legolas: 20.02.2007, 16:21
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Co ty stary gadasz porąbańcu jesteś jakis chory czy co ja tu mówie o Polskich produkcjach a nie o ludziach którzy przlewali krew umierali za nasz kraj jestem z tych ludzi jak najbardziej dumny nie wiem [ ort! ] Legolas powinieneś iść do psychiatry ale nie chce [ ort! ] już się z toba kłócić

Dostajesz opomnienie. Jesli znowu zobacze jakies wyzwiska - ostrzezenie.
SoheiMajin Gotenks
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
No u nas w Polsce produkowany jest np. Fiat Panda. Mamy dużo polskich firm spożywczych.
Produkcja produkcją, ale Fiat to włoska marka. Chyba chodziło mu o różne bajerki, którymi można się polansować...

Hmm... no cóż, prócz poloneza masz jeszcze Fiat 126p, nasz mały poczciwy maluszek... A jeżeli chodzi o inne produkcje, to wątpię aby jakiś polak, chętny zakładania firmy, miał dość kasy, aby wydawać coś na dużą skalę. Ponadto człowiek uczciwy nigdy nie zarobi, a to co zrobiłby normalny polak, to zapewne w 70% produkty były by o kant "dupy" rozbicia warte, że tak powiem.
No i dochodzi konkurencja, którą ma wieloletnie doświadczenie, a i tak nieraz odwala chałę, jak myślisz, ludzie woleliby zapłacić 10% mniej za coś co jest słabszej jakości. Przecież zachodnie i wschodnie firmy wyparły by nasze w oka mgnieniu, no i firma potrzebuje czasu, aby zarobić, a jak wiadomo nikomu z polaków czekać się nie chce.

Co ty stary gadasz porąbańcu jesteś jakis chory czy co ja tu mówie o Polskich produkcjach a nie o ludziach którzy przlewali krew umierali za nasz kraj jestem z tych ludzi jak najbardziej dumny nie wiem [ ort! ] Legolas powinieneś iść do psychiatry ale nie chce [ ort! ] już się z toba kłócić
A ty znaleźć sobie kolegów...

Widzisz, mielismy w Polsce wiele lat komuny, i widac tego skutki
Ah i masz też inny powód jak na tacy. Żeby w tych czasach jakikolwiek Polak miał wpływy to mało skoro niewiele osób było stać np. na taki telewizor. I nie długo przy tym kto ostatnio objął władzę, może powrócić wszystko.

Dostajesz opomnienie. Jesli znowu zobacze jakies wyzwiska - ostrzezenie.
SoheiMajin Gotenks
Badź bezwzględny, daj mu ostrzeżenie, będzie się czuł gorzej niż w karcerzu .
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Wiadomo jesteśmy 100 lat za murzynami, ale nie widze aby tu od razu patriotyczne aspekty w fabułę mieszać. Może się troche zaczniemy rozwijać jak nasi patriotyczni, kochający ojcowiznę politycy przestana kraść z naszej krwawicy.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Megane napisał(a):
Wiadomo jesteśmy 100 lat za murzynami
Oj, za murzynami to nie, ale za Zachodem, to tak

W poprzednim poscie zapomnialem jeszcze dopisac o 123 latach zycia Polakow pod zaborami. I tak dobrze, ze zdolali sie na powrot polaczyc w jedno niepodlegle panstwo...

A tak poza tym, to tu chyba nie ma juz nad czym dyskutowac...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.191
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
BA!! Mamy znakomitą wódke LUBLIN samochody Fabryka w moim mieście produkuje porcelanę znaną na cały świat wśród koneserów oczywiście a fabryka AS uzyskała nagrodę ogólnopolską za jedyne żywe muzemu w Polsce Zelmer, Dębica, Prokom Software, Optimus, Sunrise festival !! WOŚP !! i OCZYWISTE : ME 2012 !!

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ten pedał co ma włoską nazwę na buty , piwa , żubrówka , wóda , balsam pomorski , jabole , skun.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Polskie produkcje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook