Forum Dragon Ball Nao

» Roman Giertych

Strony: 1, 2, 3  

Co o nim myslicie?

Co o nim myslicie?
Fajny gosc 35,29% 12 35,29%
Skonczony debil! 55,88% 19 55,88%
Taki sobie 8,82% 3 8,82%
Wszystkich głosów: 34
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
co sadzi cie o panie ministrze edukacji ja go nie bardzo lubie!!!!ten kretyn nic madrego nie wymysil i jeszcze ta jego morda

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Amidala: 30.03.2007, 14:13
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Spoko Ziomal Takich więcej. Mundurki Rządzą !!!! Możę jeszcze będzie kazał nosic moherowe berety ".
Ale tak na poważnie nic do niego nie mam. Dziwny jest i tyle, takie moje zdanie ( jak to w polityce).
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A ja do niego prawie nic nie mam i sie z tym nie kryje.

Mundurki, zle? w wielu krajach sa, i jest dobrze.
Pomoc dla uczennic w ciazy, zle?
Usuniecie przemocy i narkotykow ze szkoly, zle?
Dekomunizacja, zle?
Mozliwosc zdawania religii na maturze, zle?

Ogolnie to moglby byc lepszy, pewnie...

Dla beki oddalem glos na pierwsza opcje

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Nie wiem czemu, ale ta jego morda od razu sprawia, że cieplej mi na sercu. Ma w sobie to coś, co sprawia, że chce mi się śmiać jak go widzę. Ale bynajmniej nie złośliwie - jeno serdecznie.

Co o nim sądzę? Sądzę, iż jest katolikiem ze siwymi włosami, który dostał się do rządu i wprowadza reformy. Dzięki niemu między innymi dostanę mundurek ( ), a także zdam maturę, nawet jak nie zdam. Świetny człowiek. Złoty, bym rzekł.

Tak serio, to nie ma co narzekać, gorsze oszołomy się trafią jeszcze.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
No w sumie to naprawde jeszcze nie zrobił chyba czegoś strasznie złego. Choc polityką sie nie interesuje.
Ale podoba mi sie toze nagłaśnia problem przemocy w szkołach i stara sie z nim walczyć.
Mundurki też sa ok, sam chodziłem do szkoły gdzie obowiazkowo trzeba było chodzić w garniturach i uwazam ze jest to dobry pomysł.
Pomoc dla uczennic w ciaży o której ja słyszałem tez jest dobrym pomysłem moim zdaniem. Takze póki co jestem na tak.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Nie lubie go jako ministra...nie lubię jego traktowania ludzi. Byłam na jego przemówieniu kiedy był u nas na Uniwerku....nie tylko jego pomysły z kosmosu, ale brak jakiegokolwiek tłumaczenia, odpowiadania na pytania utwierdził mnie w przekonaniu, że ten człowiek sie NIE NADAJE.

I was buried alive...
I was born dead...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dziś nauczyciele dali p. ministrowi edukacji żółta koszulkę.
I nie była to koszulka lidera.
Owa symbolivzna zółta kartka to wyraźny głos środowiska nauczycieli polskich przeciwko Giertychowi.
Problemów polskiego szkolnictwa nie da się załatwić nakazując uczniom nosic mundurki,tworząc odizolowane od innych szkoły dla ucznów sprawiających problemy wychowawcze, wysyłając do szkół policjantów i przedstawicieli prokuratury czy poprzez tworzenie spiscu ciężarnych uczennic.
Te metody nie dość, że nie rozwiążą problemów, które mają za zadanie rozwiązać, to na dodatek zatuszują ich ciągłe istnienie a przez to wpłyną na ich wzrastanie.
A ta droga nie zaprowadzi polskiej oświaty do celu, do któregom winna zmierzać.
OK.
Dość tej krytyki, bo "ktoś z ministerstwa" przeczyta i jeszcze zamnkną nam stronę...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Sądzę , że forum jest właśnie tego typu miejscem, by móc wyrażać swoje opinię, o wszystkim tym, co nas intryguje. Oczywiście, jeżeli nikogo w ten sposób nie obrazimy, lecz mała krytyka nie zaszkodzi ... ale teraz przejdźmy do celu tego postu :

Roman Giertych , aktualny Minister Oświaty, jest dla mnie postacią, która całkowicie nie pasuje, do pozycji, przez niego zajmowanej. Człowiek kończący studia historyczne (w dodatku nie posiadający nic, oprócz dyplomu zakończenia tych studiów) trafił na posadę, będącą jak się wydaje, przeznaczoną dla osoby mającej tytuł profesorski ... Nie mniej nie było by to ważne, gdyby człowiek ten spełniał oczekiwania, jakie żywili do niego nauczyciele, czy w końcu jednostka, najbardziej odczuwająca jego poczynania - uczniowie.

Zacznijmy od początku. Pierwszą chybioną dla mnie decyzją, była amnestia dla maturzystów z tamtego roku. Nie rozumiem, w jaki sposób ktoś może zdać nie zdaną maturę, wydawać by się mogło, że nawet z logicznego punktu widzenia, coś jest tutaj nie tak ... Matura jest elementem, który ma sprawdzić nasze umiejętności, nabyte podczas lat nauki. Jestem tegorocznym maturzystą i uważam, że wynik 30 % z poszczególnych przedmiotów, będący wynikiem dającym zaliczenie, jest bardzo niski i z pewnością, każdy kto chodź trochę się uczył, da radę go przekroczyć. Tak więc dla kogo jest ta amnestia ? Dla leni, którzy znów dostali od losu dziką kartę i nic się od życia nie nauczą ?. Zgodzę się, że można mieć słabszy dzień, jednakże nagradzanie za nic, nie jest metodą wychowawczą, a przecież nauka wychowania, jest główną cechą, jaką powinien prezentować minister oświaty. Decyzja ta jest także nie zgodna z ówczesną konstytucją, tak więc nie miała również prawa bytu ze względu na kodeks karny narodu polskiego.

Kolejnym elementem, jest tak zwany program "zero tolerancji". Jak już wspomniał Dai, nie wydaje mi się by rozwiązaniem problemu, miały być mundurki, kamery, czy też nadzór policyjny. Sądzę, że jest to dopiero pierwszy krok ku poprawieniu sytuacji w szkołach, większy nacisk należy położyć na aspekt psychiczny sprawy. Przemoc w szkołach, jest wynikiem częstych problemów wychowawczych osób, które ją praktykują. Szkołą powinna kłaść większy nacisk na wychowanie, być może przydała by się szersza kadra pedagogów, dająca możliwość dyskretnej pomocy ... Stwierdzicie być może, że to absurd, lecz w mojej szkole, to podziałało, podziałało do tego stopnia, iż przemoc spadła praktycznie do minimum (wiadomo, iż każdemu się nie dogodzi, lecz jakaś pozytywna reakcja z pewnością jest). Błędem była decyzja o tzw obozach wychowawczych. Czy zamknięcie i wyizolowanie dzieci / młodzież, z problemami jest odpowiednim wyjściem by im pomóc ? Nie sądzę. Myślę, że jest to tylko tani chwyt, mający na celu danie poczucia bezpieczeństwa uczniom i ich rodzicom ... lecz problem pozostanie.

Przykre jest także to, że pan Giertych zauważył ten narastający (już przecież od kilku lat) problem, dopiero, gdy stało się nieszczęście (sprawa Ani).

Reasumując, uważam jego dotychczasową pracę za kiepską, jest ona ewidentnie kierowana przez jednostki rządzące tym krajem, a w konsekwencji nie skuteczna. Pan Giertych, jak zresztą wielu innych polityków reaguje tylko wtedy, gdy ma nóż na gardle ... a tak niestety pozostaje nadal wierną marionetką polskiego rządu. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż, osobiście bardzo nie lubię naszego ministra. Jest po temu wiele powodów, jednak te najoczywistsze to jego pomysły.
Nie wiem, co pan Giertych chce osiągnąć, wymyślając co durniejsze i prawdę mówiąc nic nie znaczące pomysły. Mundurki, kamery, to wszystko kosztuje a w Polsce istnieją szkoły, które nie mają nawet dobrej sali gimnastycznej, sam do takiej uczęszczałem, sala gimnastyczna (na zajęcia W-F) miała wymiary 6x11 metrów .
Wydaje mi się po prostu, że minister chce odwrócić naszą uwagę na sprawy ważne pokazując, że ministerstwo cokolwiek robi. Słyszałem nawet, że minister nie ma odpowiednich kwalifikacji na to stanowisko.

Coraz gorzej w państwie polskim, a ja, wcale się nie zdziwię, gdyby w Polsce nie pozostał ani jeden patriota.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Słyszałem nawet, że minister nie ma odpowiednich kwalifikacji na to stanowisko.
Tak samo jak reszta rządu.


Osobiście jestem za:
- odosobnieniem młodzieży sprawiającej problemy
- montaż kamer
- kontroli młodzieży, która ma kontakt z narkotykami
Hidden: Znaczy 4/5 dzieciarni?
Kakarotto: Nom, mniej- więcej tyle.

Tak więc nasz minister pomimo, że zbyt inteligentny nie jest, to parę asów w rękawie posiada. Na pewno mogliśmy trafić na kogoś gorszego np. jakiegoś SB'ka ;P

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Avensus: 04.03.2007, 12:58
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Dość tej krytyki, bo "ktoś z ministerstwa" przeczyta i jeszcze zamnkną nam stronę...
Jest gdzieś kraj, gdzie nikt nie ma władzy wykasowania strony, tam wykupcie serwer i prawnie nie zamkną...

A co do samego Giertycha...
Wraca do czasów komuny, tak samo jak kwa kwa x 2.
Mundurki-niby nic złego, ale niektórym niewygodnie będzie.
A o reszcie się nie wypowiadam, ponieważ chce dobrze, ale skutki mogą być odwrotne od zamierzonego celu...
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Cóż teoretycznie już nic mnie nie obchodzi Giertych. Puki co nie czepia się studętów.
Ale po zaszłorocznej maturze stwierdziłem, że tan człowiek ma nie pokoleji w głowie. Amnestja dla debili...
Nauczyciele go nie popierają bo widzą, że to człowiek który chyba pomylił swoje powołanie bycia klaunem.
Polscy politycy są na niskim poziomie kultury, cóż jaki kraj tacy politycy.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cóż, postaram się być możliwie subiektywny zachowując przy tym zupełna neutralność. Otóż, jak wiadomo nie liczy się wygląd, którym Pan Minister nie grzeszy, ale domena działalności, i tak :

ten kretyn nic madrego nie wymysil
No cóż. W sumie to że jest politykiem już może zaliczać go do grupy identyfikowanej przez niedojrzałą psychicznie i emocjonalnie młodzież, do której nie dociera że określenia KRETYN i NIEUDOLNY POLITYK to słowa przeciwstawne, jednakże znajdujące sie w tym samym worku.

Jeśli już potrafimy zwracać się używając odpowiedniego do formy słownictwa, pora jeszcze wyjaśnić co znaczą tajemnicze słowa : "nic mądrego". Wg. mnie oznaczają one ważną decyzję wagi państwowej nie posiadająca odpowiedniego w skali balastu doświadczenia, mówiąc na tzw. "chłopski rozum" są to decyzje na akord, nie do końca odpowiedzialne i przemyślane.

Ok. Wybaczcie ale sam w głębi duszy musiałem sobie zinterpretować owy cytat, gdyż nie bardzo wiedziałem o co tak naprawdę zaczepic w swej wypowiedzi. Teraz mam już dwie podpory, stałą i ruchomą, jak to w mechanice . . .

Więc, uważam iż stałą podporą działań Pana Ministra stał się program "Zero tolerancji" gdyż pragnie za wszelką cenę wypełniać jego założenia. Podobnież za stała podporę uważam mundurki (wreszcie gówniarze nie będą obnosić się w przydługawych porach i zgrywać cwaniaków). Podporę ruchomą stanowi wg. mnie amnestia. Mam 17 lat, za dwa i pół roku, jak Bóg da, przystąpię do matury. Uczę się przeciętnie, jakieś 2-3 godz dziennie z nosem w książce. Gdy dojdzie do matury, nie chce by jakiś pajac który zgrywał mądralę przez cztery lata i zbijał baki pociągając szlugę, miał takie same prawa jak ja. Po to chodzi do szkoły, aby się uczyć, w szkole średniej wszyscy osiągamy dorosłość, a wtedy śmiało można brać papierki i nikt się nie będzie czepiał, nawet dadzą krzyż na drogę.

Osobiście do Ministra nie mam nic, i szanuję jego postawę wobec problemu dzisiejszych szkół. To tyle mego wykładu . . .

Pozdrawiam
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie mam zamiaru rozpisywać się, ponieważ nie mam dzisiaj głowy do tego(przynajmniej nie o tej porze).

Zaznaczyłem "fajny gość", ponieważ wydaje mi się, że niektórego jego działania są dobre, aczkolwiek jak to w Polsce bywa są i złe.
Jednak uważam, iż lepszy jest już Giertych niż inny cep, który miałby zająć jego miejsce. Jak to mówi się, "jeśli nie ma co się lubi, to się lubi co się ma".

Pozdro

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Osobiście jestem za:
- odosobnieniem młodzieży sprawiającej problemy
Pozwole sobie na mała polemikę.
Stworzenie odizolowanych osrodków edukacyjnych przeznaczpnych dla tzw trudnej modziezy miałoby na celu wyeliminowanie jej z dobrych szkół.
Ale czy taki zabieg jest w ogóle mozliwy?
Po pierwsze kto zadecyduje o tym, która osoba nalezy do trudnej modziezy?
Obawiam się, że pan minister nie będzie zrobić tego osobiście, a więc odpowiedzialność za dokonanie selekcji spadłaby na wychowawców i pedagogów szkolnych.
A, mówiąc szczerze, nie wydaje mi się, aby któryś doświadczony wychowawca czy pedagog skazał na wieczną stygmatyzację jakiegoś ucznia z powodów wychowawczych.
Ciężar tej odpowiedzialności byłby trudny do udźwignięcia.
Bo nalezałoby sięliczyć z niechetnymi, mówiąc delikatnie, postawami rodziców i samych uczniów.

Po drugie jeśli miarą przynależności do trudnej młodziezy miałoby być zachowanie agresywne i niemoralne, to skumulowanie w jedym miejscu młodych osób przejawiającyh takie skłonnosci z cała pewnością nie wpłynęłoby pozytywnie na zachamowanie wspomnianych ukierunkowań charakterologicznych.
Agresji nie zwalcza sie bowiem agresją lecz długim, i niejednokrotnie żmudnym, procesem edagogicznym, którego ważnym elementemjest prezentacja wzorców pozytywnych.
A tych z całą pewnością zabrakłoby w proponowanych przez p. Giertycha placówkach.
Należałoby się zastanowić tez nad szansami na przyszłości dla ludzi, którzy ukończayliby takie szkoły.
Z całą pewnością nie rysowalaby się ona różowo. Jakie mogłyby byc tego skutki niech każdy odpowie sobie sam.
Mimo tych watpliwości jedno jest pewne- istnieje młodzież sprawiająca powazne problemy wychowawcze.
Ale drogą do rozwiązania tego zagadnenia nie wiedzie przez odseparowane placówki.
Nalezy połozyć dużo większy nacisk, także finansowy, na wychwanie, także rodziców. Bo to oniu, a nie szkoła, powinni by cpodstawowa instytucja wychowawczą.
Wyspecjalizowana kadra szkolna- pedagodzy, psycholodzy powinni jedynie wspierać ten proces.
Bo w tymprzypadku nalezy leczyc przyczyny a nie skutki.
Ale trzeba najpierw zrozumieć przyczyny, odkryć ich źródło. A to jest zadanie wymagające tak pracy jak i czasu.
Zatem dużo łatwiej jest powiedzieć- Ty jesteś zły bo tak i koniec, i owego złego zamknąć skazując go na stygmatyzację i odcinajc mu szanse na poprawę i na przyszłośc.

pozdarwiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 04.03.2007, 15:47
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jeśli pan Giertych chce naprawić polską szkołę, każąc nosić mundurki, to życzę mu sukcesów Osobiście jestem przeciwniczką mundurków. Dlaczego? Taki mundurek kosztuje, a trzeba kupić sobie dwa. Jakby nasi rodzice nie mieli innych wydatków. Co więcej, dla dziewczyn zapewne będą plisowane spódniczki, a to już cios poniżej pasa, przynajmniej dla mnie. Odizolowanie tzw. trudnej młodzieży też nie jest dobrym pomysłem. Jak już wspomniał Michał, to tylko pogorszyłoby sytuację. Mało jest przypadków, że dziesiątka wychowanków poprawczaka sterroryzowała ośrodek? Spisywanie uczennic w ciąży nadaje się tylko do tworzenia statystyk. Myślę, że powinien wziąć się za myślenie, jak obniżyć cenę książek, bo to jest istotny problem. Mam już dosyć patrzenia na moją matkę, która z trzęsącymi rękami wydaje prawie całą wypłatę na książki do szkoły.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jeśli pan Giertych chce naprawić polską szkołę, każąc nosić mundurki, to życzę mu sukcesów Osobiście jestem przeciwniczką mundurków. Dlaczego? Taki mundurek kosztuje, a trzeba kupić sobie dwa. Jakby nasi rodzice nie mieli innych wydatków. Co więcej, dla dziewczyn zapewne będą plisowane spódniczki, a to już cios poniżej pasa, przynajmniej dla mnie.
Dlaczego? Może przynajmniej z czasem zniknęłyby "laski"...

Odizolowanie tzw. trudnej młodzieży też nie jest dobrym pomysłem. Jak już wspomniał Michał, to tylko pogorszyłoby sytuację. Mało jest przypadków, że dziesiątka wychowanków poprawczaka sterroryzowała ośrodek?
Ehh... wtedy powstaje gang w takim ośrodku, a może raczej powstałyby gangi [sporo byłoby ludzi] i wtedy dopiero zaczęłyby się problemy... Powybijaliby się i byłby spokój .

Myślę, że powinien wziąć się za myślenie, jak obniżyć cenę książek, bo to jest istotny problem. Mam już dosyć patrzenia na moją matkę, która z trzęsącymi rękami wydaje prawie całą wypłatę na książki do szkoły.
OOo... tak... tutaj się z tobą w pełni zgodzę! te ceny to przegięcie, najlepsze jak w biednej rodzinie jest kilkoro dzieci, które trzeba wyprawić do szkoły.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dlaczego? Może przynajmniej z czasem zniknęłyby "laski"...
Niekoniecznie. Wyjaśnię Ci to na przykładzie harcerstwa, do którego należałam w gimnazjum. Spódnica harcerki ma długość przed kolano. Jednak większość dziewczyn skracała sobie je do wersji "mini". W przypadku szkolnych spódniczek, byłoby to samo. Jak jakaś dziewczyna chce być "seksi" cały czas, to wraz będzie prowokować, nawet w szkolnym mundurku. Problem szkolnych latawic można by było zlikwidować w dość ciekawy sposób, jaki zastosowała dyrektorka pewnej szkoły. Kupiła kilka takich fartuchów, takich jakie noszą sklepowe. Tylko to były takie wyjątkowo obleśne i obciachowe fartuchy. Każda dziewczyna, która miała brzuch na wierzchu, musiała chodzić w takim "kostiumie" przez cały dzień. Doszło do tego, że dziewczyny pożyczały sobie nawzajem bluz, żeby schować brzuch w razie zapominalstwa.

Moim zdaniem dobre...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Taki sobie, nic ciekawego jeszcze nie wprowadzil. Choc przyklady jakie podal Kakarotto sa dobre.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ogólnie niezbyt za nim przepadam, ale mundurki mogłyby być. W wielu krajach je noszą i nikt nie prostestuje. I trzeba zająć się tymi co stwarzają problemy, niech idą do szkoły na 5 dni o zaostrzonym rygorze oczywiście. Jednak to nie przejdzie, "bo każdy jest istotą ludzką" i nie można na niego ręki podnieść, a szkoda, bo można by w ten sposób całe menelstwo i dziadostwo wyeliminować. POmoc dla uczennic to też dobry pomysł, ale nie sądzę by został kiedykolwiek zrealizowany. Dekomunizacja polskich szkół, super, nienawidzę komunistów(co nie znaczy że lubię koalicję PiS-LRP-Samoobrona).
Po tych punktach na + czas na -, a wieć:
-on jest fanatykiem religijnym(jestem wierzący, ale nie jestem moherowym berecikiem stającym w szeregu na wezwanie JEGO EKSCELENCJI, EMINENCJI, WIELCE CZCIGODNEGO PASTERZA OJCA TADEUSZA
-przesadza w sprawie aborcji(jestem przeciw, ale jeśli sytuacja jest taka że matka może umrzeć podczas porodu to jednak powinno dopuszczać się aborcję)
Zagłosuję na opcję taki sobie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Roman Giertych
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook