Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony Sensei

Strony: 1, 2  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak w temacie.

Ode siebie powiem tylko tyle - Iruka. Za całokształt. Osobowość, pedagogiczne podejście, dobre serce i bycie sympatycznym gościem. ^^

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kakashi - w sumie za jego wygląd, zachowanie i metody nauczania, z jednej strony surowy sensei, a z drugiej wyrozumiały, na mój gust jest jednym z lepszych sensei, w końcu jego metody mają tworzyć drużynę, a nie zdolne jednostki

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Moim ulubionym sensej jest Jiraiya. Jest to jeden z trzech legendarnych ninja.
Bardzo smieszna postać. Jak w mandze ładnie go Naruto określa, Prvent Sensei.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Zdecydowanie Kakashi.
NIe jest on może postacią tak humorystyczną, jak "prvent sensei" ale ma w sobie coś niezwykłego.
I nie jest to jedynie sharingan:)
Wielki wojownik o bardzo rozsadnym podejściu do szkolenia młodych adeptów.
Jak powiedział Shiro- stworzyc drózynę, jednść z tak róznych charakterów, jakimi są główni boaterowie.
A przy tym był świadom niezwykłych umiejętności Sasuke i potrafił je w nim rozwinąć.
Zatem Kakashi.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Orochimaru.

Jeden z trzech legendarnych sanninów, całkiem nieźle radzący sobie przy pomocy samych nóg i języka z dwoma pozostałymi naraz. Co ważniejsze, ma znakomity gust w doborze uczniów i potrafi wyszkolić ich na naprawdę potężnych ninja, choć nie bez pomocy przeklętych pieczęci. Twórca wielu wyjątkowych technik, w tym przede wszystkim Fushi Tensei. Czegóż chcieć więcej?

Jihaaaaaaaaa!!!!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Hmm. Ja powiem, że Kakach. Why? Przypomina mi on z charakterku moją byłą chemiczkę. Co do wyglądu ma cool fryz. Podoba mi się zresztą jego styl walki. No i to, ze zawsze jest na luzie.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Jiraiya to mój [ ort! ] ulubiony Sensei, fajny gościu troche taki zboczony i wogle ale przecież należy do wielkiej trójki no to wiadadomo!
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Oczywiście Jiraiya aka Ero-Sennin. Jeden z trzech Legendarnych Sanninów, który z początku mi nie zaimponował, ale kiedy zobaczyłem jego Rasengana oraz walke z Orochimaru i Kabuto, to pomyślałem, że jest na prawdę najlepszy.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
KacpiK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.221
Posty: 1
Skąd: z nienacka ..
Mój ulubony sensei to Kakashi . Wybrałem go za tajemniczość , dobre podejście do uczniów i za całokształt pracy .
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
cóż, moim ulubionym senseiem z naruciaka jest Kaszalot (na tą nazwe ma wpływ obejrzenia przeróbek 101 odc. na YouTube), za co? za wszystko

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Rethonguardian Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.197
Posty: 6
Skąd: Łaziska
Mój najlepszy sensei to Kakashi jego postać jest uwzorowana na autentycznym świecie jest luzakiem i za to go lubie.
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.132
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
GAI sensei on mnie rozbraja np w 17 odc shippuden jak walnol w drzewo heheh
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Hmm mam 2 takich senseiów.
Pierwszy to Iruka..hmm czemu?...dlatego iż był surowy to zawsze starał się pomóc,opiekunczy zwłaszcza dla Naruto,nigdy nie wierzył że mógłby zrobić coś złego.Często zabawny i rozśmieszał mnie w niektórych sytuacjach.
Druga to oczywiście Kakashi..
Za jego upur i oddanie,za to że jest jedną z lepszych postacie w całym Naruto.
Oddany przyjacielom,gotów oddać za Nich zycie jak i za swoich uczniów.
Lubie go też za to że jest pełen kontrastów,Opiekuńczy, ale zarazem skryty. Cieszący się sympatią, ale zarazem samotny i zatopiony we wspomnieniach zmarłych towarzyszy.
Lecz z tej dwójki wybieram jednak Kakashiego,za jego upur i umiejętności w walce,dlatego iż jest zabawny i to wiekrzości dzieki niemu płakałam ze smiechu
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chyba nikogo nie zdziwię jeśli powiem, że Kakashi.
1.Trzeba zacząć od tego, że jest jedną z najmocniejszych postaci w wiosce, ciesząca się ogromnym szacunkiem. Posiada sharingana, którym posługuje się w perfekcyjny sposób, czyniąc z niego potężną broń.
2.Lubię go za ogólny wizerunek beztroskiego, niewyspanego luzaka
3.Jego zasady dotyczące przyjaciół. Jest gotów wszystko dla nich poświęcić i za to cenię Kakashiego.
Tak więc, Kakashi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja również mam 2 faworytów czyli :


Kakashi sensei
Gai Sensei

Lubię ich za wygląd ^^ siłe i po prostu lubię patrzeć jak obaj rywalizują

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Moimi Ulubionymi Sensei'ami są:

Hatake Kakashi i Maito Gai

Kakashi'egoi lubię za swój sposób egzaminowania Geninów oraz za sharingana i za opanowanie.

Gai'a lubię za Humor, i za to że kocha swoich podopiecznych jak swoje dzieci. Oraz za sposób treningu.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cóż, Kakashi za styl, opanowanie i za to że jest fanem "Icha Icha" Jiraiya za ksywę zboczeńca, unikalną charyzmę i technikę białych igieł, tyle . . .

Pozdro
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.040
Posty: 22
Mój ulubiony Sen-Sei To KaKasHi Ma fajne kombosy itp.

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Jak wielu przede mną, też mam dwójkę:

1) Jiraya (ero- sennin). Przede wszystkim dlatego, bo jest zboczony... Nie no, żartuję Tak na prawdę, to dlatego, że kiedy uczył Naruto Rasengana chciał, żeby chłopak sam doszedł do celu (opanował tę technikę) własną drogą, posługując się własnymi talentami i inteligencją. Ucząc go nowej techniki, jednocześnie uczył go używać głowy. Ten stary perwers nie jest wcale taki głupi, jaki się wydaje Na swój sposób nauczył Naruta samodzielności i odpowiedzialności.

2) Jakże by inaczej- GAI SENSEI Tego mistrza- nauczyciela nie sposób nie lubić! Jego poza "nice guy" zawsze mnie rozwala, no i ten "zębów błysk", tak błyszczący, że nawet słychać takie "dzyń!" Z resztą to nie tylko to. Jest również świetnym nauczycielem, co widać, kiedy po walce Lee z Gaarą, gai pociesza swojego padawana Po prostu świetna postać!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja mam dwóch ulubionych senseei: KakaSI i Iruka Iruka jest dośyć podobny do Naruto
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Ulubiony Sensei
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook