Forum Dragon Ball Nao

» Zwierzęta

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piszcie, czy macie w domu jakieś zwierzęta.

Ja mam obecnie dwa 6-letnie koty.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh, ja mam rodzine, i chomka ;D

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja posiadam kotkę i psa O dziwo razem im sie najlepiej śpi
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Mam psa, maluch ma dopiero 1,5 roku
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
zapomnialem, ja mam psa ale nie zabardzo go lubie bo mnie slini ... ale i tak jest kochany wabi sie Aprill i jest rasy Bokser ....(taki jak w serialu Rodzina Zastempcza. identyczny )

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Bokserów nie lubię - kiedyś taki jeden od sąsiada się na mnie rzucił ni z tego ni z owego. Taki uraz z dzieciństwa...
Za to mój pies (właściwie to jest suczka) to dalmatyńczyk - jest bardzo milusia, ale czasem ZBYT towarzyska. Nie chce byc sama nawet na chwilę
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Ja mam psa (owczarka belgijskiego)
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ty tam chomikiem nie wyjeżdżaj, ja mam piraniowate karpie w stawie na ogrodzie Zobaczysz jakie agresywne
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A ja mam psa ktory mnie wygryza od matki buuuuuu
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
oprocz psa nietoperza mam jeszcze zolwia ludojada. Karmie go kurczakiem. Wsadzam do akwarium ok 10 dekagramow miecha a on sie na to rzuca i tak jak skurczybyk rekin szarpie i szarpie i sobie lapami pomaga. A jak go pusze na podloge to zaczyna biegac za moim psem. A nie ma pradu to przyklejam do jego skorupy swieczke i on sobie chodzi z ta swieczka po domku.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
scyller jaki pan taki kram. Mój kot ma pysk jakby w pelnym bigy pierdzielna w mur :p. Mam jeszcze bialego pudla krtory inteligencja przypomina Zycha lub emate :p

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
A ja mam w chacie glupiom papuge ktora mi codziennie piszczy nad ranem jak wstaje do szkoły ale szkoda mi ją wywalić czy cos takiego bo mam już ją przez 14lat ,a i mam jeszcze pieska jamniczka szorstkowłosego ktory ma 1.5roku noi glupie 2rybki w akwarium które dostałem od nauczycielki na gwiazdke:P hehehehe
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
osobiscie mialem jeszcze homika ale zjadl go wilczor, ktory mial raka woreczka moczowego:( . Operowali go 5 godzin, zdechl mi na rekach

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
OHH majin jeżeli on jest taki sam jak w rodzinie zastępczej to jakiś cwel Ci kit wcisknął i masz zły rodowod <lol>
Te psy z rodziny zastępczej to dogi de bordo ,jest to angielska odmiana doga(sccyler mowisz to o dogu niemieckim). Dogi de bordo są to psy na byki gdyż mają celowo wsunięty nos aby moc oddychać trzymając za byka(miałem z tym psem pokaz w szkole więc pamiętam dobrze ,a poza tym [ ort! ] istnieją jeszcze gogle) i co?
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A ja mam jamnika dlugowlosego jeszcze, a wlasciwie to chyba kundla bo nawet pozadnie dlugiej siersci nie ma. Ale mam gdzies jak to to sie nazywa, wazne ze jest, chociaz wredne, lecz kochane .
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Na samym początku tego tematu Gotenks napisał(a):
Ja mam obecnie dwa 6-letnie koty.
Gotenks, mógłbyś napisać coś więcej? Ja po prostu kocham, przeuwielbiam koty i nigdy nie mam dość słuchania (czy tam czytania, nieważne) o nich.

Pewien sympatyczny zwierz kiedyś napisał(a):
Ty tam chomikiem nie wyjeżdżaj, ja mam piraniowate karpie w stawie na ogrodzie Zobaczysz jakie agresywne
Łasiczko, jak Cię Majin będzie znowu straszył chomikiem, to przypomnij sobie, że jesteś... łasicą ("beware of the two-headed weasel"!). A prawdziwa łasica raczej nie da długo pożyć takiemu denerwującemu gryzoniowi...

Megane dawno temu napisała, a nie: napisał(a):
Jak dorosnie to wyglada jak swinia
Co masz do świń? To takie miłe, ładne i inteligentne zwierzęta... Chociaż większość ludzi zauważa tylko to, że są smaczne.

A wracając do tematu: ja mam psa, dwa koty, dwa żółwie oraz mnóstwo ryb i żab w bajorze zwanym potocznie oczkiem wodnym. Pies jest drugim w moim życiu (pierwsza była wspaniała, lecz nieżyjąca już niestety suka), głupi niesamowicie, podobno półkrwi owczarek niemiecki, ale ja zauważam u niego cechy zarówno doga, wilczura, jak i... boksera. Taki mieszaniec, kundel jeden. Koty... kotów miałem dotychczas dość dużo, lecz jako że wyznaję politykę niesterylizowania zwierząt, to zazwyczaj nie żyły zbyt długo (poszedł taki kocur sobie na panienki i już nie wrócił albo kotka miała bardzo silny instynkt macierzyński, ale co urodziła, to kocury zaraz zagryzły, a w końcu i ją zabiły, chociaż pewien jestem, że walczyła dzielnie). Ostatnio moja pięćdziesięcioletnia (i kompletnie nienormalna) kuzynka dostarczyła mi trzy kociaki, znalezione przez nią w lesie. Ponieważ dwa z nich wyglądały na rasowe, wysnułem interesującą teorię na temat ich pochodzenia: matkę miały rasową, ale się puszczała z nierasowym kocurem, więc bękarty porzucono w lesie. Tak czy inaczej, jednego z nich musiałem się niestety pozbyć (nie jestem w stanie utrzymać aż tylu zwierząt), więc oddałem go ludziom o wiele ode mnie bogatszym (i mającym już prawdziwą menażerię). Te, które pozostały, są kompletnymi przeciwieństwami. Kotka jest cała czarna, szczupluteńka, przypomina wyglądem Bastet z egipskich posągów. Jest również bardzo łowna i agresywna, chociaż lubi, gdy się ją głaszcze (i zazwyczaj domaga się tego w najmniej odpowiednich momentach). Kocura cechuje za to olbrzymie lenistwo (śpi 20 godzin na dobę), żarłoczność i... tchórzostwo. Jest naprawdę wielki (po ojcu pewnie to odziedziczył), a boi się dosłownie wszystkiego. O ile kotka na okrągło kręci swoim ogonem (wygląda to prawie jak merdanie u psa), to on swoją kitą rzyć sobie tylko zakrywa ze strachu. Dziwne zwierzę. Żółwie zaś mam najwyraźniej dokładnie takie same jak Scyller, do tego samca i samicę, więc można sobie wyobrazić, jak wygląda akwarium, gdy samiec "miłości poczuje kajdany", a samica... samica ich nie poczuje. Różnica jest tylko taka, że nigdy nie próbowałem robić z nich świeczników. Co do ryb i żab, to większość z nich złapałem, gdy były jeszcze narybkiem/kijankami, później zaś tak długo żarły glony w akwarium, aż stały się na tyle duże, by widać je było w oczku, gdzie też niezwłocznie je wtedy wpuściłem.

I to by było na tyle. Gdyby któryś z forumowiczów miał przypadkiem czarnego, szczupłego i sympatycznego kocura, to bardzo proszę o kontakt. Trzeba kotce zapewnić przetrwanie genów.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Miałem 3 koty i wszystkie zdechły . Potem sukę, to też zdechła i zostawiła po sobie takie coś co chodzi i tylko milusio wygląda. Wabi się Cezar, miał brata o imieniu Neron ale też zdechł . Pozostał mi tylko czarny kudłaty kundel - Cezar. W między czasie miałem królika, zostawiłem go to zerżarł mi drzewko-cytrynkę to poszedł na pasztet. Szczerzę mówiąc wole koty niż psy.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A oto przedstawiam galerię jednego z moich kotów:

Obraz

Obraz

Obraz

Co o nim myślicie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 16.05.2005, 18:50
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ekhm Wracajac do tematu . Mialam kiedys jeszcze dwa psy. Pierwszy sie nazywal Kropka XD. Przezyl u mnie 4 lata... Potem uciekl, nie wiem czemu . Potem mialam psa, Dino mu bylo. Ten zas przezyl 1,5 roku potem jakis sk****syn kopnol go w lapke ze pocharatal mu cala kosc udowa. Zmarl na narkozie na stole operacyjnym . Teraz mam glupia Sonie ktora nie reaguje nawet na pozadne komeny . Tylko na: Bierz drania! Wtedy leci pod okno lapac muchy XD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Zwierzęta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook