Forum Dragon Ball Nao

» Openingi i endingi ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2  
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 20.03.2007, 21:13
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Sądze, że ten temat powinien podlegać pod muzyke w Naruto ... ale jeżeli chodzi o opening i ending to zdecydowanie Rock, oraz Wind, czyli pierwszy zestawik.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja najbardziej lubię Tasuku- Kanashii mi wo...^^ opening 3^^
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wszystkie mi się podobały, ale jeśli muszę jakiś wybrać to:
opening: ten w którym Jirayia zatrzymuje się, by popatrzeć
wersja beta - http://www.youtube.com/watch?v=QkcGkRY5gWw
lubię też pierwszy i ostatni
ending:no to chyba ten z chodzącymi ludzikami na dole

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Mój ulubiony ending to ten:
http://pl.youtube.com/watch?v=6ARFkEKFh1U
po prostu fantastyczny!

A opening to:
http://pl.youtube.com/watch?v=DUdscG9fZ8U

W obu muza stylizowana na lata 70/80'te i zdięcia w endingu również. po prostu miodzio!

Ps.: bez przerwy mnie zastanawia, dlaczego Naruto jest tak żadko pokazuwany w rozsuniętej bluzie (w classicu). Wygląda świetnie, więc nie wiem, czemu...

pps.: Jeszcze trzeba poczekać na nowy opening shippuudena, może będzie jeszcze lepszy od obecnego?
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Muszę przyznać, że w Naruto jest w sumie parę ciekawych openingów i endingów, ale zdecydowanie najciekawszym pod względem muzyki, dynamiki, ilustracji itd. jest Naruto Opening 4. Wywarł na mnie największe i najprzyjemniejsze wrażenie. Jest przyjemny, burza radosnych emocji, taki skoczny, melodyczny, humorystyczny czasem, że aż chce się słuchać. Jest moim ulubionym openingiem w Naruto.

Drugim z openingów z Naruto jest ten. Również mi się podoba, bardzo interesująca piosenka w tle, całkiem ładnie skomponowany, pokazanie technik walki niektórych i końcówka jest także bardzo ciekawa, jak ukazana jest Tsunade z Shizune, a potem Jirayia.

Odnośnie endingów nie chcę się wypowiadać, bo zazwyczaj nie zwracałem większej uwagi na ich punkcie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Dla mnie najlepszy jest 3 opening,a 5 ending
radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.976
Posty: 43
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
ja z miejsca zachwyciłam się drugim openingiem czyli "Haruka kanata" - do tego stopnia, że o ile zazwyczaj podczas seryjnego oglądania serii (czyli po 20-40 odcinków dziennie) przewijam wszystkie openingi i endingi, o tyle ten kawałek wpadł mi od razu w uszy i oczy. W porównaniu do pierwszego był znacznie bardziej energetyczny, taki nooooo profesjonalniejszy Podoba mi się montaż i skomponowanie obrazu z muzyką. No i sama piosenka jest wspaniała, zaś najbardziej zachwycają mnie słowa:

"Nawet jeśli zdołam skraść i zatrzymać przy sobie
Jeśli to nie będziesz ty, to jaki w tym sens?"

Myślę, że openingiem, który zrobił na mnie największe wrażenie, jest pierwszy openinh Shippuudena - "Hero's Coming Back". Po prostu wbił mnie w łóżko. Muzyka jest REWELACYJNA, obraz niesamowity. I ten Naruto, który tak mało się uśmiecha, a który patrzy w jakiś inny wymiar... WOW. Choć na Shippuudena musiałam czekać jakieś 10 dni, potrafiłam sobie wyobrazić, z jakim szacunkiem i estymą musieli nań czekać "prawdziwi" fani - mnie osobiście serce biło bardzo szybko, kiedy odpalałam pierwszy odcinek.

Bardzo wiele sympatii mam też do czwartego openingu czyli "Fighting Dreamers" (no, on się chyba nawet tak nie nazywa) - jest taki sympatyczny i ciepły. Generalnie jednak bardzo podobają mi się openingi i endingi Naruto w ogóle. Uważam, że są świetnie zrobione i oddają samego ducha tej serii. Nie są to oderwane klipy, nie są to dodatki - tylko właśnie integralne części tej opowieści, zawierają elementy tej historii. Gdy właśnie niedawno robiłam sobie powtórny seans pierwszej serii, już na spokojnie (5 odcinków dziennie), tym razem oglądałam każdy opening i ending każdego odcinka

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Z tych co na razie widziałem (odc. 1-128) najbardziej mi się spodobały z openingów Haruka Kanata, Go!!! (tak on się nazywa ;p) i nawet Rocks, endingi Wind Akeboshiego i Ima made nando mo. Te podobają mi się bardzo, niestety większość pozostałych wręcz odwrotnie - jakieś okropieństwa, które obejrzałem/wysłuchałem ledwo raz, i więcej nie mogłem, bo albo piski albo wyjątkowe smęty...

ジョーワイダー napisał(a):
wersja beta - http://www.youtube.com/watch?v=QkcGkRY5gWw
Wymiata

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Ze wszystkich openingów zdecydowanie najlepszy był "Hero's Come Back", który jest po prostu genialny Cóż, skoro twórcy odciągali tak długo wyjście Shippuden, to postarali się też w doborze muzyki Piękne słowa - rzadko kiedy je lubię, bo wszystkie poprzednie były naszpikowane morałami i tym podobnymi, a tutaj bardzo mi się podobały o łowcach, przygodach itp. "Everybody hands up!", świetna muzyka, naprawdę klimatyczna i niesamowita.

Na drugim miejscu będzie "Haruka Kanata" Pamiętam, gdy pierwszy raz patrzałem na Naruto to byłem w niej zakochany i śpiewałem ją sobie Taka żywa, napawała super klimat do Naruto, idealne zgranie z openingiem. Choć słowa tutaj nie przypadły mi jakoś do gustu, w przeciwieństwie do HCB.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Do końca obejrzałem, to jeszcze parę według mnie ciekawych wymienię.
Z pierwszej serii jedynie ending Yellow Moon, który znałem wcześniej, jakoś się prezentuje.
Na szczęście w Shippuudenie lepiej to wygląda, bo pierwsze 3 endingi mi się podobają, i nie są jakieś drętwe/piskliwe - Hero's Come Back!, Distance, Blue Bird, z endingów jedynie czwarty Mezamero! Yasei.

Każdy niewymieniony przewijałem, a te to nawet do Winampa dodałem ;p przynajmniej na jakiś czas ;]

Co do słów, to nie było takich, żeby mi nie pasowały, ale tu się liczy bardziej muzyka niż japońskie piosenki

Łącznie 10 utworów z 33 ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
w Shippuu wszystko w ogóle wygląda lepiej
O Hero's Come Back! nie ma się co wypowiadać, bo ten kawałek (i opening) po prostu RULEZ. Dwa pozostałe openingi - poza ciekawym tekstem - nie robią szczególnego wrażenia, ale tak naprawdę to obawiam się, że nie spotkam już niczego, co by rzuciło na kolana tak jak Hero's Come Back!

Jeśli zaś chodzi o endingi, to wszystkie są w miarę fajne - ale przyznaję, że muzycznie rzeczywiście wymiata Mezamero Yasei. Mam jednak ogromnie wiele sentymentu do Path To You All - jest to niezwykle prosta piosenka, ale jednocześnie piękna i słodka. Nie bez znaczenia jest fakt, że pogrywa w tle filmiku Shippuu! Konoha-gakuen den, który absolutnie uwielbiam

Ciekawam kolejnego openingu, ponieważ chyba niedługo powinien już być...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jeżeli chodzi o Shippu, to skłaniam się ku Blue Bird i Mezamero Yasei

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nowe opening (Closer Inoue Joe) i ending (Long Kiss Goodbye Halcali) - nuda dla mnie ;p
Tragicznie nie jest, bo da się słuchać i oglądać, ale nie na dłuższą metę.

Pozostaje czekać na kolejne parę miesięcy

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yaw
Ziemianin
Ziemianin
Yaw
Dni na forum: 5.611
Posty: 13
Wszystkie są zajebiste. W Naruto to Haruka Kanata, a w Shippuudenie to wszystkie!!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nowy ending Bacchikoi!!! w odróżnieniu od tych z ostatniego posta spodobał mi się od pierwszego usłyszenia. Tamte też w końcu polubiłem.
W ogóle mocny jest, jeszcze czegoś takiego nie było

Jak ktoś nie ogląda, a chciałby poznać
-> http://www.youtube.com/watch?v=oMiyrotq7jI

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
zgadzam się - jest mocny Mnie też się podoba i oglądam go z takim wyszczerzem na gębie. Lubię takie motywy - odjechane i niemal groteskowe Muza fajna, obrazki niezłe - czego chcieć więcej? Taki pozytyw.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Openingi i endingi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook