Forum Dragon Ball Nao

» J-music - temat ogólny

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 21, 22, 23  

Czy lubisz japońską muzykę?

Czy lubisz japońską muzykę?
Tak 75,27% 70 75,27%
Nie 10,75% 10 10,75%
Nie mam pojęcia co to 13,98% 13 13,98%
Wszystkich głosów: 93
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Cytat:
Videl-chan napisał(a):
Jako, że na DBnao nie można promować treści "dwuznacznych", jeśli chcielibyście tekst po polsku, to piszcie na gg, czy PW. HYDE mnie po prostu rozbroił...

Ja bardzo proszę aby przesłać mi na PW Very Happy Jestem strasznie ciekaw właściwej treści tekstu bo gdybym słuchał piosenki, nie wiedząc o czym jest, to w życiu bym nie pomyślał, że właśnie o "tym" Very Happy Jakoś muzyka nie pasuje do "brudnych myśli" XD

W sumie to i mi możesz przesłać Smile - na PW bo na gg jakoś nie możemy się połączyć Confused
Jutro Ci prześlę. Dziś już mi się czas przy kompie skończył...kochana mamusia i tatuś...

Edhelcia napisała:
Ponieważ w pierwszy tydzień ferii=-=" (cóż trzeba przełożyć) planowałam powtórkę z "The Last Live" to, co nieco sobie przypominam i pewnie już to czytaliście,a może i nie ale, ja dopiero dzisiaj na to wpadłam... Słowa Yoshiego, które dał 4 maja o godzinie 6:00 po południu - krótki wywiad w świątyni Tsukiji-Honganji:

„Teraz, jestem bardzo zszokowany, kiedy usłyszałem o jego nagłej śmierci. Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Śpi z piękną twarzą. Próbuje go obudzić, jednak on ciągle śpi. Hide był najcenniejszą osobą w naszej grupie. To właśnie on mnie uspokajał i wspierał mnie radami... kiedy byłem zdenerwowany, nawet jeżeli to ja byłem liderem. Oczywiście on również tracił nad sobą kontrolę, kiedy był pod napięciem. Jednakże, zawsze dawał mi znać o takich sprawach. Rozmawialiśmy o wszystkim; zespole, muzyce, przyjaciołach, życiu, fanach. Czasem był jak mój starszy brat, czasem jak młodszy. Czasem piliśmy i mieliśmy bójki, ale zawsze mówił coś w rodzaju „Yoshiki, co ja wczoraj robiłem? Wybacz, nie pamiętam niczego.” następnego dnia. Jednak, położył się spać, nie mówiąc nic. Jego wszyscy fani i przyjaciele, sądzę, że wszyscy są teraz zagubieni. Ja sam nie mogę wyrazić jak bardzo jestem smutny, ale musimy zaakceptować ten fakt, ponieważ nie możemy niczego zmienić. Teraz, wszyscy, włącznie z jego rodzicami, próbują pozbierać się po tej tragedii. My, X-Japan również próbujemy coś zrobić. Więc proszę wszystkich fanów, zróbcie to samo (tzn. nigdy nie idźcie w jego ślady). Proszę odprowadźcie Hide, który zawsze nas zachęcał i wspierał, we wspaniałej drodze po naszych rękach. Proszę odprowadźcie go do nieba ciepło.”
Skąd Ty to wzięłaś? Jezu, jakie to piękne, Yoshi... wzruszyłam się...


ytat:
EDIT: Postanowiłam poszukać trochę Duel Jewel na youtube i oto co znalazłam:
http://www.youtube.com/watch?v=0ItTNjP51dQ

Heheh widziałam to i nie tyle sam taniec, co głos "HAHAHA" mnie rozbroił Laughing Duelki mają chyba całą serie tego typu nagrań o ile się nie myle ale innych nie oglądałam.
Szczerze mówiąc... mi też najbardziej podobał się śmiech tego gościa. Japończycy potrafią się śmiać. Larciaki też się fajnie śmieją. W szczególności HYDE, którego całują w HEYx3 i Tetsu, którego amerykański policjant skuwa kajdankami podczas kręcenia "Driver's High".


Cytat:
Dziewczyny, pomyślcie o opinii publicznej ^_^ Mimo wszystko, czytają to (chyba XD) też inni ludzie z forum. Pomyślą sobie, że zrobiliśmy temat do paplania, gawędzenia i dowartościowywania się nawzajem Very Happy (ale to nie tak, naprawdę XD!!)

<buhaahha> Twisted Evil ehh... znaczy się Kamzuś ma rację XD! To tylko wygłupy my sobie wcale nie słodzimy, prawda słonko Laughing ?
Nie no... nie będę już robić wstydu Wink <kto w to uwierzy...?> Nie wiem jak Łyżeczka...

PS. Sorki Videl ale spodobało mi się to określenie Very Happy
Co tam opinia publiczna. Jesteśmy Trójcą Świętą, która trzyma się razem i odpiera śmiechy hihy przeciwników J-ROCKA. Musimy być silni, a miłość dodaje sił.
Hmmm..... Widelczyk? Podoba mi się

Edhelcia ponownie napisała:
PS. Do napisania za tydzień (jak co to kompa mam jeszcze do popołudnia^-^). Smutno mi będzie bez Was... miałam takie plany eee... zagalopowałam się^-^
Wzajemnie, miłego wypoczynku.

EDIT:

Trochę bezwartościowy ten post, więc może dam coś do pooglądania:

http://www.youtube.com/watch?v=3lxDiTPzTmA Gackt "Mirror live". Trochę słaba jakość, ale pośmiać się można. Najlepsza końcówka.

http://www.youtube.com/watch?v=OEzVv2nerJ0&m ... ed&search= L'arc~en~Ciel "Killing Me". Super teledysk.

http://www.youtube.com/watch?v=JpNvqt4gMjA&m ... ed&search= L'arc~en~Ciel "New World" też live. Na początku trochę gadania, potem występ. Jak dla mnie HYDE powinien zawsze mieć taką fryzurę. Odmładza go.

http://www.youtube.com/watch?v=s_Jqqx-rcXs&m ... ed&search= Dowód na to, że Larciaki to niegrzeczne chłopaki. Sceny z teledysków, filmików. Ten... z Kenem i tą babką.... nie wiem skąd to wzięli.

Teraz trochę do posłuchania:

"Route 666". Genialny kawałek Larciaków. Prrrrraj rządzi.
http://rapidshare.com/files/17686549/ROUTE_666.mp3.html

"Kasou". Kamzo tego kawałka na pewno nie trzeba przedstawiać. Co do Edhelci, nie wiem, czy go znasz. Wysoki, sexy wokal HYDE, genialne, cudowne, olśniewające, wstrząsająco-zachwycające brzmienie gitary Kena. Całość się po prostu buja.
http://rapidshare.com/files/17687840/07._Kasou.mp3.html

EDIT2:

Dzisiaj, 10 marca 2007 roku Tetsuya Ogawa skończył 38 lat. Wszystkiego najlepszego Tet-chan. Życzę dużo szczęścia, miłości, sukcessów w życiu osobistym i koniecznie zawodowym. Życzę też dużo szkockiej kraty, bananów i coraz wyższych platworm w butach.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.789
Posty: 514
Skąd: Pluton
(Post został napisany i miał się pojawić wczorajszej nocki ale kiedy skończyłam pisać internet mi padł^-^ Ma się to szczęście... Więc jak co czytajcie w czasie przeszłym )

------------------------------------------------------------------------------------
Ojoj witam!! <dziękuję za oklaski...ekhm>
Zrobiłam sobie dość długą przerwę od j-music a dziś tak na całego z wielką przyjemnością do tego powróciłam^-^ [często robie - tak zwany odwyk aby potem z większą chęcią o czymś mówić XD].
No to tak w słowach wstępu

Ojeej! Wiedzę żeście się tak rozpisali pod moją nieobecność że aż głowa boli Nie musieliście być aż tak bardzo wylewni

Jutro Ci prześlę. Dziś już mi się czas przy kompie skończył...kochana mamusia i tatuś... Confused
Dostałam tekst chociaż z opóźnieniem I.... <2 min. później> heh... <3 min później>... Przeczytałam i wyobraziłam sobie jak zareagować musiała ta babka, której omyłkowo go wysłałaś -> wybuchłam śmiechem To musiał być dla niej szok i to niezły

Skąd Ty to wzięłaś? Jezu, jakie to piękne, Yoshi... wzruszyłam się...
Crying or Very sad
Chusteczkę? Aaa jakoś samo się znalazło. Paradoks, że kiedy naprawdę go potrzebowałam to nie umiałam znaleźć. Potrzebowałam do dramatu, który - patrząc z biegiem czasu - chyba jest trochę nieporęczny. Łyżeczko Droga jak będziesz na gg to zaklikaj, w końcu Ci go wyśle XD

Co tam opinia publiczna. Jesteśmy Trójcą Świętą, która trzyma się razem i odpiera śmiechy hihy przeciwników J-ROCKA. Musimy być silni, a miłość dodaje sił. Wink
Dziwne dla osób z zewnątrz ale miło się poczułam czytając Twoją odpowiedź

Hmmm..... Widelczyk? Podoba mi się Very Happy
Widelczyk ino Łyżeczka^-^. Chociaż jak Panienka woli^-^

http://www.youtube.com/watch?v=3lxDiTPzTmA Gackt "Mirror live". Trochę słaba jakość, ale pośmiać się można. Najlepsza końcówka.
Już chyba kiedyś dawałaś tego linka Ale trzeba przyznać, że... heh, nie będę owijać w bawełnę: lekko katastroficzne wykonanie, coś mu nie wyszło Nie polecam nowicjuszom bo się zniechęcą za szybko

Na początku trochę gadania, potem występ. Jak dla mnie HYDE powinien zawsze mieć taką fryzurę. Odmładza go.
Nie tylko Hyde, takie uczesanie (bądź podobne - ale w tym stylu) bardzo mi się zawsze podobało u panów, niestety równie rzadko można je zobaczyć na polskich ulicach...

"Kasou". Kamzo tego kawałka na pewno nie trzeba przedstawiać. Co do Edhelci, nie wiem, czy go znasz. Wysoki, sexy wokal HYDE, genialne, cudowne, olśniewające, wstrząsająco-zachwycające brzmienie gitary Kena. Całość się po prostu buja.
http://rapidshare.com/files/17687840/07._Kasou.mp3.html
Ijje też go znam - a przynajmniej mam na kompie, jakoś często nie słuchałam ale po opisie widzę, że trzeba wnikliwiej się mu przyjrzeć
[Edit: co ja gadam jakie przyjrzeć się! Przeto ja to bardzo dobrze znam ino po tytule się nie skapłam^-^"]
Dzisiaj, 10 marca 2007 roku Tetsuya Ogawa skończył 38 lat. Wszystkiego najlepszego Tet-chan. Życzę dużo szczęścia, miłości, sukcessów w życiu osobistym i koniecznie zawodowym. Życzę też dużo szkockiej kraty, bananów i coraz wyższych platworm w butach. Very Happy
No to piosenka urodzinowa dla Tetsuoka uwaga śpiewam: "69 lat, 69 lat..." yyy ekhm... pomyłka, znaczy się "100 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam hej! 100 lat..."

bananów i coraz wyższych platworm w butach. Very Happy
Rozwaliłaś mnie tym. Myślisz, że (odnośnie platform) Tetsujej ma kompleks niższości?

Dzisiaj kumpela w końcu mnie zmobilizowała abym wysłała jej trochę j-rocku (chciała się przekonać czego słucham^-^)... No i chyba skutki były pozytywne Przynajmniej jeżeli chodzi o Panicza Gacusia. Of course pierwsze pytanie jak zobaczyła zdj.: "yyy..to chłop czy baba?" - zanim zadała to standardowe pytanie zdążyłam jej odpowiedzieć . Spodobała jej się najbardziej moja ulubiona piosenka, którą jej przesłałam - "White Eyes". O mało nie popłakała się na "Saikai ~Story~" i doczekałam się tłumaczenia tej piosenki na polski w jej "wolnym" wykonaniu - bardzo ładne słowa .

Cały dzień słucham dzisiaj, a raczej oglądam teledysk do "Todokanai Ai to Shitteita noni Osaekirezuni Aishitsu" (wiem, że krótki tytuł - co poradzić?). Zaryzykowałam i tez jej go pokazałam - bo może być troche dziwny dla kogoś kto nie siedzi w temacie . I skomentowała (jeżeli chodzi o Gackt'a), że się "zakochała" - spodobała się jej jego wizja (osoba) w teledysku. Tyle jeżeli chodzi o dzisiejszą relacje

Na koniec owy teledysk - jak co, to polecam oglądać na powiększonym ekranie - ważne są szczegóły, które inaczej trudno zauważyć. Bardzo podoba mi się techniczna strona tego clipu czyli tzw. "przejścia". Piosenka sama w sobie może nie zainteresować - chociaż mi się podoba (na początku był po prostu fajny ale im więcej razy go słucham tym bardziej mi się podoba XD). W skrócie: troszkę krewki, wampirków i dużo mroku oraz naprawdę interesująca postać Gacka, podoba mi się w tej roli. Oto clip: http://www.youtube.com/watch?v=fb41hIzP5Bs&m ... ed&search=

Słyszeliście nowy singielek Gackt'a (z lutego)? Jak nie to macie linka do okładek (zanim lookniecie do clipu warto przejrzeć poniższe forum):
http://www.jpopulation.net/viewtopic.php?p=22709
Oraz do clipu - przyjemna balladka. (Jeżeli lookniecie na to forum to mniej więcej będzie wiadomo gdzie i jak wykonana XD więc nie opowiadam):
http://www.youtube.com/watch?v=REb_a3s_EdI

Nio to chyba na tyle

Pozdrawiam
Serdecznie: Kamillo de la Kamzo i Videlke "anno-Domino2007"
No i w ogóle wszystkich

Ps.1. Kochana Dwójeczko ruszcie się do pisania bo nie mam co czytać
Ps.2. Chciałabym sobie uzupełnić straconą kolekcję Gacusia. Moge liczyć na pomoc ?
Ps.3.: Dzięki Videlczko za miłe słowa w pewnym dziale I uwierz mi, że ty też posiadasz te cechy, musisz chyba tylko trochę bardziej w siebie uwierzyć. Przekonaj siebie, a przekonasz też innych - warto!

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ed z hell napisała:
Dziwne dla osób z zewnątrz ale miło się poczułam czytając Twoją odpowiedźSmile
I o to mi właśnie chodziło.


Edhelcia napisala:
Rozwaliłaś mnie tym. Myślisz, że (odnośnie platform) Tetsujej ma kompleks niższości?
Dokładnie tak jest. Tetsu wstydzi się swojego wzrostu. Na oficjalnej stronie Larciaków w dziale profil napisane jest:
Imię i nazwisko: Tetsuya Ogawa
Data ur.: 10.03.1969
Wzrost: mały
Waga: lekki
Te dwa ostatnie wszystko wyjaśniają. Myślę, że 165 cm to nie tak mało. Co ma powiedzieć HYDE? On nie wstydzi się swojego wzrostu.


Edhel napisaLa:
Cały dzień słucham dzisiaj, a raczej oglądam teledysk do "Todokanai Ai to Shitteita noni Osaekirezuni Aishitsu" (wiem, że krótki tytuł - co poradzić?)
Nawet go skróciłaś, bo oryginalny tytuł brzmi "Todokanai Ai to Shittetta Noni Osaekirezuni Aishitsuzuketa" Chyba mu się nudziło.

Edheluś napisała:
I skomentowała (jeżeli chodzi o Gackt'a), że się "zakochała" Laughing - spodobała się jej jego wizja (osoba) w teledysku. Tyle jeżeli chodzi o dzisiejszą relacje Smile
Taaak, pan Magnum ma w sobie to coś, co sprawia, że kobiety za nim szaleją (patrz: moja siostra). Ja osobiście nie przepadam za blondynami, aczkolwiek Gacek ala SSJ to... całkiem całkiem.


Czyżby fanka Gackta napisała:
Słyszeliście nowy singielek Gackt'a (z lutego)? Jak nie to macie linka do okładek (zanim lookniecie do clipu warto przejrzeć poniższe forum):
http://www.jpopulation.net/viewtopic.php?p=22709
Oraz do clipu - przyjemna balladka. (Jeżeli lookniecie na to forum to mniej więcej będzie wiadomo gdzie i jak wykonana XD więc nie opowiadam):
http://www.youtube.com/watch?v=REb_a3s_EdI
Słyszałam, nawet mam. Faktycznie ładna piosenka. Tylko co z tą współpracą Gacka z Yoshim i Sugizo?


Edhelunia napisała:
Ps.2. Chciałabym sobie uzupełnić straconą kolekcję Gacusia. Moge liczyć na pomoc Razz ?
Ps.3.: Dzięki Videlczko za miłe słowa w pewnym dziale Wink I uwierz mi, że ty też posiadasz te cechy, musisz chyba tylko trochę bardziej w siebie uwierzyć. Przekonaj siebie, a przekonasz też innych - warto!
Ps2: Mów czego żądasz, może akurat mam, a mam sporo.
Ps3: Napisałam prawdę. Dzięki z radę. Pracuję nad tym.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.789
Posty: 514
Skąd: Pluton
Edhelcia napisala:
Cytat:
Rozwaliłaś mnie tym. Myślisz, że (odnośnie platform) Tetsujej ma kompleks niższości?


Dokładnie tak jest. Tetsu wstydzi się swojego wzrostu. Na oficjalnej stronie Larciaków w dziale profil napisane jest:
Imię i nazwisko: Tetsuya Ogawa
Data ur.: 10.03.1969
Wzrost: mały
Waga: lekki
Te dwa ostatnie wszystko wyjaśniają. Very Happy Myślę, że 165 cm to nie tak mało. Co ma powiedzieć HYDE? On nie wstydzi się swojego wzrostu.
Ije strzał w 10^-^ Tetsu ma tylko 165 O.o zawsze wydawał mi się wyższy... - pewnie przez te platformy
Ps. jestem wyższa XD

Nawet go skróciłaś, bo oryginalny tytuł brzmi "Todokanai Ai to Shittetta Noni Osaekirezuni Aishitsuzuketa" Very Happy Chyba mu się nudziło.
A no właśnie, widziałam dwie wersje tytułu i się zastanawiałam, która jest poprawna... Skoro Gacuś miał taką wenę twórczą na tytuł, to wiesz może co on oznacza ?

Czyżby fanka Gackta napisała:
XD Zależy co rozumiesz przez pojęcie "fanka"
Ślepego fanatyzmu nie lubię

Ja osobiście nie przepadam za blondynami, aczkolwiek Gacek ala SSJ to... całkiem całkiem. Rolling Eyes
Więcej wyrozumiałości Łyżeczko - pomyśl sobie: nie ważne jaka mama, nie ważne jaki tata zawsze będzie dziecko "ciemne" (of course nie rozpatruje inteligencji^-^). Niektórzy nie chcą być monotonni
Gackt i tak ma ciemne włosy teraz - wiem, że wiesz

Słyszałam, nawet mam. Faktycznie ładna piosenka. Tylko co z tą współpracą Gacka z Yoshim i Sugizo?
No ładna - możesz zarzucić na raipa Nie mogę się jednak doczekać na nowo jakiegoś rockowego kawałku w jego wykonaniu.
A co do współpracy... Kamzo się pojawi to może coś będzie wiedział. Jakby miało, w końcu z tej współpracy coś wyniknąć to muszę się chyba lepiej przyjrzeć działalności Sugizo. Nie znam go zbyt dokładnie, a ponoć niezły gitarzysta

A właśnie odnośnie Sugizo... Słyszeliście wieści o reaktywacji X Japan (z Sugizo na miejscy hide i Komurą na miejscu... nie wiem na kogo mógłby być miejscy^-^).
http://www.frukto.com.pl/modules/ipboard/ind ... wtopic=583 <- tutaj jest temat na forum o tym, ale już nie pierwszy raz się z tym spotykam... Jak ktoś tam wspomniał - koncert 2 maja (pamiętna to data)
Plotka czy nie plotka? Nie wiem - co o tym sądziecie?
Ale jeżeli Yo angażuje się w projekt z Gackt'em to nie wydaje mi się to realne

Ps2: Mów czego żądasz, może akurat mam, a mam sporo.
Ponowny Booziak z "Kimi Ni Aitakute" trafiłaś XD

Pozdrawiam
Serdecznie
----
Edit:
PS. Zapomniałabym sie spytać... wątpię aby ktoś to miał ale ta piosenka mnie urzekła XD Początek typowo ludowy - nie zraźcie się
http://www.youtube.com/watch?v=SEd1uJEp6MI
Jakbyście mieli to zarzućcie XD Obciach? a co mnie tam XDXD

Podoba mi się własnie to, że ten kraj nie wstydzi się swojej kultury i potrafi ją zachować (przynajmniej poniekąd). Jak w Polsce ktoś wyskoczy w ludowej kiecce i zacznie śpiewać, to wszyscy w ryk

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.834
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jakoś nigdy się nie przekonam do J-rocka, jednakże na pewno połączenie muzyki orientalnej, jak i gitarki z perkusją, uważam za wielce interesujące.Przykładem może być chodź by Toshiro Masuda, twórca OST-a do Naruto. Posiadam całą muzykę z Naruto i powiem szczerzę, umila mi wieczory, jak i resztę dnia. Jest spokojna, a jednocześnie najeżona klimatem, który buduje właśnie flet, sitara oraz ostre rytmy w tle.Jeżeli ktoś by chciał, to mogę się podzielić. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No widzisz Shab, jednak w pewnym stopniu słuchasz J-MUSIC. Bo to określenie tyczy się każdego kawałka, który powstał w Japonii.
Skoro oglądasz Naruto, to na pewno spotkałeś się z zespołem Asian Fung-Fu Generation, który nagrał jedną piosenkę do tego anime. Nazywa się chyba "Revrite", nie jestem pewna.

Edhell napisała:
A no właśnie, widziałam dwie wersje tytułu i się zastanawiałam, która jest poprawna... Skoro Gacuś miał taką wenę twórczą na tytuł, to wiesz może co on oznacza Razz ?
Do tej pory nie wiedziałam, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, postanowiłam go przetłumaczyć. Oto co mi wyszło: "Wiem, że to była miłość, która nigdy nie przeszła do Ciebie, ale kocham nadal, bez względu na to, że stracę nad sobą kontrolę"
No cóż... ten tytuł zajmuje prawie cały refren...

Edhelcia napisała:
No ładna - możesz zarzucić na raipa Razz Nie mogę się jednak doczekać na nowo jakiegoś rockowego kawałku w jego wykonaniu.
Oczywiście, że mogę zarzucić. Nawet więcej niż tą jedną:
http://rapidshare.com/files/20846147/Todokan ... a.mp3.html

http://rapidshare.com/files/20847257/04_U_K.mp3.html "U+K" Naprawdę super kawałek. Jest taki optymistyczny, że... sama przesłuchaj.
Kamzo go ma. W końcu to od niego go dostałam. Arigato Kamzo-chan.

http://rapidshare.com/files/20848361/05_Vani ... _.mp3.html Tego kawałka nie trzeba zbytnio opisywać.

No i na koniec "No Ni Saku Gana no Yo Ni"... Jezu, prawie 13 MB...:
http://rapidshare.com/files/20850331/No_ni_S ... i.mp3.html

To "Shima Uta"... przepiękne... super. Spodoba się tym, co szukają w J-MUSIC trochę tradycji japońskiej.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.067
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No to teraz naprawdę zrobiłem sobie sporą przerwę w pisaniu (chociaż po części nie z mojej winy). Jutro muszę w dodatku baardzo wcześnie wstać, ale mówi się trudno, trzeba wreszcie odrobić zaległości Postaram się jednak tym razem pisać bardziej zwięźle No to, lecimy!

Viżka napisał(a):
EDIT: Postanowiłam poszukać trochę Duel Jewel na youtube i oto co znalazłam:
http://www.youtube.com/watch?v=0ItTNjP51dQ
Świetna sprawa Widać, że chłopaki znają sie na żartach. Nie jest pewien, ale chyba 'prowadził' Yuya (jakość video nie pozwalała mi się przyjrzeć )

Videl napisał(a):
A to teledysk zespołu Kra, zarzucam go bo... sami zobaczcie Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=CcZ6zmWa1iU
Jakoś wytrzymałem do końca To znaczy, gdyby to był inny dzień, to może słuchałbym z większą przyjemnością, ale akurat miałem ochotę na inny rodzaj muzy (teraz przykładowo, słucham Dir en grey'a ).

edhel napisał(a):
A mam pytanie odnośnie hidka, zawsze myślałam, że On przed wstąpieniem do "X" chciał zostać fryzjerem, dzisiaj przeczytałam, wersje o kosmetyczce O.o jak to w końcu było, bo z "kosmetyczką" spotkałam się pierwszy raz...
Kosmetyczka kojarzy się u nas od razu z kobietą sterczącą nad starszymi paniami itd. Tłumaczenie na ehem, fryzjera, było już bliższe prawdy hide skończył specjalną szkołę dla, hmmm, z angielskiego można by go nazwać 'beauty stylist'. To znaczy, że mógł zajmować się nie tylko frzyurami, ale i make upem, ogólną stylistyką, strojami (własne w większości projektował sam . To m. in. dzięki tym umiejętnościom zawsze wyglądał tak cool

piekielna Hela napisał(a):
Co do singla „Art fo Life” był on wydany upamiętniając 29 urodziny Yoshiki’ego, dlatego oryginalna wersja tego utworu trwa 29 minut.
Hmm, nigdy nie słyszałem o takiej "wersji wydarzeń". I jest ona w 99% błędna gdyż album wyszedł 28.08.1993r., czyli na 3 misiące przed 28 urodzinami Yoshikiego

edhelcia napisał(a):
To jest tylko część tego wywiadu, czy całość? Jeżeli część to posiadacie całość?
To całość tej smutnej wypowiedzi... Gwoli ścisłości, nie był to wywiad, a Yoshiki przemawiał do fanów zgromadzonych przed świątynią. Czytał te słowa z kartki (mam program o pogrzebie hide, więc widziałem to "na żywo". Biedny Yoshiki... Głos grzązł mu w gardle... No i te drżące dłonie...).

O Hela, O Hela! Twoje ciało mnie onieśmiela!" Jak śpiewał Kukiz napisał(a):
To jest tylko część tego wywiadu, czy całość? Jeżeli część to posiadacie całość?
Wzruszyła mnie jeszcze informacja dotycząca pośmiertnego albumu hide, który dokończył Spread Beaver. Zmontowali różne Jego demo itd. Ale była tez piosenka, która w ogóle nie była nagrana - tez się za nią zabrali, a została wykonana z głosem innej osoby... i tą osobą był brat Hide, który czytał słowa.
Wiecie o który utwór chodzi?
Na 99,9% (chyba lubię procenty ...) chodzi o piosenkę Pink Cloud Assembly (tylko w niej są 'czytane słowa').

edhell napisał(a):
A nas też uszczęśliwisz Razz ? - Boshe jestem wredna same prośby... już mi głupio^-^"
Niestety, nie miałem czasu (sorry, dziwnie to brzmi po miesiącu ^_^') wrzucić na rapida, więc daję link, z którego sam skorzystałem
http://www.megaupload.com/?d=9HXD54UB

edhel napisał(a):
<4:20 minut później....> Ależ oczywiście Very Happy A jak nowy ten singiel? Typowe Gazetki: ostre wzrotki, melodyjny refren^-^
Wtedy był bardzo nowy W sumie, wciąż jest, bo wydany został oficjalnie 7.02.2007 (wersja -Auditory Impression- zawiera trzy utwory. Tytułową "Hyena", "Chizuru" i "Defective Tragedy". Wszystkie są świetne, ale jednak "Hyena" przoduje Jest jeszcze -Optical Impression-. Ta wersja zawiera dwie pierwsze piosenki + Hyena PV i makeing do niego). W ogóle, jak już kiedyś napisałem, z wciąż istniejących i grających zespołów, the GazettE po prostu wymiatają Wystarczy spojrzeć na ostatnie single, REGRET, Filth in the beauty i Hyena są po prostu doskonałe Chłopakom nie brak pomysłu na muzykę.

ede napisał(a):
A skoro jesteśmy przy nowościach to może Gacuś wydał coś nowego?
Jak sama potem wspomniałaś , wydał nowy singiel "No ni Saku Hana no You ni". Wersję limitowaną, jak i zwykłą. Ogólnie zawierają 'PV' (to tylko wydanie specjalne) do tytułowego utworu jak i piosenki "No ni Saku Hana no You ni", "No ni Saku Hana no You ni (minna uta)", "No ni Saku Hana no You ni (pf. style)" - czyli główną rolę przejmuje fortepian , "No ni Saku Hana no You ni" (Instrumental) i "No ni Saku Hana no You ni (pf.solo) - instrumental na fortepianie. Ogólnie, trochę tego jest, w końcu Gackt kazał nam czekać na coś nowego troszkę ponad rok Tylko... Mała różnorodność ^_^' "Główny" utwór jest zdecydowanie najlepszy z całej piątki (niektórzy narzekają, że ZNOWU ballada. A ja na to: za to bardzo piękna ! No tak, ballady to w końcu specjalność Gakuto).

Łyżeczka napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=3lxDiTPzTmA Gackt "Mirror live". Trochę słaba jakość, ale pośmiać się można. Najlepsza końcówka.
No cóż, każdemu może się zdarzyć mała wpadka Ważne, że nic mu się nie stało (albo, że gitary nie zmasakrował ) i zaczął dalej śpiewać jakby nigdy nic.

Świdelec napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=OEzVv2nerJ0&mode=related&search= L'arc~en~Ciel "Killing Me". Super teledysk.
Nom, nice song Fajny fryz HYDE i kolejna z genialnych solówek Ken'a.

Anno Domini(ka) napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=s_Jqqx-rcXs&mode=related&search= Dowód na to, że Larciaki to niegrzeczne chłopaki. Sceny z teledysków, filmików. Ten... z Kenem i tą babką.... nie wiem skąd to wzięli.
Uuu, trzeba puszczać to tym, którzy uważają, że Laruku to tylko taki słodkawy pop

Doni(mi)czka napisał(a):
"Kasou". Kamzo tego kawałka na pewno nie trzeba przedstawiać. Co do Edhelci, nie wiem, czy go znasz. Wysoki, sexy wokal HYDE, genialne, cudowne, olśniewające, wstrząsająco-zachwycające brzmienie gitary Kena. Całość się po prostu buja.
http://rapidshare.com/files/17687840/07._Kasou.mp3.html
Faktycznie, dzięki Tobie Dominiko, znam ten utwór I wiesz, może Cię zaskoczę, ale, mimo że wykonanie HYDE jest cudowne, to podoba mi się bardziej te, gdzie Tetsu jest wokalistą

Videl napisał(a):
Dzisiaj, 10 marca 2007 roku Tetsuya Ogawa skończył 38 lat.
No dobra, może TROCHĘ się spoźniłem Happy Birthday Tetsu!

edhel napisał(a):
Łyżeczko Droga jak będziesz na gg to zaklikaj, w końcu Ci go wyśle XD
Oh, to znaczy, że ja muszę obejść się tylko smakiem ?

hell yeah! napisał(a):
Spodobała jej się najbardziej moja ulubiona piosenka, którą jej przesłałam - "White Eyes". O mało nie popłakała się na "Saikai ~Story~" i doczekałam się tłumaczenia tej piosenki na polski w jej "wolnym" wykonaniu - bardzo ładne słowa Smile
Wyślij jej też takie hiciory jak "Secret Garden", "Cube", "Seki-Ray" (proponowałbym lepszą wersję [moim zdaniem] z singla, a nie z albumu REBIRTH "Vanilla" itd. Gdy je szerzyłem Gakcto-manię, m. in. te utwory działały jak cudowny eliksir

Halka napisał(a):
Na koniec owy teledysk - jak co, to polecam oglądać na powiększonym ekranie - ważne są szczegóły, które inaczej trudno zauważyć. Bardzo podoba mi się techniczna strona tego clipu czyli tzw. "przejścia". Piosenka sama w sobie może nie zainteresować - chociaż mi się podoba (na początku był po prostu fajny ale im więcej razy go słucham tym bardziej mi się podoba XD). W skrócie: troszkę krewki, wampirków i dużo mroku oraz naprawdę interesująca postać Gacka, podoba mi się w tej roli. Oto clip: http://www.youtube.com/watch?v=fb41hIzP5Bs&m ... ed&search=
Naturalnie, mam ten clip Faktycznie jest świetny. Dzięki niemu jeszcze bardziej polubiłem piosenkę, do której został wykonany. Lubię Gackta w dłuższych włosach, powinien mieć takie na stałe jak dla mnie

edhelcia napisał(a):
(Jeżeli lookniecie na to forum to mniej więcej będzie wiadomo gdzie i jak wykonana XD więc nie opowiadam):
No tak, Gackt wykonał ją na otwarciu roku szkolnego w jakiejś tam szkole. Kilku uczni, fanów Gakuto, napisało do niego list z prośbą o taki występ (list został napisany już gdzieś w 2004 roku). Gakku-chan, obiecał, że wpadnie. No i w zeszłym roku, znalazł wreszcie na to czas

edhel-chan napisał(a):
Ps.2. Chciałabym sobie uzupełnić straconą kolekcję Gacusia. Moge liczyć na pomoc Razz ?
Naturalnie
http://d.turboupload.com/d/79714/Gackt_-_DiaboloS.rar.html (DIABOLOS)
http://www.megaupload.com/pl/?d=KV540QUB - (December Love Song - Complete Box)
http://www.sendspace.com/file/430izh (Love Letter for Korean Dears)
http://www.sendspace.com/file/tf7xbz (The Seventh Night ~Unplugged~)
http://www.sendspace.com/file/vf4sfa (CRESCENT)
http://www.sendspace.com/file/kd3sku (LOVE LETTER)
http://www.4shared.com/file/11803443/3fad98b ... _Moon.html (MOON)
http://www.megaupload.com/pl/?d=6Y9LMCYW (The Sixth Day ~Single Collection~)
http://www.megaupload.com/pl/?d=BSZK57RS (REBIRTH)
http://www.megaupload.com/pl/?d=79FV61ZC (MARS)
http://www.megaupload.com/pl/?d=N51VKDE4 (MIZERABLE - mini album)
http://www.megaupload.com/pl/?d=PQDTLKPO (REDEMPTION - single)
Mam nadzieję, że nie będzie większych problemów z pobieraniem

Videl-chan napisał(a):
Tylko co z tą współpracą Gacka z Yoshim i Sugizo?
Zgodnie z tym, co napisał 24 lutego na swoim blogu (na myspace) Yoshiki, niedługo ma spotkać się ponownie ze wspomnianą dwójką, a także tejemniczym, czwartym członkiem THE BAND (na razie takie określenie krąży wśród fanów . Pozwolę sobie na cytat ze słów Yo-chana:
"And� some people have questions about "THE BAND".
Yes, Sugizo from Luna Sea came here to LA several times last year, and last month Gackt came to town, and we both went to dinner� pretty much just the two of us�
Actually that was really funny�Gackt came to my house and ate dinner�that was good� Then I said to him "why don't we go out to dinner?". and he said "we just ate�???" then I said "I wanna eat different food�" well ... we ate Japanese food at my house, and then ended up going out to a Japanese restaurant in LA� (We are very weird� Ha, ha, ha, ha)... but that was fun!
Yes, I'm so lucky to have them as friends, and also to be able to work with them professionally. Sugizo and Gackt are such talented people, also having such an amazing vibe. Actually, they are all going to come here next month with one more person that I can't reveal yet."

edhelunia napisał(a):
Jakby miało, w końcu z tej współpracy coś wyniknąć to muszę się chyba lepiej przyjrzeć działalności Sugizo. Nie znam go zbyt dokładnie, a ponoć niezły gitarzysta Wink
Powiem nawet, że znakomity

edhel-chan napisał(a):
A właśnie odnośnie Sugizo... Słyszeliście wieści o reaktywacji X Japan (z Sugizo na miejscy hide i Komurą na miejscu... nie wiem na kogo mógłby być miejscy^-^).
http://www.frukto.com.pl/modules/ipboard/ind ... wtopic=583 <- tutaj jest temat na forum o tym, ale już nie pierwszy raz się z tym spotykam... Jak ktoś tam wspomniał - koncert 2 maja (pamiętna to data)
Plotka czy nie plotka? Nie wiem - co o tym sądziecie?
Ale jeżeli Yo angażuje się w projekt z Gackt'em to nie wydaje mi się to realne
Radziłbym za bardzo nie sugerować się tym co piszą na tym forum (jeeejku, ktoś tam w ogóle pilnuje jakiegoś porządku ?). O całej sprawie, naturalnie słyszałem (już 14 lutego, a Toshi napisał na swojej stronie o jakiejś tam szansie 'zjednoczenia', 11 lutego). Miałem się z Wami nią podzielić (rychło w czas! Aż chce się krzyknąć ^_^'), ale wyprzedziła mnie (znowu ) edhel. Cóż, wszystko to jeszcze krąży na granicy plotek, a pogłosek. Wiem już jednak na ten temat całkiem sporo (i to z nie najgorszych źródeł), więc możecie w miarę polegać na informacjach ode mnie
Otóż, jak wspomniałem wyżej, cała sytuacja zaczęła się od informacji na stronce Toshiego. Podobno rozmawiał z nim były menager X Japan, a jako że, jak dotąd, najbardziej oporny przeciw pomysłowi reaktywacji X był były wokalista grupy, wiadomość o szansie na zjednoczenie z jego strony, wywołała euforię wśród fanów (i nie tylko...). Toshi znowu zaczął nawet częściej gościć w kolorowych pismach, udzielając wywiadów na ten temat. Więc na dzień dzisiejszy jedno jest pewne, Toshimitsu jest w jakimś sensie 'na tak', choć sam nie jest jeszcze do końca przekonany. Można by pomyśleć, najbardziej oporny wreszcie się przełamał, więc szansa jest już baaardzo duża. Niestety, nic bardziej mylnego. Yoshiki, który wciąż (mimo upływu prawie 10 lat) odczuwa ból w sercu na wspomnienie X Japan i hide (łapie doła nawet gdy słucha muzyki eXu... Cóż, Yo-chan to bardzo wrażliwa osoba. Zresztą, chyba czuć to w jego balladach...) wspomniał na swoim blogu, że sam teraz nie wiem co robić (ja mu się nie dziwię...). Jedni fani błagają go by tego nie robił, twierdząc, że może cierpieć jeszcze bardziej, inni natomiast twierdzą, że bez tego, nie zdoła nigdy pogodzić się do końca z przeszłością. Co zrobi Yoshi, zobaczymy. Cokolwiek postanowi, i tak zaakceptuję jego decyzję (cieszy natomiast fakt, że Yoshiki i Toshi podobno spotkali się w domu Yo-chana w L.A. i wreszcie ze sobą rozmawiali po tylu latach...)
Lecąc dalej, Heath i Pata na łamach jednego z czasopism, stwierdzili, że słyszeli plotki o reaktywacji X Japan, ale nikt im tak naprawdę nie złożył konkretnej propozycji (?!).
Całą atmosferę podgrzewają różnej maści szmatławce i brukowce drukując co raz nowe informacje (na ogół wyssane z palca).
Wciąż nie wiadomo jaki charakter miałaby ewentualna reaktywacja zespołu. Być może chodzi o koncert(y) z okazji 25-lecia powstania X Japan (albo 10 lecia rozwiązania...?), uczczenie 9-tej rocznicy śmierci hide lub po prostu powrót bandu na dobre (albo wszystko na raz...?)
Sprawa Sugizo - według mnie na 99% nie pojawi się w składzie (jeżeli założymy, że coś z tego będzie). Raz, ma własne projekty, dwa, ma przecież tworzyć nową grupę z Yo-chanem (który mimo, że jest prawdziwym perfekcjonistą i pracoholikiem, to nie wiem jak chciałbym pogodzić pracę nad Violet UK, X Japan i THE BAND 0_0). Poza tym, to Lunatyk ^_^
Komuro za to, ma swoje Globe i, mimo że potrafi grać na kilku instrumentach, jest głównie pianistą (a wiadomo, tu Yoshikiego po prostu NIE MOŻE zastąpić ). Poza tym, ludzie mówią o jego udziale w całej sprawie tylko dlatego, że sam wspomniał na swoim blogu (na myspace) o ewentualnym wskrzeszeniu X Japan (jest w końcu przyjacielem Yoshikiego, i to od niego dowiedział się o całej sprawie).
No dobra, to teraz może moje odczucia co biegu spraw Na początku, cholera... Cieszyłem się jak jasny szlag !!!! Potem, przyszły kolejne informacje jak i więcej myśli, a z nimi... wątpliwości. Nie bałbym się tego jak wypadną (w koncu Yoshiki, Toshi, Pata i Heath to prawdziwi profesjonaliści), jednak to na pewno nie byłoby to samo! Minęło zbyt wiele lat, legenda przybrała stałą formę, nie należy jej teraz według mnie zmieniać.. Zwłaszcza, jeżeli nie wszyscy są pewni tej decyzji. A co najważniejsze... bez hide to nie byłoby to samo, jego po prostu nie da się zastąpić. hide jest dla mnie nierozerwalną częścią X Japan, a Ci, którzy znają ten zespół, wiedzą o czym mowa. X'ów poznałem już naturalnie gdy dawno zakończyli działalność. Żałowałem tego, ale był to już fakt dokonany, na który nie można było w żaden sposób wpłynąć. Nie będę ukrywał, że na moje pesymistyczne podejście do sprawy wpłynął w głównej mierze ewentualny brak hide.

edhelciątko napisał(a):
Edit:
PS. Zapomniałabym sie spytać... wątpię aby ktoś to miał ale ta piosenka mnie urzekła XD Początek typowo ludowy - nie zraźcie się Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=SEd1uJEp6MI
Jakbyście mieli to zarzućcie XD Obciach? a co mnie tam XDXD
Na mp3 na pewno tego nie znajdziesz, ale utwór wspaniały !! Aha, Gackt też potrafi grać na tym instrumencie, na którym brzdąkał ten dziadzio

Shabranido napisał(a):
Jakoś nigdy się nie przekonam do J-rocka, jednakże na pewno połączenie muzyki orientalnej, jak i gitarki z perkusją, uważam za wielce interesujące.Przykładem może być chodź by Toshiro Masuda, twórca OST-a do Naruto. Posiadam całą muzykę z Naruto i powiem szczerzę, umila mi wieczory, jak i resztę dnia. Jest spokojna, a jednocześnie najeżona klimatem, który buduje właśnie flet, sitara oraz ostre rytmy w tle.Jeżeli ktoś by chciał, to mogę się podzielić. Pozdrawiam.
Uff, jak zobaczyłem, że coś napisałeś to miałem od razu złe przeczucia Całe szczęście, tym razem myliłem się. Wszystkie openingi i endingi w Naruto to skrócone wersje utworów wykonawców J-Music, więc... może jednak znalazłeś coś dla siebie ?? A gdybym próbował przekonać Shabranido do J-Rocka, to użyłbym oczywiście X Japan jak w wielu przypadkach Ten zespół, naprawdę czyni cuda. Polubiły go osoby nawet w ogóle nie przepadające za rockiem, a co dopiero za J-rockiem! X Japan to m. in. speed metal, rock, spokojne ballady, jak i power ballady. Naprawdę polecam, sami utalentowani i niezwykli ludzie wchodzili w skład grupy.

Videlcia napisał(a):
Kamzo go ma. W końcu to od niego go dostałam. Arigato Kamzo-chan.
Ohhh, czerwienię się !

Ok, koniec cytowania (mam nadzieję, że czasem nie przesadziłem z tym przekręcaniem nicków ), teraz coś od siebie, czyli co tam u Kamzo słychać (w skrócie, czas na przynudzanie XD).
Pierwsza sprawa, jestem cholernie zmęczony i już mi się czasem obraz rozmywa, ale muszę to skończyć
Druga sprawa: no proszę, kiedyś nigdy bym nie przypuszczał, że coś takiego się stanie. A jednak, folder poświęcony X Japan, przegonił ten poświęcony Gacktowi XD (stosunek 5,33 GB do 4,05 GB).
Sprawa trzecia_ jeeeeej! Mam gitarę elektryczną! Co prawda, odkupioną, ale jednak zawsze
Sprawa czwarta: jeeeej! Mam perkusję! Co prawda, odkupioną, ale jednak zawsze (deja vu jakieś XD XD??) Ciorna jest
Sprawa czwarta: kumpel w poniedziałek wraca z Anglii, a ja zaopatrzyłem go w mamonę przed wyjazdem, więc teraz nie wraca z pustymi rękoma Św. Mikołaj przywiezie mi X JAPAN: ART OF LIFE LIVE DVD, X JAPAN DAHLIA TOUR FINAL DVD, a także UGLY PINK MACHINE FILE 1 i FILE 2 (trasa hide z 1996 Psyence a Go Go Tour). Woooo, ale się chwalę

Next sprawa, sam się nad tym głowiłem, a postanowiłem narobić trochę problemu także Wam, dziewczęta Czas na nasze prywatne zestawienia!! Hurra! Oklaski! A więc oto zasady XD Typujemy ulubionych wokalistów, gitarzystów, basistów, jak i perkusistów (ewentualnie, jak chcecie, możecie dorzucić jeszcze jeden ranking ). Zasady, nie może być miejsc ex equo (i tu leży pieś pogrzebany !!), maksymalnie wypisujemy pięć miejsc, a jeżeli nie możemy się zdecydować to ewentualnie, dwa, trzy itp. Ok, ja zaczynam !!

Najwspanialszy wokalista
1. Gackt - A tak, jednak Gackt ma ten swój niesamowity głos, którego moc, zawsze będzie wgniatać mnie w ziemię Nadczłowiek, który czasem wydaje się nie mieć słabych stron
2. Toshi - wokalista legendarnego X Japan. Głosu Toshiego nie da się po prostu podrobić. Jest on, moim zdaniem, jedyny na świecie.
3. hide - właściwie to hide i Toshiego umieszczałem zawsze razem na miejscu drugim... Teraz musiałem się zdecydować hide ma cudowny, rockowy głos (uwielbiam jego boczny vokal w X), jednak na decyzję, wpłynęło ostatecznie to, że minimalnie wolę twórczość X Japan.
4. Hayato - spadł tu przez dwójkę wyżej Połowa sukcesu Duel Jewel, to jak dla mnie właśnie głos Hayato (i wcale nie jest podobny do Gackta XD!! Raczej ^_^'...)
5. Ruki - tu mógł wylądować równie dobrze HYDE, ale wybrałem Rukiego, bo po prostu kocham muzykę Gazeciarzy ^_^

Najgenialniejszy gitarzysta
1. hide - hide forever! Dawniej żywa legenda, nie mniej legendarnego X Japan (a dziś po prostu LEGENDA . Mistrz, wzór do naśladowania i po prosu bóg gitary (ja też chcę Mockingbirda !!)
2. Sugizo - kolejny 'mityczny j-rocker '. Wulkan energii, dzięki przyjrzeniu się twórczości Luna Sea, odkryłem w nim prawdziwy geniusz.
3. Uruha - suuuper styl i solówki. Jego idolem jest Sugizo, do którego już niewiele mu, pod względem umiejętności gry na gitarze, brakuje
4. Aoi - chyba tak dobry jak jego kolega z the GazettE. Potrafi ze swojej gry zrobić prawdziwy show!
5. Kaoru - gitarzysta prowadzący Dir en greya. Na żywo daje z siebie wszystko!

Najlepszy basista
1. Reita - bez niego piosenki the GazettE straciły by sporo ze swojego wyrazu! Tajemniczy basista wirtuoz... No i ta opaska na twarz
2. Taiji - za czasów grania w X, hide określił go jako najlepszego basistę w Japonii. I ja się z nim zgadzam. Teraz niestety, za mało znam twórczość Taijiego, dlatego też, drugie miejsce.
3. Toshiya - ależ on potrafi dać czadu!! Chyba mój ulubiony członek Dir en grey'a...
4. Heath - trochę niedoceniony przez wielkość swego poprzednika, Taijiego, ale Heath naprawdę jest dobry... Urósł w moich oczach za występ w solo podczas DAHLIA TOUR (Tokyo Dome 31.12.1995).
5. ???? - nie mogłem się zdecydować Myślałem m. in. o Tetsu, ale są też inni więc...

The Best drummer
1. Yoshiki - właściwie nawet nie trzeba szczególnie komentować Szybkość, umiejętności, talent (DRUM SOLO 31.12.1995 w Tokyo Dome...Grał z zasłoniętymi oczyma O_o I to jak...)
2. Shinya - ten z Dir en grey'a (bo jest jeszcze z Luna Sea). Potarfi "dać po garach" i nawet nie widać po nim zmęczenia

Dalej nie mogłem się przy perkusistach zdecydować XD

Znakomici pianiści
1. Yoshiki - pan Hayashi znowu niedościgniony. Ponownie, jak przy perce: szybkość, talent i umiejętności (a także specyficznie walenie po klawiszach przy PIANO SOLO ).
2. Gackt - gra po prostu cuuuudnie. Szczególnie lubię jego Piano Solo z koncertów

Jak wcześniej, starczy XD Nie znam za wielu pianistów, a tych uważam za najlepszych
Ok, to by było tyle. Zaraz pewnie padnę i obudzę się rano na podłodze, więc znikam

Pozdrawiam

PS. Rozpisałem się? Sam nie wiem

shiro; W sumie to nie Miło cię gościć ponownie Kamzo, śmiem powiedzieć kope lat ;p

by Kamzo: A Ty Shiro na pewno to wszystko przeczytałeś XD?? Również witam i pozdrawiam

Cos Ty, na pewno tego nie przeczytal :p
SoheiMajin Gotenks


shiro: No jasne, że nie przeczytałem, nie miałem już wtedy sił na czytanie, z resztą mało mnie interesuje j-music. Nie potępiam tego, ponieważ jak każda muzyka ma fanów. Mogę pochwalić się tym, że mam trochę kawałków J-Music na dysku, głównie z GTO i Beck ;P No i jeden z Captain Tsubasa.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo-sama napisał:
No to teraz naprawdę zrobiłem sobie sporą przerwę w pisaniu (chociaż po części nie z mojej winy). Jutro muszę w dodatku baardzo wcześnie wstać, ale mówi się trudno, trzeba wreszcie odrobić zaległości Smile Postaram się jednak tym razem pisać bardziej zwięźle Very Happy No to, lecimy!
To najbardziej zwięzły post we Wszechświecie! Muszę Ci coś przyznać. Może i ostatnio rzadko piszesz w tym temacie, ale jak już coś napiszesz... Normalnie Respect!

Kamzuś napisał:
Na 99,9% (chyba lubię procenty Very Happy...) chodzi o piosenkę Pink Cloud Assembly (tylko w niej są 'czytane słowa').
Pamiętaj, że nadmiar procentów może być zgubny.

Kamilek napisał:
Faktycznie, dzięki Tobie Dominiko, znam ten utwór Very Happy I wiesz, może Cię zaskoczę, ale, mimo że wykonanie HYDE jest cudowne, to podoba mi się bardziej te, gdzie Tetsu jest wokalistą Very Happy
Hmmm... przyznaj się, w wersji Punk najbardziej urzekł Cię wokal Yukiego. "Kasou" to przepiękna piosenka. Jestem na etapie jej tłumaczenia i nie mogę dojść kto w niej umiera: podmiot liryczny czy adresat. No tak, cały HYDE

Kamyczek napisał:
Na mp3 na pewno tego nie znajdziesz, ale utwór wspaniały Smile!! Aha, Gackt też potrafi grać na tym instrumencie, na którym brzdąkał ten dziadzio Very Happy
Buhahaha!!!! *szatański śmiech Vegety*
Ja posiadam tę piosenkę w wersji mp3 eMule czasem się przydaje. Miłego słuchania:
http://rapidshare.com/files/20999046/Gackt_- ... a.mp3.html

Co do rankingu:

Wokaliści:

1. HYDE!!! Tak, niski, lekko zachrypnięty głos na "666" i "Faith" oraz delikatny, słodki na "Roengenie". Wysoki w "Kasou" niski w "Lover Boy". Ten facet potrafi zaśpiewać wszystko!
2. Hide. Mam sentyment do panów o imieniu Hideto. Hide ma fajny głos, który nawet czasem udaje mi się skopiować. Ma genialne kawałki i jest niepowtarzalny. Hide forever!
3. Szanowny Pan Magnum. Gackt oprócz tego, że zachwyca mnie swoimi kawałkami, to jeszcze jest moim szwagrem (moja siora go kocha). Uwielbiam go za "Vanilla", "Missing", "U+K" i "Luna". Jeszcze tego sporo, ale to moje typy.
4. Hayato. Co prawda Duel Jewel znam znacznie gorzej od Was, ale jego głos jest super. Przypomina mi Gackta. I to baaardzo. "Hanauta" zawsze i wszędzie.
5. Toshi. Fakt. Nie da się go podrobić. Nierozerwalnie łączy się z X-JAPAN, więc słucham go dość często. Miejscami robi się niebezpieczny, np. gdy słucha się za głośno niektórych kawałków.

Gitarzyści:
1. Ken. Zgadzam się, że jest jednym z najlepszych gitarzystów w Japonii. Ten kto słuchał "Lover Boy" wie, że potrafi też pisać intrygujące teksty. Oby tylko nie poszedł z dymem.
2. Hide. Tego wyboru tłumaczyć nie trzeba.
3. Sugizo. Jak wyżej. "Rosier" rządzi. To prawda, że jest biseksem??

Basiści:
1. Tetsu. Może i mam obsesję na punkcie Larkasów, ale posłuchajcie basu w "Lover Boy", "Blame", "Spirit Dreams Inside" i innych. Albo np. wstawki do wykonania live "Stay Away". Tylko on tak super gra bananem na basie.
2. Heath lub Taji. X-JAPANOWCY rządzą. Więc wybór nie dziwi.

Perkusiści:

1. Yuki/Yoshiki. Grają w innym stylu, ale nie potrafię któregoś z nich postawić na najwyższym miejscu. Yo gra mocno, potrafi wydobyć całą moc tego instrumentu. Yuki-chan ma swój własny unikalny styl. Aż dziw bierze, że ktoś kto waży 48 kg potrafi tak dać czadu (mówię tu m.in. o solówkach w wykonaniach live). Szczególnie zachwyca mnie w "Spirit Dreams Inside".

Fortepian/Pianino:
To samo co u Kamzo. Yoshiego nic nie przebije. Prawdziwy mistrz. Gacek też ślicznie gra.

Dodam jeszcze, że najlepszym skrzypkiem świata jest.... YOU!!!!! "Mizerable"!!!!

Kamcuś napisał:
PS. Rozpisałem się? Sam nie wiem Very Happy
W ogóle. Wstydziłbyś się!! Panowie moderatorzy, proszę o usunięcie tego krótkiego posta.

P.S. Co to za "Doniczka"?? Od dzisiaj mówię na Ciebie Kamyczek.

EDIT: Jak mogłam zapomnieć w basistach o Hirku?! Hirek też potrafia grać na basie. Mam tu na myśli Hirokiego - basistę z solowego zespołu HYDE. Genialnie gra w "Sweet Vanilla" i ta wstawka przed "Perfect Moment" na Faith Live... *rozmarzone spojrzenie*... http://www.youtube.com/watch?v=4YqBg4jmyXI Proszę, miłego oglądania. Scenografia taka jaka jest, bo to piosenka o śmierci i to bardzo ładna piosenka.
A to zdjęcie Hirokiego: http://img128.imageshack.us/img128/2460/hiroki2basdx2.jpg

Co do perkusistów to dodam jeszcze Furutona, który gra z HYDE:
http://img259.imageshack.us/img259/4959/furu ... sjafl8.jpg

A do gitarzystów pana Kazuhito Iwaike znanego jako Kaz, a na którego mówię Kazik. Dodam, że grał kiedyś w Spread Braver za czasów hide. Poza tym jest też producentem trzeciej płyty HYDE "Faith" i napisał muzykę do "I can feel", "Seasons Call", "Faith", "Dolly" i "It's Sad". Oto zdjęcie:
http://img407.imageshack.us/img407/4489/kaz1gitarapf5.jpg

Zdjęcia pochodzą z sesji zdjęciowej pt: "The Last Dinner", co tłumaczy się jako "Ostatnia Wieczerza". Żeby nie było, podam i zdjęcie HYDE z tej sesji:
http://img411.imageshack.us/img411/1577/05af8.jpg
http://img45.imageshack.us/img45/8959/20un3.jpg
http://img365.imageshack.us/img365/1883/247vg9.jpg

Skoro drogi Kamyczku masz ochotę na mocne brzmienia, to ten kawałek powinien przypaść Ci do gustu:
http://rapidshare.com/files/21201123/06_-_MA ... E.mp3.html z płyty "666"

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.067
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Videl-chan napisał(a):
Hmmm... przyznaj się, w wersji Punk najbardziej urzekł Cię wokal Yukiego.
To śpiewał Yukihiro? Czy nie...? Czekam na potwierdzenie (cholera, jak JA mogłem się pomylić, noooooł!!! )

Doniczka napisał(a):
Buhahaha!!!! *szatański śmiech Vegety*
Twisted Evil Ja posiadam tę piosenkę w wersji mp3 eMule czasem się przydaje. Miłego słuchania:
http://rapidshare.com/files/20999046/Gackt_- ... a.mp3.html
Aj tam, to się nie liczy !! Ktoś musiał zgrać dźwięk z video! ... Dziękuję ! To naprawdę miły dla ucha utwór (zwłaszcza gdy śpiewa Gackt )



Dominika napisał(a):
3. Sugizo. Jak wyżej. "Rosier" rządzi. To prawda, że jest biseksem??
Prawdą na pewno jest, że powiedział to podczas udziału w jakimś programie TV XD A czy mówił naprawdę, czy może, hehe, żartował, nie wiadomo. Cóż, nie przeszkodziło mu to w ożenieniu się i 'sprowadzeniu na świat' córki o imieniu Luna

Dominiczka napisał(a):
P.S. Co to za "Doniczka"?? Very Happy Od dzisiaj mówię na Ciebie Kamyczek. Very Happy
W porządku, byle nie za często !!

DoMISIA napisał(a):
i ta wstawka przed "Perfect Moment" na Faith Live... *rozmarzone spojrzenie*... http://www.youtube.com/watch?v=4YqBg4jmyXI Proszę, miłego oglądania.
Very nice. Nie ma to jak mini solo na basie, to zawsze dodaje klimatu piosence (dlatego też lubię gdy niektóre piosenki the GazettE zaczynają się od 'wejściówki' Reity )

VidelOtaku napisał(a):
A do gitarzystów pana Kazuhito Iwaike znanego jako Kaz, a na którego mówię Kazik. Dodam, że grał kiedyś w Spread Braver za czasów hide. Poza tym jest też producentem trzeciej płyty HYDE "Faith" i napisał muzykę do "I can feel", "Seasons Call", "Faith", "Dolly" i "It's Sad". Oto zdjęcie:
http://img407.imageshack.us/img407/4489/kaz1gitarapf5.jpg
Minęło 9 lat odkąd grał w Spread Beaver, a mi tu wydaje się młodszy niż za tamtych dawnych dni Jak to możliwe...?

OtakuVidel napisał(a):
Zdjęcia pochodzą z sesji zdjęciowej pt: "The Last Dinner", co tłumaczy się jako "Ostatnia Wieczerza". Żeby nie było, podam i zdjęcie HYDE z tej sesji:
Ostatnie jest najnajnaj

Miss Dominika napisał(a):
Skoro drogi Kamyczku masz ochotę na mocne brzmienia, to ten kawałek powinien przypaść Ci do gustu:
http://rapidshare.com/files/21201123/06_-_MA ... E.mp3.html z płyty "666"
Przypadł mi, a jak Po troszku, po troszku i kto wie, może będę miał all twórczość HYDE

To mi podsunęło pewną myśl, aby również coś zapodać Jako, że X JAPAN to zespół geeenialnie brzmiący na żywo, więc zapodaję najlepsze wykonanie "Week End" jakie słyszałem
http://rapidshare.com/files/21388134/04_-_We ... _.mp3.html

Pozdrawiam

shiro: Żeś znowu rozpisał się ;p Kolejne mocne wejście Kamza ^.^ Czekamy, aż napiszesz coś poza J-Music ;p

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamyczek napisał:
To śpiewał Yukihiro? Czy nie...? Very Happy Czekam na potwierdzenie Very Happy (cholera, jak JA mogłem się pomylić, noooooł!!! Laughing)
Ogólnie całą piosenkę śpiewał Tetsu, ale początek i taką wstawkę w środku śpiewał Yukihiro. Łatwo odróżnić jego oryginalny wokal od wokalu Tetsu.

Kamzo napisał:
Aj tam, to się nie liczy Laughing!! Ktoś musiał zgrać dźwięk z video! ... Dziękuję Mr. Green! To naprawdę miły dla ucha utwór (zwłaszcza gdy śpiewa Gackt Razz)
No tak, te panie trochę dają ciała...ale piosenka ma niepowtarzalny klimat i baaardzo mi się podoba.

[b]Kamzuś napisał:

Minęło 9 lat odkąd grał w Spread Beaver, a mi tu wydaje się młodszy niż za tamtych dawnych dni Neutral Jak to możliwe...?
No cóż, nie on tylko na tej sesji wygląda baardzo młodo. Hydziak, Fiutek (Furuton) i Hirek (Hiroki) też wyglądają jak młodzi chłopcy. Uważam, że HYDE nigdy nie był tak mocno wytapetowany jak na tej sesji.

Kamilek napisał:
Przypadł mi, a jak Very Happy Po troszku, po troszku i kto wie, może będę miał all twórczość HYDE Wink
Jak skończę obierać ziemniaki do grochówki, to zrobię edit i zarzucę Ci płyty: "666" i "Faith". Od razu mówię, że HYDE jest cholernie wrażliwy i w ma wiele wątpliwości co do wiary w Boga. W swoich piosenkach śpiewa o: miłości, o tym jak Bóg pozwala na to, żeby ludzie zabijali się w bezsensownych wojnach, oraz o tym, jak człowiek niszczy sam siebie. Mówiąc krótko:
Jest zdecydowanym przeciwnikiem wojen i zła
W Boga nie wierzy, bo uważa, że gdyby istniał, to nie pozwoliłby na ten cały szajs, który dzieje się obecnie na świecie.

Zmiana zdania... jestem w trakcie przepisywania polskich tłumaczeń, które również Ci zarzucę. Płyta "666" powinna być jutro. Na razie muszę szyć buty, jakoś zarabiać na życie trzeba.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.834
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm no faktycznie, jak już Kamzo wspomniałeś, jest tam kilka wykonawców z J-Music. Bardzo spodobała mi się jedna piosenka, którą wykonuje Akeboshi (piosenkarz śpiewa w języku angielskim, lecz sądząc po nazwie zespołu/jego własnej, jest on z J-Music) o nazwie Wind. Polecam tym, którzy za J-Music podobnie jak ja, zbytnio nie przepadają, rzeczywiście można tutaj znaleźć coś dla siebie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Polecam tym, którzy za J-Music podobnie jak ja, zbytnio nie przepadają, rzeczywiście można tutaj znaleźć coś dla siebie.
Podejrzewam, że jedyne co Ci przeszkadza w J-MUSIC to wygląd niektórych muzyków. Nie wszyscy wyglądają jak wyglądają. Patrz: moje Larciaki, mają po 39 lat i spoważnieli .Co do muzyki to prawda, każdy znajdzie coś dla siebie. Od fanów Britney Spears aż po Marlina Mansona.

Tak zmieniając temat:
Skąd się wziął ten "Magnum" przy Gakto? Niby uważam to za wyjątkowo śmieszne, a nie wiem kto to wymyślił...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.665
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
No dobra, wiec powiem, ze troszke mnie na forum nie bylo, ale to jest moje ulubione forum i zawsze tu wroce, wiec, wedrowalam po necie, i jakis czas temu znalazlam zespol "alice nine."[url] http://www.pscompany.co.jp/alicenine/[/url] i sie zakochalam , zamowilam sobie juz plytke Zekkeishoku , bardzo polecam, zespol jest teraz na liscie moich ulubionych, piosenki, ktore wam rekomenduje:
1. Corona
2. Velvet
3. Fantasy
4. 3. 2. 1. Real -SE-
5. Haru, Sakura no Koro
6. Dead School Screaming
7. Kokkai no Kurage
8. jelly fish
9. World End Anthology
10. Q.
11. Kowloon -Nine Heads Rodeo Show-
12. Armor Ring
13. Jewels

Maja jeczsze pelno innych swietnych kawalkow wiec bardzo zachecam.
Z tej samej firmy jest tez zespol "Kra", gdzie polecam piosenki "Artman" i "Circus", tez wysmienite

Poza tym moj kolejny ulubiony zespol "Antic Cafe", zwany tez 'Antique Cafe', albo 'An Cafe', polecam utwory "Snow Scene", "Escapism" i "Hisouhashi", nie pozaujecie tez jak posluchacie innych kawalkow.

Kolejnym super zespolem jest "Ellegarden", speiwajacy polowe piosenkek caluskich po angielsku zp
ieknym akcentem, polecam piosenki:
"Fire Cracker"
"Space Sonic"
I inne mam nadziej,z e wam sie spodobaja
Pozdrawoam wszystkich

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.789
Posty: 514
Skąd: Pluton
Ojjjej ale będę miała do pisania =-="

No cóż w szkole mamy Festiwal Teatralny więc jestem ciutke zapracowana -> przedstawienia, recenzje nawet konferencje prowadziłam O.o wow i dostałam "prośbę" o poprowadzenie kolejnej na zamówienie *.*.

Czemu mówię o Festiwalu (nie tylko dlatego, żeby "wyjaśnić" nieobecność XD)? A no dlatego, że tematem tego festiwalu była Azja... A więc w owy dzień wchodzę do szkoły i co zobaczyłam? Stanęłam jak wryta i szczena opadła mi z zachwytu w dół... Na ścianach korytarzy ogromne malunki przedstawiające życie na Dalekim Wschodzie (wg pięter: indie, japonia, chiny + podziemia czyli wszytko razem), u sufitów porozwieszane lampiony, piórka, wachlarze w oknach, świece, płatki róż, wszędzie pismo kanji, pergaminy z cudownymi malowidłami, bambusy, przy "jedzonku" zamiast stolików 'posłania ziemne' (czyli poduszki do siedzenia, naczynia azjatyckie, pałeczki itp), sam buffet z resztą azjatycki, nawet baldachim się znalazał, ślicznie namalowane kwitnące wiśnie, gdzie niegdzie przemkykały gejsze... - czułam się jak w raju i nie mogłam wyjść z podziwu... Aż do następnej niespodzianki...
Poszliśmy wszyscy na inauguracje XVIII Festiwalu Teatralnego, myślałam, że dyrka przemówi i na tym się skończy - zawiodłam się pozytywnie! Zobaczyłam niesamowite 'show'(?), puszczono tradycyjną muzykę, na scenie pojawiły się dziewczyny przebrane w gejsze (ślicznie*.*) zaprezentowały przepiękny układ z lamionami... w skrócie zobaczyłam jeszcze walke samurajską, tradycje związane z teatrem, różnorodne tańce indyjskie, chińskie etc., sztuki walki. A na końcu wszystkim opadły jeszcze niżej szczęki... za tańcząca dziewczyną wyszedł na scenę tradycyjny duży chiński smok (tak jak podczas witania new roku) w rytm muzyki symbolicznie odprowadził nas do szkoły (przedstawienie było w pobliskim budynku)... W skrócie przez pół godziny czułam się jakbym była na Dalekim Wschodzie - marzenia czasem się spełniają XD wiedziałam, że ten Festiwal to tradycja szkoły (w sumie największa) ale czegoś takiego się nie spodziewałam.

No to po dość krótkim wstępie przechodzę do sedna - będę starała sie streścić więc nie cytuje wszystkiego co bym chciała...

Kosmetyczka kojarzy się u nas od razu z kobietą sterczącą nad starszymi paniami itd. Very Happy Tłumaczenie na ehem, fryzjera, było już bliższe prawdy Smile hide skończył specjalną szkołę dla, hmmm, z angielskiego można by go nazwać 'beauty stylist'. To znaczy, że mógł zajmować się nie tylko frzyurami, ale i make upem, ogólną stylistyką, strojami (własne w większości projektował sam Wink). To m. in. dzięki tym umiejętnościom zawsze wyglądał tak cool Very Happy
Dzięki za wytłumaczenie, tak się jeszcze spytam visual X to tez jego "rączki" - nie tyle pomysł co wykonanie?

Gwoli ścisłości, nie był to wywiad, a Yoshiki przemawiał do fanów zgromadzonych przed świątynią
Ojjj przecież wiem, użyłam złego słowa - nie czepiaj się tak

Na 99,9% (chyba lubię procenty Very Happy...) chodzi o piosenkę Pink Cloud Assembly (tylko w niej są 'czytane słowa').
No to muszę sprawdzić XD

Jak sama potem wspomniałaś Very Happy, wydał nowy singiel "No ni Saku Hana no You ni". Wersję limitowaną, jak i zwykłą. Ogólnie zawierają 'PV' (to tylko wydanie specjalne) do tytułowego utworu jak i piosenki "No ni Saku Hana no You ni", "No ni Saku Hana no You ni (minna uta)", "No ni Saku Hana no You ni (pf. style)" - czyli główną rolę przejmuje fortepian Smile, "No ni Saku Hana no You ni" (Instrumental) i "No ni Saku Hana no You ni (pf.solo) - instrumental na fortepianie. Ogólnie, trochę tego jest, w końcu Gackt kazał nam czekać na coś nowego troszkę ponad rok Very Happy Tylko... Mała różnorodność ^_^' "Główny" utwór jest zdecydowanie najlepszy z całej piątki (niektórzy narzekają, że ZNOWU ballada. A ja na to: za to bardzo piękna Very Happy! No tak, ballady to w końcu specjalność Gakuto).
O Boshe zgubiłam się w połowie XD Na początku była to po prostu ładna piosenka, jednak słuchając coraz więcej hmm cóż... Na pewno ja nie należę do tych co narzekają, że "znowu" balladka" - za każdym razem (słuchaniem) coraz ładniejsza

którzy uważają, że Laruku to tylko taki słodkawy pop Very Happy
A gdzie tam !

Oh, to znaczy, że ja muszę obejść się tylko smakiem Razz ?
Yyyy... eeee..... znaczy się... no wiesz.... no i w ogóle.... ten tego... w sumie kiedyś Ci to prześle, póki co teraz jestem zabiegana więc musisz troche poczekać Ale nie spodziewaj się cudu, podkreślam że było to pisane kiedy nie znałam X dobrze, zresztą nawet Videlka zauważyła parę błędów - w sumie to fikcja z faktami więc to bardzo nie wadzi

Wyślij jej też takie hiciory jak "Secret Garden", "Cube", "Seki-Ray" (proponowałbym lepszą wersję [moim zdaniem] z singla, a nie z albumu REBIRTH Wink) "Vanilla" itd. Very Happy Gdy je szerzyłem Gakcto-manię, m. in. te utwory działały jak cudowny eliksir Very Happy
Póki co Ona jest bardziej zafascynowana jego osobą XD Utwory jej sie bardzo podobały jednak to nie jest jej typ muzyki (zresztą jak sama stwierdziła) co nie oznacza, że ma coś przeciwko tej muzyce - z chęcią poznaje różne rzeczy z j-m ale jej hobby to się raczej nie stanie

Naturalnie, mam ten clip Very Happy Faktycznie jest świetny. Dzięki niemu jeszcze bardziej polubiłem piosenkę, do której został wykonany. Lubię Gackta w dłuższych włosach, powinien mieć takie na stałe jak dla mnie Very Happy
Dokładnie, ja tez poprzez clip polubiłam ten utwór o wiele bardziej. A co do fryzurki to bardzo fajnie mu w niej było - ale w wielu mu fajnie XD

No tak, Gackt wykonał ją na otwarciu roku szkolnego w jakiejś tam szkole. Kilku uczni, fanów Gakuto, napisało do niego list z prośbą o taki występ (list został napisany już gdzieś w 2004 roku). Gakku-chan, obiecał, że wpadnie. No i w zeszłym roku, znalazł wreszcie na to czas Very Happy
Hehehe ciekawe ile by mu zajęło dotarcie do Polski (póki co pasowałaby do mojej tymczasowej szkolnej dekoracji )

Naturalnie Smile
http://d.turboupload.com/d/79714/Gackt_-_DiaboloS.rar.html (DIABOLOS)
http://www.megaupload.com/pl/?d=KV540QUB - (December Love Song - Complete Box)
http://www.sendspace.com/file/430izh (Love Letter for Korean Dears)
http://www.sendspace.com/file/tf7xbz (The Seventh Night ~Unplugged~)
http://www.sendspace.com/file/vf4sfa (CRESCENT)
http://www.sendspace.com/file/kd3sku (LOVE LETTER)
http://www.4shared.com/file/11803443/3fad98b ... _Moon.html (MOON)
http://www.megaupload.com/pl/?d=6Y9LMCYW (The Sixth Day ~Single Collection~)
http://www.megaupload.com/pl/?d=BSZK57RS (REBIRTH)
http://www.megaupload.com/pl/?d=79FV61ZC (MARS)
http://www.megaupload.com/pl/?d=N51VKDE4 (MIZERABLE - mini album)
http://www.megaupload.com/pl/?d=PQDTLKPO (REDEMPTION - single)
Mam nadzieję, że nie będzie większych problemów z pobieraniem Smile
W sumie czytając tego posta: zobaczyłam, że na to odpisałeś i sobie pomyślałam super. Ale jak przewinęłam kawałek niżej tom się o mało kanapką nie udławiła (serio), nie spodziewałam się, ze zobacze tego aż tak dużo *.* nie muszę mowic jaki miałam cudowny humor (jednego dnia szkoła z festiwalem + inauguracja + albumy Gacusia = ). Dla Videlki oczywiście też wielkie dzięki za utwory. Normalnie sprawiacie radość człowiekowi

a także tejemniczym, czwartym członkiem THE BAND
Przeczytałam gdzieś, że ów 4 osobą ma być Miyawi <krztusi się> ale pocieszam się świadomością, że w internecie krąży wiele plotek. Osobiście do kolesia nic nie mam ale nie pasowałby zbytnio do powyższych XD

Cieszyłem się jak jasny szlag Very Happy!!!!
HA! To Ty nie wiesz jak moja mama się ucieszyła

Na mp3 na pewno tego nie znajdziesz, ale utwór wspaniały Smile!! Aha, Gackt też potrafi grać na tym instrumencie, na którym brzdąkał ten dziadzio Very Happy
Jak widac Videlczyk potrafi działać cuda XD Zgadzam się z Kamillo że utwór miły dla ucha (w końcu sama o niego pytałamXD), a więc równiez Arigatko.
A no wiem, że też potrafi - widziałam, w sumie to widziałam jak Gacek wymiata na różnych dziwnych rzeczach. Pominę jednak te dziwne rzeczy i wspomnę, że zachwyciło mnie to jak Gacek z marszu zagrał na perkusji XD Nie ma to jak wszechstronność...

Sprawa trzecia_ jeeeeej! Mam gitarę elektryczną! Co prawda, odkupioną, ale jednak zawsze Very Happy
Sprawa czwarta: jeeeej! Mam perkusję! Co prawda, odkupioną, ale jednak zawsze Very Happy (deja vu jakieś XD XD??) Ciorna jest Smile
Sprawa czwarta: kumpel w poniedziałek wraca z Anglii, a ja zaopatrzyłem go w mamonę przed wyjazdem, więc teraz nie wraca z pustymi rękoma Very Happy Św. Mikołaj przywiezie mi X JAPAN: ART OF LIFE LIVE DVD, X JAPAN DAHLIA TOUR FINAL DVD, a także UGLY PINK MACHINE FILE 1 i FILE 2 (trasa hide z 1996 Very Happy Psyence a Go Go Tour). Woooo, ale się chwalę Very Happy Razz
........................... <chwila dłuższej ciszy>
<beczy> a ja to co? Ja tez chcem. W sumie to.... to my teraz możemy zespół założyć - wkopałeś sie koleś! Ja biorę Vocal <buhahah > Videlka Tobie dajemy bass - <buhahah> będziemy bogaci XD

Next sprawa, sam się nad tym głowiłem, a postanowiłem narobić trochę problemu także Wam, dziewczęta Very Happy Czas na nasze prywatne zestawienia!! Hurra! Oklaski! Very Happy A więc oto zasady XD Typujemy ulubionych wokalistów, gitarzystów, basistów, jak i perkusistów (ewentualnie, jak chcecie, możecie dorzucić jeszcze jeden ranking Razz). Zasady, nie może być miejsc ex equo (i tu leży pieś pogrzebany Twisted Evil Laughing!!), maksymalnie wypisujemy pięć miejsc, a jeżeli nie możemy się zdecydować to ewentualnie, dwa, trzy itp. Very Happy Ok, ja zaczynam Very Happy!!
No tak, wszystko mniej więcej miałam ustalone, jednak muszę się jeszcze wstrzymać - dlaczego? A no dlatego, ze dziś czytałam dużo dobrych opinii o zespole "D" <pomyślałam, ze trzeba sprawdzić co to za cudo> ale jak spotkałam się z opinią, że "instrumentalnie" (talentem) porównywany do X Japan to nie czekałam ani chwili dłużej, kliknęłam na pierwsze co mi wyskoczyło. Oto co zobaczyłam/usłyszałam:
http://www.youtube.com/watch?v=O7Q6jW5z_R0
Nie ukrywam, że bardzo mi się spodobało, a chłopcy nieźle wymiatają na swoim sprzęcie, wokalista (chyba Asagi) ma ciekawy głos/barwę i ponoć niezłą skalę w śpiewaniu (w obie strony) - zobaczymy;]... Postaram się im bliżej przyjrzeć... Choć trudno znaleźć coś w internecie wpisując samo "D" XD. Zespół po tym kawałku bardzo mnie zaciekawił więc abym była obiektywna to musicie jeszcze poczekać na moje zestawienie

O Hela, O Hela! Twoje ciało mnie onieśmiela!
O Boshe, mnie to onieśmielają Twoje "przypisy" do mnie O.O Aż się boję kolejnej weny twórczej XD

P.S. Co to za "Doniczka"?? Very Happy Od dzisiaj mówię na Ciebie Kamyczek.
Ty, Ty... Ty nie narzekaj ja zostałam Helą!!! Czuje się z tym taka stara

3. Sugizo. Jak wyżej. "Rosier" rządzi. To prawda, że jest biseksem??


Prawdą na pewno jest, że powiedział to podczas udziału w jakimś programie TV XD A czy mówił naprawdę, czy może, hehe, żartował, nie wiadomo. Cóż, nie przeszkodziło mu to w ożenieniu się i 'sprowadzeniu na świat' córki o imieniu Luna Very Happy
Ekhm... nie będe nawiązywać do osobistych upodobań Pana S. tylko muszę potwierdzić znaną wszystkim j-faną prawdę - naprawdę świetny gitarzysta. A zarazem i zespół rzeczywiście wart poznania. Co nie czytałam to wszyscy pisali o "Rosier" jako tym pierwszym naj utworem jaki usłyszeli XD W sumie tez go pierwszego usłyszałam ale w danym momencie zakochałam się w tym drugim -> http://www.youtube.com/watch?v=CWdHsm3QmEA Nie wiem co w nim jest takiego ale jak posłuchałam 2,3 raz to nie mogłam się potem oderwać i nuciłam resztę dnia XD

(dlatego też lubię gdy niektóre piosenki the GazettE zaczynają się od 'wejściówki' Reity Very Happy)
Wiem, że jeszcze zestawienia nie przedstawiłam ale muszę powiedzieć, że Reita... No po prostu wymiata! Uwielbiam Go i ta przepaska - chyba mój ulubiony Gazeciarz... no i te ubranka - w sumie to wszystkich z GazettE - Ahhh... <krótki rys z życiorysu: parę ładnych lat projektowałam ubrania wiec niech nie dziwią wstawki dotyczące ubrań. Teraz często wracam do dawnego hobby i zdecydowanie mój warsztat odbiegł od standardów europejskich. Niektóre ich stroje są żywcem wyciągnięte z mojej głowy XD - coraz bardziej chce jechać do Japoni XD>

Zmiana zdania... jestem w trakcie przepisywania polskich tłumaczeń, które również Ci zarzucę. Płyta "666" powinna być jutro. Na razie muszę szyć buty, jakoś zarabiać na życie trzeba.
A już myślałam <nie widziałam żadnego pliku>, że obierasz ziemniaki dla całej armii chińskiej

Tak zmieniając temat:
Skąd się wziął ten "Magnum" przy Gakto? Niby uważam to za wyjątkowo śmieszne, a nie wiem kto to wymyślił...
W sumie to, to samo mnie zaciekawiło, kiedy gdzieś powyżej użyłaś takiego zwrotu - byłam ciekawa czemu tak Go nazwałaś

edrowalam po necie, i jakis czas temu znalazlam zespol "alice nine."
Z tym zespołem się spotkałam przez przypadek parę miesięcy temu, nieraz coś jednorazowo przesłuchiwałam. Wyglądają jak młode wersje Gazeciarzy więc się pomyliłam i przypadkiem kliknęłam XD Co mogę powiedziec.... Wokal bardzo fajny ale jakoś wydało mi się, że zespół nie potrafi ze swoich instrumentów wyciągnąć "tego czegoś", brakowało mi "mocy". No ale może się mylę i warto przyjrzeć się ponownie?
[EDIT: dobra zmieniam zdanie... postanowiłam poszukać i się upewnić co do opinii (w końcu nieraz trafiałam na niewłaściwe piosenki jak na początek) i jednak mają porządnie zagrane utwory XD -> przekonał mnie utwór "Velvet" (jeżeli chodzi o granie) http://www.youtube.com/watch?v=2WM8AgS_rBQ , wokalista ma (jak dla mnie) ładną, niską barwę głosu jak na młody wiek (ale stwierdziłam to po innej piosence ) - seryjnie nieraz ubrani nawet w takim stylku jak Gazettki *.*) ps. w sumie to ile mają oni lat?]

Poza tym moj kolejny ulubiony zespol "Antic Cafe", zwany tez 'Antique Cafe', albo 'An Cafe'
Bądź "Red Cafe" . Przewijały mi się nieraz watki odnośnie tego zespołu, a dzisiaj trafiłam na ich utwór (oczywiście też przypadkiemXD) "Snow Scene" i... i powiem w skrócie, że mi się spodobał XD bardzo sympatyczny i dodał mi nieźle poweru. Gdybyś sama o tym nie wspomniała i tak na koniec dałabym tego linka (tak na poprawę humorku:) ) - w sumie też z wyglądu takie młode GazetkiXD (ale nie w tym clipie) -> http://www.youtube.com/watch?v=kTlLlCQmQGM

Gdybym robiłam dzisiaj zestawienie to na pewno ni z gruszki ni z pietruszki walnęłabym kategorię z tancerzami Ponieważ na pytanie o pierwszą miłość odpowiadam, że: moją pierwszą miłością był taniec. Dlatego nie może zabraknąć baletu od Gackt'a. Mogę śmiało powiedzieć, ze to są moi idole, to co oni potrafią wyrabiać ze swoim ciałem... po prostu świetne, zawsze ich podziwiam... No i nawiązując do Festiwalu i przedstawienia jakie wystawiła nasza klasa. Cóż spektakl miał trochę nowoczesną formę i jeżeli chodzi o moją rolę (jak i większości - to było główne tło które nadało charyzmy przedstawieniu) to i tutaj przydała się znajomość j-music. Ponieważ grałam na nim ciałem <jak to brzmi =-=">, a w jaki sposób? To najlepiej przedstawia ten fragment -> http://www.youtube.com/watch?v=byWFQh1bl7g
Idealnie to czego potrzebowałam, może sam układ jak na nich trochę statyczny ale wszystkie techniczne sprawy znalazłam, które mogłam potem doszlifować i wykorzystać XD (Też mieliśmy mieć takie maski ale było za mało czasu na ich wykonanie, dlatego skończyło się na pomalowanych twarzach na biało i czarnej obróbce oczu XD) - może nie skakałam tak jak moi idole ale jak na amatora chyba godnie ich "zastąpiłam" w szkolnej wersji XD

To chyba po krótce tyle XD bardziej zwężać mi się nie chciało z wypowiedzią, Kamillo lubi czytać więc nie powinien narzekać Videlka z resztą też XD

Pozdrawiam
Serdecznie

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Poza tym moj kolejny ulubiony zespol "Antic Cafe", zwany tez 'Antique Cafe', albo 'An Cafe', polecam utwory "Snow Scene", "Escapism" i "Hisouhashi", nie pozaujecie tez jak posluchacie innych kawalkow.
An Cafe znam i słucham dość często za sprawą mojej siostry Marty, która lubi ten zespół. Mają fajny styl ubierania - kolorowo i krzykliwie. Jednak muszę przyznać, że wokalista jest raczej średniawy. Za to Bou jest po prostu kawaii. Jednak mógłby pokazać czasem trochę testosteronu, bo jak na faceta jest wyjątkowo dziewczęcy. "Smile Ichiban Ii Onna" i "Snow Scene" jest spoko. Więcej o nich nie mogę powiedzieć.

Ania napisała:
Czemu mówię o Festiwalu (nie tylko dlatego, żeby "wyjaśnić" nieobecność XD)? A no dlatego, że tematem tego festiwalu była Azja... A więc w owy dzień wchodzę do szkoły i co zobaczyłam? Stanęłam jak wryta i szczena opadła mi z zachwytu w dół... Na ścianach korytarzy ogromne malunki przedstawiające życie na Dalekim Wschodzie (wg pięter: indie, japonia, chiny + podziemia czyli wszytko razem), u sufitów porozwieszane lampiony, piórka, wachlarze w oknach, świece, płatki róż, wszędzie pismo kanji, pergaminy z cudownymi malowidłami, bambusy, przy "jedzonku" zamiast stolików 'posłania ziemne' (czyli poduszki do siedzenia, naczynia azjatyckie, pałeczki itp), sam buffet z resztą azjatycki, nawet baldachim się znalazał, ślicznie namalowane kwitnące wiśnie, gdzie niegdzie przemkykały gejsze... - czułam się jak w raju i nie mogłam wyjść z podziwu... Aż do następnej niespodzianki...
Łaaaaaa.... jak Ci zazdroszczę. Masz genialną szkołę. Nie dość, że piszecie dramaty według własnego pomysłu, to jeszcze takie coś.

Edhel napisała:
Dokładnie, ja tez poprzez clip polubiłam ten utwór o wiele bardziej. A co do fryzurki to bardzo fajnie mu w niej było - ale w wielu mu fajnie XD
No wiesz, trochę tego było. Ale jego fryzjer musi zarabiać...

Edhelcia napisała:
Ekhm... nie będe nawiązywać do osobistych upodobań Pana S. tylko muszę potwierdzić znaną wszystkim j-faną prawdę - naprawdę świetny gitarzysta. A zarazem i zespół rzeczywiście wart poznania. Co nie czytałam to wszyscy pisali o "Rosier" jako tym pierwszym naj utworem jaki usłyszeli XD W sumie tez go pierwszego usłyszałam ale w danym momencie zakochałam się w tym drugim -> http://www.youtube.com/watch?v=CWdHsm3QmEA Nie wiem co w nim jest takiego ale jak posłuchałam 2,3 raz to nie mogłam się potem oderwać i nuciłam resztę dnia XD
Taaak, "Rosier" jest genialny!!! Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z Luna Sea to polecam Ci (i innym też): "Love Song" i "Tonight". Mam jeszcze kilka ich kawałków, ale te (a w szczególności ten pierwszy) jest wspaniałe.

Diabliczka napisała:
W sumie to, to samo mnie zaciekawiło, kiedy gdzieś powyżej użyłaś takiego zwrotu - byłam ciekawa czemu tak Go nazwałaś Smile
Określenie "magnum" pada najczęściej z ust fanek Gackta. Najczęściej używają go, gdy mówią o jego.... "pewnej nieparzystej części ciała służącej do kochania" i nie mówię tu o sercu...

Oto genialny obrazek, który jakiś czas temu wysłałam Kamzo (ten na odle to HYDE, który ma rękę wsadzoną w spodnie):
http://img372.imageshack.us/img372/7683/hyde ... yitqt2.jpg

Miodzio... XD

Edhel-chan napisała:
To chyba po krótce tyle XD bardziej zwężać mi się nie chciało z wypowiedzią, Kamillo lubi czytać więc nie powinien narzekać Videlka z resztą też XD
Koniec cytowania. Czas coś samej zarzucić.

Kamzo kiedyś pisał, że nie mógł odtworzyć biografii HYDE mojego autorstwa. Nic straconego, bo zamierzam napisać nową i to niemożliwie dokładną. Od tamtej pory dowiedziałam się multum rzeczy o nim i w tej chwili ta, którą już zarzucałam jest raczej uboga w fakty i ciekawostki.

A'propos L'arc~en~Ciel. Niedawno pisałam, (albo wydaje mi się, że pisałam), że w kwietniu Larciaki wydadzą singla "Shine", który będzie openingiem do anime "Seiri no moribito". Wczoraj dowiedziałam się, że 30 maja wydadzą następnego singla "7th Heaven". Są pogłoski, że to "Shine" i "7th Heaven" to ten sam utwór. Nie bardzo wiem, co o tym myśleć. Grunt, że nie odchodzą na emeryturę i dalej grają. Oto i aktualne zdjęcie tęczowych panów z Osaki: http://img.photobucket.com/albums/v338/mison ... convn3.png

Chwilowo tyle, bo muszę lecieć do kościoła. Jak wrócę, zrobię edit.

OBIECANY EDIT:

L'arc~en~Ciel uchodzi za zespół raczej popowo-rockowy niż w pełni rockowy, jednak mają wiele kawałków naprawdę rockowych. I te kawałki chciałabym Wam sprezentować:
1. "Trick". Kawałek punkowy, w całości napisany przez Yukiego. Piosenkę w całości śpiewa HYDE, jednak podczas trasy koncertowej Shibuya Seven Days panowie zagrali nieco inną wersję. Co prawda Ken nie bardzo śpiewa po angielsku, ale jego działka jest elementem humorystycznym: http://www.youtube.com/watch?v=taPAWuBYXiA

2. "Shinshoku ~Lose Control~". Mroczny kawałek z płyty "Ray" http://www.youtube.com/watch?v=Y3ZzGfn-PYM

3. "Get Out from the Shell". To jedna z najciekawszych piosenek Larciaków. Chociażby dlatego, że łączy w sobie rocka i techno. Wykonania live i teledysku nie znalazłam, ale jest jakiś fanowski AMV (nawet nie wiem na jaki temat), grunt, że piosenkę słychać. Tu w wersji po angielsku, ale na wspomnianej "Shibuya 7 Days" wykonana była po japońsku i ten występ naprawdę polecam: http://www.youtube.com/watch?v=HXysrlgdZdY

4. "Revelation". Kawałek z płyty "Smile". Fanowski teledysk, w którym jego twórca usiłuje udowodnić, że HYDE nie potrafi tańczyć: http://www.youtube.com/watch?v=jWt4Ot4I91g

5. "Existence". Piosenka z "Awake", jakby nie patrzeć najspokojniejszej płyty Larciaków: http://www.youtube.com/watch?v=ImU0Xv-JAEY

6. "As One" piosenkę już znacie, ale wykonania live chyba nie dawałam: http://www.youtube.com/watch?v=6dSeEJZta24

Do tego można by dodać jeszcze "Round and Round", "Shout at the Devil", "Lover Boy", "Kuhizuke" oraz punkowe wersje "Kasou", "Promised Land", "Heaven's Drive", "Round and Round" i "Milky Way. To takie typowo rockowe kawałki. Zdecydowaną większość określiłabym jako rock przyjemny dla ucha. Do tego zaliczone są m.in.: "Driver's High", "Honey", "Dive to Blue", "Kasou", "Ibara no Namida" i wiele innych. Tak więc na pewno nie można powiedzieć, że L'arc~en~Ciel grają pop. A do popu z nieznanych mi przyczyn są przez niektórych zaliczani.

Może i robię się już nudna z Larciakami, ale mam jakąś taką potrzebę szerzenia ich twórczości wśród innych.

Za przeczytanie i ewentualne komentarze do piosenek wielkie "arigatou"

P.s. W opisie mam słowa refrenu piosenki Laruku "Anata", co po polsku znaczy "Kochanie". Dla odmiany śliczna ballada o miłości. Na "Shibuya 7 Days" zagrali ją na końcu i HYDE dorzucił "I love You Baby" do swojej żonki, która pewnie czekała na niego w domku. Co więcej trasa miała miejsce w 2003 roku i w tym roku w październiku na świat przyszedł mały Takarai, czyli obecnie trzyletni synek Hideto i Megumi.

EDIT2: Pisałam o piosence "Shine". Otóż jednak to nie to samo co "7th Heaven". Jak na razie jest tylko prawie 1,5 minutowa wersja z openingu do wyżej wspomnianego anime. Oto i "Shine" w wersji demo: http://www.youtube.com/watch?v=Y4SwTDAfpJY

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.067
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hoho, chyba znowu trochę się spóźniłem...? Cóż, na ogół jestem (niestety !) zajęty, albo nie ma mnie w domu, a do tego doszły jeszcze niedawno obowiązki ronina Do cytatów czas przejść, proszę o fanfary !!

Milka (a, Twojej siostrze się 'wymkło' napisał(a):
i zarzucę Ci płyty: "666"
Jak powiedziała/napisała, tak zrobiła I dostałem w swe ręce (czy może uszy??) kawałek porządnego J-Rocka ("PRAYER" wciąż rządzi .

Dominika napisał(a):
Skąd się wziął ten "Magnum" przy Gakto? Niby uważam to za wyjątkowo śmieszne, a nie wiem kto to wymyślił...
Zanim ujrzysz to na własne oczy, uchylę rąbka tajemnicy Otóż, pan Gackt, podczas kolejnej ze swoich wizyt w znanym (i lubianym programie UTABAN, został zapytany, o rozmiar swojego, ehem, członka ^_^ (może nie tak dosłownie i prosto z mostu, ale jednak ;P). Gakuto, odpowiedział być może żartem, a być może nie ;P, że jego rozmiar to Magnum Potem wynikło z tego jeszcze kilka zabawnych sytuacji (m. in. przy kolejnym programie ).

Linka mile mnie zaskoczyła i napisał(a):
Maja jeczsze pelno innych swietnych kawalkow wiec bardzo zachecam.
Z tej samej firmy jest tez zespol "Kra", gdzie polecam piosenki "Artman" i "Circus", tez wysmienite
I nie tylko Alice Nine czy Kra, a także takie sławy jak the GazettE, Miyavi i Kagrra Widać, że mają smykałkę do młodych talentów
A Alice Nine... wstyd się przyznać, ale znam ich tylko z utworu "Velvet", który jednak bardzo mi się podoba
I cieszę, się, że "wkroczyłaś głębiej" w temat J-Music

edhel napisał(a):
No cóż w szkole mamy Festiwal Teatralny więc jestem ciutke zapracowana -> przedstawienia, recenzje nawet konferencje prowadziłam O.o wow i dostałam "prośbę" o poprowadzenie kolejnej na zamówienie *.*.
Droga edhelciu, jak czytałem wszystko na temat tego festiwalu, to zacząłem się zastanawiać, czy na pewno mieszkasz w Polsce ...? Świetna sprawa!!

Hela napisał(a):
Dzięki za wytłumaczenie, tak się jeszcze spytam visual X to tez jego "rączki" - nie tyle pomysł co wykonanie?
Chodzi Ci o image X'a w pierwszych latach istnienia? Właściwie to X był visual jeszcze zanim doszedł do nich hide (czyli przed 1987). Chociaż gdy pojawił się hide-san, to faktycznie ich styl się zmienił (hide początkowo wyglądał niemal identycznie jak pod koniec swojej kariery w Saver Tiger, a reszta chłopaków, również podchodziła pod ten styl), chociaż nie wiem czy była ta zasługa Hideto

Piekielna Hela napisał(a):
Yyyy... eeee..... znaczy się... no wiesz.... no i w ogóle.... ten tego... w sumie kiedyś Ci to prześle, póki co teraz jestem zabiegana więc musisz troche poczekać Ale nie spodziewaj się cudu, podkreślam że było to pisane kiedy nie znałam X dobrze, zresztą nawet Videlka zauważyła parę błędów - w sumie to fikcja z faktami więc to bardzo nie wadzi
Czekam, czekam Tak jak i Wy musicie czekać aż ja coś napiszę XD

edhel-chan napisał(a):
W sumie to.... to my teraz możemy zespół założyć - wkopałeś sie koleś! Ja biorę Vocal <buhahah Twisted Evil > Videlka Tobie dajemy bass - <buhahah> będziemy bogaci XD
Ano możemy, wezmę gitarę bo perkusję ma mój kumpel Dziś sporo na niej bębniliśmy, gdyż odbyło się uroczyste otwarcie garażu gdzie stoi sprzęt Naturalnie nie obyło się bez toastu przy lampce czerwonego wina

edhelcia napisał(a):
No tak, wszystko mniej więcej miałam ustalone, jednak muszę się jeszcze wstrzymać - dlaczego? A no dlatego, ze dziś czytałam dużo dobrych opinii o zespole "D" <pomyślałam, ze trzeba sprawdzić co to za cudo> ale jak spotkałam się z opinią, że "instrumentalnie" (talentem) porównywany do X Japan to nie czekałam ani chwili dłużej, kliknęłam na pierwsze co mi wyskoczyło. Oto co zobaczyłam/usłyszałam:
http://www.youtube.com/watch?v=O7Q6jW5z_R0
Nie ukrywam, że bardzo mi się spodobało, a chłopcy nieźle wymiatają na swoim sprzęcie, wokalista (chyba Asagi) ma ciekawy głos/barwę i ponoć niezłą skalę w śpiewaniu (w obie strony) - zobaczymy;]... Postaram się im bliżej przyjrzeć... Choć trudno znaleźć coś w internecie wpisując samo "D" XD. Zespół po tym kawałku bardzo mnie zaciekawił więc abym była obiektywna to musicie jeszcze poczekać na moje zestawienie
Znam ten utwór (jak i naturalnie zespół , jest bardzo dobry (i nie tylko ten), jednak mam swojego "faworyta". Polecam wszystkim piosenkę "Yami Yori Kurai Doukoku no a Cappella to Bara Yori Akai Jounetsu no Aria". Wiem, wiem, strasznie krótki i banalny tytuł, ale jest wyśmienita (może lepiej wspomnę jeszcze, że jest z albumu "The name of the ROSE").
D lubię, jednak znam ich głównie tylko (lub AŻ) pod względem muzycznym.

Ognista Hella napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=CWdHsm3QmEA Nie wiem co w nim jest takiego ale jak posłuchałam 2,3 raz to nie mogłam się potem oderwać i nuciłam resztę dnia XD
"STORM" też porządny kawałek, ale... "Rosier" to jednak nr.1 jeżeli chodzi o Luna Sea

Helcia napisał(a):
ps. w sumie to ile mają oni lat?]
Członkowie Alice Nine nie podali do oficjalnych wiadomości (podobno) swoich dat urodzin, więc to co tu podam to same prawdopodobieństwa (jednak zapewne bardzo zbliżone do prawdy, jak w przypadku Gackta). Tak więc na dzień dzisiejszy mają:

Shou (wokal) - 25 lat
Hiroto (gitara) - 21 lat
Tora (gitara) - 26 lat
Saga (bas) - 24 lata
NAO (perkusja) - 26 lat

edi napisał(a):
Ponieważ grałam na nim ciałem <jak to brzmi =-=">, a w jaki sposób? To najlepiej przedstawia ten fragment -> http://www.youtube.com/watch?v=byWFQh1bl7g
A to dopiero musiało być ciekawe

edhel napisał(a):
Kamillo lubi czytać więc nie powinien narzekać Videlka z resztą też XD
Oczywiście, prosimy o więcej i częściej

Videl-chan napisał(a):
Kamzo kiedyś pisał, że nie mógł odtworzyć biografii HYDE mojego autorstwa. Nic straconego, bo zamierzam napisać nową i to niemożliwie dokładną. Od tamtej pory dowiedziałam się multum rzeczy o nim i w tej chwili ta, którą już zarzucałam jest raczej uboga w fakty i ciekawostki.
Tym razem na pewno przeczytam Czekam z niecierpliwością !

Doniczka napisał(a):
Oto i aktualne zdjęcie tęczowych panów z Osaki: http://img.photobucket.com/albums/v338/mison ... convn3.png
Ehh, następni co się nie starzeją... Idę się chyba przejść i głęboko pooddychać

Videlczyk napisał(a):
1. "Trick". Kawałek punkowy, w całości napisany przez Yukiego. Piosenkę w całości śpiewa HYDE, jednak podczas trasy koncertowej Shibuya Seven Days panowie zagrali nieco inną wersję. Co prawda Ken nie bardzo śpiewa po angielsku, ale jego działka jest elementem humorystycznym: http://www.youtube.com/watch?v=taPAWuBYXiA
Dobrze mu poszło Powinni się wszyscy miejscami pozamieniać, tak jak robił na koncertach w dawnych czasach X !

Łyżeczka napisał(a):
2. "Shinshoku ~Lose Control~". Mroczny kawałek z płyty "Ray" http://www.youtube.com/watch?v=Y3ZzGfn-PYM
WOW! HYDE kojarzył mi się z zombiakiem

VidelOtaku napisał(a):
3. "Get Out from the Shell". To jedna z najciekawszych piosenek Larciaków. Chociażby dlatego, że łączy w sobie rocka i techno. Wykonania live i teledysku nie znalazłam, ale jest jakiś fanowski AMV (nawet nie wiem na jaki temat), grunt, że piosenkę słychać. Tu w wersji po angielsku, ale na wspomnianej "Shibuya 7 Days" wykonana była po japońsku i ten występ naprawdę polecam: http://www.youtube.com/watch?v=HXysrlgdZdY
Hehe, Final Fantasy jako temat przewodni Jednak mimo wszystko, ten utwór jakoś tak średniawo lubię

Chochla napisał(a):
4. "Revelation". Kawałek z płyty "Smile". Fanowski teledysk, w którym jego twórca usiłuje udowodnić, że HYDE nie potrafi tańczyć: http://www.youtube.com/watch?v=jWt4Ot4I91g
E tam, ja lubię dance HYDE

Domnika-chan napisał(a):
5. "Existence". Piosenka z "Awake", jakby nie patrzeć najspokojniejszej płyty Larciaków: http://www.youtube.com/watch?v=ImU0Xv-JAEY
HYDE mundur SS... No, no, w Polsce wzbudził by pewnie niezłe kontrowersje

Domisia napisał(a):
6. "As One" piosenkę już znacie, ale wykonania live chyba nie dawałam: http://www.youtube.com/watch?v=6dSeEJZta24
O, a tu jeszcze ma czapkę Widzę, że z tego samego koncertu

panna Videl napisał(a):
EDIT2: Pisałam o piosence "Shine". Otóż jednak to nie to samo co "7th Heaven". Jak na razie jest tylko prawie 1,5 minutowa wersja z openingu do wyżej wspomnianego anime. Oto i "Shine" w wersji demo: http://www.youtube.com/watch?v=Y4SwTDAfpJY
Ciekawe o czym to anime Hej, ja też mógłbym podróżować z taką panią !

Ok, teraz czas na to co ja chciałem przekazać Lepiej zacznę bez zbędnego rozwlekania, zanim jeszcze zapomnę o czym chciałem wspomnieć
A więc tak, na dobry początek tylko tak przy okazji... bardzo polubiłem Nightmare

Sprawa powrotu X JAPAN... Oto co Toshi napisał na swojej stronie (już 21 marca... Wiem, wiem, szybki jestem, ale wcześniej po prostu nie miałem kiedy napisać tego posta ^_^'):

"I had a chance to visit Los Angeles, U.S. for several days recently.
I met an old friend of mine at his recording studio during my stay.

I visited the studio after 10 years, it was much bigger than before,
and to my suprise, its facilities and recording machineries were much more gorgeous.
Maybe one of the top quality recording studios ever!
I was glad it was just like him.

I heard a song created by my friend at the world best studio.
We had a common friend who died almost 10 years ago,
and the song came out of the sorrow, heartache and despair from the experience.
He said he made it at one sitting a few days after the friend's death.

It was such an authentic ballad of his favorite style,
with sad and ephemeral introduction by the piano overlapped with some beautiful melodies of the strings
and furthermore temporarily recorded male vocal.
I could not stop crying to hear the song,
and I wished from the bottom of my heart that it will reach the whole world.

I sang the song along the piano by my friend. He said he really wanted me to sing it.
He showed me its melody playing every single note elaborately and I sang like tracing it.
Words became a song with such a unique melody and rhythm of him.

He chose the right key for me,
saying "It will be just right for you to sing somewhat a tough key rather than a safe and comfortable one."

I tried to sing it all through, and tears welled up again.

"One song tells much more than million words."
That is what my old friend said with a strained voice.
He also seemed crying through his glasses.

It was a moment when both of us deeply touched.
Without many words, one song connected us again.
Maybe, our dear and lost friend did it for us.
Brought up together since childhood for 37 years,
we kept on running together anyway.
I got tired of dashing for the world market and told him that I would leave 10 years ago.
I wanted to sing songs to heal desolate hearts of mine and other people.
And I traved all though Japan for these 10 years,
directly meeting thousands of children, the old, truly a large number of people and singing for them.
It had been such a decate with heartfelt events, tears and learnings for myself.
Rooted on this precious experience,
I would like to sing and send this song of life generated from a sadness for a lost friend for our age.

Our new project is about to start soon,
with this "One Song telling more than Million Words".

TOSHI
March 21, 2007"

Mówiąc w skrócie... Toshi był w studio Yoshikiego w L.A. gdzie wysłuchał piosenki "Without You" (pięęękna, słyszałem ją w piano version) napisanej dla hide, po jego śmierci. Cóż... jak widać coś się kręci. Być może zakończy się tylko na współpracy Toshiego z Yo-chanem. Zobaczymy.
Jeżeli już mowa o Yoshikim i hide, to muszę wspomnieć, że Yo-chan bardzo przeżył śmierć przyjaciela (popadł nawet w depresję). Dziś wciąż bywa smutny wspominając hide, jednak na pewno o nim nie zapomniał (dowód: w zeszłym roku, podczas gdy przebywał w Japonii i czuł się smutny oraz samotny... poszedł z butelką francuskiego wina na grób-mauzoleum hide aby wypić razem z przyjacielem ^_^ Tak... Już kiedyś pisałem, że Yo-chan to niezwykle wrażliwa osóbka .
Wybaczcie, że zaraz znowu zamęczę Was angielszczyzną, ale chciałbym zarzucić tekst, który Yo-chan napisał w 1999 (coś jak wspomnienia o hide), chyba po to by choć trochę odpędzić się od smutku i powspominać radosne momenty i rzeczy:

"It has been a year already.
Ever since that day, I've been thinking about those countless memories I've shared with hide. I thought about them, remembered them, and talked to hide about them.
At that time, these precious memories will make me ache whenever I think about them. However, maybe it's because of the one year time, I find these things so warm in my memories.
Talking and sharing about these things involving hide with his fans, a year ago, I'd never had thought it was possible.
I'm still a little confused right now, and as of here, I'll pick those happy memories. I'll think and try to tell everyone at the same time.

The first time I talked to hide, it was when he was still in Saber Tiger. His band and X made this mix CD together, that was the first time I played drums for hide.
Before that, I've seen a couple of hide's perfomances, and thought 'what unbelievable performance that was.' However, when we talked for the first time, I've only thought: 'his face looks totally different from when he was on stage.' *laughs*
However, we only communicated to the minimum. The real talk started when X had a performance, and he came.
It was in some staircase, he said, "I'm hide from Saber Tiger." I was shocked, and said: "eh? really?" His face was different once again. *laughs*
However, when did we become really close? I really don't remember.
We became close friends unknowingly, and then, we started hanging out often.
The first time hide and I performed together, I think it was probably on 'explosion', at that time, I used to put fire in a pot. (Translator Note: I couldn't understand this part... and I translated it literally, if anyone knows, please tell me, I'll change it.) One day, the fire was too big, and the place was too small. All the audiences went out for safety, my face, hide's face, everyone's face was all black afterwards.

There are many mysteries revolving hide. One mystery that still remains today is: for some unknown reason, hide would not like anyone see his top naked.

When we were backstage, we usually hung out together, so how could we not see the top part? But, really, I've seen the bottom half, but really have never seen the top half. *laughs* He's always changing secretively in a corner somewhere.

"hide, do you have chest hair?"

Even though we were joking, but in a live, when Toshi would say 'take it off', hide would never take it off. He'd always say 'take it off', but he'd never do so himself. He really does follow his own rules.

Even when we went swimming, he still has to wear a shirt. That scene is really weird and somewhat suspicious.

Talking about swimming, hide nearly drowned in my swimming pool at my LA house. *laughes*

hide was drunk and three roddy (some dude) into my swimming pool, and then, I threw hide into the swimming pool. My pool is actually quite deep.

And then, he would scream "I can't reach the bottom... I can't swim anymore..." and swim at the same time.

.... it was not really swimming, more like drowning....

Oh yes, also our 'food fight'.

hide always thought that if we go to a really expensive, high class restaurant, then everything'll taste good there. The most important part is, his taste buds are a bit off.

Whose taste bud is actually correct? There was once a magazine that used this question and went into a 'argument' state.

hide's reasons was: if you mix together all these tasty food, then there'd be no reason for them not to taste good! Even if it was kidney and tofu mixed together, which are in no relevance to each other, he'd still say it tastes good.

I say "that's really strange."

For example, I like to eat pudding and sea urchin, but they definitely wouldn't taste good mixed together. No matter how tasty the food is, if you eat it with something that doesn't have any relevance to eachother, it won't taste good.

Ah, but, after hide's drunk, he wouldn't know what he'd be eating, he'll just eat everything and anything. So... in the end, we don't know if hide is good at drinking or bad at drinking.

I think he wasn't that good.

He would get drunk easily and then start destroying.

But, I'm the only one that could stop hide.

I'd always get our manager's call, "yoshiki, hide is going crazy again, please come over."

Then, I'd go over to where hide's drinking.

"hide-chan."

He would respond really quickly.

"hai?" And then he'd stop and ask me. "Ah, what did I do?"

Not only is his taste bad, but his eyes are bad too, he always said 'I can't drive in the night.'

When we were in X, hide and I were the only ones that could drive. When we were still Indies, hide ad I took our turns driving. But, he can't drive at night!

But... when we're travelling from place to place, it's usually at night. Therefore, it was always me that drove, and we used to argue much ove this topic. *laughes*

And then, there was this period of time where hide was crazy about 'hat'.

I don't remember which concert, but after the live, we got back to our hotel, and the fire alarm went off.

"What happened?" When I ran outside, hide was holding the fire extinguisher and yelling "my hat is missing!"

After that, I cared for hide's hat like I would for a musical instrument. Before a live, I'd ask "hide, is your hat with you?"

When we were in Shibuya once, I asked him, "where is your hat?"

"It's here. Oh yeah, let's make a song about hats." And then he started singing "my hat, it's like this and like that..." and walked on at the same time.

Strange person.

That's right, there're endless things we could talk about. But if we continue like this, even a month wouldn't be enough. But, out of everything, the most vivid memories is still the ones that hide and me, and the members and the fans all shared.

The memories are too beautiful, that's why it's even sadder. But, they gave the me today, the strength to live on every single day.

To those fans that created all these memories with us, and of course hide as well...

Thank you, really, thank you."

Jesteśmy przy Yoshikim, tak więc pozostańmy przy nim jeszcze przez chwilę . Pan Hayashi zorganizował w Los Angeles niezwykły koncert, który odbędzie się w dniach 25 i 26 maja. Wystąpią: Alice Nine, Vidoll, Duel Jewel, Kagrra, Miyavi, Despairs Ray, Merry, Girugamesh i MUCC. Robi wrażenie, prawda...? Czym sobie Ci amerykańcy na to zasłużyli?! A dobra... Niech mają Najważniejsze jest szerzenie potęgi J-Rocka
Poza tym, na koncercie ma zostać przedstawiony czwarty członek THE BAND 0_0 Już się nie mogę doczekać!

Gorąco pozdrawiam!

Obowiazki Ronina <lol> :p
SoheiMajin Gotenks

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał:
Gakuto, odpowiedział być może żartem, a być może nie ;P, że jego rozmiar to Magnum Potem wynikło z tego jeszcze kilka zabawnych sytuacji (m. in. przy kolejnym programie ).
No nie! Jaki skromny! No cóż, Gacek nie należy do wstydliwych...

Kamcio napisał:
Ano możemy, wezmę gitarę bo perkusję ma mój kumpel Dziś sporo na niej bębniliśmy, gdyż odbyło się uroczyste otwarcie garażu gdzie stoi sprzęt Naturalnie nie obyło się bez toastu przy lampce czerwonego wina
Tyle, że ja nie umiem grać na basie! Mogę być fałszującą (chociaż przyznam, że gustownie fałszującą) wokalistką.

Kamyczek napisał:
HYDE mundur SS... No, no, w Polsce wzbudził by pewnie niezłe kontrowersje

Domisia napisał(a):
6. "As One" piosenkę już znacie, ale wykonania live chyba nie dawałam: http://www.youtube.com/watch?v=6dSeEJZta24


O, a tu jeszcze ma czapkę Widzę, że z tego samego koncertu
Tak z "Awake Tour". Mundur, owszem, wzorowany na tych niemieckich, ale cały koncert, jak i teksty piosenek z płyty "Awake" mają rozgłos pokojowy. Nie potrafię zliczyć ile razy po całym budynku (tej głównej hali) latali goście z flagami ze znakiem pokoju. HYDE szczerze nienawidzi wojen i potępia to co zrobili Niemcy. Podczas kawałka "Revelation" przebrany był za papieża, który drze na strzępy czarną flagę ze znakiem pokoju. Podobno zrobił to, bo oburzyło go wybranie na papieża Niemca, czyli Benedykta XVI. Ale nie jest to pewne. W tym przypadku trochę przesadził.

Co do Larciaków... to jak zobaczyłam na Twojej liście, ile masz ich kawałków i przypomniałam sobie Twoje słowa, że w ich twórczości przeważają kawałki spokojne, to aż mnie dźgnęło. Masz 3 płyty, ja mam 15. Coś czuję, że Ci je przy najbliższej okazji sprezentuję.

Co do powrotu X-JAPAN, mam nadzieję, że to wypali. Tylko, żeby nie było Meeva, bo oszaleję!! Będzie robił wszystko, żeby ludzie zaczęli go przyrównywać do hide! Chociaż w sumie z Patą się zna. No nic, pożyjemy zobaczymy.

Pozdrowionka. Milka...

EDIT: Tak oglądałam sobie "Vanilla" live i przypomniałam sobie, że HYDE też potrafi się nieźle ruszać. Oto dowód, po prostu rozkoszne :
http://www.youtube.com/watch?v=zK2MGorv_N4

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.789
Posty: 514
Skąd: Pluton
Witam o tej najpiękniejszej porze^^

Aaaa miałam znowu przełożyć moją wypowiedź na przyszły weekend^^ No ale coś mnie zmotywowało - a o czym mowie? A no o tym^^

A o to sprawca:
Powróćmy do starych dobrych czasów^^ (od tego musiał się zacząć ten post)
http://www.youtube.com/watch?v=mqDqVVD4008
Cóż mimo później pory, ten występ wprawił mnie w taki wyborny humorek^^, że do tej pory nie mogę oderwać uśmiech od twrzy - BANAN nr2.

PS. Uwielbiam tą fryzurkę - wiadomo kogo^^

A więc zaczynamy^^:

Uno - Obiecane zestawienie:

Najlepszy wokalista:
1. Gackt^^: Cóż mam rzec? To chyba jeden z nielicznych wokalistów, który potrafi mnie tak samo zachwycić, za każdym razem kiedy do niego wracam. Nie ważne ile razy zawsze jest to samo niesamowite wrażenie. Perfekcjonista w tym co robi, klasa sama w sobie ze świetnym głosem - bardzo dobre występy live (i to główny +, który zdecydował o jego 1. pozycji). Po obejrzeniu Diabolos Tour zyskał mój pełny szacunek i respekt - a rzadko się to zdarza. Bardzo wysoka ocena jako całokształt postaci.
-----
(teraz kolejne 3 miejsca, z którymi miałam największy problem)
-----
2.Toshi: Głos jedyny i niepowtarzalny, nierozerwalnie wiążący się z X Japan. Najlepszy w balladach - są przepiękne (jedne z najlepszych).
3.Hyde: Ten występ na Awake Tour zdecydował o Jego 'miejscu':
-> http://www.youtube.com/watch?v=ECuD121ExHM
Jak dla mnie najlepszy Jego utwór wykonany na żywo. Niesamowite wykonanie live, w moim przypadku zapiera dech w piersiach. Mocny, mocny i jeszcze raz mocny i pełen emocji głos w tak małym człowieczku. Natomiast balladą "Evergreen" potrafi poruszyć - delikatne i spokojne wykonanie... Sama nie wiem czy zaraz nie zmienię Go na 2. miejsce (nie umiem tutaj rozstrzygnąć).
PS. gdyby się dało umieściłabym Gacka, Toshiego i Hyde na 1 miejscy na równi^^
3.Kirito: Zdziwieni? Wokalista Pierrot, najlepiej przytoczę słowa z innego forum:
"Co do samej muzyki - taka melodyjna, wokalista nie wyje, nie wrzeszczy, nie szczeka, tylko śpiewa" / choć nie zawsze jest tak łagodnie^^
Nie ma co pisać najlepiej posłuchać (ponieważ mowa o wokaliście, więc niech będzie coś z solówki - mimo, że solówki dużo nie słyszałam):
-> http://www.youtube.com/watch?v=AxZDsfRSe10
-> http://www.youtube.com/watch?v=kCmfkJ3CemE
4.Asagi: A no,a no: tym razem wokalista zespołu 'D'^^. Mocny, donośny i również emocjonalny głos. Facet skacze po pełnej skali głosowej jak mu się żywnie podoba, bez najmniejszego problemu. Występy live bardzo dobre, z tych, które widziałam to każdy był czysto i bezproblemowo wykonany (duży +) - choć założę się, że i te złe też ma^^.
5.Hayato: A niech będzie Duelek na koniec Nie będę się rozpisywać, po prostu przyjemny i sympatyczny głos, z chęcią słucham utworów w jego wykonaniu - a że czasem podobny do Gacka... no to rozumie się samo przez się....

Najlepszy gitarzysta:
1. hide: Pierwsze miejsce chyba jasne. Na scenie można Go było podziwiać nie tylko za mentalność ale również za talent i to ogromny. Uwielbiam jego solówki, a utwór "Kurenai" mogę słuchać dzięki niemu w nieskończoność.
2. Ruiza i HideZou: Razem! Doskonale się uzupełniają, potrafią dać czadu i to na maxa (nie widzę potrzeby aby doszukiwać się, który kiedy gra bo razem tworzą super całość). Oczywiście gitarzyści "D". W tym, że HideZou pogrywa również na bassie.
3. Sugizo:Czemu dopiero 3? Pewnie dlatego, że Go dawno nie słuchałam^^. Cóż w zasadzie mogę podpisać się pod słowami Kamza - wulkan energii, sam fakt, że jest porównywany do hide świadczy o czymś^^.
4.Aiji: Gitarzysta Pierrot, świetny w uzupełnieniu z Jun'em (lubię dueciki^^). Obecnie nie wiedzie im się dobrze u fanów Pierrot... ponieważ to Oni są obwiniani za rozpad zespołu... Co nie zmienia faktu, że zostawili po sobie (razem z zespołem) kawał dobrej i docenianej muzyki.
5.Aoi: Mógł być tutaj zarówno Uruha^^ Oboje mają unikatowy styl grania (również wizualny). Solówki świetne, do tej pory pamiętam swój zachwyt (poniekąd przez nich) kiedy po raz pierwszy usłyszałam Cassis. Dlaczego Aoi,a nie Uruha? Dlatego, że z japońskiego aoi = niebieski czyli mój ulubiony kolor^^... A tak na serio, to zdecydował o tym chyba accustic - ślicznie to brzmi i dodaje zawsze uroku piosence^^

Najlepszy Bass
1.Reita!: Numer uno zdecydowanie! Moja ulubiona Gazetka^^. Uwielbiam basowe wstawki w utworach, a do tego ta rozkoszna opaska^^
2.Heath: Zgadzam się z Kamzem, że często niedoceniany, sama na niego nie zwracałam uwagi do tej pory, a to był błąd...
3.HideZou/Tsunehito: Ukośnik dałam tylko dlatego, że nie poznałam 'D' na tyle dobrze aby wiedzieć, które utwory zostały nagrane ponownie/bądź po prostu nagrane, za 'panowania' już Tsunehito.
4.Kohta: Szczególnie dobrze słyszalny podczas zwrotek^^. W skrócie: Jak każdy basista dodaje charakteru zespołowi.

Najlepszy Perkusista:
1.Yoshiki: Kolejna legendarna postać w czołówce większy komentarz chyba jest zbędny^^. Niesamowity, niesamowity i jeszcze raz niesamowity. Dawał niesamowitego czadu - po prostu dawał po garach! W skrócie: talent.
2.Hiroki: Oj ten to dopiero potrafi dowalić! Nadaje niezłej ekspresji każdemu utworowi 'D'. Aż nieraz trzeba ochłonąć po takim utworze...^^
3.Gackt^^: No co... ? Przecież On też potrafi na tym czymś wielkim grać i to jak...^^ Szkoda, że nie wykorzystuje tego w swoich utworach. Słyszałam go w aranżacji 'z marszu' i wielce mnie zdziwił, nie spodziewałam się, że pójdzie mu tak dobrze^^. Kolejny dowód, że facet jest wszechstronnie uzdolniony.
4.Takeo: Mam niewyobrażalny sentyment do Pierrot więc i go musiałam umieścić^^ Ożywia niejedną piosenkę nadając melodyjny rytm.

Tutaj trzeba już użyć słowa 'niesamowici' Pianiści:
No i wieeelki dylemat przede mną Ile razy szala przechyla się w jedną stronę, to przy słuchaniu oponęta zmieniam zdanie^^
1.Yo: No niech będzie Yoshiki^^ Niesamowity perkusista, a do tego pinista? Niezła mieszanka. Przepięknie i poruszająco gra co tu dużo mówić...
2.Gacuś: W sumie to no comments. Kto zna jego twórczość sam wie, że jest wart umieszczenia go 'prawie' na równi z Yoshim.

Moja kategoria^^:
Najlepsze zespoły:
1.X Japan: Legenda j-rock'a, visual kai. Kopalnia samych talentów. Nic więcej nie trzeba mówić/pisać. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana!
2.L'Arc en Ciel: Przekonywałam się, przekonywałam się i się w końcu przekonałam - uff^^. Trudno wymienić jakiś utwór 'naj'. Jak wymieniam jeden zaraz lecą kolejne...
-----
(no i znowu mam problema^^)
-----
3.Pierrot: Ojj mam wielki sentyment do tego zespołu, nie mogłam przeżałować, że zakończyli swoją działalność Jednak patrząc na dzisiejsze czasy to mogę mieć nadzieję na reaktywacje Cóż... wszędzie czytałam o Pierrot (to tu, to tam się przewijał), a ponieważ ich utówór nasuną mi się pod nos to w końcu z ciekawości przesłuchałam. No i nie żałuję, bardzo fajne melodyjne kawałki. W końcu bez darcia i ryków - dobry na takie wieczorki (a w zasadzie noce) jak ta^^. Utwór jaki pierwszy usłyszałam:
-> http://www.youtube.com/watch?v=QMM3TnK0GM0
potem już:
-> http://www.youtube.com/watch?v=25FLNvuDgFs&m ... ed&search= Bardzo lubię tę piosenkę, a do tego ten kapturek, rękawiczki i katana^^. Szczegóły? Co z tego, skoro ma się do nich słabość^^
-> http://www.youtube.com/watch?v=gbyghd0FSmc No i balladka, nie wiem co ma w sobie ale po prostu aż robi mi się ciepło na sercu gdy jej słucham^^
4.'D': Potrafią dodać powera, z wielkimi emocjami nieraz słucha się ich utworów, po których trzeba ochłonąć. 4 miejsce chyba tylko dlatego, że nie poznałam ich jeszcze wystarczająco dobrze. Wiem, że jak w przypadku X, tak i tu mam do czynienia z bardzo utalentowanymi facetami.... Utwór, który zrobił na mnie największe wrażenie, a zarazem który słyszałam jako pierwszy (dam jeszcze raz ten link):
-> http://www.youtube.com/watch?v=9OEYJM7f2U4&m ... ed&search= Moja pozycja nr uno!
Mają wiele świetnych kawałków, swój styl no i przede wszystkim talent: W powyższym utworze najlepiej to słychać (w zasadzie mój argument co do umiejscowienia członków tego zespołu w zestawieniu). A to 2 mój ulubiony utwór:
-> http://www.youtube.com/watch?v=5Cf4NEfeMRQ&m ... ed&search=
PS. Co do "Yami Yori Kurai Doukoku no a Cappella to Bara Yori Akai Jounetsu no Aria" to piosenka bardzo dobrze znana i zawsze polecana jeżeli chodzi o ten zespół ( http://www.youtube.com/watch?v=Re5C8lTYvpw ), jednak moim faworytem nie jest, utwór dobry ale mój faworyt to zawsze i wszędzie "Taiyou wo okuru hi"^^
5.Gazette: No po prostu Gazetki. Cassis forever. Nie muszę ich chyba omawiać Sama na nich zwróciłam uwagę więc wiadomo, że ich bardzo lubię^^

PS. Najchętniej w zastawieniu umieściłabym członków zespołu Gacka i Hyde - ale, żebym nie umiała się zdecydować (jeżeli chodzi o miejsce) więc zostawiłam ich w spokoju^^.

Dobra na razie koniec, myślałam, że to zestawienie zajmie mi mniej miejsca O.o ale jak zwykle się rozpisałam(jak na zestawienie^^), a że późno się zrobiło to wypada iść spać (mimo, że nie jestem śpiąca^^). Dlatego do reszty postów dopisze coś w innym czasie.

Na dobre zakończenie jeszcze raz powtórka z rozrywki - tak aby mi się dobrze spało
http://www.youtube.com/watch?v=mqDqVVD4008

Pozdrawiam Sereczniutko
Papatki i w zasadzie to już... Miłego dnia

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Edhel napisała:
Powróćmy do starych dobrych czasów^^ (od tego musiał się zacząć ten post)
Arrow http://www.youtube.com/watch?v=mqDqVVD4008
Cóż mimo później pory, ten występ wprawił mnie w taki wyborny humorek^^, że do tej pory nie mogę oderwać uśmiech od twrzy - BANAN nr2.
*spada z krzesła i dusi się ze śmiechu* O matko!! To w Japonii też jest disco polo?!

Ania napisała:
2.L'Arc en Ciel: Przekonywałam się, przekonywałam się i się w końcu przekonałam - uff^^. Trudno wymienić jakiś utwór 'naj'. Jak wymieniam jeden zaraz lecą kolejne...
Mam dokładnie to samo. Mam całą dyskografię i bardzo chętnie się podzielę.

Panna o ładnym nazwisku ( )napisała:
Na dobre zakończenie jeszcze raz powtórka z rozrywki - tak aby mi się dobrze spało
My tu chyba mamy wampira na forum.

Potem zrobię edit, bo teraz lecę do sklepu.

EDIT.

Oglądałam ostatnio premierę singla "7th Heaven" Larciaków. Singiel zostanie wydany dopiero 30 maja, ale panowie już go wykonali. Piosenka klimatem bardzo przypomina mi "Caress of Venus". Jest wesoła, skoczna i taka akurat do tańca. Tylko jest mały minusik. Zauważyłam to już dawno. Mianowicie głos HYDE nieustannie się zmienia. Z roku na rok ma coraz większą chrypę i obawiam się, że jeżeli nie rzuci palenia, to może ten głos w ogóle stracić. Zaobserwowałam, że pierwszym momentem, w którym jego głos zaczął się zmieniać był okres od 2001-2004. Jego głos znacznie się obniżył, posłuchajcie np. "Dive to Blue" a potem "Lover Boy'a" czy "Yoyoushi" z pyty "AWAKE". Mam nadzieję, że HYDE mimo to zachowa swój wspaniały głos na długo. I oczywiście rzuci palenie, bo nie każdy potrafi wypalić tyle co on. Norma to paczka dziennie, ale potrafi tą liczbę znacznie przekroczyć, gdy pisze lub komponuje piosenki, albo ogląda telewizję. Megumi-san, podziwiam Cię, że wytrzymujesz z mężem-smokiem pod jednym dachem.

Oto i "7th Heaven": http://youtube.com/watch?v=GxgiQpBK29w W przypadku Tetsu-chana widać, że się tak wyrażę, że czas go nieźle posunął. HYDE za to wygląda bardzo dobrze jak na 39 lat, ostatnio często nosi kapelusze. Tylko wygląda jakby nie miał brwi XD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.789
Posty: 514
Skąd: Pluton
Dobra mam wyborny humorek więc coś skrobnę - 5 przez dziesiąte bo za niedługo wychodze^^

cytat:
Powróćmy do starych dobrych czasów^^ (od tego musiał się zacząć ten post)
Arrow http://www.youtube.com/watch?v=mqDqVVD4008
Cóż mimo później pory, ten występ wprawił mnie w taki wyborny humorek^^, że do tej pory nie mogę oderwać uśmiech od twrzy - BANAN nr2.


*spada z krzesła i dusi się ze śmiechu* O matko!! To w Japonii też jest disco polo?!
Disco polo, disco polo... ale za to w jakim wykonaniu^^

Ps.Faceci umieją się dobrze bawić i czasem powygłupiać i to się cieni^^

Panienka o słodkim (^^) nazwisku napisała:
Panna o ładnym nazwisku ( )napisała:
cytat:
Na dobre zakończenie jeszcze raz powtórka z rozrywki - tak aby mi się dobrze spało

My tu chyba mamy wampira na forum.
No ba! Poszłam spać o 5 rano bo zaczęło już świtać - za bardzo raziło

Łaaaaaa.... jak Ci zazdroszczę. Masz genialną szkołę. Nie dość, że piszecie dramaty według własnego pomysłu, to jeszcze takie coś.
Dyskutowałabym na ten temat -.-'

Oto genialny obrazek, który jakiś czas temu wysłałam Kamzo (ten na odle to HYDE, który ma rękę wsadzoną w spodnie):
http://img372.imageshack.us/img372/7683/hyde ... yitqt2.jpg
Erotomanka


Milka (a, Twojej siostrze się 'wymkło' napisał(a):
i zarzucę Ci płyty: "666"

Jak powiedziała/napisała, tak zrobiła I dostałem w swe ręce (czy może uszy??) kawałek porządnego J-Rocka ("PRAYER" wciąż rządzi ).
Dzięki wielkie, że do płyty dorzuciłaś tłumaczenia - w końcu wiem co mi pisze na pulpicie (tapeta z horizons) - wcześniej nie zwracałam na to dużej uwagi.
(Jakby kto był ciekaw:
- http://img404.imageshack.us/my.php?image=beztytu322uxz1.jpg
A tu rozszerzona wersja
- http://img264.imageshack.us/my.php?image=beztytu322uam7.jpg - trochę zniekształcony obraz wyszedł ale przeżyjecie chyba^^')

Droga edhelciu, jak czytałem wszystko na temat tego festiwalu, to zacząłem się zastanawiać, czy na pewno mieszkasz w Polsce ...? Świetna sprawa!!
A gdzie tam... Ja mieszkam w Europie^^ (czyt.i i tak w Polsce...-.-)

Ano możemy, wezmę gitarę bo perkusję ma mój kumpel Dziś sporo na niej bębniliśmy, gdyż odbyło się uroczyste otwarcie garażu gdzie stoi sprzęt Naturalnie nie obyło się bez toastu przy lampce czerwonego wina
No wiesz tak przy nieletnich wspominasz o winie... Oj nieładnie^^;



Helcia napisał(a):
ps. w sumie to ile mają oni lat?]


Członkowie Alice Nine nie podali do oficjalnych wiadomości (podobno) swoich dat urodzin, więc to co tu podam to same prawdopodobieństwa (jednak zapewne bardzo zbliżone do prawdy, jak w przypadku Gackta). Tak więc na dzień dzisiejszy mają:

Shou (wokal) - 25 lat
Hiroto (gitara) - 21 lat
Tora (gitara) - 26 lat
Saga (bas) - 24 lata
NAO (perkusja) - 26 lat
Eeee to starzy Wyglądają na mniej - w sumie nie powinno mnie to dziwić^^


edi napisał(a):
Ponieważ grałam na nim ciałem <jak to brzmi =-=">, a w jaki sposób? To najlepiej przedstawia ten fragment -> http://www.youtube.com/watch?v=byWFQh1bl7g

A to dopiero musiało być ciekawe
Ojjj było

Doniczka napisał(a):
Oto i aktualne zdjęcie tęczowych panów z Osaki: http://img.photobucket.com/albums/v338/mison ... convn3.png

Ehh, następni co się nie starzeją... Idę się chyba przejść i głęboko pooddychać
Oj śliczne zdjęcie (szczególnie kolory ). Oni i starość? To Wy jeszcze nie wiecie, że w Japonii się młodnieje z czasem? Nie to co u nas - no ale co począć^^


edhel napisał(a):
Kamillo lubi czytać więc nie powinien narzekać Videlka z resztą też XD


Oczywiście, prosimy o więcej i częściej
To samo się Tyczy się Ciebie

------
Teraz wychodzę ale jak przyjdę to zrobię Edit
------

Edit: Edit: Edit: Edit: etc.

Zanim ujrzysz to na własne oczy, uchylę rąbka tajemnicy Otóż, pan Gackt, podczas kolejnej ze swoich wizyt w znanym (i lubianym ) programie UTABAN, został zapytany, o rozmiar swojego, ehem, członka ^_^ (może nie tak dosłownie i prosto z mostu, ale jednak ;P). Gakuto, odpowiedział być może żartem, a być może nie ;P, że jego rozmiar to Magnum Potem wynikło z tego jeszcze kilka zabawnych sytuacji (m. in. przy kolejnym programie ).
Nie powiem żebym się nie domyśliła

Chodzi Ci o image X'a w pierwszych latach istnienia? Właściwie to X był visual jeszcze zanim doszedł do nich hide (czyli przed 1987). Chociaż gdy pojawił się hide-san, to faktycznie ich styl się zmienił (hide początkowo wyglądał niemal identycznie jak pod koniec swojej kariery w Saver Tiger, a reszta chłopaków, również podchodziła pod ten styl), chociaż nie wiem czy była ta zasługa Hideto
Konkretniej to chodziło mi o to czy hide pomagał w 'przygotowaniach' ze względu na swoje wykształcenie Czy 'tworzył' też dla niech fryzurki i takie tam - przecież przez cały czas nie nosili jednego uczesania^^

Czekam, czekam Tak jak i Wy musicie czekać aż ja coś napiszę XD
A ja ciągle zapominam XD Wyśle Ci w ten długi weekend^^

edhel-chan napisał(a):
W sumie to.... to my teraz możemy zespół założyć - wkopałeś sie koleś! Ja biorę Vocal <buhahah Twisted Evil > Videlka Tobie dajemy bass - <buhahah> będziemy bogaci XD

Ano możemy, wezmę gitarę bo perkusję ma mój kumpel Dziś sporo na niej bębniliśmy, gdyż odbyło się uroczyste otwarcie garażu gdzie stoi sprzęt Naturalnie nie obyło się bez toastu przy lampce czerwonego wina
Zacytuje jeszcze raz^^ Kurczę wróciłam jakiś czas temu z Kościoła, po mszy był koncert - na pierwszy rzut oka niby nic ciekawego: religijne teksty (mnie to nie przeszkadza) i takie tam. Jednak jak podczas mszy zobaczyłam rozłożoną perkusję, gitary etc. to wiedziałam, że zostanę mimo, że czas mnie gonił^^. No i co? Kawał dobrego i porządnego rock'a - teksty mimo pozorów też fajne... No i ahhh tak mnie wzięła ochota na ten własny zespół o którym już tak od dawna marzę ( ).
No to jesli masz znajomych, którzy umieją grac to Ja z Videlką (Ty też Dominiczko^^) piszemy się chociażby na chórek! Grać tam na niczym nie umiem ale ponoć jestem zdolna
Bardzo mi przykro, jak tak chętnie się na ten temat wypowiadasz, to myśl już o nazwie zespołu - przejade nawet cała Polskę jak trzeba

A więc tak, na dobry początek tylko tak przy okazji... bardzo polubiłem Nightmare
Jakkolwiek to zinterpretujesz - zauważyłam

Mówiąc w skrócie... Toshi był w studio Yoshikiego w L.A. gdzie wysłuchał piosenki "Without You" (pięęękna, słyszałem ją w piano version) napisanej dla hide, po jego śmierci. Cóż... jak widać coś się kręci. Być może zakończy się tylko na współpracy Toshiego z Yo-chanem. Zobaczymy
Ojj niech fani mówią co chcą, ja sie nie boję, że im nie wypali (sam fakt jakie talenty miał X Japan - więc repertuar nie może być nagle taki zły). I jestem ciekawa czy coś im z tego wyniknie, z niecierpliwością czekam na kolejne newsy^^

Jesteśmy przy Yoshikim, tak więc pozostańmy przy nim jeszcze przez chwilę . Pan Hayashi zorganizował w Los Angeles niezwykły koncert, który odbędzie się w dniach 25 i 26 maja. Wystąpią: Alice Nine, Vidoll, Duel Jewel, Kagrra, Miyavi, Despairs Ray, Merry, Girugamesh i MUCC. Robi wrażenie, prawda...? Czym sobie Ci amerykańcy na to zasłużyli?! A dobra... Niech mają Najważniejsze jest szerzenie potęgi J-Rocka
Poza tym, na koncercie ma zostać przedstawiony czwarty członek THE BAND 0_0 Już się nie mogę doczekać!
Ajjjj faniutko się mają^^ Ja tam się nie smucę, że w Polsce (póki co^^) nie ma czegoś takiego - i tak pewno nie miałabym możliwości pójścia - czego nie mogłabym przeżałować. Teraz przynajmniej nie ma żalu
A co do tajemnej osoby... Cóż chyba się domyślam kto to... zobaczymy czy przyszłość to potwierdzi, póki co nic nie mówię^^

Gorąco pozdrawiam!
My Ciebie też

Tyle, że ja nie umiem grać na basie! Mogę być fałszującą (chociaż przyznam, że gustownie fałszującą) wokalistką.
Ale Bass jest super! Wyobraź sobie siebie, z piękna ciorną gitarką i z przepaską na twarzy Ojj aż sama bym tak chciała Póki co jak widzisz próbuję załatwić choćby chórki w Kamza - to tak tylko na początek, potem szybko staniemy się liderkami XD... ale o tym ciiii!

Podczas kawałka "Revelation" przebrany był za papieża, który drze na strzępy czarną flagę ze znakiem pokoju. Podobno zrobił to, bo oburzyło go wybranie na papieża Niemca, czyli Benedykta XVI. Ale nie jest to pewne. W tym przypadku trochę przesadził.
Jak dla mnie to sam fakt przebrania się za Papieża był przesadą... Ale przyzwyczaiłam się do 'ekstrawagandy' wielu muzyków... Co nie znaczy, ze mi sie to podoba...

Ania napisała:
cytat:
2.L'Arc en Ciel: Przekonywałam się, przekonywałam się i się w końcu przekonałam - uff^^. Trudno wymienić jakiś utwór 'naj'. Jak wymieniam jeden zaraz lecą kolejne...


Mam dokładnie to samo. Mam całą dyskografię i bardzo chętnie się podzielę.
Wiem o tym, zamówienie już dostałaś, z góry wielkie dzięki

Oto i "7th Heaven": http://youtube.com/watch?v=GxgiQpBK29w W przypadku Tetsu-chana widać, że się tak wyrażę, że czas go nieźle posunął. HYDE za to wygląda bardzo dobrze jak na 39 lat, ostatnio często nosi kapelusze. Tylko wygląda jakby nie miał brwi XD
Bardzo fajny utwór w sam raz do zabawy, aż chciałam być na publice i skakać razem z tłumem^^

Co do głosu - nie ma tutaj aż tak dużej chrypki jak na niektórych koncertach Trzeba wsiąść pod uwagę, że jest to występ na żywo (?), a głos często różnie wtedy brzmi. Przypominam sobie występ Hyde w USA (o ile czegoś nie mylę to w Faith?) tam to dopiero maiał chrypę w niektórych piosenkach! Aż go nie poznałam O.o Pali papierosy (chociaz nie wiem jak bardzo to wpływa na głos ale na pewno nie pomaga), a do tego (przede wszystkim) śpiewa sporo mocno rock'owych kawałków co nieźle zdziera gardło. Mam jednak nadzieję, że Hyde jeszcze długo będzie nam sprawiał przyjemność swoim wokalem
Co do Tetsu to... to wszytko przez ten kolor ubrania, taki pstrokaty zestaw postarza^^

I tak na zakończenie piosenka, która chodziła za mną dzisiaj cały dzień
http://www.youtube.com/watch?v=CMhj8Qutl1U - niech nie przeraża odgłos odkurzacza na początku^^'

mini ps. - Kiri jakoś tu tak pucato wyszedł^^

PozdróFka dla Was

Ps. I nadszedł ten najgorszy czas... aby w końcu zabrać się za zadania i za nauke (co się odwlecze to nie uciecze). Ale i tak Miłego Wieczorku^^!

------^^-------^^------^^-------^^------^^-------^^------^^-------^^-------^^-------^^
BIG EDIT!!!!!

KAMZO WSZYsTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK!!! śWIęTUJ, BALUJ (nawet winka się napij^^), 'RóBTA CO CHCETA' WSZYSTKIRGO NAJ NAJ NAJ.... (i koncertu on live )

PozdróFka!

Ps. A ta piosenka dzisiaj za mną chodzi - coś mnie bierze na MM
A z okazji urodzinek utwór dedykuję Kamzo^^
http://www.youtube.com/watch?v=w1YZRW5XEJ0&m ... ed&search=

~~.......~~.......~~.......~~.......~~.......~~.......~~.......~~.......~~.......~~.......~~.......~~

Edit nr któryś
To już chyba ostatni Edit

Wracając do zestawienia i wykonania Evergreen... Mam pytanie, która wersja/wykonanie Wam się bardziej podoba (nie chodzi tutaj o angielszyzne tylko o bardziej rockową wersję tejże piosenki)?

http://www.youtube.com/watch?v=IENZP0Ekijc&m ... ed&search= - normalny clip

http://www.youtube.com/watch?v=rGzdrV4KL2Y - A tu z trasy Faith

Papaptki

^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^

Znowu Edit? O.o
Tym razem na pewno już ostatni^^(?)

Nie wiem czy już słyszeliście ale... Chodzi o new'sa, a mianowicie o nowy singiel Gackt'a, który ma się ukazać 20 czerwca – zatytułowany ‘Returner~yami no shuuen’.
- limitowana wersja zawierać będzie DVD z klipem (zawartość: 1.Returner ~yami no shuuen~. 2.Cube (Live Version). 3.birdcage (Live Version). 4.Returner ~yami no shuuen~ (Instrumental). 5.Clip do Returner ~yami no shuuen~.)

Wiecie może czy będzie to balladka, czy coś mocniejszego?

No to, prawdopodobnie ostatnie:
Papaptki(?)

@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_@_

Teraz edit dla Kamzo bo wiem, że lubi Diru:

"Dir en grey wystąpi 12 sierpnia w Polsce. (...) Dir en grey zagra w katowickim Spodku w ramach Metal Hammer Festival 2007. Gwiazdą festiwalu będzie amerykańska grupa TOOL, poza nimi zagrają także polskie Delight i Coma.

(Ceny biletów: ble, ble, ble nikogo to nie interesuje, nie? )

Ja nic nie mówię ale... Spodek, to ja widzę z balkonu

Sayonarka

PS. Jak tak dalej pójdzie to pobiję rekord w edytowaniu^^

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 21, 22, 23  

Forum DB Nao » » » J-music - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook