Forum Dragon Ball Nao

» [Seria] Naruto Shippuden

bloodprincess Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.296
Posty: 10
Skąd: z Ziemi
ja widzialam cztery odcinki drugiej serii naruto i nie podobalo mi sie tak bardzo jak pierwsza seria. Druga jest inaczej narysowana i w ogóle [ ort! ] a Naruto ma 166cm wzrostu;) jest bardzo potezny i w ogóle [ ort! ]. Czy wy tez ogladaliscie druga serie? i co o niej myslicie?

Hidden: No dobra, skoro już poruszono ten temat, to może uznajmy, że jest to topic odnośnie opinii ogólnych co do nowej serii Naruto.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
druga seria jest już od dobrych kilku lat. W mandze. =_=' Też mi odkrycie...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
bloodprincess Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.296
Posty: 10
Skąd: z Ziemi
ale chodzi mi o anime czy ogladaliscie
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A mogę wiedzieć, od którego odcinka zaczyna się ta druga seria ? Czy to może Shippuden ?? ..
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zgadza się, jest to dokładnie Shippuden. Mam 5 odcinków po japońsku, całkiem fajny, lecz zobaczymy jak dalej się akcja rozwinie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mam pytanko, te fillery ( ok odcinka 120 do 200 któregoś, jak sądzę) to są jako pierwsza seria, czy taki nijaki przerywnik, żeby mangi czasem nie wyprzedzić?

Hidden: Na takie pytania to gadu/shout/priv jest, a nie temat na forum....

Shippuuden jest niezły, na pewno [ ort! ] lepszy, niż poprzednie ponad 100 epizodków
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Shippuuden:

2 seria, jak dotąd 15 odcinków 355 tom... wygląd Sakurci dużo lepszy niż w 1 serii, natomiast tym razem Hinata została popsuta [zarówno w anime jak i w mandze].

Anime - W pierwszej serii postacie były lepiej dopracowane, tutaj zakrada się... chochlik? Jak do tej pory manga jest ciekawsza od animowanej wersji, której brakuje... tego czegoś.

Cóż więcej mogę napisać, nie chodzi przecież o poszczególne postaci.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Naruto: Shippūden (niech ktoś z łaski swojej poprawi pisownię tematu) jest jak odpustowe świecidełka: im mocniej się im przyglądasz, tym lepiej widzisz, jakie to dziadostwo. Mówię, rzecz jasna, tylko o anime, gdyż manga nie ma podtytułu (poza prostym Part II). O ile komiks jest całkiem fajny i czyta się przyjemnie, o tyle dłużyzny - z których zawsze słynęło Naruto - stały się w Shippūdenie nie do zniesienia i podczas oglądania epków zdarza mi się nieraz czytać książkę lub gazetę, gdyż inaczej usnąłbym chyba z nudy. Niestety, niezła grafika (choć do dzieł pana Watanabe się nie umywa) oraz przyzwoity opening nie wystarczą do przykucia mnie do monitora. Shōnen potrzebuje wartkiej akcji, a przez sztuczne wydłużanie odcinków Naruto coraz mocniej jej brakuje. Naprawdę szkoda.

Ite, missa est.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A mnie fabuła się podoba, obejrzałem dotąd 14 odcinków, tylko kreska wydaje się być gorsza i mniej dopracowana od tej z pierwszej części. Ciekawy opening. Jeszcze słówko o dźwięku. Podczas walki Gaia z Kisame pojawia się muzyczka uderzająco podobna do tej z DBGT. Tak jest czy tylko mi się wydaje?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.131
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
ja 17 obejrzalem jest lepsza od zwyklego naruto. sakurcia fajnie wyglada. naruto lepiej ale zrypali wyglad hinaty neji ma taki sobie a lee wyglada jak czubek. a tak wogle kiedy zobacze kibe i akamaru ??
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
a ja jestem Shippuudenem zachwycona. Po prostu zachwycona. To jest od samego początku kwintesencja tej serii. To są dojrzalsi bohaterowie i akcja na całego. To jest rozwijanie wątku Naruto-Sasuke i biegnięcie na koniec świata, żeby odzyskać to, co się utraciło. Pierwszy odcinek zwala z nóg - choć człowiek może nie wie nawet, o co właściwie tak nagle chodzi. Pierwszy opening - WOW. Genialna muzyka. Animacja na wyższym poziomie. Druga seria stoi nad pierwszą mocno wyżej - tak pod względem tematyki, jak i wykonania. Piszę to jako fanka relacji Naruto-Sasuke, którą uważam za kluczowy wątek tej opowieści, a która właśnie w Części II zostaje wyniesiona na pierwszy plan. W Części I musieliśmy czekać 100 odcników (serialu), żeby się o tym dowiedzieć...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Shippuuden? Oczywiście że go lubię. A za co? Za muzykę. Śliczne openingi i endingi, nie można wręcz ucha oderwać. Animacje też nie są najgorsze.
Kreska- ładniejsze, dojrzalsze postaci. Hinata ma dłuższe włosy, Naruto wyrósł. Ino też ma fają fryzurę. I charaktery też się zmieniły: Naruto trochę zmądrzał(chociaż i tak jest mało inteligentny), Sakura już się tak często nie wyżywa na Naruto(ale niestety nadal często to robi), dobrze ją Tsunade wytrenowała . Hinata jest znacznie silniejsza
I za przeciwników- tym razem zainteresowało mnie to całe Akatsuki. Zainteresowali mnie jej członkowie, cele, ich umiejętności. To oni w głównej mierze są przeciwnikami. Deidara, Kakuzu czy inni, każdy jakby jest tam niepowtarzalny.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
Shippuuden zyskał w moich oczach bardzo dużo z uwagi na AKATSUKI. Są potężniejszym przeciwnikiem od Orochimaru i jego pachołków. (O czym świadczy fakt, że zabili Jiraiye, Kakashiego, Gaare i Asume). W Shippuudenie też poznajemy całą prawdę o Itachim, no i znacznie lepsza kreska, do tego jeszcze te openingi. Naprawdę nie ma co grymasić xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Seria] Naruto Shippuden
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook