Forum Dragon Ball Nao

» Naruto

Strony:   1, 2, 3
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Focus napisał(a):
A w jakim celu są stworzone te fillery ?, by zniwelować czas oczekiwania na kolejne odcinki ?
Rozszerzę trochę...

Filler, to tzw. "zapychacz". Stworzony został, tak jak już zostało powiedziane, by nie dogonić mangi, oraz by rozszerzać pewne wątki fabuły.
Mam nadzieję, że w wersji Shippuuden, nie będzie fillerów, gdyż są one bardzo nudne (Naruto straciło przez nie dużą cześć oglądalności).

Oto odcinki "Fillerowe" (Całościowo wymyślone, i nie mające wpływ na dalszą fabułę, odcinki)
Odc. 97
Odc. 102- 106
Odc. 136- aż do końca serii.
Kontynuacją Mangi jest Shippuuden.

A teraz z innej beczki, kiedy pojawi się kolejny odcinek Shippuden ?
Słyszałem, że dawane są po dwa odcinki na 2 tygodnie, a następne odcinki mają pojawić się dzisiaj, bądź piątek. Czy to prawda ?
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Shippuden już jest od wtorku, ale my będziemy mieli to w czwartek bądz w piątek, tak samo jak z mangą.
Mnie bardziej ciewkawi manga zwłaszcza, że robi się coraz ciekawiej. W końcu wyjasniają się sprawy które sąddziłem, że Kishi daruje sobie.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ja z Naruto dopiero się zetknąłem. Wcześniej (zaeszły tydzień) oglądnąłem Evangeliona (cholera! że też skończył się morałem na temat osiągania dojżałości.... na co MNIE to?! ) a wcześniej FullMetal Alchemist'a. FMA= zajebioza!!!
Ale wracając do Naruto- anime dopiero zacząłem oglądać (manga puki co jeszcze nie ruszona, nie odpowiada mi kreska, ale może wkrótce się przemogę...), jestem na 03 odc. i normalnie nie mogę! Bardzo mi odpowiada chumor, trochę mniej reakcje pokroju Kame Senin'a na gołe laski . Widziałem to w DB i takie coś już mnie nie śmieszy (nie w takich ilościach...). Wszyscy mówią, że:
a) bardzo podobne do DB,
b) zupełnie inne,
Moim zdaniem odp b). A to dlatego, że choć na pierwszy rzut oka Naruto=Goku Sasuke Vegeta. Szogi też mi tak tłumaczył Naruto, żeby mnie zaciekawiło. Moim zdaniem osobowości bohaterów DB i Naruto różnią się i to znacznie. Nie podam różnic, to moje takie odczucie. Chodzi o klimat i relacje między bohaterami. Jak obejżę więcej, to się jeszcze wypowiem...
Nie podoba mi się w Naruto video. Niby kolory żywe, świat ciekawy itp., to jednak design postaci uproszczony do granic możliwości, a aimacje płynne tylko w miejscach pełnych akcji. W takim DB animacja postaci zawsze była płynna i precyzyjna, pewnie dlatego, że nie robiono go w "nowym stylu"- na kompie, na szybko i na łatwo. Łatwiej animować mało szczegółową postać i dodawać FPS'y tylko w ważnych scenah, a jak dochodzi jeszcze komputerowa obróbka obrazu... No cóż, chyba będę musiał się przyzwyczaić do "nowoszkolnych" metod pracy animatorów...
No ale nic, odcinek 04 już się wczytał (oglądam na bierząco na You Tube) i trzeba się trochę pośmiać NARA!!!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
O Boze...Nie...Odcinek 19...To takie cudne...Najlepszy z tych,ktore do tej pory obejrzalem... Zabuza...Haku... Nie,tyle smutku i zalu w jednym odcinku...Za duzo jak na mnie,wrazliwego czlowieka... W calym DB nie znalazlem tyle rozpaczy,co w tym jednym odcinku Naruto...Coraz bardziej mi sie to podoba... I jeszcze ta muzyka... Beczalem 3 razy w ciagu 20 minut... To jest piekne Chwyta za serce-bardzo mocno...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Kamyl, nie panikuj ja pierdykam, już to widzę oczyma wyobrażni Gościu, nie przesadzasz trochę? Mnie też się podoba (po niecałych 3 odcinkach...) i pewnie też spodoba mi się odc 19, ale żeby aż tak...?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
No moze troche przesadzilemmale to naprawde byl super odcinek.Skupil sie na smutnej historii,ktora u niektorych moze wywolac podobne uczucia.A slyszalem,ze jeszcze nie jeden taki bedzie.na razie [ ort! ] skonczylem na 29 i z niecierpliwoscia czekam na nastepne.To wciaga bardziej niz jakies uzywki-fabula ani na moment nie zwalnia,ciagle jakies zwroty akcji...Jestem pod wrazeniem

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kamyl napisał(a):
No moze troche przesadzilemmale to naprawde byl super odcinek.Skupil sie na smutnej historii,ktora u niektorych moze wywolac podobne uczucia.A slyszalem,ze jeszcze nie jeden taki bedzie.na razie [ ort! ] skonczylem na 29 i z niecierpliwoscia czekam na nastepne.To wciaga bardziej niz jakies uzywki-fabula ani na moment nie zwalnia,ciagle jakies zwroty akcji...Jestem pod wrazeniem
Tak, jest to odcinek bardzo wzruszający, ale prawdę mówiąc nie płakałem jeszcze przy żadnym anime, serialu itp... (Wyjątkiem był film Braveheart- Waleczne serce, leciał niedawno na polsacie)
hmmm, drugi raz wzruszyłem się dopiero przy odcinku 133-34, kiedy Kakashi znajduję rannego Naruto, my wiemy, że on żyje, ale ta twarz Kakashiego to wyznanie...
Cóż...
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
A dziwisz się Kakashiemu? Po tym co stało się z Obito to musiał być przerażony.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
No ładnie...Następny poruszający odcinek...Tym razem 80.I co ciekawe nie wzruszyła mnie śmierć Sarutobi,co sytuacja,gdy Naruto czołgał siędo Gaary i mówił o swojej przeszłości,że wie,co to samotność itp...Ech...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jetix jest tak "super", że wykupił ze 20 pierwszych odcinków Naruto i puszcza je w kółko, normalnie robi mi się ich żal... Chyba będę musiał zacząć ściągać je z neta

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Naruto...najlepsze anime/manga po DB Cóż trzeba przyznać,że robi wrażenie!!!Walki są efektowne,fabuła wciągająca,a i bohaterowie cool.Nie ma co-Naruto jest cool

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Aha,i mamy kolejny smutny odcinek,który sprawia,że łzy same płyną mi do oczu... Tym razem Episode 100,smutek i żal Rocka Lee z powodu małych szans na kontynuowanie drogi shinobi...Rozmowa z Gai-senseiem jest wzruszająca ale bardzow wymowna. Uwielbiam takie odcinki

Ile to mnie teraz postaci zaskoczyło...Chouji,Neji...To co zrobili w czasie pościgu za Sasuke jest dowodem nie lada odwagi...Do tej pory nie lubiłem ich - lecz po tych odcinkach zmieniam całkowicie swoje nastawienie. Chouji na trzecim poziomie jest genialny!Szkoda,że nie zrobili go takiego od początku.Ponadto Neji,którego uważałem wcześniej za zbyt pewnego siebie chama teraz ukazał się z zupełnie innej strony.A wszystko to dokonali dzięki swoim przyjaciołom...To dzięki ich słowom i duchowym wsparciu potrafili wznieść się ponad swoje możliwośći. Kolejne wzruszające,ale niezwykle piękne odcinki,które sa dla mnie kwintesencją "Naruto".To jest dla mnie po prostu najlepsze anime na świecie...

Focus:Cieszę sie Twoim szczęściem ... i wiem, że to prawda (zwłaszcza o tym, jaką metamorfozę przeżyli ci dwaj), lecz nie pisz posta pod postem ... zedyutuj poprzedniego, a tego usuń.Pozdrawiam

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Na razie obejrzałam z kilkadziesiąt odcinków, ale mogę powiedzieć, że jest nawet niezłe.
Dużo komicznych scen,itp. Mimo iż czasem za bardzo przypomina DB.
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.761
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Kishimoto był wielkim fanem dragon ball, dlatego widać tak podobieństwa. Ale ostatecznie walka w db (z, gt) trwa 100 odcinków, a walka w naruto krócej.
Ostatecznie jestem za Naruto. Bardziej dynamiczne i z dobrą fabułą. Trochę znudziło mnie hak and slash w dbz.
Miłosz Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Miłosz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.746
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Skąd: Dzierzgoń
jak myslicie czy Naruto wygra czy Bleach?

Kto zwas gra w Quake 3 ja na freeze dla pijaków gram a wy???
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.761
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Nie lubię pytań typu, co lepsze? dbz, naruto, bleach.
Każda z tych mang/anime jest podobna i inna. Wszystkie opowiadają o innych rzeczach. Owszem postaci, i styl tych mang jest podobna, walka, i "dobro pokona zło".
Jak dla mnie wszystkie manga są nazbyt różne by móc ocenić które lepsze. Nie wspominając o gustach i głównych postaciach. Osobiście, moją ulubioną mangą jest Fairy Tail, za swój story line. Ale nie twierdze, że jest bardziej ciekawe niż DBZ.
Arisa85 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Arisa85
Wiek: 38
Dni na forum: 2.151
Posty: 17
Skąd: Zatory
Witam! Uwielbiam Naruto i planuję go obejrzeć z napisami polskimi. Jeszcze go nie oglądałam w całości. Obejrzałam go tylko w dzieciństwie na kanale jetix z polskim dubbingiem. Teraz nie ma tego kanału i planuję obejrzeć od początku z polskimi napisami.

Obraz
Rebirth Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rebirth
Wiek: 33
Dni na forum: 1.192
Posty: 17
Jestem fanem tego anime. Podoba mi się akcja i rozwój bohaterów, chociaż małym błędem było w późniejszym etapie fabuły skupienie się na odnalezieniu Sasuke, mogliby pokazać rozwój Naruto poprzez wykonywanie misji nawet w 2 serii. 3 seria to już trochę nie moja bajka, jednak od czasu do czasu oglądam z przyzwyczajenia chyba.
Arisa85 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Arisa85
Wiek: 38
Dni na forum: 2.151
Posty: 17
Skąd: Zatory
Oglądałam Naruto i teraz oglądam Boruto. I Naruto jest lepsze od Boruto.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook