Forum Dragon Ball Nao

» Horrory

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.820
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Jak oglądałem 'Omena' to było tak nudno.Za dużo horrorów nie oglądam ale najbardziej mi się podobał 'Egzorcysta'
Szelong Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.796
Posty: 18
jak mowa horrorach czesto na nich zasypiam ale lubie ogladac np. Oni Noc żywych trupów Świt żywych trupów Krzyk Omen
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
a ogladal ktos egzorcyzmy emily rose albo przekleta? ja nie dawno bylem i mysle sa na tym samym poziomie strachowym. Nic takiego bardzo specjalnego. Kilka momentow w ktorych serce skacze ale to tylko i wylacznie za sprawa muzyki.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.500
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Horrory to moja PASJA Lubie wszystkie filmy z teog gatunku

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
No cóż filmy grozy są następną "szufladką" w segretarzoe filmów.. Nie daże takich filmów ogromną sympatją, ale nie pogardze żadnym gdy mam taki w posiadaniu.. Miałem już przed oczami wiele takich filmów . Największym szacunkeim dażę Horrory w których jest wiele do myślenie i czymające w napięciu a nie z hektarami litrów krwi!! Dla horrorów z dużą dawką czerwonego płynu powini wymyśleć nową nazwę np: Krwiorzercze filmy akcji (żart oczywiście)

emate: filmy z duza iloscia krwi zwia sie "gore"
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.636
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
moje ulubione horrory to od zmiechrzu do świtu 3 córka ka ta zarombisty film ,the ring , candman dzień umarłych
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Nie oglądam horrorów, ale jeśli mozna to zaliczyć do horrorów :

"Krzyk"
"Egzorcysta"
"piła"

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
A ja tam lubie wszystkie horrory szczególnie [ ort! ] oszukać przeznaczenie dobry film
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.485
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Mysle ze jednym z najlepszych jaki ogladalem byl
13th ghost Najbardziej przerazajacy ,
nie moglem spac przez niego 2 dni

Train Hard To Win Easy !!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ja lubię ogladac horrory, choc ich wartośc filmowa z regły pozostawia wiele do życzenia...
Szególnie tych współczesnych, niskobudżetowych produkcji Hollwood... Kiepska akcja, dużo krwi itp...
Kiedys kręcone lepsze, choć pzryznaje, że na "Koszmarze z ulicy Wiązów" trochę się zawiodłem...
Ostatnio wpadł mi w ręce nowy film- Góry mają oczy...
Tego zdecydowanie nei polecam osobom młodzym i o słabych nerwach. jest straszny i trzyma w stresującym napieciu niemal od początku do końca. Jesli mozna zaliczyć go do kategortii Horror, to jest to jeden z najlepszych, jaie miałem okazje zobaczyć.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Heh, a to Ci dopiero, własnie ściągam Góry Maja Oczy i cieszy mnie Twoja wypowiedź Dai. Skoro jest tak dobry to już zacieram raczki. Co do tematu. Baaardzo lubię Horrory. Szczególnie pamiętam jeden, który oglądałem gdy byłem młodym gówniarzem "Lśnienie" na podstawie książki Stephena Kinga. Doskonały film trzymający w napięciu. Podobał mi sie też pierwszy RING (drugi to syf) oraz Grudge (klątwa). Piła ujdzie w tłoku. największy kicz z horrorów to chyba Venom.

pozdro
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
wzgorza maja oczy to nalepszy horror tego roku. przebija org. wersje pod kazdym wzgledem. duzo akcji, duzo dramatu, duzo napiecia:P moze nie jest strasznie straszny (), ale naprawde fenomenalna produkcja- duzo krwi, duzo brutalnych scen (nieraz naprawde czulem niesmak np. jak ta zona dostala kulke w leb ), do tego film krecony w pieknych(?) lokacjach.

10/10.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
zgadzam się z powyższymi wypowiedziami jakieś 5 dni temu oglądałam i trzeba przyznać że fajny filmik
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Słów jeszcze kilka co do Oczymających Gór
Sam film jest remakem produkcji z lat 70tych ubiegłego stulecia i powtarza wątki filmów jemu podobnych, które powstały pod koniec ostatniej dekady XX wieku. Weźmy za przykład film "Droga bez powrotu".
Krytycy filmowi twierdzą, że film jest starsznie przewidywalny... MOże i tak... Ale według mnie jest jednym z najlepszych horrorów ostatnich lat...
A co do "klatwy" Świetny klimat japońskiego horroru. Chyba jedyny horror, któy naprawdę mnie przestraszył
pozdrawiam

EDIT:
eMate, masz rację Siłą "Klątwy" nie jest akcja, ale jej dość niespotykany klimat. Oczywiście, nie wszystkim musi sie podobać

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 20.07.2006, 21:29
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
a mnie wlasnie "the grudge" strasznie meczyla. nudzilem sie co nie miara. pare dobrych scen, reszta kicha, za duzo platanin. duzo gadania-malo akcji. tak okreslam ten film.
a co do "wrong turn" - dla mnie scisla czolowka, jezeli chodzi o filmy grozy.bardzo podobny do "the hills have eyes" i dlatego obydwa rownie mi sie podobaja;-).
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Mi ostatnio przypadla do gustu seria "Saw" i "Dark Water". Oba filmy zaskakuja i nieustannie trzymaja widza w napieciu. Teraz sobie sciagam "Potwor z blekitnej laguny" Stary film, ale bardzo dobry. Polecany przez www.horror.com.pl Najlepsza stronka, zachecam do czytania recek horrorow, bo jest ich bardzo bardzo duzo

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez Avensus: 08.04.2007, 23:28
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zejście.- najlepszy [ ort! ] horror jaki kiedykolwiek widziałem. Grupa składająca się z samych lasek wchodzi do niezbadanej dotąd jaskini. Majstersztyk
Blair Witch Project - dobry. Pewnie dla tego że oglądałem go będąc sam w domku w środku lau. W piwnicy.
Egzorcyzmy Emmily Rose - nietypowy. sceny w sądzie - dno , reszta nawet dobra ,ale co poradzić na to że amerykanie lubują się w dramatach sądowych
Cannibal the musical-majstersztyk. Twórcy sout parka i team america opowiadają o grupie brudnych górników , którzy utknęli w górach skalistych
From dusk till down - Tarantino i Rodriguez w jednym. Może nie stricte horror , ale jeden z najleprzych filmów jakie w życiu widziałem
Martwica mózgu [ ort! ] - pycha.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.306
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
mije ulubione to:
freddy kruger
the grudge klatwa (chociaz mi sie troche nudzi)
boogyman
Blair Witch Project
Zejście (nie moglam po tym spac w nocy)
amitywill

reszta (srednio straszne [albo w ogóle [ ort! ]])
the ring (w ogóle [ ort! ] nie sytraszne ale fajne http://www.maxior.pl/?p=list&search=the+ring+tape&x=9&y=7 to jest ten film po ktorym ogladnieciu dzwonil telefon

dom woskowych cial (raczej nie horror tylko thiller)
eee...pamiec mi szwankuje jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.278
Posty: 114
Gdy byłem jeszcze mały to zawsze się bałem laleczki czaki, nie wiem dla czego ale strasznie mnie przerażała podobnie zresztą jak Freedy ( koszmar z ulicy wiązów).Teraz się już nie boje (dziwne rzebym się bał) ale czasami gdy oglądam jakiś mocny horror to dreszcze mi po ciele przejdą.Tak miałem z egzorcyzmami emilly Roose, strasznie utkwił mi on w pamięci, nie wiem być może dla tego że jest to horror zwizany z naszą wiarą.Natomiast horrory typu wampiry, obcy, wilkołaki w ogóle [ ort! ] na mnie nie działajom
Pozdro
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
A w moim miescie leci wlasnie klatwa 2 (hmm) i sie moze pojde no w koncu jak sie ma znajomosci w kinie i mozna za darmo wchodzic kiedy sie chce no to kozystam^^
Ale tak szczeze musze chyba sie bardziej sie rospisac co mysle o horrorach bo te posty ktore pisalam zbyt dlugie nie byly^^
Tak po pierwsze to wybieram horrory bardziej takie jak klatwa czy the ring niz np. pila lub saw nie zbytnio lubie jak sie krew leje poza tym [ ort! ] nie ma nic dla mnie ekscytujacego jak jakis psychol wbija komus w plecy piłe mechaniczna.
Wole jak film trzyma w napiciu np. jak w klatwie i musze przyznac ze to jedyny film po ktorym sie bałam
Wiec co tu duzo mówic ulubionym filmem moim jest "Klątwa"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Horrory
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook