Forum Dragon Ball Nao

» Warcraft 3

Strony:   1, 2, 3, 4  
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Kyaaa! Co ja napisałem :\.

BIG EDIT.

Warcraft III to bardzo, bardzo fajna gra. Ostatnio grywam w nią codziennie. Najbardziej zdecydowanie lubię Orków, z Łowcą Cieni na czele. Fajne są truposze, ciekawe NE, a ludzie... no cóż, ludzi nie lubię. Wow lepszy, ale między przerwami w płaceniu na konto Blizza kasy, kocham pograć w WIII.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 09.04.2007, 7:36
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wypadałoby odświeżyć ten temat

W sumie muszę powiedzieć, że ta gra jest przodownikiem w strategiach. Jest nie tyle ładna graficznie co grywalna. Jest po prostu bardzo dobra.
Nie chwaląc się na reszcie mam własny oryginał tej gry i latam po Battle.necie
Polecam grę DBZ Tribute ;p (w sumie głównie dla tej mapy chcę mi się grać w tą grę bo jest bardzo dobrze dopracowana oraz scenariusz jest ciekawy, nie mogę doczekać się kolejnej wersji tej mapy).

Pewny jestem tego, że przy tej grze mogę w pełni rozluźnić się, ale na pewno nie myślę o przejściu na zawodowe granie z innymi playerami na podstawowych mapach. To już nie dla mnie, wystarczy, że z dwoma grami tak miałem/mam. ;p

Reasumując, ta gra miażdży wszystkie inne RTSy.
Firma Blizzard na prawdę umie zadowolić konsumentów, wypuściła na rynek tyle doskonałych przebojów takich jak diablo, starcraft, warcraft, wow

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Cóż ja jestem uzalerzniony od grania wc3. minimum 2h dziennie ;/
Uber gra.
Ktoś chce solo vs me w tributa??( jestem uber mistrzem tej gry i rozgniote was jak robaki).
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kogo preferujesz? Ja z chęcią zagram, tylko pogadaj godzinę i nazwę servera, btw. gra 1vs1 mnie nie bawi.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Grayman napisał(a):
World Of Warcraft jest lepszy, a gram na privach.
Ta, nazywajmy rzeczy po imieniu, po prostu masz pirata i grasz na nielegalnych serverach.


Shiro, wyrażam chęć zagrania, bowiem sam od czasu do czasu młucę w Warca. Inna sprawa, że dobry to ja nie jestem, dodatkowo mój komputer skutecznie zapewnia mi problemy z efektywną grą. Wyobraźcie sobie sytuację; grasz, spotykasz wrogie jednostki, zaczyna się jatka, fps spadają, próbujesz trafić zamrożeniem Lisza w herosa przeciwnika... Nie trafiasz. Znowu. Pudło. Shit. Klatki nadal spadają. Nie widzisz co się dzieje. Gdy gra nabiera płynności widzisz swe niedobitki wykańczane przez nadal sporą armie przeciwnika. Nie ma, gra na takim cofingu jak mój to prawdziwy hardcore.

Imba Hero na zawsze ze mną... >.<

Gra 1v1 - nie ma większych emocji. ^^

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hidden Lord napisał(a):
Shiro, wyrażam chęć zagrania, bowiem sam od czasu do czasu młucę w Warca. Inna sprawa, że dobry to ja nie jestem, dodatkowo mój komputer skutecznie zapewnia mi problemy z efektywną grą. Wyobraźcie sobie sytuację; grasz, spotykasz wrogie jednostki, zaczyna się jatka, fps spadają, próbujesz trafić zamrożeniem Lisza w herosa przeciwnika... Nie trafiasz. Znowu. Pudło. Shit. Klatki nadal spadają. Nie widzisz co się dzieje. Gdy gra nabiera płynności widzisz swe niedobitki wykańczane przez nadal sporą armie przeciwnika. Nie ma, gra na takim cofingu jak mój to prawdziwy hardcore.

Doskonale ciebie rozumiem, na starym komputerze też tak mam, na moje szczęście dosyć niedawno kupiłem sobie nowego kompa i tam także założyłem neta przez switch, dzięki niemu mogę bez problemów grać w Warcrafta 3

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
9.02.2007. Godzina 20:00, server Northrend, kanał Clan Dbza.
Preferuje Brollego ze złych, a z dobrych Gotenksa.
Możemy zagrać gre hull hous.
Moje nicki na wc3: Cooler[Dbza] i Szary_Prorok

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez BioBrolly: 09.02.2007, 8:02
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
BioBrolly powiadasz Cooler[Dbza]? Kojarzę ten nick, chyba graliśmy ze sobą, ja byłem Vegetą, a ty Brolyim Coś koło godziny 17-17:30 o ile mnie pamięć nie myli, może wcześniej nawet.

Może kojarzysz nick ill_duce? Jeżeli tak, to ja byłem.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Heh, wybacz nie pamiętam ciebie. Ale skoro ze mną grałes to na pewno [ ort! ] nie wygrałes(od roku nie przegrałem brollym ani jednej gry ) xD. Standardowy gracz wychodzi po 20min gry
Wychodząc ludzie piszą -"Noob Broly"
-"Fu..ing rusher"
-"he ruin the game"
-"BANNED!!!"
Cóż mam nadzieje, że ty tak nie piszesz
Wyzwanie zostało przyjęte, Ci co chcą zobaczyć walkę tytanów zapraszam do gry
You Can Do It!

ee sorry dziś nie dam rady bo ide na impreze.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie, ja osobiście nie przejmuję się tym, że ktoś zabije Turlesa, sam z resztą go często zabijam o ile będę miał dobry start, ale często jest tak, że mam słaby z powodu innych graczy, albo kradną killer lub zabiją i jest problem.

Co do gry to o ile dobrze pamiętam to brolly, albo cell. Ręki sobie uciąć nie dam tym razem. Nie potrafię wracać do przeszłości mało ważnej, tyle gram w tribute, że trudno zapamiętać kto kim grał. Wiem tyle, że na pewno ciebie widziałem na servie.

Z chęcią z tobą zagram, pewnie przegram, bo ja od niedawna gram w to i nadal uczę się, aczkolwiek coraz lepiej mi idzie.

Ja preferuję brolyego jako jednego z moich ulubionych bohaterów db, w sumie nie mogę doczekać się kolejnej wersji gry. Więcej skinów zapewne będzie i gra będzie wyglądała ładniej. Podobno robią od nowa wszystko.
Mam nadzieję, że dadzą jakaś bazę dla Z Fighters, bo tak gra nie ma za dużo sensu, bo można ją strasznie szybko skończyć.

Jednego tylko nie zniosę w świecie battle.net i na mapie DBZ Tribute Ultra. Ludzi, którzy myślą, że są ponad wszystko i wożą się jakby byli cesarzami świata. Cóż internet jest takim światem, że każdy może robić wszystko co zechce...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Heh ja tylko tak mam jak gram tributa, bardzo długo grałem na bramce usa east gdzie grałem w "profesjonalnych klanach dbztu". Tam się wszystkiego nauczyłem.

A teraz mogę cię pocieszyć.
Ty czekasz na tributka, ale mają wyjsc 3 gry poswięcone dbz
-dragon ball tribute alliance
-dragon ball beyond
-dragon ball revolution
I zapewniam cię te dwie ostatnie będą lebsze od tributa

A i jest jeszcze taka sprawa, mój klan się rozlatuje i dziś pewnie założymy nowy, więc pewnie zmienie nick( na Vegetto(das)) więc jesli będziesz chciał dojsć to zapraszam na 19:00 czasu battle.net.

Mi generalnie ryba kim gram, generalnie nie ma złej postaci w tributku, każda [ ort! ] ma wady i zalety. Chocierz tfuu:PPPP ft jest do bani xD
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
BioBrolly mam do Ciebie pytanie bo widze że w W3 jestes zorientowany, kolega namawiał mnie żebym kupił i będęmy grac w jakieś "Dota" możesz mi wyjaśnić o co z tym chodzi ?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Są dwa teamy, każdy [ ort! ] team ma 5 osób( lub mniej, zależy od hosta).
Twoim celem jest zniszczyć majin wroga( czyli albo tron mrozu albo drzewo wieków).
Ale, żeby utrudnić życie graczom poza tym, że przeciwnicy bronią tych budynków to jeszcze wierze oraz creepy.
Bardzo fajne jest to w dotce, że możesz łączyć itemy w mocniejsze.
Niektórzy ludzie grają wc3 tylko dla tej mapki, bardzo wciąga.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jeżeli będę to mogę wpaść pograć z wami, bo w klany to ja raczej nie chcę bawić się.
Wystarczy to, że mam klan w grze SW: JK JA.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Gral i musze przyznac ze to jedna z najleprzych strategi ktorą mialam przyjemnosc poznac no coz nie ma duzo ras ale za to dobrze i przedewszystkim duzo kampanii.
No i jeszcze dodatek wybacznie ale szkola czeka i nie moze sie zbyt o nim rozpisywac powiem cos wiecej gdy wroce.

Pozdrawiam
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.211
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
W Warcrafta grałem kupę czasu. Ale przestałem. Musze do niego wrócić bo to jedna z najlepszych gierek.

Obraz
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Fabuła dosyć naciągana, jednak ogólnie gra się dobrze
I teraz pytanie drogi Szaraku, czy czytałeś całą mitologie świata Warcrafta, chociażby ostatnio wydaną książkę Richarda A.Knaak`a "Studnia wieczności" ? Bardzo duzo tłumaczy, zresztą na Internecie można sporo poczytać, a uważam, że naprawde warto. Moim zdaniem jedna z nabardziej rozbudowanych historii w świecie gier. Co do gry to według mnie wspaniała rozrywka, a już pojedynki taktyczne z równymi przeciwnikami cenię bardzo. Niestety ostatnie klimat straszliwie podupadł, pełno dzieciaków z ograniczonym zasobem słów. Grafika mimo upływu lat nadal wygląda przejrzyście i pasuje do klimatu gry. Szkoda, że nie dane mi zagrać w wowa, gdyż pełno wątków jest tam rozwiniętych.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hmm... Chodziło mi o to, ze nie do końca podobają mi się wszystkie założenia Warcrafta. Zedytowałem post. Masz rację, świat Warcrafta jest rozbudowany. I piękny. (choć takiemu Tolkowi do pięt nie dorasta) A co do książek spod znaku W - Tandeta, tandeta, kicz, gówno, anus! Przeczytałem tą o Thrallu i o Medivhie, i byłem cholernie zniesmaczony. Doctor_slums lepiej by to napisał. Aa, co do WoWa, Hiddenku, już nie gram na piratach (całe szczęście). Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch oryginalnych gier (WoW i Burning Crusade), płacę 55zł miesięcznie i jestem szczęśliwy . Jest tam bardzo fajna opcja, mianowicie Cavens of Time. Nie ma to jak przenieść się w czasie, wziąć udział w bitwie o Górę Hyjal, czy w uwolnieniu Thralla.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 09.04.2007, 13:25
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
A co do książek spod znaku W - Tandeta, tandeta, kicz, gówno, anus! Przeczytałem tą o Thrallu i o Medivhie, i byłem cholernie zniesmaczony. Doctor_slums lepiej by to napisał.
Widocznie po dziele mistrza Tolkiena masz bardze duże wymagania, gdyż jestem pierwszą osobą która, krytykuje to książki. Nie są może jakieś cudne, ale jak dla mnie dobrze się czyta, ludzie też ogólnie chwalą. A w wowa bym zagrał gdyby nie ograniczenia finansowe. No cóż pozostaje życzyć jej posiadaczom miłej gry.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Warcraft 3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook