Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF manga

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 26.04.2008, 2:54
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mimo, że jest tylko tylko wymysł jakiegoś zagorzałego fana muszę przyznać, że bardzo ładnie narysował to > Nie zmienia to jednak faktu, że jest to pseudo manga DBAF, bo tylko tak to mogę nazwać. Jak już wiele razy było mówione, DBAF nie będzie, najwyraźniej nie wszyscy z tym pogodzili się.

Co za galgan :p Po cos przeniosl moj post (albo ktos inny)? Postow admina sie nie dotyka :p
SoheiMajin Gotenks

shiro: Ja przeniosłem Po co stwarzać nowy temat, skoro można go scalić z poprzednim?...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Talent to ten ktoś ma niesamowity, aż miło się patrzy. Aż dziwne, nie wystarczy im już tyle co do tej pory wyszło ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
Nie zmienia to jednak faktu, że jest to pseudo manga DBAF, bo tylko tak to mogę nazwać. Jak już wiele razy było mówione, DBAF nie będzie, najwyraźniej nie wszyscy z tym pogodzili się.
Wiadomo, ze nie jest to nic oficjalnego,
Ale to, to przynajmniej jest cos, a nie jakies denne fotomontaze momentow z DBZ

Zreszta smieszne jest, jak ktos mowi, ze DB AF powstal, ale jest tylko w Japonii, i wlasnie o tych obrazkach mowi ^^

shiro: Ja przeniosłem Po co stwarzać nowy temat, skoro można go scalić z poprzednim?...
Tak myslalem, reszta to lamki, ktore niczym sie nie przejmuja
Co do pytania - powiem krotko: temu :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, cóż, rysowałem kiedyś to i owo, nawet teraz dla zabicia czasu lubię coś naszkicować, dlatego też moim krytycznym okiem napominam, podobnież jak koledzy, że koleś który to narysował ma prawdziwy, i, jak widać na pierwszy rzut oka, wciąż rozwijany talent. Szczerze zazdroszczę i gratuluje umiejętności.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
TEż lubie czsami coś porysować ale to zupełnie przerasta moje możliwości.Ten gość to jest ktoś!.BArdzo mi się podobają jego rysunki.
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
rzeczywiście gostek ma talent. te rysunki są świetne. BRAWO ! ! !
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Nie sposób się nie zgodzić z wami- koleś ma talent! Nie czaję w OGÓLE o co biega w fabule, ale mnie zaciekawiła (wszystko, co nowe jest ciekawe...) i zastanawia mnie rozwiązanie historii. Kim jest ten ziomek podobny do SSJ2 Goku i co jest grane w ogóle?!
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Mój osobisty komentarz: twórca ma talent. Rysuje świetnie, jego kreska jest bardzo, bardzo przyzwoita. Takie rysowanie + pomysłowość = świetna praca. Moja ocena to 11/10. Fabuła mnie nie interesuje. Ważne ,że cieszy moje oko bardzo ładny FanArcik. Schylam czoło, bo sam tak nie potrafię. Może gdybym kiedyś przed laty nie przestał rysować (...) Jeszcze raz - Brawo!
Pozdrawiam serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wydaje mi się to odrobinę dziwne. Kreska jest zbyt podobna do kreski samego Toriyamy, a z doświadczenia wiem, że niezwykle trudno jest naśladować czyjś styl, nawet jeżeli ma się bardzo dobre umiejętności (nie mówię o sobie). Tym niemniej trzeba przyznać, że ten co tworzył komiks umie posługiwać się przyrządami rysowniczymi. Bardzo dobrze oddaje charakter postaci DB, sama historia wydaje się być też ciekawa. Zastanawiam się tylko w jakim czasie umieścił ją autor. Parę szczegółów nie pozwala na dokładne rozpoznanie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Wiele scen jest przekalkowanych z DBZ i trochę przerobione... raz ten zły kolo przypomina Vegetę, a raz Goku... Bleech...
szopman Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.090
Posty: 8
40 przetlumazonych stron (na polski) jest na dbpolska.net
Bardzo mi sie pododba kreska w 99% taka jak Akiry. Fajnie jakby na podstawie tego zrobili by jakies krotkie 5-6 odcinkowe anime
kintar Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.629
Posty: 7
Skąd: Tarnów
To ja mam propozyszyn dla ludzikow. Narysujmy swoją historie. Można ją puszczać tutaj planszami jak na tym blogu. Ja zaczne w takim razie. Narysuję prackę.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Dziwnie mi się to czyta wiedząc że rysownik tej fanmangi rysuje obecnie oficjalnego DB:Super
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663

Nowości od grupy DBmangi
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF manga
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook