Forum Dragon Ball Nao

» Pairingi

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Innymi słowy; według was kto z kim i kiedy kręci? Kogo byście chcieli? Kogo widzicie z kim? Mile widziane pary heteroseksualne, jednak nie można pominąć także i homo, jakich pełno w głowach fanów i głównie fanek.

Moja lista

Naruto x Hinata - no po prostu być inaczej nie może, mimo, iż mało możliwe toto jest...

Shikamaru x Temari - osobiście, moja druga ulubiona para

Sasuke x Sakura - no jak szaleć to szaleć

Lee x Tenten - a nuż, coś zaiskrzy?

Choji x Ino - hehe, widać, gołąbeczki

Kiba x Akamaru - chłopak samotny jest...

Konohamaru x Hanabi - no co, zawsze jakiś pomysł, nie?

Kakashi x Anko - Hatake, wyćwiczony dzięki Come Come Paradise, która by go nie chciała?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hmm więc, zaczynajmy moje domniemania :

Hinata and Naruto - tak jak już wspomniałęś, mało prawdopodobne, jednakże bardzo możliwe. Mają zgoła inne charaktery, jednak w wielu przypadkach było widać, że nawzajem się potrafią uzupełniać, chciałbym by byli razem.

Shikamaru and Temari - no tutaj nie może być inaczej, oboje bardzo inteligentni, urodzeni taktycy. Ona wyszczekana, on także, lecz przy tym podległy, hm coś na wzór jego ojca i matki .

Sasuke and Sakura - Tutaj jest bardzo dziwna sytuacja. Sakura jest zakochana po uszy, Sasuke jest jednak zaślepiony żądzą zemsty i nie dostrzega jej uczuć, lecz kto wie, może i będą razem.

Neji and Ten Ten - wydaje mi się, że te wzajemne treningi mogą się przekształcić w coś wiecej. Neji bardzo się zmienił od czasu spotkania z Naruto i zaczyna postrzegać cenne wartości tego świata, Ten Ten jest nim zafascynowana, więc może może.

Asuna i Kurenai - hehe ta dwójka jest prawie zawsze razem, pasują do siebie, oboje są doskonałymi nauczycielami. Mile widziany by był ich związek.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Powtarzam po was...

Hinata & Naruto - Inaczej być nie może, z przyjemnością oglądam, jak dziewczyna 3ma kciuci za "swojego liska" i się przy nim rumieni. Ponadto jest on dla niej dużą motywacją .

Sakura & Sasuke - Ciężko... No cóż może, gdy Sasuke wypełni swoją zemstą, bądź może zacznie dostrzegać cokolwiek prócz nienawiści do brata, to całkiem prawdopodobne.

Anko & Kakashi - Być może, chociaż Kakaś wygląda na starego kawalera...

Ino & Chouji - Wiadomo, że będą razem. Ona się wścieka na jego 'apetyt', a on nie lubi być krytykowany za swoją figurę. Wymarzona para .

Temari & Shikamaru - Od początku czułem, że coś między nimi będzie, w końcu wszyscy w klanie Nara, mają tendencje do obierania sobie za żonę dominatora i ulegają jej.

Ten Ten & Neji - Tutaj w miarę mogę się zgodzić. Zaś jeżeli chodzi o Lee to on będzie bezustannie trenował, nie będzie miał czasu na kobiety.

=====
Edit:
Sakura & Naruto - Czytając mangę, przechodząc z rozdziału do kolejnego chaptera, widzę jak Sakura coraz bardziej darzy [bądź ukazuje], swoje uczucia do Naruto. Nawet sam Yamato [członek ANBU] chciał jej to powiedzieć po walce z Orochimaru, gdy starała się wyleczyć 'zakręconego' po tym jak użył 4 ogona, lecz ten się obudził i wszystko popsuł. Chyba każdy osobnik czytający mangę, może potwierdzić taką możliwość. [Czyli więc uda się w końcu Naruto?
=====

=====
Zmiana rzeczy. Pain zabije wszystkich w wiosce, Naruto jak wróci to ogarnie go 9 tailsów i Kyuubi już nie zejdzie, lecz pojawi się Sasuke, który Sharinganem przywróci lisa do porządku i razem z Sasuke zabiją Pain'a i Madare, w walce zginie Sasuke i Naruto zostanie sam. Tak też siłą rzeczy związać będzie mógł się jedynie Naruto z kimś w przyszłości, chociaż wątpię by chciał ze względu na przeszłość.
=====

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 15.11.2008, 23:13
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Naruto i Hinata - Nie może być inaczej. Jako wierny fan Hinaty jestem całkowicie z nią i jej uczuciem do Naruto. Kocham oglądać, gdy białooka dziewczyna rumieni się przy nim, kręci palcami i stara się jakoś wyrazić swoje uczucia, którego Naruto po prostu nie widzi. Gdyby tylko miała trochę więcej śmiałości, Naruto x Sakura nie miałoby szansy zaistnieć.

Sasuke i Sakura - widzę ich razem: chłopak, któremu dziewczyny nie w głowie zostałby uwiedziony przez tą która go kochała. Taki pairing byłby piękny, choć niewiele w tym szans realizacji.

Anko i Kakashi - bez większego powodu, ale Kakashi tak jak Sasuke stracił rodzinę. Więc czemu miałby jej nie założyć? Anko by pasowała do roli jego kochanki. Uwiódłby ją pokazując swoją twarz <3

Ino i Sai - są zabawni, kiedy są razem xD Nawet pasują: Ino nauczyłaby go różnych rzeczy o których Sai nie ma pojęcia - jak mówić komplementy, chodzić na randki, całować się itp.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
pairingi to trudna rzecz... ale czasem trzeba się nad nimi zastanowić, zwłaszcza kiedy nie są oczywiste i nie przychodzą od razu na myśl. W Naruto jest tyle niesamowicie fajnych postaci, a gdy przychodzi do kojarzenia ich w pary, nie wychodzi to tak, jak by się chciało.

Jeden pairing, co do którego jestem przekonana, to Shikamaru i Temari. Uwielbiam ich przekomarzanie się, te gadki Shikamaru na temat roli mężczyzny i kobiety oraz bezlitosne wyśmiewanie ich przez Temari. I jakże ogromną przyjemność sprawia Shikamaru towarzystwo Temari. Kiedy przypominam sobie, jak bladym świtem wystawał pod zajazdem, w którym mieszkała na czas pobytu w Wiosce Liścia, wybucham śmiechem. Bardzo bym chciała, by kiedyś mogli być razem.

A reszta pairingów to jest wielka magia. Zupełnie nie trafiają do mnie pairingi typu Sakura/Kakashi czy Sakura/Itachi - tak popularne w środowisku fanowskim. Nie widzę też sugerowanej pary Naruto/Hinata ani Naruto/Sakura. Zresztą o trójce głównych bohaterów to ja mam osobne zdanie.

Praktycznie zupełnie bez problemu jestem w stanie wyobrazić sobie każdego z głównej trójki samotnie. Ich ścieżki są tak poplątane, ich życie tak skomplikowane, że niemal trudno wyobrazić sobie, by byli w stanie ułożyć sobie życie z jakąś inną osobą. Mogą pozostać tym wiecznym niesamowitym trójkątem, nie będący w stanie się porozumieć, ale też niezdolnym, by się rozpaść. Każde osobno, samotnie, potężne, ale jednak powiązane.

Z drugiej strony jestem w stanie wyobrazić sobie Sakurę i Sasuke razem. Sakura kocha Sasuke od samego dzieciństwa i wierzę, że jest to prawdziwa i szczera miłość, która przetrwała całe lata, ewoluując w silne uczucie. (Dlatego tak denerwują mnie zabiegi animatorów, którzy do serialu wplatają jakieś sugestie odnośnie Sakura/Naruto.) Sakura bez wątpienia byłaby w stanie obdarzyć Sasuke jakimś szczęściem, spokojem - gdyby zechciał je przyjąć. Jednym z moich głównych pragnień odnośnie tej serii jest, by Sasuke wreszcie znalazł swoje własne życie, swoje własne szczęście i spokój, spokój normalnych codziennych spraw - a nie podążania za obłąkanymi wizjami i celami innych.

Jako fanka yaoi zgodziłabym się także na pairing Naruto/Sasuke, ale też nie upieram się go na siłę widzieć - pomimo oczywistych uczuć, jakie tę dwójkę łączą. Ale to jest temat na osobny post, tyczący się nie pairingów, tylko relacji.

A takim bonusowym pairingiem jest dla mnie Naruto i Shion z pierwszego filmu Shippuudena. Nooo, to jest odpowiednia kobieta. Mają moje pełne poparcie

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Widzę tak:
Naruto i Hinata- ona zakochana w nim po uszy. Naruto po czasie (moje przypuszczenia) zauważy Hinatę i też prawdopodobnie się w nim zakocha
Ino i Shikamaru- nie wiem czemu ale sądzę iż widzę ją z nim
Sasuke i Naruto- wielka przyjaźń, jedna z największych, jednak jako ,,pary" ich nie widzę
Jedyna para której nienawidzę to:
Sasuke i Sakura- nie jestem w stanie ich widzieć razem, a poza tym nienawidzę Sakury(nie będę w tej chwili się o niej rozpisywać, żeby off topu nie było). Tu widać wyraźnie: Sakura narzuca się Sasuke z każdej strony.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
clio napisał(a):
Z drugiej strony jestem w stanie wyobrazić sobie Sakurę i Sasuke razem. Sakura kocha Sasuke od samego dzieciństwa i wierzę, że jest to prawdziwa i szczera miłość, która przetrwała całe lata, ewoluując w silne uczucie. (Dlatego tak denerwują mnie zabiegi animatorów, którzy do serialu wplatają jakieś sugestie odnośnie Sakura/Naruto.) Sakura bez wątpienia byłaby w stanie obdarzyć Sasuke jakimś szczęściem, spokojem - gdyby zechciał je przyjąć. Jednym z moich głównych pragnień odnośnie tej serii jest, by Sasuke wreszcie znalazł swoje własne życie, swoje własne szczęście i spokój, spokój normalnych codziennych spraw - a nie podążania za obłąkanymi wizjami i celami innych.

Jako fanka yaoi zgodziłabym się także na pairing Naruto/Sasuke, ale też nie upieram się go na siłę widzieć - pomimo oczywistych uczuć, jakie tę dwójkę łączą. Ale to jest temat na osobny post, tyczący się nie pairingów, tylko relacji.

Piękne powiedziane to wyzej raz, dwa (chociaż i ja jestem fanką yaoi) to niżej po moim trupie! Nie wyobrażam sobie po porstu Sasuke w takiej roli (taaa...niektórym nawet trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek uczucia u niego, to co dopiero do Naruto i tak zażyłe . Bohater 100% nieyaoicowy, moim zdaniem.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Pairingi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook