Forum Dragon Ball Nao

» Co sądzicie o Goku?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bardzo fajna postać. Przede wszystkim świetny wojownik. Najlepszy w całym Dragon Ballu, jednak bez pomocy przyjaciół mógłby tak wiele nie zdzialać. Np. gdyby Vegeta nie wpadł na pomysł z Genki Damą to byłoby po ptokach. Sprawia wprażenie niezbyt inteligentnego i wychowanego(rozbieranie się w miejscach publicznych), ale jak trzeba to potrafi racjonalnie myśleć.
Na plus trzeba mu przyznać że potrafi zamienić sobie wrogów w przyjaciół(Vegeta, Piccolo, Tenshinhan, Kuririn). Zawsze jest wesoły chociaż niekiedy na prawdę przesadza, np. stanie na golasa przed 7,8 latkami na prawdę nie przystoi facetowi grubo po 30. Jednak trudno jest go nie lubić.
Były plusy to teraz minusy. Nie dał się wskrzesić po walce z Cellem(zerwał kontakt z rodziną i przyjaciółmi, nawet nie wiedział że urodził mu się 2 syn). Jeszcze jedno: odleciał trenować z Uubem mimo przyrzeczenia jakie dał Chichi, że nigdy nie opuści rodziny. Nie wiem może to dlatego że w ogóle [ ort! ] nie uznaję tej postaci.
Jeżeli pan Akira postanowiłby jeszcze tworzyć DB, to pragnąłbym aby chociaż jednego wroga dla odmiany pokonał Vegeta, trochę za dużo zaslug Goku dla Ziemi i Z teamu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Son Goku to najfajniejsza postać w dragon ballu, oczywiście są też inne vegeta piccolo gohan ale goku jest tym wyjątkowym bohaterem i u mnie zawsze będzie number one
)(paranoja)(
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.234
Posty: 22
Dla mnei Goku jest po prostu [ ort! ] zaj***. Od razu podkreślam, żel ubie też inne postacie jak np. Vegete, ale to nie umniejsza mojej sympatii wobec Songo. Dlaczego tak go lubie ??
rozbraja mnie jego szczerość zawsze i wszedzie
czasami jego nieznajomosc jakiegoś tematu dot. danej sfery zyciowej jest po prostu [ ort! ] powalająca
wyrozumiały wobec innych i cieprliwy - cud chłopak!
no oczywiscie takie zalety jak odwaga, poświecienie, wytrwałość, ale to chyba zrozumiałe
jak ktos wyżej napisał jego niezwykłą zdolnośc zjednywania sobie wrogów: Najpierw, Yamsha potem Ten schin, Piccolo, Vegeta... no kto by się spodziewał


Ale jezeli mam juz wymienic coś co mnie w nim denerwowało to bedzie czasami jego stosunek do rodziny. Troche współczułam Chi-Chi męza, który jak gdzieś polecial to nie psieszyłsie z powrotem, jak umarl to też specjalnie nie pomyślał o żonie tylko zaczał sobie poznawać fascynujace go zaświaty, a potem poleciał sobie gdzies z UUb poraz kolejny opuszczajac kobiete... nie ładnie... to już Bulma momentami miała lepiej z Vegetą. ;p
zychu666 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
zychu666
Wiek: 31
Dni na forum: 6.234
Posty: 3
Skąd: Kielce
goku jest najślniejszy ale inne postaci też są fajne np bubu vegeta itp ale gou jest zaje fajny
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Goku ... , najfajniejsza (obok Johnego Rambo <lol>) postać fikcyjna wg. mnie. Żyby wymyślić profil psychologiczny takiego kogoś trzeba mieć łeb. Goku jest to ktoś o wielkim poczuciu humoru, a jednocześnie ktoś kto potrafi zachować powagę i zimną krew w ciężkich sytuacjach. Sprawia wrażenie głupkowatego i pustego, jednak jest bardzo mądry, bystry i nieprzewidywanlny (co udowodnił nieraz w DB GT i na końcu Z). Do tego jest odważny. Wyczówa się w nim nature prawdziwych sayian (chęć walki z silnymi przeciwnikami). Przy końcu serii stał się bardzo charyzmatyczny. Osiągnoł bardzo wiele pracą i poświęceniem. Jednyne jego wady to chyba nieodpowiedzialnośc za swoje czyny i olewanie rodziny (ale w sumie jakbym mial taką żonę to też bym się wolał bujać po zaświatach niż się z nią użerać).
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Szczerze to wole Petti Coeur(cholera, jak ja sie powtarzam..), ale Goku też jest cool. Nie boi sie niczego prócz ChiChi(a kto sie jej nie boi?? ) i zastrzyków(nie jesteś sam, Goku- ja też sie boje..) w ogóle [ ort! ], jak już powiedział Goku SSJ "Ma fajne grypsy" .
mago-san Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.194
Posty: 2
Goku to najwazniejsza i najlepsza postac w calym db. Jest super!! Jest moim autorytetem. To dzieki niemu zrozumialam co to takiego odwaga i dobro i ze trzeba byc dzielnym i pozytywnie nastawionym do swiata. W obronie Ziemi przyjaciol i rodziny byl w stanie poswiecic wlasne zycie. I nie rozumie tych osob ktore go krytykuja albo nie lubia, ale sory bo to on ma najbardziej szczerozlote serce. To dzieki niemu vegeta piccolo i buu mogli dalej zyc. I moze to prawda ze songowi w pokonywaniu wroga pomagali mu przujaciela ale gdyby nie ten songo to ci przyjaciele nie mieli by komu pomagac. I jeszcze jedno...kocham go po prostu [ ort! ] jak brata.
adiczu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
adiczu
Wiek: 30
Dni na forum: 6.196
Posty: 4
Skąd: Dragon Ball
Goku zawsze jest głodny i ten jego usmieszek ; ) . Dla mnie jest najfajnieszą postacią w db.
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Ja lubie np. Goku za to ze jest śmieszny i w nie odpowiednich chwilach mówi że jest głodny to jest spko np.
Pan- Gońmy ich
Trunks-Maja lepsze statki i ich nie dogonimy
Pan - aty dziadku jak mysliisz-
Goku-Wiem że jestem głodny

hehhee

Dragon Ball to super Manga
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ostatnio napisałam że lubię Goku a teraz napiszę za co :
za jego humor
za jego siłę
za jego oddanie
za to że nie zostawiał nikogo w potrzebie
za to że jest głównym bochaterem DB
i chyba tyle
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Ehm...Cóż Gokuś jest jak dla mnie the best i tyle!!!Przystojny,dobrze zbudowany...długo by wymieniać Na dodatek ma ten swój charakter...jest niezwykle zabawny i optymistycznie natawiony do świata.Jest co prawda też naiwny i zabardzo wieży w dobroć ludzką ale to dlatego,że ma takie dobre serce Poznajemy go od małego i widzimy jak się rozwija.Goku ma w sobie to coś!!!Pokazał,że choć jest saiyaninem niższej klasy (o czym tak ciągle gadał Vegeta ) jest o niebo lepszy od od tych wysokiej klasy <yeah xD> W końcu to on osiągnął wszystkie możliwe poziomy i jako dziecko zaskakiwał wszystkich!!!Był coraz lepszy aż stał się najlepszy!!! Goku Rulez

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
m_l_o_d_y Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
m_l_o_d_y
Wiek: 32
Dni na forum: 6.176
Posty: 18
Ja osobiście lubie Goku. Uparcie trenował ale nie dla własnej chwały ale po to by jeśli pojawi sie jakiś wróg mógł obronić najbliższych no i w sumie całą Ziemię. Szanuje go także za odwage. Nigdy nie bał sie stawić czoła przeciwnikowi. Nie to co Vegeta. Tak to wielki książe saiyan a pokazał jaki jest odważny podczas walki z Brollym. Nie oczerniam go bo poza tym zawsze walczył odważnie. Także ogólnie Goku spoko postać.

http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=41514
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Goku jest spoko lubie go za jego charakter. Ale uważam ze Vegeta jest lepszy
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Goku bardzo fajna postać bardzo ją lubię .Jest wesoły dowcipny a kiedy trzeba poważny .Jest zawsze ostatnią nadzieją dla ziemi .Bez niego było by ciężko .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Ewenement Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.153
Posty: 25
Najlepsze i najśmieszniejsze co Goku ma w sobie to głód
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.321
Posty: 50
niezłe ciacho z niego jest
w kazdym razie to moja ulubiona postac. w końcu [ ort! ] jest główną postacią w DB
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Goku jest najlepszy xD Ma poczucie humoru, głupi wyraz twarzy, nigdy sie nie poddaje, jest silny i wogle Kocham go

Nedi
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Songo to mój ulubieniec nr.2. Jest zabawny, dużo je. Dość uczciwy. I (prawie) zawsze pokonywał wszystkie złe charaktery.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Goku może być z tym jego mega poczuciem humoru i z jego świetnymi grypsami ale jak dla mnie to Vegeta był i jest najlepszy z Dragon Balla

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja sądzę że Songo od czasu lądowania do chwili, gdy upadł i uderzył się w głowę, był nieznośny,nie słuchał się Gohana, stawiał mu opór. Natomiast od czasu upadku(tzn. Gdy uderzył się w głowę) aż po ostatni odcinek DBGT był miły,sprawiedliwy, dość spokojny, ale i rozważny.Lubił dużo zjeść, czasami chciało mi się z niego śmiać, gdy dawał się nabierać na głupie sztuczki lub gdy zgodził ożenić się z Chi Chi w zamian za ciastko.Synów chciał wyszkolić na wspaniałych wojowników, jednak często musiał liczyć się ze zdaniem ich matki Chi Chi, która chciała aby Gohan I Goten(w większym stopniu ten pierwszy) poświecili więcej czasu na naukę, widać było że Goku bał się żony i słuchał się niej(np. gdy kazała mu zdać prawo jazdy). Songo często musiał zmierzyć się z groźnymi przeciwnikami, aby ich pokonać i uratować bliskie mu osoby Był w stanie oddać własne życie za co bardzo go cenie. Ogólnie Songo jest dla mnie najlepszą i najsilniejszą postacią w całym DB

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Co sądzicie o Goku?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook