Forum Dragon Ball Nao

» Trunks SSJ3

Strony:   1, 2, 3  

Czy Trunks powinien osiągnąć SSJ3 przed Goku?

Czy Trunks powinien osiągnąć SSJ3 przed Goku?
Tak, zasłużył 31,48% 17 31,48%
Nie, jest za cienki 42,59% 23 42,59%
Wcale nie powinien go osiągnąć 25,93% 14 25,93%
Wszystkich głosów: 54
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
trunks zasłużył jedynie na kopa w dupę.
I właśnie za takie teksty lubię franqey'a. Dokładnie - myśli to samo co ja. Patrząc bliżej na postać Trunsa... Zauważam jedno. Ci ,którzy sądzą ,że "powinien" osiągnąć SSJ3, są bezopśrednio fanami tej postaci. Szczególnie mówię o dziewczynach, które upodobały sobie tą otóż postać. Swoje zdanie wyrażają, nie dlatego ,że tak naprawdę myślą, a dlatego ,że uwielbiają tą postać. Jak byśmy strzelili "Czy Trunks osiągnąłby SSJ4" ich odpowiedzi byłyby raczej podobne. Powiedzmy sobie szczerze [ ort! ] SSJ3 jest dla wybitnych osób, to nie jest konkurs piękności. Skoro SSJ3 nie osiągnął sam Vegeta, to jak miałby to osiągnąć Trunks. Trunks nie był "wybitniakiem", nie pragnąl siły sam dla siebie, nie trenował bo "tak chciał". On walczył dla "ludzkości". Nie potrzebował większej mocy, bo tak nie nakazywała mu duma. Trunks nie zasłużył na to wywyższenie, a to nie jest konkurs piękności, więc nie głosujcie "Tak" ze względu ,że lubicie tą postać (szczególnie do dziewczyn). Choć to oczywiście moje zdanie. Finito.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Moje zdanie jest podzielone. Swoimi zasługami, tego że wlaczył dla ludzkości sam, powinien osiągnąc ssj 10. Siłą powinien zasłużyć na
kopa w dupę.
a nie ssj 3 - On nie osiągnął nawet SSJ2, SSJ3 byłby zdecydowanie za trudnym poziomem dla trunksa. Skoro geniusz Vegeta nie osiągnął granicy Saja-inów ( nie wliczajmy badziewia Gt ) to trunks mógłby się pocałować w dupę.
Tutaj dołączam się do apelu Mastera - to nie żaden konkurs piękności /

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zgadzam się z poprzednikami. Mirai Trunksowi poziom SSJ3 nie były potrzebny. Do tego, głupio by było, gdyby SSJ3 stał się czymś oczywistym, czymś co wszyscy potrafią osiągnąć. Uważam, że na SSJ3 zasługuje Vegeta. Cały czas ciężko i regularnie trenował i nie zamierzał przestawać. Myślę, że dobrze by było, gdyby pan Akira wynagrodziłby mu te męki. Gohan też by zasługiwał, ale on ma Mystic.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
Dla mnie Trunks nie powinien osiągnąć poziomu ssj3 bo jest za słaby mógłby mieć tylko jeszcze Vegeta,ale nie Trunks
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
Tak ja myśle że to by wtedy było zrobienie z tego przepięknego poziomu ssj3 poziomu normalnego dostępnego prawie dla wszystkich . Dlatego ciesze się że go nie osiągnął nikt poza Goku . No moze byłby mógł jeszcze Vegeta , uszło by to bo on naprawde prawie cały czas trenował .
Rob-Meister Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rob-Meister
Wiek: 34
Dni na forum: 6.541
Posty: 10
Skąd: Planet Vegita
no wlasnie nie rozumiem czemu Vegeta nie osiągnął SSJ3 przeciez w GT powinien juz byc super saiyanem 3 a nie 2,5
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
dla mnie nie powinien osignąć ssj3 po prostu [ ort! ] jest za cienki
Rob-Meister Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rob-Meister
Wiek: 34
Dni na forum: 6.541
Posty: 10
Skąd: Planet Vegita
Goku Ssj3 napisał(a):
dla mnie nie powinien osignąć ssj3 po prostu [ ort! ] jest za cienki
Myślę, że się mylisz VEGETA z całą pewnością zasłużył na SSJ3, trenował ciężko i od Goku na pewno [ ort! ] nie był gorszy(pokonał go 2razy podczas pierwszego przylotu na Ziemie i w Buu sadze)
sweety15 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
sweety15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.544
Posty: 16
NA SSJ 3 na pewno zasługiwał Vegeta, tyle się chłopak nameczył... z resztą od urodzenia był silniejszy od Goku i nie wiem w sumie czemu z nim przegrywał...tez był wazny( i był księciem!!) dzięki niemu dużo się w DB działo ...zasługiwał na to, a Trunks to tak średnio...mółby się przemienić ale później, dużo później.... ZYCIE JEST NIE W PORZĄDKU!!

Ile trzeba przejść, aby zrozumieć miłość...
end
Ziemianin
Ziemianin
end
Wiek: 39
Dni na forum: 6.532
Posty: 6
Skąd: Konstancin Jeziorna
trunks nie tylko co nie zasluzyl co by niemogl bo kto w pojedynke samym treningiem doszedl do ssj3 tylko sam songo
Cr4v3n Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cr4v3n
Dni na forum: 6.532
Posty: 32
Skąd: Satan City
Zacznijmy od tego, żeby Trunks najpierw osiągnął SSJ2...
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Ja mysle ze oczywiscie ze na to zasłuzył potrenował by w Sali treningowej i juz po sprawie

Dragon Ball to super Manga
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nie rozumiesz Damian, pytanie brzmi, czy zasłużył, NIE czy dałby radę. Jakby wszystkich przez Cell Game wrzucić do ROSAT na powiedzmy trzy godziny ziemskie, to turniej nie trwałby dłużej niż jeden odcinek. Nie moc tutaj chodzi lecz o zasługę. Zauważ, Vegeta mimo intensywnych treningów i dobrych walk przez całe DB nie zdołał osiągnąć SSJ3.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Moim zdaniem Trunks (żaden- ani ten "zwykły", czy "future") nie powinien osiągnąć SSJ3. Dlaczego? Bo nie . Niby dlaczego KAŻDY powinien go osiągać? Future trunks nie potrzebował się tak pakować, żeby SSJ2/ SSJ3 osiągać (nie zapominajcie o morderczych treningach i o tym, że Goku SSj3 osiągnął, bo nie miał żywego ciała- był martwy i mógł pakować do oporu bez obaw o zdrowie (w końcu nawet, gdyby Futute Trunks trenował w SoTaS, wyniszczałby organizm i nie osiągnąby po roku tak dobrych rezultatów co Goku, który trenował kilka lat na SSJ2 i SSj3...). Poza tym jak Trunks wyglądałby w SSJ3? jak USSJ?
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Moim zdaniem zasłuzył i to bradzo np. jak go spoktykamy alkbo w Filmie kinowym The Histry of Trunks tam cały czaas pakował ichciał stac sie SSJ wiec moim zdaniem powinien

Dragon Ball to super Manga
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Nie chciałbym kompromitować Twej wypowiedzi, bo każdy może mieć swoje zdanie. Niestety nie mogę się powstrzymać.
Damian13 napisał(a):
Moim zdaniem zasłuzył i to bradzo np. 1) jak go spoktykamy alkbo w Filmie kinowym The Histry of Trunks 2) tam cały czaas pakował ichciał stac sie SSJ wiec moim zdaniem powinien
1) Tak. To ,że go spotykamy w obsadzie opowieści DBZ to wielka zasługa. Osobiście Trunks'owi przyznałbym za to poziom SSJ5, o ile nie SSJ6.
2) Chciał zdobyć SSJ? Pomyślmy... Raczej musiał. Zmusiła go do tego sytuacja, bo trenował nie dla siebie, ale po to aby ocalić świat. Pokonać cyborgi.
Samą dyskwalifikacją dla Trunksa do poziomu SSJ3 jest jego... Brak Saiyańskiej dumy: "Panie Vegeta, uciekajmy!!! Co martwemu po dumie?! Bardzo pana proszę!!!" (tom 30 str. 51). Sam Vejita mówił "W tobie chyba nie ma za grosz saiyańskiej dumy" (t34 s.86).
Może bohaterem był fajnym, bo myślał trzeźwo, logicznie. Ale w moich oczach o dużo bardziej zasłużył na poziom SSJ3 choćby Vejita.
Pozdrawiam
serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Tronk Moim Zdaniem był lepszy od Goku!
Tronk nie przykładał się tyle do treningów co Songo i Dlatego został daleko zanim


Mnie denerwuje troche że Tronk przestał sie bić swoim mieczem
Gdy pokonał Frezera to Była chyba najszybsza walka jaką widziałem
Ale z Komurczakiem też się Fajnie Bił
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Daniel333 napisał(a):
Mnie denerwuje troche że Tronk przestał sie bić swoim mieczem
miecz mu się połamał
...

Daniel333 napisał(a):
Tronk Moim Zdaniem był lepszy od Goku!
nie obraź się, ale PFFFFFFFFFFFF...Nie...

Mistrzu napisał(a):
dużo bardziej zasłużył na poziom SSJ3 choćby Vejita.
o, to to
Według mnie Trunks nie zasłużył na bycie SSJ3. A to dlatego, że nie był on dostępny dla półsayan. Bo który(oprócz Gotenksa<nie naszego Admina >)osiągnął SSJ3??
Weźmy też pod uwagę to, że Gotenks był jakby Sayaninem czystej krwi. TAK JAKBY, powtarzam, TAK JAKBY. Miał przecież geny dwóch Sayan, a one mogły się uzupełniać.
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
dla mnie trunkus nie powinien osagnac ssj3 poniewaz nie trenowal za bardzo to niby czemu mial osagnac trzec poziom??
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
według mnie nie powinien osiągnąć ssj3

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Trunks SSJ3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook