Forum Dragon Ball Nao

» Liga Mistrzów i Puchar UEFA 2006/07

Kto wygra Lige mistrzów

Kto wygra Lige mistrzów
AC Milan 55,56% 5 55,56%
Manchester United 11,11% 1 11,11%
FC Chelsea 11,11% 1 11,11%
FC Liverpool 22,22% 2 22,22%
Wszystkich głosów: 9
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.192
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
jak myslicie kto wygra Lige Mistrzów i Puchar UFA
JA myle że puchar UFA-FC Sevilla
Liga Mistrzów-FC Chelsea
jak wy myslicie piszcie

Dragon Ball to super Manga
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Po 1 - Puchar UEFA nie UFA
Po 2 - Zadbaj o staranność wypowiedzi i interpunkcję (widzę, że jej tu w ogóle nie ma)

Po 3 - Manchester United. Dobrze grają w tym sezonie, poza tym ich lubię najbardziej z tych drużyn, co wymieniłeś w Ankiecie

Pozdrawiam

Obraz
PALATIAL REGALIA
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jestem za LFC. Oby sie powtorzyl final z 2005, czyli Liverpool-Milan;) To bylo pieknie widowisko...

Co do UEFA- chyba Sevilla po raz kolejny wzniesie ten puchar w gore.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Co do zwycięscy LM typuję AC Milan, mam sentyment do włoskich klubów.

Puchar UEFA? Taka sama opinia jak poprzednika(czyt. emate). Sevilla wzniesie go po raz drugi z rzędu, za dobrze grają by sobie odpuścić to trofeum.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Manchester United. Dobrze grają w tym sezonie
Bez obrazy, ale moim zdaniem MU, gra bardzo nieczystą, hamską piłkę. Przykładem był Scholes w meczu z Romą. Wręcz brzydkie zachowanie anglika. Dwa brutalne faule. Nie wypowiadam się tylko na jego temat, Manchester nie gra czystą grą. Nie lubię tego zespołu, nie pokazuje nic wiele.

W tegorocznej Champions League jest wiele niespodziewanych zwrotów akcji, co nie staje na drodze ciekawości jaka napływa z oglądania meczów Ligi Mistrzów. Wylot Barcelony, Realu... Faworyci odpadali.

Osobiście stawiam na AC Milan. Nie jestem może już fanem tego zespołu, jednak kibicuje mu ponieważ czuje niedosyt i niechęć oglądania angielskiej piłki.

Pozdrawiam
S.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Stawiam na Chelsea Londyn, gdyż po NUFC jest to moja ulubiona drużyna angielska, a skoro Newcastle nie może sięgnąć po puchar, niech chociaż Chelsea spróbuje.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Haha, i w ten sposob kazda druzyna ma po jednym glosie

Ja chcialbym, by wygral Milan, ale obecnie nie siedze w temacie i nie mam pojecia, jak sie prezentuja :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Patrząc z perspektywy typera, oraz z czystego zainteresowania piłką nożną, obstawiam, iż największe szanse na zdobycie Pucharu Ligii Mistrzów ma AC Milan. Milan jest drużyną stabilną, z dużą ilością znakomitych graczy, którzy mimo wieku, mają nadal wspaniałą kondycje, technikę, a przede wszystkim zgranie, którego poziomu nie ma żadna z innych drużyn wymienionych w ankiecie. Martwi mnie tylko to, czy w sytuacji, jaka obecnie ma miejsce w Serii A, Milan nie będzie grał troszkę pod presją. No ale cóż, pożyjemy - zobaczymy. Forza Milan!

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Bez obrazy, ale moim zdaniem MU, gra bardzo nieczystą, hamską piłkę. Przykładem był Scholes w meczu z Romą. Wręcz brzydkie zachowanie anglika. Dwa brutalne faule. Nie wypowiadam się tylko na jego temat, Manchester nie gra czystą grą. Nie lubię tego zespołu, nie pokazuje nic wiele.
Wiem ze nieczysta. Chodziło mi raczej o strzały itp. To w połowie rekompensuje ich zachowanie na boisku, no i trzeba przyznac, ze mimo tego grają dosyć niezle. Pozdrawiam

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zastanawia mnie dlaczego TV nie może pokazać w obu dniach LM, kiedyś TVP1 i TVP2 retransmitowały każdego dnia co najmniej dwa mecze, teraz raptem retransmitują na żywo jeden. Na dodatek jutrzejszy mecz Liverpoolu i Chelsea...
(ja wolałbym zobaczyć Milan w akcji)

Dai Kaiosama: Retransmisja na żywo? No tak... po TVP można się wiele spodziewać
pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Bo TVP nie ma pieniedzy na wykupienie praw do wszystkich meczow. Maja tylko na srodowe spotkania. Zenada, ale coz poradzimy...

Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 24.04.2007, 22:23
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mogliby przestać puszczać te gówniane Polskie seriale Wtedy na pewno znalazłyby się większe fundusze na LM.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Mogliby przestać puszczać te gówniane Polskie seriale
Sam je oglądam;] Nom ale to jest najmniejszy szczegół.

Wtedy na pewno znalazłyby się większe fundusze na LM.
Bida, Bida panowie! TVP nie jest stacją tak bogatą jak Polsat, czy też TVN? A to czemuś? Jak każdy zauważył podczas transmisji filmu na TVP 1/2/3 nie widzimy żadnych rekalm. Więc nie dziwota, że pieniędzy nie ma.

Dziwi mnie tylko, że Polsat Sport nie puścił wczorajszego meczu. Nom, ale cóż odkąd kupili prawa do Formuły 1, to tylko samochodziki im w głowach

Pozdrawiam
S.

P.S. Milan Forever! 3:2 w plecy jest bardzo dobrym wynikiem. U siebie wtstarczy im wygrać 0:1, a tradycja "bramka na wyjeździe" przechyli zwycięstwo na ich stronę.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Polsat nie ma praw do Ligi Mistrzow, umowa skonczyla sie w poprzednim sezonie... Od tej pory stacja N+, czy jakos tak, ta nowa od TVN (kodowana) pokazuje mecze ligi mistrzow, poniewaz zaplacila duzo wiecej
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Liga Mistrzów i Puchar UEFA 2006/07
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook