Forum Dragon Ball Nao

» Tekken

Strony:   1, 2, 3  
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.892
Posty: 407
No ja ostanią u kumpla co chwilę w tekkena łupię
Musze przyznać że piąteczka jest świetna! nareszcie wróciła technika z części trzeciej, i dodatkowo kilka nowych rzeczy.
Świetne postaci(Np. Muay thaiowiec- Bruce ) i jeszze lepsze ciosy.
Faktycznie grafika zachwyca... levele sa doprawcowane(tylko szkoda że pęknięcia na ziemi szybko znikają),a postaci tym bardziej.
Brakuje tylko "Tekken ball mode" z części trzeciej

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.631
Posty: 208
Skąd: Ziemia
fantastyczna gra! według mnie najlepszy jest tag. Szkoda że nie mam ps2 i nie moge se w te nowe serie łupać, ale nawet 3 jeszcze mi sie nie nudzi , a niedługo kupuje ps2 wiec....
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mam teka 5 juz od dlugiego, dlugiego czasu, ale jakos nie chce mi sie zagrac:D wole popykac w soul calibur 2, dead or alive itd. ale skoro tak wychwalacie to chyba sie skusze:P
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.631
Posty: 208
Skąd: Ziemia
skuś sie a nie pożałujesz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja tam pamietam jak kupilem se ps tego duzego jeszcze, bo nioe dawno wyszedł. Dostalem demo Tekkena 3 i Grand Turismo. W Tekkenie mialem tylko Eddiego i Xiaou ale i tak ostro w to pykalem. Potem za kilka dni kupilem se pelna wersje i bylem w niebo wziety

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Avensus: 23.05.2007, 22:32
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.641
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ja gralem i gram w tekkena 3 bo nie mam konsoli :(zeby w 5 popykac ,ale tak to zawsze gram jinem hurangiem i brayanem i bez problemu wygrywam na very hard

pulkarecordzz.phorum.pl
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.820
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Tekenn to rewelacja !!! Najlebsza bijatyka na konsole

Hero Back
kazama Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.611
Posty: 2
tekken to najbardziej zajefajna gierka jaką widziałem i słyszałem---ja jestem po stronie jina kazamy gram w to i niemogę przestać
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
jak czytalem posty o teku piatce, to myslalem, ze ta gra to cudo. ha, nic lepszego od 4... nic! wszystko na starych patentach, te same ciosy, na dodatek postacie sa kwadratowe i duzo gorzej wygladaja. padaka gra... soul calibur 3 rozpieprza ta gre 1000 razy

ps. bruce to przeciez nie jest nowa postac. wysetpowal z teken tagu. a skoro byl w teken tagu, to takze wystepowal w jakiejs ze starszych czesci: 1, albo 2

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 30.04.2007, 19:13
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
jak ktoś mi znajdzie choć odrobinę logiki w historii tekkena to mu chyba w ramach pokuty laskę zrobie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.587
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja nie mam PS2 dlatego bardzo długo grałem w tekkena 3. Cały czas z siostrą wygrywałem i z kolegami i bardzo spodobała mi sie ta gra.Po(nie wiem 3 latach)znowu do nie wruciłem ale już na emulatorze na kompa ale miałem pada i znowu prałem kolegów i siostre.Tylo szkoda że tak mało razy widziałem pozostałe części bardzo bym chciał se w nie pograć.

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.212
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
Mam PSX i PS2 Tekken od 1 do 5 niestety 6 już na PS3 Wg mnie najlepsza seria gier na te platformy... Ich znak rozpoznawczy... Najlepsza postać?? Bryan Fiury Kolo ma zrytą psyche (filmik końcowy z 3 ) Albo to jak zabija doktorka w innym filmiku Mocne ciosy... Szybkość.... Dobre comba Cały bryan Fiury Dobrą pos6tacia z 5 jest Reaven te całe tricki ze znikaniem sa spoko Njabardziej kreatywna postać serii ?? Yoshumitsu Dodawanie życia, latanie itp. Metamorfozy Najabrdziej przereklamowana postać to true Ogre xD takie dużu niby miał być silny ;D 10 s i po robocie Cały Tekken 3 w 4 min. 12 s Survival 34 postacie na jednym życiu Dobry bajer to zmiana ubrań w Tekken 5 trzeba nabijać sobie punkty a nastepnie masz kase na ubrania Devil jin Spoko postac trzeba przjeść Devil Wuthin i po kłopocie

edit:
Logika w historii Tekkena Są zawody o tytuł najlepszego Każda postać ma swoje zakończenie ;D jesli przeszedbyś jedn.ą postacią wszystkie częsci to wiesz co sie dzieje Tych historii jest wiele

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Lubię tekkena, sam osobiście nie posiadam konsoli Play Station by móc grać w tą grę, ale wielokrotnie spotykałem się z nią u kolegi. Muszę powiedzieć, że mi bardzo przypadła do gustu, dobra na nudne dni, powalczyć razem z kolegą.
Mam sentyment do Hwoaranga, nie wiem dlaczego

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Tekken 3 i 5. Grałem tylko w te. 3 mnie urzekła, to dla niej kupiłem PSX'a.
W 5 łupałem może z 2 tyg., potem już mi się znudziła. Jednak oprawa graficzna, dynamika oraz technika każdej postaci jest niesamowity . Ponadto nieźle mnie rozwala kangurek, najlepsza zwała jak gra 2 osobników, jeden umie grać, a drugi nie i łupie tego "zawodowca" torbaczem. Bądź Zapaśnik Sumo jest dla mnie naprawdę zabawny chodzi o jego techniki, które wyglądają przekomicznie, jednak również są skuteczne i niebezpieczne.
Najlepsze postaci wg. mnie.
1. Steve Fox
2. Asuka Kazama
3. Bruce Irvin

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 22.04.2007, 13:03
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.558
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Musze przyznać, że Tekken 3 to pierwsza gra typu "nawalanka" która mi się spodobała. Gdybym miała PS2 to na stówe kupiłabym ją. A gdzie grałam w nią, skoro nie mam PS? W rz-ów plaza jest sklep z AGD i innym złomem, tam moża było przetestować tą gre ;P

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.225
Posty: 42
Tk Tekken to najlepsza bijatyka <nie liczą DB hihi>.Fajnie się grało i gra Pamiętam jak cisnęłam w trzecią część Tak jak kiedyś moim ulubieńcem jest Howrang nom i Jin Kazama

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.315
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Pamiętam to dziesiątki 50 groszówek wrzuconych do automatu z tekkenem. Uczenie się wszystkich łapanek Kingiem albo przechodzenie całej gry jednym ciosem Paulem albo Lawem (Brusem Lee) .Najlepsza bijatyka w jaką grałem .Dzięki tej grze Xbox nigdy nie dogoni Sony .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Tak, uwielbiam tą grę z Tekken 4 lubię takie postacie jak:

Ling Xiaoyu - znam prawie wszystkie combosy, płynnie przechodzę do innych ciosów - praktycznie tańce nią niszcząc przeciwnika....

Steve Fox - Tu za to mało stosuję różnorodnych combosów, ale efektywnie unikam ciosy brata który potem wkurza sie na maksa, niestety przegrywa

Yoshimitsu - Trudny do opanowania, o wymyślnych technikach, które są powolne ale niezwykle mocne...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Na automatach grałem w Tekena , Tekena 2 i Tekena 3 , a Tekena 4 miałem , a teraz mam Tekena 5 , więc jakieś doświadczenie z tą grą mam . Stwierdzam że jest to jedna z najlepszych bijatyk [ według mnie ] na świecie [ nie licząc bijatyk DB ] , i moze jej dorównac tylko Soul Calibur 2 [ jakos tak sie pisze . Moją ulubioną postacia był Kazuya Mishima lubilem tez Jina . Ogólnie całą serię oceniam na 6- .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.224
Posty: 633
Skąd: Kielce
Moje doświadczenia z serią Tekken ograniczają się do części III i V. Bardzo mi się spodobały, a jeden z bohaterów (Hwoarang) zainspirował mnie do ćwiczenia Taekwon-do. Podoba mi się również dodatek: "Devil Within", ale sterowanie Jinem, z użyciem pada mnie od niego.. odpycha. Dlatego lubię patrzeć, jak mój brat w to gra.
Grafika w V części gry, bo na niej się skupię, jest piękna. To jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza, gra z gatunku, w które grałam. Chociaż szybko nudzi się tryb Arcade, inne dla każdej osoby Story Battle zachęca.

I tu mam taką propozycję, żeby pisać, kim się grało lub gra najczęściej.

Jeśli chodzi o mnie, to bez zmiennie od III części jest to Hwoarang, który walczy Taekwon-Do.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Tekken
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook