Forum Dragon Ball Nao

» Allegro

Strony:   1, 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A ja tam nigdy nic nie kupowalem ni wystawialem, ale ostatnio konto zalozylem, wiec moze wystawie kiedys pare tomow DB, ktore mam podwojne, tylko nie wiem czy ktos je kupi?

Ogolnie Allegro calkiem dobre jest, mozna rozne rzeczy tam znalezc, ktore normalnie trudno jest kupic...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Allegro - wielce przydatna rzecz! Praktycznie tydzień w tydzień przeszukuję w poszukiwaniu jakiś płyt muzycznych, bądź koszulek Newcastle United . Ostatnio nawet sprzedawałem różne rzeczy i wzbogaciłem się o jakieś 500 zł .
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Allegro to boski, polski wynalazek i boski po polski xD
Dzięki tej stronie aukcyjnej zawdzięczam wiele rzeczy. Dzięki Allegro mam 42 tomy Dragon Balla, naszyjnik i przypinkę z Naruto, płatne konto na Rapidshare czy nawet swego czasu kupiłem polskie odcinki z DB. Pięknie, że Allegro jest, tylko trzeba wiedzieć od kogo kupować.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Od niedawana mam konto. Ogólnie bardzo pożyteczna rzecz, bardzo fajnie funkcjonuje. Czasem trafi się na oszusta, ale częściej jednak patrzy się na liczbę pozytywów, wiec kłopotów nie ma.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kupuję dość dużo rzeczy na Allegro, nieraz bardzo drogie i teoretycznie nie powinienem odczuwać stresu w związku z tym. Mimo wszystko, mało się nie zesram, gdy coś zalicytuję, wpłacę pieniądze i nie mam żadnej wiadomości od sprzedającego. W sumie to ja też nigdy nie kontaktuję się w żaden sposób, po prostu robię co trzeba jak najszybciej i z bani, ale jakaś bariera psychologiczna jest. Też tak macie?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A Allegro daje jakąś gwarancje, że towar dotrze albo zwrot kasy? Chyba pełnej nie daje, więc się nie dziwię, ale sam tam nic powyżej 350 zł nie kupowałem, i to zresztą był chyba "sklep". Przecież nie raz się słyszy o oszustach na Allegro :p

A jak już jestem w temacie, to powiem, że na Allegro przeważnie kupuję książki, których w sklepach już nie ma.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie daje pełnej, ale też nie kupuję od gości, którzy mają świeże negatywy napisane w poważnym, kulturalnym tonie.
Wszystko zależy od sklepu/sprzedającego, jak raz kupowałem komputer do samochodu i był mi potrzebny 'na wczoraj', zadzwoniłem do gościa, mówię mu że zapłaciłem i potrzeba mi szybko, to powiedział: "nie mam czasu wchodzić i sprawdzać na allegro, pan mi wyśle smsem dane i zaraz wyślę". No i miałem na drugi dzień.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak sklep ma chociaż 1000 czy tam ileś pozytywów wystawionych w normalny sposób i prezentuje się jak sklep, to raczej spałbym spokojnie, bo nagle nie zniknie (z kraju ;p). Co innego jak ma mniej, poniżej fajny przykład.

-> http://allegro.pl/show_user.php?uid=19647109&p=0

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Mnie zastanawia po co ci ludzie kupowali u kogoś z tyloma negatywami. Potem się tylko skarżą, że "tak jak inni zostałem oszukany" ;p Od miesiąca zbiera praktycznie same negatywy, a ludzie i tak kupują, lol.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
A kupował ktoś z ebaya? To jest pewne, nie ma jakiś przypałów? Bo nie chcę stracić ostatnich pieniędzy na pomyłkę.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hako napisał(a):
A kupował ktoś z ebaya?
Kupowałem i nadal kupuje.Jak na razie wszystko było OK.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Cracker Ass Fantastic napisał(a):
Mnie zastanawia po co ci ludzie kupowali u kogoś z tyloma negatywami. Potem się tylko skarżą, że "tak jak inni zostałem oszukany" ;p Od miesiąca zbiera praktycznie same negatywy, a ludzie i tak kupują, lol.
Nie, ja widziałem jak to konto zostało zawieszone, wtedy jego aukcje się zakończyły, a oni wszyscy kupili wcześniej, jak jeszcze miał 0 negatywów

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Włamali mu się na konto może, ewentualnie jakiś krzaczor, który nazbierał początkowo trochę pozytywów, żeby potem zrobić przewałkę. Też kiedyś trafiłem na gościa, który miał kilka tysięcy pozytywów, ktoś włamał mu się na konto i zaczął wystawiać po 30 telefonów za połowę albo jedną trzecią ich wartości. Inne sklepy kupowały hurtem iPhony za 600 zł
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Specjalnie dla ciebie to zrobili.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mam problem; nagle z jakiegos powodu poznikaly mi wszystkie wystawione aukcje i nie wiem co z tym zrobic. Ma ktos jakies pomysly dlaczego i jak rzywrocic to z powrotem?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Uciekaj z domu, zaraz do Ciebie CBŚ wpadnie, bo podatku nie odprowadziłeś xD

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Bardzo smieszne. Wyszukiwarka na allegro tez mi niczego nie wyszukuje.Hm...czyzby mieli jakas awarie...?

[ Dodano: 26.09.2012, 15:55 (po 2 minutach) ]
Dobra.Dziala juz.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Allegro
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook