Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Goku czy Vegeta? ocena: 9,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Son Goku czy Vegeta?

Son Goku czy Vegeta?
Son Goku 57,66% 79 57,66%
Vegeta 42,34% 58 42,34%
Wszystkich głosów: 137
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Vegeteg czy inna przyprawa napisał(a):
Bejita,Vejita,Vegeta,jak kto woli Ale ta postać RULEZ normalnie!!!!!
Skąd tyś te nazwy wytrzasnoł chłopie.
A co masz do Goku, on wymiatał na równi z Vegetą

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
sLyZeRR Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
sLyZeRR
Wiek: 38
Dni na forum: 6.751
Posty: 6
Zachwalacie Goku za jego cechy niby takie ludzkie. A gdyby nie walnął się w łeb jakbył mały to pozabijał by wszystkich ludzi i byłby takim Sayanem jak Vegeta. Bez litości i sumienia. Vegeta Rules!
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.722
Posty: 67
Skąd: Poznań
Ja wole Vegete chociaż [ ort! ] Goku jest też bardzo fajny ale ja wole Vegete za jego siłe i wole walki !!!!
Yamucha
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.713
Posty: 2
Ja wybralem Songa
Po pierwsze on zawdzieczał wszystko ciezkiej pracy, a nie szlachetnemu urodzeniu tak jak Vegeta.
Po drugie on od poczatku byl dobry(ps. drazniło mnie to, że wiekszosc nowych bohaterów najpierw była zła, to zaczęło sie chyba od Yamuchy), a to ze przed wypadkiem szalal nie ma nic do rzeczy, sayanie tez posiadaja wolna wole.
Po trzecie dla kazdego byl miły i potrafił wybaczac(np. raditz na poczatku DBZ)

Czemu nie wegeta?
Kiedys najbardziej go lubiłem, bo był honorowy. jednak po przemysleniu wszystkiego Vegeta miał kompleksy caly czas chciał coś udowodnić przez co często stawał sie zły(nie chodzi tutaj o nerwy, tylko przechodził na złą strone)
Walczył on zawsze do końca, nie poddawał się mimo odniesionych ran. Potrafił walczyć z przeciwnikami znacznie przerastającymi jego siłę(np. evil buu),
Nie wiedział co to strach- potrafił poświęcić nawet swoje zycie by pokonać
wroga. Dla niego najważniejsza była przedwwszystkim walka, i jej wygranie.
No nie wiem, przed Frezą miękły mu kolana nie pomogl szatanowi tylko stal i czekal na Songa(powstrzymal Krillana przed desperacką próbą ataku). Poza tym nie raz dostal po dupie od Songa

Na koniec, wyrwał kobiete Yamuchy a to niewybaczalny grzech(Yamucha to mój ulubiony bohater)
ps. przedstawilem Vegete w złym swietle ale tez bardzo go lubie, jak całego DB to chyba wiadomo:D
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Trudno wybrac miedzy Goku a Vegeta gdyz obydwaj sa doskonalymi wojownikami i fajnym postaciami jednak wybralem Vegete gdyz w ankiecie prowadzi Goku spara iloscia glosow .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.718
Posty: 105
ja wole goku...

po pierwsze, za jego humor i beztroske. te jego spojrzenie na swiat, ktore zawsze mnie rozbrajalo: D

poza tym byl nieslychanie ambitny. stawial sobie zawsze wysoko poprzeczke, nie zaniechal treningom, nie znal strachu, ale umial przyznac sie do wlasnej slabosci.

byl kochajacym ojcem, cieplym czlowiekiem, honorowym wojownikiem, zawsze dotrzymywal slowa, wierzyl w ludzi, byl otwarty na znajomosci, umial sobie zjednywac przyjaciol.

nie grzeszyl przesadną inteligencją, ale gdy trzeba sluzyl swoim doswiadczeniem, w walce takze wykazywal sie pomyslowoscia.

vegeta rowniez jest b. inteligentna, dumna, ambitna postacia, ale jego pycha chwilami stawala sie nie do zniesienia.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Yume Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Yume
Wiek: 104
Dni na forum: 6.711
Posty: 7
Skąd: Krk
Niom - pierwszy raz jestem na tym forum, to wypadałoby coś napisać...

Tak, wiadomo - Goku wesoły, tak optymistycznie nastawiony do życia (czyt. nieświadomy nieczego^.~), zabawny. Miał serce, był dobry, kochał rodzinę, dla innych (czy przyjaciół, czy obcych ludzi) gotowy poświęcić swoje życie...

A Vegeta? No cóż, jeden z moich ulubionych - bo mroczny, tajemniczy, zamkniety w sobie, szczery aż do bólu, sarkastyczny, bystry, inteligentny.

Są przeciwieństwami. A mimo to ja lubię ich obu (ale czasami jakby bardziej Vegetę, bo to wszystko przez Chichi, której nie znoszę ; p).
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.585
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Ja wole Vegete gdyż on jest barwną postacią w przeciwieństwie do Goku.
Ja wole takie postacie jak książę Saiyan.
Takie z charakterem.
A po za tym myśle, że gdyby Goku nie miał takiego farta nie dorastał by do pięt Vegecie.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ja wole Vegete gdyż on jest barwną postacią w przeciwieństwie do Goku.
Ja wole takie postacie jak książę Saiyan.
Takie z charakterem.
A po za tym myśle, że gdyby Goku nie miał takiego farta nie dorastał by do pięt Vegecie.
Tak... to prawda... Każdy ma prawo do własnej opini:)
Ale przedstawione przez Ciebie argumenty o barwności charakterów czy icg "farcie" nie dają się w żaden sposób obronić po konfrontacji z treścią DB.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.585
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Dai Kaiosama napisał(a):
Ja wole Vegete gdyż on jest barwną postacią w przeciwieństwie do Goku.
Ja wole takie postacie jak książę Saiyan.
Takie z charakterem.
A po za tym myśle, że gdyby Goku nie miał takiego farta nie dorastał by do pięt Vegecie.
Tak... to prawda... Każdy ma prawo do własnej opini:)
Ale przedstawione przez Ciebie argumenty o barwności charakterów czy icg "farcie" nie dają się w żaden sposób obronić po konfrontacji z treścią DB.
pozdrawiam
Mylisz się pisząc "fart" miałam na myśli, że gdyby Goku nie wypił tej przecudownej wody i nie trenował u "największych mistrzów wszechświata" nie dorównywał by Vegecie, który sam do wszystkiego doszedł, a i tak był na podobnym poziomie jak Goku.

A co do barwności charakteru to chyba wiadomo, że Vegeta miał dużo ciekawszy charakter niż Goku, choć część osób może się z tym nie zgadzać.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.257
Posty: 114
Zawsze GOKU będzie naj naj lepszy debeściak
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.205
Posty: 42
Pewnie,że Goku!!!On jest the best!!!Jest wyluzowany,inteligętny <jeśli ktoś ma coś do powiedzenia w tej chwili to wont xD>,podczas walki urzywa niezwykłej strategi i zakakuje,jest zabawny,optymistycznie nastawiony do życia i co tu dużo gadać lepszy od Vegety.Vegeta zaś jest zuchwały,za bardzo pewny siebie i przepełniony dumą!!!Pod względem siły Goku też przewysza Vegete ale mniejsza o to.Goku ma lepszy charakter od tego sztywniaka

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Po długim zastanowineniu zaznaczyłam Goku. A to głównie dlatego, że jest bardziej sympatyczny od Vegety.
m_l_o_d_y Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
m_l_o_d_y
Wiek: 32
Dni na forum: 6.177
Posty: 18
Moim zdaniem Goku. Ponieważ Vegeta był zbyt dumny i nie potrafił przyznać się do błędu. Jednak prawdą jest że DB bez Vegety to już nie DB

http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=41514
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Mylisz się pisząc "fart" miałam na myśli, że gdyby Goku nie wypił tej przecudownej wody i nie trenował u "największych mistrzów wszechświata" nie dorównywał by Vegecie, który sam do wszystkiego doszedł, a i tak był na podobnym poziomie jak Goku.

pozwól, że sprzeciwie się twemu zdaniu.
Otóż, Goku w żadnej mierze nie można nazwać farciarzem, urodził się wojownikiem niskiej rangi, i nie miał żadnych perspektyw, w przeciwieństwie do Vegety, Elitarnego Saiyańskiego wojownika, który przy urodzeniu otrzymał ogromną moc. Możliwe, że Goku wspomagał swoją moc środkami takimi jak święta woda, jednak Vegeta również korzystał z podobnego środku, którym jednak była technologia wzbogacona o ogromną ilość walk. Nazwanie Karina czy Kame-sennina "Największymi mistrzami wszechświata" nie jest chyba odpowiednie, biorąc pod uwagę fakt, że ojciec Vegety był zdecydowanie silniejszy i szybszy od nich.
Tak więc biorąc pod uwagę powyższe argumenty, kogo nazwiemy farciarzem ?

Wracając do tematu uważam, za lepszą postać Goku, gdyż on w przeciwieństwie do Vegety walczył dla kogoś, posiadał on wiele cech, które mi się spodobały. Poza tym wprowadzał dużo humoru do tej mangi .
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.585
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Old Shatterhand napisał(a):
Mylisz się pisząc "fart" miałam na myśli, że gdyby Goku nie wypił tej przecudownej wody i nie trenował u "największych mistrzów wszechświata" nie dorównywał by Vegecie, który sam do wszystkiego doszedł, a i tak był na podobnym poziomie jak Goku.

pozwól, że sprzeciwie się twemu zdaniu.
Otóż, Goku w żadnej mierze nie można nazwać farciarzem, urodził się wojownikiem niskiej rangi, i nie miał żadnych perspektyw, w przeciwieństwie do Vegety, Elitarnego Saiyańskiego wojownika, który przy urodzeniu otrzymał ogromną moc. Możliwe, że Goku wspomagał swoją moc środkami takimi jak święta woda, jednak Vegeta również korzystał z podobnego środku, którym jednak była technologia wzbogacona o ogromną ilość walk. Nazwanie Karina czy Kame-sennina "Największymi mistrzami wszechświata" nie jest chyba odpowiednie, biorąc pod uwagę fakt, że ojciec Vegety był zdecydowanie silniejszy i szybszy od nich.
Tak więc biorąc pod uwagę powyższe argumenty, kogo nazwiemy farciarzem ?

Wracając do tematu uważam, za lepszą postać Goku, gdyż on w przeciwieństwie do Vegety walczył dla kogoś, posiadał on wiele cech, które mi się spodobały. Poza tym wprowadzał dużo humoru do tej mangi .
Pisząc o największych mistrzów wszechświata nie miałam na myśli Karina czy Kame-sennina, chodziło mi o mistrzów typu Kaito z technikami typu kaioken i gengi dama.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ania napisał(a):
Pisząc o największych mistrzów wszechświata nie miałam na myśli Karina czy Kame-sennina, chodziło mi o mistrzów typu Kaito z technikami typu kaioken i gengi dama.
Sądziłem jednak, że masz na myśli okres dzieciństwa Goku, bo okresu późniejszego w żadnym wypadku nazwać nie dało się fartem, co dowodziła choć droga węża, którą przebył Goku. To było jednak czymś i przy zwykłym farcie nie dałoby się tego osiągnąć. To samo tyczy się treningu o Kaio, który dużo wymagał od swych uczniów. Wspomnieć trzeba również, że Goku mimo mniejszej siły miał o wiele większą wytrzymałość i wolę walki, co właśnie wysuwa go (u mnie) na prowadzenie w tym wyścigu .
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja wolę Vegete, bo... no nie wiem, po prostu fajny jest, ale Goku też jest spoko! Zabawny, wyluzowany i silny. Zresztą sama nie wiem... Kurde, trudniejszych pytań nie było?!
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.154
Posty: 123
Skąd: Z Komina
ja wole goku chodzi nie jest za bystry to go lubie vega tez jest spoko lecz wole goku
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.151
Posty: 15
Skąd: i po co?
Nie będę pisać długiegiej charakterystyki obu postaci, bo po co? Już napisaliście dosyć dużo, a ja tylko wystawie swoją opinie.

Goku używa w walce stategii i siły. Zaś Vegeta "myśli mięśniami", tzn. wierzy w swoją siłe. Jest bardzo dumny i pewny siebie i przez to często przegrywa. Nie żeby Songo był najmądrzejszy ale on umie walczyć, to jego talent.
Vegeta nie jest zabawny ani nie potrafi przepraszać. Wyrażanie uczuć to jeso słaba strona. I to za to wole Goku. Ma luzacki, zabawny charakter. Bardzo optymistycznie podchodzi do każdej sytułacji. Potrafi wyrazić swoją skruchę.Nie jest samolubny i despotyczny w porównaniu do jego najlepszego przyjaciela - Vegety.

Ogólnie Son Goku lepszy od Vegety w wielu rzeczach. Miałam problam z wybraniem lepszego, gdyż Veg ma bardzo niecodzienny charakterek. Lecz Chyba wole Kakarotto. Naprawde, coś mnie do niego ciągnie

To tylko Ja...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » [Postać] Goku czy Vegeta?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook