Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Kakashi Hatake

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Przechodząc teraz do tematu odnośnie największego "luzaka" Naruto, w pełni odprężonego Kopiującego Ninja z Konohy... W jeden ósmej jest Uchihą, bynajmniej nie dlatego, że jednego zjadł. Swego Sharingana dostał od przyjaciela z grupy, Obito Uchiha, który umierając, zapodał mu taki prezent. Swą twarz skrywa pod maską... Czy ktoś ją kiedyś widział bez zakrycia? Eee... A nie wiem...

Dobra, wasza kolej...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ta to jednak z barwniejszych postaci Naruto, przypadł mi do gustu za jego osobowość. Jest bardzo tajemniczym ninją, a jego sharingan jest na prawde fascynujący. Mimo, że nie jestem jakiś wyjadaczem Naruto zdążyłem ujrzeć go w akcji jak kopie tyłka dla Zabuzy i muszę powiedzieć, że zaskoczył mnie pozytywnie. W sumie po jego zachowaniu sprawia pozory bardzo mocnego i tak w rzeczywistości jest.

Co tu więcej dodać, jest po prostu ciekawą postacią o niekonwencjonalnych metodach nauczania.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Mimo iż w mandze pojawiła się historia o Kakashi to nadal nie wiadomo o nim niczego. Jak już kolega wyżej napisał dostał sharingan od Obito Uchiha. Wiadomo również, że niie ma nikogo bliskiego, bo jak stwierdził, wszystkie mu osoby bliskuie nie żyją.
Ciekawostką o Kakashi jest to, że był członkiem ANBU.
Kakashi jest według mnie jedną z ciekawszych postaci w Naruto, przez fakt, że prawie nic o nim nie wiadomo.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Tajemnoczość Kakashiego zdecydowanie przyciąga uwagę.
Okryta mrokiem tajemnicy jego przeszłość.
Twarz skryta pod maską.
o z całą pewnością przyciąga uwage fanów. Tym bardziej, że kakashi to naprawde świetny ninja i wybitny nauczyciel.
Zdecydowanie jedna z najciekawszych postacie w Naruto.
I, nie ukrywam, jeden z moich ulubionych bohaterów.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dzis pierwszy raz ogladalem Naruto i postac Kakashiego najbardziej przypadła mi do gustu z przedstawionych w odcinku. tajemniczy - to robi z niego jedna najciekawszych postaci.

Moze i sie myle, ale jak juz wspomnialem, ogladalem odcinek 1 raz i takiego wrazenia doznalem.

Pozdro, i korzystając z okazji, wszystkiego najlepszego dla wszystkich dziewczyn, pań, dam, itp itd

Obraz
PALATIAL REGALIA
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Kakashi jest jedną z najciekawszych postaci w anime.

Dramatyczne przeżycia z przeszłości - śmierć swojego ojca, genialnego ninja, shinobi na poziomie Sannina - White Fang'a, później, w jego mniemaniu, spowodowana jego osobą śmierć Obito Uchihy. Twarz, mimo że nie poprzecinana w żadnym stopniu bliznami zawsze skryta pod maską. Opaska na lewym oku, czytanie, nieco... ekhm, zboczonych książeczek, dobrotliwa osobowość zamieniająca się w potężną żądze krwi... tak, Kakashi dodaje smaczku mandze. Ja osobiście bardzo go lubię, choć...

Daiu napisał(a):
wybitny nauczyciel.
No właśnie, tu chciałbym wszcząć malutką polemikę (po serii mini postów w tematach ).

Kakashi w moim mniemaniu był złym nauczycielem. Nie nadawał się. Lepiej by siedział dalej w ANBU.
Dlaczego? Otóż, na sam początek, wyrobił sobie zdanie o innych. I tak, Naruto, do końca pierwszej serii jest dla niego idiotą. Sasuke geniuszem któremu nikt nie sprosta, a Sakura głupią nastolatką. Owszem, później trochę tam ich docenił ale... spójrzcie na sytuację z tomu 10. Sam Kakashi idzie trenować Emomściciela, a Naruto zostawia pod opieką pierwszego lepszego nauczyciela. On doskonale wiedział, jakim Naruto był ninja, i wiedział, że wymaga specjalnego treningu. Ale mu to wisiało. On zajął się Sasuke. Później coraz bardziej zaniedbywał resztę zespołu, nawet taki idiota jak Naruto to zauważył. Nie, Kakasz to zły nauczyciel, mimo mojej sympatii do niego.

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Hmm... Nie do końca się zgadzam z tobą. Kakashi Skupił się na Sasuke bo był do niego podobny. Co do Naruto to miał go za idiotę który był coraz silniejszy.
Co do tego lepszego nauczyciela się nie zgodzę. Nie chciał trenować Naruto podczas turnieju bo chciał pokazać Sasuke, że bez mocy klątwy też można być silny. Potem Naruto byl uczniem Perven senseia bo zadaniem 3 legendarnych ninja było wytrenowanie i opiekowanie się nim.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Nauczyciel powinien się skupiać na całym zespole. On się skupił na Sasuke. A na dodatek mu nie wyszło. Co kogo obchodzi ze był podobny? Kakashi prawie nic nie dał Naruto poza standardowym programem (kontrola chakry itp.) Wszystkiego nauczył go Ero-sennin. Kakashi był złym nauczycielem. Miał Naruto za idiotę który był coraz silniejszy? Czy chciałbyś by Twój nauczyciel w szkole miał Cię za idiotę który staje się coraz mądrzejszy?...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Kakashi skupił swoją uwagę na zespole.
Więcej- on stworzył zespół. Nauczył trzech, tak różnych bohaterów współpracować ze sobą.
Bez tego, co im przekazał, nie byłoby drużyny. Drużyny, która sprawdziła się w czasie egzaminu na... ale o tym kiedy indziej:P

Kakashi skupił swoją uwage na Sasuke, gdyż dość szybko odkrył ogrom tkwiącego w nim potencjału. Moze nie było to odkrycie Ameryki... ale według mnie było to rozsądne posunięcie.
Gdyby skupił swoją uwage na Naruto, chłopak miałby mniejsze szanse by osiągnc to, co osiągnął.
Naruto czekała po prostu inna droga. Ale to, czego nauczył siue od Kakashiego było bardzo wazne. Doświadczenie i wiedza, które zdobył(o ile zdobył jakąś wiedzę) pozwoliła mu na dalszy rozwój.

Ocena umiejetności pedagogicznych Kakashiego musi sięgać szerszych horyzontów
Według mnie był on bardzo dobrym sensei. Ale przed każdym czasem staje zadanie, z którym trudno sobie poradzić...


pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Moja trzecia ulubiona postac z mang. Spoko przedstawiony, swietnie walczy, zna duzo technik. Po prostu mistrz;-)
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Kakashi Hatake...najbardziej zagadkowa postać jaką znam <nie tylko w Naruto>.Niby wiadomo "coś" o jego przeszłości ale jednak nic.Na dodatek na maska i sharingan...to czyni Kakashiego jeszcze bardziej niezwykłym.Ta siła jaką posiada również jest niezwykła.Jakby jeszcze było mało pojawia się nie wiadomo z kąd i wtedy kiedy nikt się go nie spodziewa,a jest potrzebny <ale spuźniać się potrafi chłopak nieżźe >No,a jaki jest wyluzowany hihi...i ta jego "lektura" xD

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
skate1234 napisał(a):
Kakashi bardzo szybko myśli, i wydaje się być zawsze o krok przed innymi, i zawsze wie jak się zachować, pomimo tego że spóźnia się na każde spotkanie-ważne czy też nie. Ponadto Kakashi ma zawsze przy sobie etycznie wątpliwą książkę z trylogii "Come Come Paradise" i czyta ją nawet w pierwszej walce ze swoimi uczniami.


Kakashi potrafi przewidzieć ruchy przeciwnika swoim lewym okiem, co czyni zeń bardziej sprytnego wojownika. Poza Sharinganem, Kakashi opanował groźną i potężną technikę Chidori/Raikiri, którą podobno przeciął kiedyś na wskroś piorun w czasie burzy - właściwie to jutsu potrafi przeciąć wszystko, od ciała do skały, dodając do tego szeroki wachlarz ninjutsu, no i Kakashi jest też nie najgorszy w sztuce taijutsu, i udowadnia że jest silnym przeciwnikiem także dla zaawansowanych użytkowników taijutsu jak Gai, i potrafi dotrzymać swego w bliskich starciach, jak to robił z Zabuzą. Syn niegdyś szanowanego "Białego Kła" potrafi bardzo mądrze używać genjutsu co daje mu sporą przewagę w walce, przez to przeciwnicy ukrywający się, lub trzymający dystans mogą mieć z nim problemy.
Plagiat.

Zdravim!
Q.

Avensus: dzięki Q', już się tym zająłem

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Moja ulubiona postać z Naruto. Znany także jako copy ninja Kakashi. Na pierwszy rzut oka bardzo tajemniczy (maska i przysłonięte oko) i w rzeczywistości również. Jeden z najmocniejszych shinobi Konohy(posiada sharingana, który pierwszym razem zrobił na mnie dyuże wrażenie). Podoba mi się jego luzackie zachowanie kontrastujące, że sztywnym Maito Gaiem. Był dobrym nauczycielem, o czym świadczy szacunek uczniów dla jego osoby, to chyba dobry argument, A Ebisu nie był pierwszym lepszym nauczycielem. Też był jouninem, a nadto prywatnym nauczycielem Konohamaru(Sarutobi nie wybrałby byle kogo jako nauczyciela dla swojego wnuka).

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.131
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
moja ulubiona postacia jest shinobi z piasku Kankurou i shinobi z konochy KIBA wraz ze swoim kompanem Akamaru

przechodze do tematu terraz kakashi jest najbardziej zabawana a zarazem skryta osoba w animce nie wiadomo [ ort! ] co ma pod maska ja mysle ze ma normalna twarz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Bardzo go lubię. Jest sympatyczny, no i oryginalny. Te jego spóźnienia i gadki, potrafią mnie rozbawić do łez.
I ta jego tajemniczość. Fascynowała mnie. Byłam też zaciekawiona co on tam skrywa pod maską.
Fajnie walczy, jednak Naruto mógłby go bez problemu pokonać.
Co do tego jakim był nauczycielem, przyznam szczerze:nie najlepszym. Za bardzo skupił się na Sasuke, a o Naruto praktycznie zapomniał.Chodzi mi o sytuację po walkach eliminacyjnych na chunina.
Fajnego miał sharingana.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.660
Posty: 37
Moja ulubiona postać ;D Rozbraja mnie xD Tajemniczy, dość wyluzowany, w walce też dobry Próbował przekonać Sasuke, żeby nie odwracał się od przyjaciół, może dla tego wydaje się, że bardziej skupił się na nim, w końcu byli do siebie bardzo podobny,,
A związku z tym mam pytanie
W którym odc. związał Sasuke do drzewa ( no tak jakby ^^), i właśnie mu to powiedział, że nie warto poświęcać dla siły przyjaciół czy jakoś tak? Trochę mówił na swoim przykładzie, powiedział że nie ma już jakiś specjalnie bliskich osób, bo nie żyją.. Wiem, że to był krótki fragment, chyba gdzieś nawet pod koniec, utknął mi w pamięci ale nie mogę go znaleźć
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.491
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Jedna z moich ulubionych postaci z Naruto. Z wyglądu przypomina osobę, która jest bardzo tajemnicza, ale także bardzo silna. No i tak jest. Ma też bardzo fajne summony, czyli pieska Pakkuna. Na dodatek bardzo dobry nauczyciel o czym świadczy to jak jest lubiany przez Sakurę, Naruto i Sasukę, który chyba najwięcej mu zawdzięcza. Po za tym jest autorem jednego z najciekawszych ataków z Naruto - Chidori. To główne cechy za które mi się Kakashi podoba.

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Na początku powiem szczerze, że nie przepadałem za Kakasim, może to przez jego "podejście" do pewnych spraw,nie podobało mi się to, że uważał Naruto za najsłabszego w ekipie, a tak jak wszyscy wychwalał Sasuke, (motywowało to Naruto do treningów), ale moim zdaniem nie powinien jako sensei dzielić uczniów na lepszych i gorszych, nauczył Sasuke Chidori,ale Naruto już jak dobrze pamiętam.
Z biegiem akcji zobaczył w Naruto wielki potencjał stwierdził, że może zostać wielkim wojownikiem, od tego czasu zacząłem go lubić, zobaczymy co będzie dalej.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kakashi. Moja ulubiona postać w mandze i anime.
Tajemniczy, inteligentny, poważny jednak gdy trzeba potrafi być zabawny.
Przyjaciel Naruto, Sasuke i Sakury.
Jest bardzo dobry w walce. Posiada ciekawe techiniki, Sharingan (który uważam za jedną z najlepszych technik - bardzo mocne i świetnie wygląda )
Podoba mi się jego styl, zakryta twarz.

Nawet widać po avatarze i sygnaturze
Obraz
Obraz

Także Kakashi to moja ulubiona postać.

Pozdrawiam
^K
Dark Sky napisał(a):
uważał Naruto za najsłabszego w ekipie, a tak jak wszyscy wychwalał Sasuke
Nie wychwalał nikogo tylko na wszystkich... lał
A Naruto był najsłabszy, ale on nikogo nie faworyzował.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Kakashi Hatake
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook