Forum Dragon Ball Nao

» Beyblade

Strony: 1, 2  

Jak wam się podoba Beyblade?

Jak wam się podoba Beyblade?
Jest beznadziejne 30,77% 4 30,77%
Jest baaaaaardzo głupie 0,00% 0 0,00%
Jest głupie 7,69% 1 7,69%
Jest trochę fajne 23,08% 3 23,08%
Jest fajne 15,38% 2 15,38%
Jest bardzo fajne 15,38% 2 15,38%
Jest extra! 7,69% 1 7,69%
eee,co to beyblade? 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 13
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
A co sądzicie o beyblade?Jak dla mnie to anime polecane dla widzów od 7 do 12 lat.Piszcie.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Beyblade to jednym słowem SYF!!!!
Walka na dyski w których zakletesa pradawne stwory .... co to ma byc??
ja nie widze w tym zadnego sensu.......

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Jezu! takieg osyfu nigdy wcześniej nie widziałem... Wolał bym publicznie przyznać się i praktykować oglądanei osławionej animki zwanej Sailor moon

Najlepsze było to iz nie wiem jaki msposobem oni sterowali tymi swoimi dyskami. Wytłumaczy mi to ktoś??

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Beyblade to po prostu [ ort! ] badziew i tyle walczy sie dyskami nie ma co najlepsze anime to DB!!!!
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Oglądałem to nawet fajne jak nie ma nic innego ,ale najlepsze były walki dyskami
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Kiedys dzieciaki miały manię na tym punkcie, więc ludzie zaczeli na tym kasę zarabiać, robili dyski, które dało się zgnieśćw dłoni (wiem bo jeden zgniotłem ) a kosztowały około 10 zł heh.
Beyblade, jak juz wyzej pisałem to nie było nic nadzwyczajnego, kolejna sezonowa bajka która podbiła serca dzieci tylko na pewnien okres.... a DB Trwa ciągle

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.627
Posty: 31
Kolejna z dennych bajek mogliby puścic DB lub CT
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Mi sie osobiscie podoba ta walka z dyskami

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Beyblade nie ma większych szans na podobanie się starszej widowni.
Jak słusznie zostało zauważone, adresowane było do dzieci!!!
Dlatego jest takie, jakie jest... czyli kiepskie...
Dzieciom nie wiele trzeba do szczęścia
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.627
Posty: 31
Też prawda to tak jak było z Pokemonami
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Anime takie jak Beyblade powinno się wrzucić do wielkiego worka z napisem 'Poke-shit i inne'. Zakupione przez specjalistów o komercji i kiczu czyli niezawodną słoneczną stacje, Polsat. Jakże mogłem się te pare lat temu łudzić, że będzie to coś ambitniejszego... Sam opening przekonuje nas z czym mamy doczynienia. Taka tam, podrzędna rockowa pioseneczka wykonana przez jeszcze bardziej podrzędny zespół prosto z 'Ju.es.ej'. Jak wiadomo, dostaliśmy wersję, które była (o zgrozo!) puszczana w krainie mlekiem i szlamem płynącej (wspomniana wyżej ). Zresztą, to tylko pogorszyło sytuację i tak kiepskiej serii, więc efekt końcowy byłby ten sam. Mamy tu typowy schemat. Grupa dzieciaków (z głownym bohaterem, który na początku jest cienkim leszczem, ale na koniec staje sie prawdziwym masterem, przed którym mdleją z wrażenia emerytki) gra w dyski (wstawić ewentualnie pokemony, karty itd. ). Mają przy okazji super-duper zdolności (oni bądź ich sprzęt). Spotykają mase innych graczy, z każdym przy okazji zaprzyjaźniając się. Walczą w zawodach, bla, bla, bla. Czemu na powszechnie dostępną stacje musi trafiać coś takiego... Nie mam już nawet ochoty jeździć po Beybladzie, i tak jest cienki...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Beyblade - Anime\Bajka, kierowane do młodszej publiczności, z beznadziejnym schematem, bez orginalnego pomysłu, kreska średnia na jeża, fabuła szkoda gadać, postanie gorsze niz teletubisie, coś śmiącego się nazywać anime, gdy powstało dla kasy, hit reklamowy, jednym słowem dno.

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mamy tu typowy schemat. Grupa dzieciaków (z głownym bohaterem, który na początku jest cienkim leszczem, ale na koniec staje sie prawdziwym masterem, przed którym mdleją z wrażenia emerytki) gra w dyski (wstawić ewentualnie pokemony, karty itd. ). Mają przy okazji super-duper zdolności (oni bądź ich sprzęt). Spotykają mase innych graczy, z każdym przy okazji zaprzyjaźniając się. Walczą w zawodach, bla, bla, bla.
moim zdaniem bardzo trafne spostrzeżenie...
Wydaje mi się, że mamy prawo jak najbardziej "jeżdzić" po tym anime, bo po prostu jest słabe...
Ale rozumiem, że sa osoby którym się podoba, bo przeciez gust to kwestia bnardzo indywidualna, o której nie wypada dyskutować
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
oj ludzie, w takich sprawach nie mozna mowic o guscie. bo to jest anime (lol) dla DZIECI, dla 10 latkow (w dol). a takie dzieci maja gust? nie sadze... jak ktos tu napisal, mozna to wrzucic do jednej paczki z pokemonami i innymi tandetami.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
w takich sprawach nie mozna mowic o guscie.
racja...
gust to chyba jednak zbyt "mocne gatunkowo" słowo
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Moim zdaniem to syf jakich mało juz nie maja czego puszcza

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
gorsze niz teletubisie
zgadzam sie z tym, po prostu [ ort! ] gorsze niz ulica sezamkowa bajka dla 4-latkow... szkoda gadac o takim syfie

Obraz
PALATIAL REGALIA
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Ehm,Ehm!!!BeyBlade jest naprawde wartym uwagi anime <jak dla mnie>. Komentujecie je w ten sposóbm,a pokemony są duuuuużo gorsze!!!Uważam,że to dobre...ba,bardzo dobre anime...Postacie są ładnie zrobione a mam tam też swojego faworyta co do wyglądu i charakteru,a imię jego Kai Hiwatari...Pierwsz eria z Polsatu była...hmm...dobra.W V-Force bohaterów przerobili na dzieciaków,a G-Revolution to arcydzieło więc dajcie se na luz i odesajcie się od tego a przysajcie do pokemonów czy czegos takiego

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Z Beyblade zetknąłem się pierwszy raz dość dawno temu, podczas poszukiwań nowych nurtów yaoi w różnych zakamarków Internetu. Nie muszę wspominać, że byłem wtedy młody i głupi, albowiem obecnie w podobnych chwilach odwiedzam 4chan i w mgnieniu oka znajduję coś godnego uwagi. Wtedy jednak nie znałem jeszcze tej strony, a w środowiskach yaoistów nigdy się nie udzielałem, toteż nie pozostawało mi nic poza buszowaniem na oślep po sieci.

Z tamtych zamierzchłych czasów pozostała mi do dziś niezła znajomość postaci przewijających się przez Beyblade (przede wszystkim głównych bohaterów) oraz sezonów tegoż anime, drastycznie różniących się kreską. Pierwszym, z którym się zetknąłem - o czym dowiedziałem się dopiero później - był sezon trzeci i ostatni - G-Revolution. Prawdę mówiąc, jedyny zasługujący na większą uwagę, gdyż obdarzony całkiem ładną kreską, w sam raz dla yaoi.

Zachęcony przyprawiającymi o żywsze bicie serca dōjinami zainteresowałem się Beyblade nieco bardziej. I, co tu kryć, zawiodłem się. Seria sama w sobie jest dużo mniej wartościowa niż rysunki z jej trzeciego sezonu. Dwa poprzednie - o wdzęcznych tytułach Beyblade 2000 oraz V-Force - pod względem grafiki mocno kuleją - pierwszy ma potwornie grubą krechę, drugi nadaje się do shotakonu, nie yaoi. Ponadto, żaden nie zachwyca fabułą.

Na dzień dzisiejszy stykam się z Beyblade skrajnie rzadko. Na dysku nie ostały się bodaj żadne dōjiny, a te, które najmilej wspominam, zniknęły z sieci wraz ze spadkiem zainteresowania anime. Z perspektywy czasu nie mogę wystawić mu zbyt wysokiej noty - podczas krótkiej z nim styczności żaden z elementów nie wydał mi się wybitny, przeciwnie - fabuła, udźwiękowienie oraz grafika plasują się poniżej przeciętnej. I nawet yaoi nie ratują sytuacji.

Ave Tzeentch!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
E szkoda gadać słabe to jest ale cóż są Anime lepsze i gorsze są Anime dla dzieci i dorosłych nie nam to oceniać jak nie jest adresowane do nas po prostu.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Beyblade
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook