Forum Dragon Ball Nao

» [Reklama] Moja stronka

Strony: 1, 2  
supersaiyan4
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.175
Posty: 11
witam serdecznie.steorzył swoją strone o dragon ball.
strona jest nowa i potrzebuje użytkowników więc bardzo prosze abyscie na nią wszodzii. oto link:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

dobra troche ją poprawiłem co teraz myslicie?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez supersaiyan4: 07.05.2007, 23:18
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Podstawowe php, grafika do bani, brak działów, brzydka szata, etc.
Można wymieniać jeszcze trochę, ale nie ma sensu.

Najpierw sam coś zrób tj. jakieś działy, download, informacje itp., a dopiero potem zapraszaj ludzi.

Pzdr.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Racja. Nawet blogi z DB w środku są lepsze od tej "stronki" ... Czy czasem na kolanie jej nie robiłeś ?
Popracuj nad nią dużo czasu, tak , jak to mówił Avensus- porób więcej sensowniejszych artykułów , info, a może jeszcze osiągniesz sukces.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Cóż strona dopiero zaczyna swoją działalnośc i na razie nie ma jej co oceniać. Jak na razie kiepsko i mało profesjonalnie. Poczekam trochę i dopiero stwierdzę czy warto.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nom nad strona to jeszcze trzeba "troche" popracowac...

Ogolnie, to przeciez na niej jeszcze nic nie ma poza paroma opisami postaci i linkami do odcinkow

Poza tym logo jest za duze, no i ten okropny PHP-Fusion

No i widze, ze nie dodales jej do naszej toplisty, wiec zapraszam -> http://slump.toplista.pl

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
supersaiyan4
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.175
Posty: 11
no dobra krytycy teraz już dodałem działy i kilka inych rzeczy wejdzcie teraz chyba jest lepiej. a tak woglule to moja 1 stronka i moglibyscie byc troche łagodniejsi.. ale ciulac to
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Niestety, poprawa jest znikoma.
Przyczepic można sie niemal wszystkiego.
Mnie najbardziej zdegustował niski poziom wszystkich tekstów zamieszczonych w dziale Info DB.
Naprawdę powinienieć postarac sie o kogoś, kto nie dość, że zna sie na DB, to poza tym potrafi pisać.
Biorąc jednak pod uwage fakt, ze strona wciąż się rozwija, mam nadzieje, z ezajda znaczące zamiany , które stronnie wyjda jedynie na dobre.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Mówiąc szczerze to w ogóle nie rozumiem ludzi, którzy ogłaszają powstanie nowej strony o DB na innych o podobnej tematyce. DBnao ma swoje lata i moim zdaniem dorównanie jej nie tylko pod względem dostepności materiałów czy szacie graficznej, ale i klimatowi jaki panuje na forum zajmie Ci dużo czasu.
Po co tworzyć nową historię skoro można kontynuować już isniejącą?

pozdro o/

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Generalnie widziałem gorsze strony. Nie chodzi o grafikę, układ strony czy . . . ehh, jasne że chodzi o klimat! Chłopie, klimat to 70% sukcesu! Na Twojej stronie jest go brak. Banalne logo robione w Paincie, nudny lay, ale przede wszystkim podejście do nowych użytkowników. Tekst nie trzyma się kupy . . .po prostu . . . daj mi kod źródłowy twojej strony (chodzi o php) a pokaże CI jak zrobic dobrą stronę . . .

Pozdrawiam
.N
supersaiyan4
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.175
Posty: 11
umiesz robić logo?


Focus:A umiesz pisać dłuższe posty na dany temat ... bo jeżeli nie, to ja Cię szybko nauczę ;]
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Heh, chłopie . . . jak chcesz może Ci wzajemnie pomóc, ty mi pokażesz jak zrobic taki szkielet strony w php (sam kod) a ja Ci pomogę z grafiką. Jak jesteś zainteresowany to zapodaj nr. gg.

Pozdrawiam
.N
supersaiyan4
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.175
Posty: 11
no juz wszystko masz na pw.
poadrwaiam.
supersaiyan4
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.175
Posty: 11
elo. to znowu ja supersajan4 waiąłem sobie pod uwage to co napisaliscie mi o mojej poprzedniej stronie.....
postanowiłem zrobic jeszcze jedną mam nadzeje że ta sie wam spodoba. tym razem przyłorzyłem sie do pisania artów sam upkowałem odcinki no z pomocą kumpla i w ogóle [ ort! ] jest lepsza od poprzedniej. oto link :


* zaloguj się, aby zobaczyć link *

mam nadzieje ze tej stronki nie wysmiejecie,,,, ale jak cos jest nie teges to piszcie postaram sie to poprawic....

P.S Stronka ma dopiero 9 dni

zachecam do logowanie bo im wiecej userów tym lepiej....
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
lol zalogowałam się i zobaczymy jakie bedą postępy w przyszłości
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
no, no...
Strona wygląda całkiem przyzwoicie, artykuły są również niezgorsze, i nie porażają wielką ilością błędów.

Cóż jednak informacje zawarte w tych artykułach rażą błędami składniowymi, językowymi i logicznymi.
np.
Od pokoleń przeciwnikami Saiyan byli Tsufule, na początku razem z tym rodem Saiyanie zamieszkiwali planete ale potem się zbuntowali i zabili Tsuffulów


Magiczna Chmurka zwana również obłokiem Kinto.
To jeden z najważniejszych błędów. Otóż Magiczna Chmurka, jest to nazwą spolszczoną, a używanie polskich nazw czy imion, jest wręcz karygodne.

pracuj dalej, a być może twoja strona warta będzie uwagi.
supersaiyan4
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.175
Posty: 11
ok z polaka sie musze troche dokiształcic wiem ze magiczna chmurka to nazwa polska, ale przewaznie tak zaczynam arty tz.podaje imie z polskiej tv i mangi

to jest tak samo jak np. Piccollo a w pol. Szatan Serduszko, albo Son Goku a w polsce Songo i masz racje polskie imiona to katastrofa
Kenyan
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.626
Posty: 17
Heh jezu... kolejne łajno w php-fusion...
Po co te stronki w ogóle powstają i co one mają na celu? Jeżeli autorzy owych publikacji marzą o jakimkolwiek sukcesie, za pomocą tego stopnia raczej osiągną max. dno
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Old Shatterhand napisał(a):
a używanie polskich nazw czy imion, jest wręcz karygodne.
A to dlaczego?
Jesli sa dobrze przetlumaczone (tak jak w mandze), to czemu nie.


supersaiyan4 napisał(a):
Piccollo
Piccolo :p


Co do strony... to w ogole nie wyroznia sie wsrod wszystkich innych tego typu.
I jeszcze cos: po co takie duze obrazki przy newsach? Bez sensu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
W porównaniu z tamtą "stronką" ta jest o Niebo lepsza. Ładna szata graficzna. Jednak przydałoby się troszkę więcej artykułów . Powodzenia w prowadzeniu serwisu.
supersaiyan4
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.175
Posty: 11
masz racje obrazki były zaduze troszke zmniejszyłem
nom a tak poza tym [ ort! ] to szukam admina z doswiadczeniem wiec jak by ktos był chetny to zapraszam. prosze pisaac do mnie na pw tu albo u mnie na stronie.
Pozdrawiam wszystkich fanów Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Reklama] Moja stronka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook