Forum Dragon Ball Nao

» Perfect Cell- nie taki perfekcyjny...

Strony:   1, 2, 3
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.647
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Majn Boo, dzięki Tobie doszłam do wniosku, że:
Gdyby Cell nie miał zakodowanych tych wszystk ichinformacji o wojownikach... Nie wiem czy tak łatwo by sobie z nimi poradził... A oni potrafią zaskoczyć...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.761
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Parę słów ode mnie:
W moim mniemaniu istnieją dwie opcje. Pierwsza -dodałbym Cell'owi komórki/umiejętności Buu. Chodzi mi o asymilację wrogów, możliwość doskonałej regeneracji i niewyczerpalną moc. Druga opcja -umiejętność produkowania śliny ,która zamienia w kamień, czyli umiejętność Kadabry (pol. Dabli). Trzeba by pogrzebać w DNA Cell'a i dodać co nieco.

Komentarze:
no ale cechą Cella było tez to że sie nie męczył
Cell był tylko organizmem. On także posiadał ograniczoną moc, którą mógł stracić. Łatwo rozróżnić - Cell się męczył, Buu - nie. Przeciwnicy stawali się coraz bardziej "doskonali". Jeżeli jeszcze nie wierzycie spójrzcie na cytaty z mangi:
Cell: "- Musiałem przez ciebie rozpostrzeć barierę... To dowód na to jak wysoko oceniam twoje ataki... Moja energia malała szybciej niż myślałem..."
Takich cytatów jest w bród.
Gdyby Cell nie miał zakodowanych tych wszystk ichinformacji o wojownikach... Nie wiem czy tak łatwo by sobie z nimi poradził... A oni potrafią zaskoczyć...
To oczywiście - fakt. Wystarczy spojrzeć na reakcję Cella przy Ki-teleportacji Goku. Jedna technika ,której nie znał "zlepek DNA" a już wywołała niemałe konsekwencje w walce. Cell był zdziwiony, zaskoczony. Gdyby przeciwnik nie znał umiejętności i technik naszej grupki, nie tylko miałby większy problem w walce, ale i sam byłby słabszym przeciwnikiem.
Pozdrawiam serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.277
Posty: 114
Żaden wojownik nie może być perfekcyjny przykład cell.Myślał, ż jest niezniszczalny,m ale się pomylił.Nie dość że można go było zabić, to jeszcze okazało się, że ma za mało energii i dlatego ptrzegrał.
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Super 17#. Ale ja bym Cellowi nic nie dodawała, bo był zły, przez niego Goku zginął, i Gohan został nieźle poturbowany!!! Szybkości mu brakowało. I dobrze! :p
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Perfect Cell- nie taki perfekcyjny...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook