Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  

Czy DBGT Ci się podobał?

Czy DBGT Ci się podobał?
Tak 43,59% 68 43,59%
Nie 42,95% 67 42,95%
Nie mam zdania 13,46% 21 13,46%
Wszystkich głosów: 156
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mnie się nie podoba ta seria
-Goku zamieniony w dziecko
-cienka i naciągana moim zdaniem fabuła
-"pajac" jak słyszałem to słowo to mnie wręcz dobijało
-wygląd postaci
-ogólnie postać Pan
i wiele innych argumentów.
Po prostu widać że Akira już nie jest twórcą tej serii.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.273
Posty: 119
Skąd: Kraków
Kakarott napisał(a):
Po prostu widać że Akira już nie jest twórcą tej serii.
Z tego co wyczytałem Akira brał tylko udział przy design'ie SSJ4, więc cała fabuła, wszystkie te nie koniecznie słuszne pomysły i historie nie narodziły się w głowie czlowieka, którego imię nosi ta strona

Jeśli miałbym już jakoś pozytywnie skomentować serię GT to jedyne co przychodzi mi na mysl to to, iż dzieki nowym autorom udało się chociaż częściowo odejść od monotonii bedącej mankamentem DB.
Przecież nie można w nieskończoność ratować świat i pokonywać coraz to lepszych, silniejszych wrogów. GT może też opierało się na walce i smoczych kulach, jednak zostało to ukazane w zupełnie innym świetle. Trochę to wniosło świeżości do serii, jednak nie obeszło się bez uchybień.

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.287
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Cóż nie oglądałem dbgt odkąd leciał na TVN7.
Ale do setna sprawy. Db gt mi się tak średnio podobało. Bardzo mi się podobali
główni boss'owie( shenlongi, super 17 i bebi). No i oczywiście nowy styl Vegety był fajniejszy. W końcu nie wyglądał jak debil( bez urazy fanowie Vegety).
Za to zupełnie nie podobał mi się poziom ssj4, Pan, mały Goku i trunks plus zwiedzanie kosmosu.
Db gt w moim mniemaniu to fuzja db z dbz.
W sumie jak by nie patrzeć, to w db gt nic nie ma nowego
Np. w db goku zmieniał się w oozaru, w Z nie, a w db gt powrót do oozaru( goozaru).
pippin4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.254
Posty: 24
Nie lubię GT!

1) Za dużo było Pan - rozkapryszonej panieneczki.
2) "Naciągana" atmosfera, jakby tę serię na siłę zrobili.
3) Śmierć Piccolo - raz, że kiedy gość się połączył z Wszechmogącym, kule związane były z życie Dendego (w końcu, w serii DBZ tak się bali, aby tylko Dende nie zginął, bo wtedy to i kule przepadną, więc autorzy GT byka strzelili). Gdyby, Akira robił tę serię, nie zabiłby swojej ulubionej postaci.
4) Zakończenie - Goku zostawia przyjaciół i szczęśliwy odlatuje, reszta też żyje długo i szczęśliwie... A powinno być tak: albo wygrywają i czekają na kolejnych przeciwników (powstałyby kolejne serie, ale fajne) albo wiodą nudne życie, ale we wspólnym gronie. Zwyczajnie, nienawidzę pożegnań...!
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.057
Posty: 118
Skąd: Kielce
Ja nie lubię GT z jednego ważnego powodu , mianowicie:

Zniszczyli mojego ulubionego bohatera jakim był Goten, co oni z nim zrobili w ogóle [ ort! ], jaiegoś lalusia a w DBZ był taki przyjemny.
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.255
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
trochę głupio wyglądał Son-Goku gdy się zmniejszył zresztą te smoki smok z kulą nr 1 był tez taki nie za bardzo



ogólnie wszystko ok
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.244
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Mi bardzo GT się podobała. Co prawda były minusy takie jak:
- nudne walki,
-za dużo rozmów podczas walk,
-moim zdaniem Pan mogłaby osiągnąć SSJ żeby było ciekawiej,
-jednogwiazdkowy smok był za bardzo nafaszerowany kolcami,
-za mało odcinków

Ale plusów jest za to o wiele więcej np.:
-osiągnięcie SSJ4 przez Goku (naturalnie) i Vegetę (za pomocą Bulmy),
-trudny wróg do pokonania jakim był Bebi,
-zmniejszenie się Songa, pomyślcie co by było gdyby był dorosły w tej serii, jaką miał by potęgę....... moim zdaniem niewyobrażalną,
-ładna kreska,
-dużo akcji,
-nie ma już słabych wrogów, są trudni do pokonania i wredni,
-powrócenie do Cell'a i Freezer'a choć na chwilę, można było zobaczyć jaką potęgę osiągnął goku przez te wszystkie lata
-i wiele,wiele innych
pippin4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.254
Posty: 24
Z GT jest jak z serialem "Dylematu5".
DYLEMATU 5 - to kontynuacja ''Alternatywy 4", serialu który dla naszych rodziców i dziadków jest kultowy i święty, jak dla nas Dragon Ball. Tylko, że ta kontynuacja, to zwykła komercha, ponieważ - jak to piszą na forach poświęconych serialowi - nie robił tego stary twórca ("Bareja się w grobie przewraca"), ogólnie wszystko zrobione na siłę, jednym słowem do chrzanu, itp., itd.. "I tylko aktorów szkoda". Już po obejrzeniu pierwszego odcinka, telewidzowie zaczęli krytykować nowy serial, przy czym była to cała fala przeciw kontynuacji - to i wiadomo, że telewizja nieźle zarobiła.

GT - nikły udział Akiry (który też nie chce mieć z tą serią nic wspólnego), nudna fabuła, skiepszczony charakter postaci, jak ktoś gdzieś kiedyś napisał GT - GÓWNO TOTALNE. Ale wiadomo było, że choć GT nic nie wnosi, jak już się podoba, to główniw młodszym fanom, to i tak fani obejrzą, więc kasa wpłynie nie mała.

Jak pierwszy raz obejrzałem kawałek DB i DBZ, to była to miłość od pierwszego wejrzenia. A przy GT (jak jeszcze nie wiedziałem, kto to robił i po co), to mnie zatkało, że w ogóle coś takiego mogło powstać.
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.605
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
pippin4 napisał(a):
Z GT jest jak z serialem "Dylematu5".
DYLEMATU 5 - to kontynuacja ''Alternatywy 4", serialu który dla naszych rodziców i dziadków jest kultowy i święty, jak dla nas Dragon Ball. Tylko, że ta kontynuacja, to zwykła komercha, ponieważ - jak to piszą na forach poświęconych serialowi - nie robił tego stary twórca ("Bareja się w grobie przewraca"), ogólnie wszystko zrobione na siłę, jednym słowem do chrzanu, itp., itd.. "I tylko aktorów szkoda". Już po obejrzeniu pierwszego odcinka, telewidzowie zaczęli krytykować nowy serial, przy czym była to cała fala przeciw kontynuacji - to i wiadomo, że telewizja nieźle zarobiła.

GT - nikły udział Akiry (który też nie chce mieć z tą serią nic wspólnego), nudna fabuła, skiepszczony charakter postaci, jak ktoś gdzieś kiedyś napisał GT - GÓWNO TOTALNE. Ale wiadomo było, że choć GT nic nie wnosi, jak już się podoba, to główniw młodszym fanom, to i tak fani obejrzą, więc kasa wpłynie nie mała.

Jak pierwszy raz obejrzałem kawałek DB i DBZ, to była to miłość od pierwszego wejrzenia. A przy GT (jak jeszcze nie wiedziałem, kto to robił i po co), to mnie zatkało, że w ogóle coś takiego mogło powstać.
W pełni się zgadzam, dodam tylko, że w GT było kilka fajnych pomysłów, ale zdecydowanie za mało aby obronić całą serie, gdyż więcej było beznadziejnych pomysłów.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.223
Posty: 633
Skąd: Kielce
Seria GT wybitnie nie przypadła mi do gustu:
@naciągana fabuła
@zrobili z Gohana i Gotena naukowca i kobieciarza, a obaj mieli świetną przyszłość w świecie sztuk walki
@uśmiercili Piccolo!!!!!
@SSJ 4 wygląda beznadziejnie...

@no dobra muzyka jest fajna.
@z każdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej przekonuję się do SSJ4....

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 17.06.2007, 20:36
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja bardzo lubię serie GT. Dużo się dzieje. A muzyka jest normalnie powalająca!!!
Szmerak 1989 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szmerak 1989
Wiek: 34
Dni na forum: 6.174
Posty: 3
Myśle że Dragon Ball GT nie jest zbyt fajna ponieważ niepodobało mi sie przejście małego Songa w SSJ4.
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.314
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Podobała mi się seria Gt . Jest w niej w ogóle inny klimat bohaterowie mają więcej przygód niż w innych seriach są wzloty i upadki .Nie zawiodłem się na tej serii
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.176
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
Wg mnie GT ustępuje Z a nawet DB, ale i tak mi się podoba GT nie jest beznadziejne troche krótkie, zawsze jednak zastanawia mnie ten intrygujący koniec GT, czy to na pewno [ ort! ] koniec seri??

Obraz
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Według mnie seria GT nie była taka dobra jak seria Z
Ale też była fajna

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.174
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
DB Z była lepsza pod każdym względem , bo DB GT to juz jak dla mnie tylko bezsensowne wlki. I mam wrazenie że seria GT była stworzona tylko po to by zaspokoić fanów .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
@Trunks@ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
@Trunks@
Wiek: 27
Dni na forum: 6.152
Posty: 12
Skąd: UD
Seria GT nie była najlepsza, ale nie była też do kitu. Była nawet, nawet ale seria Z była lepsza.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.154
Posty: 222
Skąd: Leszno
w DB GT podobało mi się tylko to że było
1. SSJ 4
2. kid Goku w niej wystąpił

A tak ta seria była do kitu

@@@@@Dragon Ball@@@@@

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
DBGT...co tu duzo mowic seria strasznie do bani

+:
-ewentualnie Goku SSJ4
-wyjscie z piekla starych przeciwnikow

-:

-oglnie mowiac to cala reszta ale rozdrabniajac sie to...
-pierwsze 4 smoki
-Trunks (zupelnie inny niz ten z serii Z)
-maly Goku
-zrabany wyglad niektorych postaci
-muzyka w tle
-smierc Piccola na Ziemii


Moglbym wymieniac jeszcze dluugo, ale wymienilem tylko czesc a co do + to i tak byly bardzo naciagane

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.174
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja sądze równiez że jest do bani , bo np. niema Tenshinhana , Chaozu, Yamchy i Krilana i własnie to mnie najbardziej dotknęło , aczkolwiek podoba mi sie Goku SSj 4 co i tak nie zmienia faktu że to jest dno .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook