Forum Dragon Ball Nao

» [Muzyka] Moja demówka

azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.641
Posty: 325
Skąd: Mokotow

pulkarecordzz.phorum.pl
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Gratuluję ochoty i chęci do stworzenia czegoś takiego.Z pewnością wymagało to poświęcenia czasu i niezwykłej cierpliwości.

Zajmijmy się ocena

Ale najpierw pytanie-czy linię melodyczną robiłeś sam,z kumplami,czy skołowałeś coś gotowego? W utworze "Gniew" dostrzegłem znajomy podkład WWO chyba.Czy chłopaki o tym wiedzą?

Przejdżmy teraz do opinii.Nie obraź się,ale w większości kawałków Twój głos słabo się prezentuje... Zdaję sobie sprawę,że nagrywałeś to na kompie,ale moim zdaniem Twoja barwa głosu naturalnie nie pasuje do takiej muzyki.

Słowa kawałków mówią o życiu.O tych dobrych i złych stronach.Dobrze,że przedstawiłeś wszystko ze swojego punktu widzenia.O to chodzi w muzyce-żeby przekazać własne odczucia.To Ci się udało.

Wracając do linii melodycznej to nie bardzo mi się podoba.Trafiają do mnie takie podkłady jak w "Błędy" (to najlepszy Twój utwór,do którego nie mam żadnych zastrzeżeń).Podkład "Planów" i "Spotkania" (ale w drugiej części) jeszcze może być,ale reszta to dla mnie słabe hiphopowe bity,poniżej przeciętnej.

Tyle mam na razie [ ort! ] do powiedzenia.Nie słuchałem wszystkich kawałków dokładnie,kilka przewijałem,ale to,co wyłapałem,to Ci mówie.Uważam,że barwa Twojego głosu nie pasuje do takiego gatunku muzyki. Popracuj jeszcze nad bitami,żeby były głębsze,dodaj więcej elementów instrumantalnych jak w "Błędach",bo takie zwykłe "bum,bum,bum" nie brzmi ciekawie.

To tyle Pozdrawiam i gratuluje jeszcze raz wytrwałości i motywacji

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Muzyka] Moja demówka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook