Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ale jak widzisz troche czasu minelo i jak bym na tym duzo zarobil to jasne ze by mi sie chcialo rysowac

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No to dobrze ,że nie jeseteście podobni z Akirą. Bo on rysował DB ponieważ lubił to i sprawiało mu to przyjemność, a kasa przyszła przy okazji. Ale gdy miał już dość rysowania tego samego zakończył serie. To normalne, każda manga musi się skończyć i nie ma co mażyć o tym ,że DB wróci do swoich lat świetności bo tak nie będzie. I jeszcze jedno; manga tworzona na siłe by zarobić kase na pewno [ ort! ] starciła by dużo ze swojego czaru jaki uzyskuje gdy twórca wkłada w nią całe swoje serce
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Wąłsnie Kamzo mozemy to zobaczyc na przykladzie Dragonball GT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
to jest pewne ze Akira nie przyłozy reki do AFa... i tu masz racje kamzo, komu by sie chciało rysować, zeby powstała dobra manga musi rysownik miec intencje inne niz pieniezne, jezeli bedziew mu chodzilo o kase... to na pewno [ ort! ] bedzie zje...(cenzura)

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dzisiaj szukałem kart chio Dragon Balla i wiecie na co się natknąłem ? Znalazłem naklejkę z Gohanem SSJ4 (nie wiem na pewno [ ort! ], czy to Gohan, ale najprawdopodobniej to on) z podpisem Dragon Ball Z, dziwne nie ?
Ale to może znaczyć, tylko, że trzeba wierzyć w AF
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Boże co za naiwniak, po prostu [ ort! ] jak widze taki tekst to nie wiem czy płakać czy się śmiać. Dzieciak zobaczył jakąś durną naklejke z biednej gumy czy nie wiem czego i od razu [ ort! ] z takim tekstem. Już mnie chyba niczym nie zaskoczysz.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
przyznam (jak zwykle) tobie kamzo racje, kogo obchodzi jakas naklejka, ja widziałem gohana ssj4 w goglach i książką pod pachą... i co to znaczy ze to jest kadr z AF ? nie boze, na jakiejsc stronie z DB, sa nawet przykładowe oszustwa, np. jak gotenks ssj6 wyglada itd.po prostu [ ort! ] załosne, a o tobie eMate nic nie wspomne bo jestes załosny i wiecej powtarzac sie nei bede

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Też widziałem full zdjęć na goglach i sam przyznam, że są to oszustwa. Ale pooglądajcie kiedyś forumy zagraniczne I nie obchodzi mnie co o mnie myślicie. Ja na was nie powiedziałem nic złego, ale widocznie wam nie pasuje. pozdrawiam i nara
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Słuchaj eMate nie oceniam jakim jesteś człowiekiem bo tego nie wiem. Biorę pod uwage tylko to co piszesz i jak dotąd nie wypadłeś dobrze. Mam nadzieje ,że weźmiesz pod uwage moje podpowiedzi i następnym razem dobrze się zastanowisz zanim coś lub o czymś napiszesz
pawelek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.984
Posty: 6
Skąd: Gniezno
Ja odwiedzając jedną z zagranicznych stron natrafiłem na dział DB AF. Pisało tam, że jest momożliwość powstania DB AF, ale producenci DB/Z/GT nie mieli by z tym nic wspólnego. Tak sądzi FUNimation.
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Na każdej stronce pisze ,że to fani będą robili DB AF i to nic nowego co napisałeś(przykro mi ,ale znowu bez sensu)
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no to prawda to ma byc fanowska manga robiona przez dobrych rysownikow ale zawsze to nie bedzie to samo

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Marek_003
Ziemianin
Ziemianin
Marek_003
Dni na forum: 6.960
Posty: 13
Skąd: Goleniów
Ja tam gdzies wyczytalem ze potomek songa (jakis gotan czy cos) ma.....( dobra nie bede wam opowiadal calego bo mi sie pisac nie chce...)zdobyc smocze kule za pomoca jakiego tam boga i wskrzesic 7 bohaterow ( goku, vegeta itd.) ktorzy maja skarac brata(?) babidiego a delej bylo napisane ze rozlegl sie krzyk i... ciag dalszy nastapi
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Wow, ten tekst krążył po necie chyba już 4-5 lat temau. Dzięki za informacje, szybki jesteś. Takich wersji AF mógłbym tu zarzucić kilka (bo tyle krąży po necie... i każda bardzo różni się od siebie )

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to prawda. tak bylo ze wszyscy wrogowie sie scalili powstal jeden o bajecznej sile zabil gotanowi siostre ten wskrzecil 5 najwiekszych wojownikow itp. itp. gowno warty wstep wymyslony przez fana

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Ej DB AF nigdy pewnie nie powstanie(jakby miał powstać to juz dawno by wyszedł, a przynajmniej by go zamieścili na jakiejś stronie fanów) DB zakończył się na serii GT i trzeba się z tym pogodzić. Trzeba przyznać że i tak DB to jest długa mangą/anime
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Nawet jakby mieli zrobić to ciekawe ile im by zajeło zrobienie tych 600 odcinków . To tylko bajka, że AF ma wyjść i tyle, tego nikt nie zmieni [oprócz samego Akiry ] .
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
To jest wymysl chorych, niezrowoazonych emocjonalnie fanow, ktorzy zyja jedynie Dragonballem i nie moga scierpiec tego ze juz sie zakonczyl na dobre.
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Mam nadzieję że powstanie, ale będzie gorsza od wcześniejszych części.

DRAGON BALL!!!!!
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
dobre i by bylo zeby na poczatek zrobili chociaz mange

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook