Forum Dragon Ball Nao

» Matura 2007

Strony:   1, 2, 3, 4  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mam pytanko Seji_san, czyżby uczyła Cię może Lucynka z gegry?? Bo mnie tak , nie przepadam za nią
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nie. Zupełnie inna babka, a wygląda tak:http://img245.imageshack.us/my.php?image=rudazo8.jpg Stoi po lewej stronie. Trochę mało widać, ale nie ma lepszych zdjęć. Całe szczęście.
Jeżeli masz w tej szkole jakichś znajomych, wypytaj się dokładniej a sam zobaczysz.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Heh, to znaczy mam dwóch. Jedna to moja siostrzyczka kochana ("), a drugim jest Norbert Lewandowski
Ale co ja gadam, w ogóle [ ort! ] nie z tematem
W piątek są matury z przedmiotów humanistycznych bodajże? Dla mnie najgorsze są te matematyczne- po prostu [ ort! ] masakra...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
W piątek są matury z przedmiotów humanistycznych bodajże? Dla mnie najgorsze są te matematyczne- po prostu [ ort! ] masakra...
A dla mnie nałatwiejsze właśnie te ścisłe. Lepiej nie będę się chwalić co mi z polskiego na koniec tego roku wychodzi... Ale i tak nie jest łatwo. To już nie zabawa jak test klas szóstych czy egzamin gimnazjalny. Jeżeli się nie uczysz - zginiesz.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
W piątek jest matura z polskiego ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Największym hardcorem jest matura ustna Już myślę, jak mnie za rok stres zje tuż przed egzaminem ..
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
[quote="seji_san"]
To już nie zabawa jak test klas szóstych czy egzamin gimnazjalny. Jeżeli się nie uczysz - zginiesz.
Och z tego co pamiętam to egzamin gimnazjalny to wcale nie zabawa. To właśnie od jego wyniku zależy czy się zda, oraz do jakiej szkoły się pójdzie, podobno jeżeli zdobędzie się poniżej 30% PKT. można iść tylko do Zawodówki (Marnie). Do liceum też wcale nie tak łatwo się dostać, moja kuzynka martwiła się tym mimo iż miała najwyższy wynik z testu w gminie (a średnią 5.4).
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm parę opisów na gg mojej klasy, dotyczących matury :

Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!

Matura - Meki absolwętów technikum, unikających roli abiturienta

Nagły atak obrzydzenia maturalnego....

Wszyscy mają maturę, mam i ja!

Matura, to bzdura, połamcie sobie pióra (te kulkowe )

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Old Shatterhand napisał(a):
Och z tego co pamiętam to egzamin gimnazjalny to wcale nie zabawa.
Dla mnie była. Z tego co pamietam można mieć nawet zero pkt z gimnazjalnego a i tak się zdaje. Problemem jest wtedy dostanie się do liceum.
moje wyniki na koniec gim to średnia pow. 4,75 oraz 82 pkt. Przyjęto mnie do wszystkich trzech liceów, w tym do LZK - Liceum Ziemi Kujawskiej (jednego z najlepszych w moim mieście), z którego większośc zawsze dostaje się na wymarzone studia, a dalej kończy je z wynikiem bardzo dobrym. Pójscie tutaj zapewnia dobry start w przyszłość. Ja mimo wszystko jestem gdzie indziej.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ten opis wymiata
Jeśli napiszesz na maturze "/godmode" to nikt cię nie obleje.
Co do matury... polski pisemny poszedl jako tako, 30% raczej bedzie,
W sumie temat o matkach nie byl taki trudny, te lektury przynajmniej przeczytalem ^^

Ale ten z Dziadami, to do dupy dla mnie, tego fragmentu nie przerabialem nigdy.

Inny opis
Nie matura, a amnestia wicepremiera zrobi z ciebie oficera

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Żeby wszystkim weselej było, tutaj parę śmiesznych tematów maturalnych, znalezionych na stronach z dowcipami ^_^

Geografia: Wymień największą depresję powstałą w wyniku szkód górniczych, najwyższą hałdę oraz jezioro ze słoną wodą.

Osama Bin Laden - romantyk czy pozytywista?

Zadanie na ocenę celującą: Z ilu jajek robi się makaron 6 jajeczny uwzględniając 22% podatek VAT.

Hiperpłaszczyzna rozpięta na ewaluowanej przestrzeni bazowej 25-wymiarowej posiada 17 ekstermów lokalnych. Niech k będzie dowolnym ciałem i zgodna z waluacją dyskretną dla hipotezy Jakobianowej. Domkniecie całkowite pierścienia izomorficznego definiuje wskaźniki sumacyjne. Ciała i pierścienie maja 1 rozna od 0. Ile będzie kosztować piwo Tyskie w Suwałkach na przełomie marca i grudnia?

Robotnik wykonuje swoją pracę w 4 dni i 5 godzin. Pijany robotnik tą samą pracę w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster nadzorujący. Majster przychodzi trzeźwy na budowę co 3 dzień a do sklepu monopolowego jest 13 minut biegiem. Oblicz zysk sklepu monopolowego gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny?

Wykaż, że najkrótsza droga prowadzona z Kaliningradu do Moskwy wiedzie przez polski korytarz tranzytowy i nie przechodzi przez Białoruś ani Litwę.

"Pan Tadeusz" jako utwór nieśmiertelny. Opisz swój stosunek do literackiego arcydzieła, wychodząc od tezy, głoszącej że "There can be only one".

Słowa Maxa z Seksmisji: "Ciemność, widzę ciemność" uczyń mottem dla twoich rozważań o naturze Boga, świata i człowieka.


"Co kraj to podatek, co chałupa to bezrobotny" - czy mądrości ludowe są niezmienne czy tez każde pokolenie musi dokonywać ich aktualizacji? Odpowiedź poprzyj odpowiednimi cytatami i własnymi obserwacjami.

Chemia: Za pomocą drożdży, wody i cukru wykaż substytucyjność przemysłu monopolowego w Polsce. Uwaga! Załóż, że przemysł winiarski i siarkowy są komplementarne

Matematyka: Udowodnij, stosując odpowiednie założenia, że w dowolnym zbiorze kwadratów można wskazać trójkątny okrąg o co najmniej dwóch środkach.

"A imię jego czterdzieści i cztery...". Za pomocą indukcji matematycznej udowodnij, że imion mogło być nieskończenie wiele.

Rozwiń cytat: "nam strzelać nie kazano" w oparciu o występ reprezentacji Polski na mistrzostwach świata 2002 r.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
seji_san napisał(a):
Osama Bin Laden - romantyk czy pozytywista

seji_san napisał(a):
"A imię jego czterdzieści i cztery...". Za pomocą indukcji matematycznej udowodnij, że imion mogło być nieskończenie wiele.

seji_san napisał(a):
Rozwiń cytat: "nam strzelać nie kazano" w oparciu o występ reprezentacji Polski na mistrzostwach świata 2002 r.
Te są najlepsze Rozpisałbym sie na pierwszy po uprzednim zapoznaniu z życiorysem Osamy

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Mechanika konstrukcyjna :

W oparciu o stwierdzenie "rzędowa V 6-tka" opisz oraz zapisz schemat konstrukcji znamionowej takiej jednostki.

Mechanika powszechna :

Jakim prawem tutaj siedzisz?
Odp. : Prawem tarcia
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Matura to nie stresik Bluesa poczujecie jak będziecie sprawdzac wyniki.
Wtedy to Wam serducho mocniej zabije, ale nie przejmować się, to tylko kolejny prosty egzamin po gimnazjalnym. Jako ubiegłoroczny maturzysta mogę was zapewnić, że takie dyrdymały jak egz. ustny z j. polskiego, angielskiego itp nie mają żadnego znaczenia przy rekrutacji na studia. Podobnie ma się rzecz z naszym ojczystym językiem. Przede wszystkim brana pod uwagę jest matematyka, fizyka, póżniej chemia, informatyka...

pozdro o/

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja się martwię, że na Wosie zadadzą pytanie, po którym wyłoży się każdy ... -Kto jest ojcem Anety K. ? ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Albo "kto jest trzecim bliźniakiem?" :X

Pozdro
.N
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wos rozszerzony nie był aż tak ciężki. Co prawda były niektóre pytania, które mogłyby sprawić trudność, jednakże oceniam go na średni. Zobaczymy jak będzie po ogłoszeniu wyników, nie mniej czytanie ze zrozumieniem, tabele, jak i samo wypracowanie, oceniam jako średnio trudne. Czytanie ze zrozumieniem dotyczyło problemów ubóstwa w Polsce, natomiast samo wypracowanie miało być ogólnym esejem, na temat właśnie tejże biedy, w oparciu o załączniki z arkusza, oraz wiedzę historyczną. Pozdrawiam
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Jak tam wam poszła matura z majmy? JA właśnie skończyłem i idę się powiesić NIE ZDAŁEM, JESTEM PEWIEN!!!!! Pocieszy mnie ktoś...?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak mi poszla matura z matmy?

Wszystko zrobilem, 100% moglaby byc, ale pewnie cos zepsulem, jak zawsze

PS. A jaki poziom w ogole pisales?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Poziom podstawowy.Qrde! jakbym miał choć 20 minut więcej.... a tak- lipa A ty Gotenks? Też podstawa?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Matura 2007
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook