Forum Dragon Ball Nao

» [On-line] Lineage 2

Strony: 1, 2, 3, 4  
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
No właśnie chodze po tematach i widze że wiele osóbek grało se w tę gre.
Osobiście też w nią grałam (ostatnio na serwerze Red Dragon) i musze przyznać że Grafa i gierka jest fajna poza tym [ ort! ] poznałam ciekawych ludzików chodziło się na bossów ech fajnie się grało nawet ale wracając do tematu może ktoś jeszcze grał w tą gre
Jak tak to podzielcie się ze mną swoją opinią i na jakich serwerkach graliście
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Może przybliżysz nam obraz tej gry? O co w niej chodzi, jak przebiega fabuła, czy warto w nią pograć i jaki gatunek gry?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
No cóż to gra przez neta ale co ja będe mówić ciężko opisać taką gre to jest stronka forum serwera na którym ostatnio gralam
http://reddragon.xn.pl/
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Mnie nigdy nie ciągnęło do tej gry. WoW jest podobny, a wiele lepszy...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Tak też tak uważam że WoW jest lepszy [ ort! ] ale tata niestey nie chce zainstalować a mi nie pozwala więc zadowoliłam się Lineage 2
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Lineage 2 to cRPG, chyba każdy zna zasady tego gatunku(generowanie postaci, nabijanie poziomów, zdobywanie umiejętności, ekwipunku). Ta gra oferuje również ciakawą opcję sprzedaży itemów, bo nie musimy siedzieć i wyczekiwać, gdy ktoś będzie chciał coś od nas kupić(chodzi mi tu o akceptację sprzedaży). po prostu [ ort! ] ustawiamy coś na sprzedaż i zostawiamy kompa na ile chcemy.
Nie pamiętam limitu levela, ale jak w każdej grze i tu musi być...
Dostępnych ras mamy "hmm, niech policzę" jeżeli nie mylę się, to 6
Ciekawym także bonusem jest oblężenie zamku innego klanu i w ogóle walki między klanami. Stwory też są fajne. Wkurza mnie jednak to, że nie widać hełmów na głowie, to taki mało znaczący błąd, a jak potrafi wkurzyć.
Mamy dużą ilość broni, czarów, zbroi i innych rzeczy.
Najtrudniej jest założyć konto na jakimś serverze, bo strasznie dużo osób w to gra.
No i co mam więcej powiedzieć, gra wygląda bardzo ładnie i jest ciekawa. Jej wymagania także nie są zbyt duże.

Nie zmienia faktu, że WoW>Lineage 2.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
No pasowałoby się wypowiedzieć na tak bliski memu sercu temat;P.. Sam pyakałem przez L2 całe wakacje.. Cholerne całe wakacjie.. Czasem i przez 20 h siedziałem nad tą grą.. I to 3 dni pod rząd.. Uzależnia jak narkotyk, to jest jej minus..

Nie pamiętam limitu levela, ale jak w każdej grze i tu musi być...
Limit niestey jest... I to strasznie niski..ponieważ po 80 levelu nie mamy już możliwości nabijania lev. Jednak to nie znaczy, że gra traci na wartości.. wręcz przeciwnie.. Zostajecie brani na każdego Sige'a ( każdy alliace chciałby mieć jakiegoś np Spellsingera na 80 level'u.. dla samej podnietki:D), coraze emocjonujące pvp itp..


Dostępnych ras mamy "hmm, niech policzę" jeżeli nie mylę się, to 6
Mylisz się.. ras jest w sumie 5 oto one: human ( gladiator wymiata), elf ( dobrzy madzy , szybsze życanie czarów od innych ras), dark elf ( spoko skille..) Orc (Destroyter, najlepsza profesja tej rasy) i Dwarf ( kopalnia złota).

W L2 najlepiej gra się na serverach które nie mają wprowadzonego C4.. Na C3 magowie są profesją dominującą ( jednak również ciężką do wytrenowania, bardzo ciężką, efekty jednak są piękne). Na C4 nie dość że takiego Spellsingera pokonuje jakiś Fighter, to na dodatek expienie jest dalej bardzo trudne:/..

Bardzo polecam grać, jednak zacząć radze w następne wakacjie.. bo szkoda po nocach nie spać

Pozdrawiam
Kamcio1990 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.288
Posty: 15
Lineage 2 to fajna gra ! Gralem w nia sporo czasu ale znudzila mi sie.
I takim trafem ostatnio znowu do mnie trafila ale nie w wersji C4 tylko C5.
Nie wiem co w C5 dodali ale bardzo fajnie sie gra.
Polecam kazdemu L2 !
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hehe wystarczy, ze powiem, ze grałem od C2, a i teraz za kasę trenuje postacie i petsy. To chyba mówi za waszystko. Podsumuwując, uważam tą grę za najlepszy online rpg, jaki dotychczas powstał, zarówno pod względem fabuły, grafiki, jak i bogatej grywalności.

- Hawkeye Dragonnetwork 80 lv

- Spellhowler Everlast 74 lv

- Soultaker Everlast 77 lw

- Bounty Hunter Everlast 59 lv

Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
grałem kiedyś, jak jeszcze było darmowe. Potem przestałem grać a tera widze jakieś c5
Z kąd można sciągnąć c5, bo mam załatwiam sobie c1,2,3,4.
I ktoąś zna fajny servek??
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.211
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Grałem w L2 c5 na prywatnych serwerach. Nawet fajna zabawa była jak się chodziło dwarf magiem. i jakie emocje jak się broń ulepszało

Obraz
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
A ja znow gram w Lineage na tym samym serwie co w tedy ( http://reddragon.xn.pl/ )
Sa tam juz 3 serwy nie 1 na 1 sa najnizsze raty (exspx3)
2 juz troche wiecej bo x15 a na 3 czyli RD high rate sa x500 no ale tam to glownie mozna tylko wyprubowac wszelkie klasy bo 70lvl robi sie w okolo 2h (pod warunkiem ze wiem jak sie w to gra )
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.211
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Kiedyś grałem na ratach 1000x to jak na 1lvl walnąłem potworka to miałem już 13lvl.

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Mylisz się.. ras jest w sumie 5 oto one: human ( gladiator wymiata), elf ( dobrzy madzy , szybsze życanie czarów od innych ras), dark elf ( spoko skille..) Orc (Destroyter, najlepsza profesja tej rasy) i Dwarf ( kopalnia złota).
Ludzie-Gladiator, moja pierwsza i ulubiona postać, co nie zmienia faktu, że często gra nim jakiś lolek i nikogo pobić nie może.
Ponadto human ma dużo dobrych klas...
Elven-Spellsinger to postać dla ograniczonych, ponieważ wygrywa sama, bez pomocy gracza. Dobry tutaj był Elemental Summoner dopóki nie zrobiono C5, ponadto elfy mają dobrego łucznika i nożownika.
D.Elven-Shillien Knight, Phantom Ranger, Spellhowler i Abyss Walker.
Orc- wszystkie 4 klasy są dobre, każdy na kogo innego, ale najlepszy jest Overlord.

Grałem w L2 c5 na prywatnych serwerach. Nawet fajna zabawa była jak się chodziło dwarf magiem. i jakie emocje jak się broń ulepszało
Dwarf mag..

C2, C3... Załamujecie mnie, to były C1 tylko pozmieniane przez Adminów, Dopiero C4 zostało wykradzione, serwery C5 też kłamstwo i szit na wode...

Polecam np. l2epi.com
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ostatnio zalozylam se serwa zajebiscie sie gra jako admin ale jest on do uzytku prywatnego...moze pomysle kiedys o tym by zalożyć serwa na razie [ ort! ] musze sie zorientowac co i jak zrobilam pare fotek z nudów umieszcze pare znich ogólnie gram Hell Knight.Mam Nadzieje że foty sie spodobaja.
1. file://localhost/F:/Wiolka/Lineage%202/4.jpg
2. file://localhost/F:/Wiolka/Lineage%202/1.jpg
3. file://localhost/F:/Wiolka/Lineage%202/5.jpg
4. file://localhost/F:/Wiolka/Lineage%202/9.jpg
5. file://localhost/F:/Wiolka/Lineage%202/10.jpg (Valakas )
6. file://localhost/F:/Wiolka/Lineage%202/11.jpg (Antharas )
7. file://localhost/F:/Wiolka/Lineage%202/12.jpg (Baium )

Sorka ze w taki sposob powstawialam foty ale tak mi było najlatwiej a nie chce mi sie inaczej poza tym musialam to zrobic jak najszybciej bo z kompa mnie wyganiaja (niestety trzeba skopiowac i wkleic ale obiecuje ze jak bede miala czas to zrobie to inaczej)

Pozdrawiam wszystkich
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Heh... WTF...

poza tym [ ort! ] grać to sobie możesz kim chcesz, jak jesteś chociażby GM'em na serwerze...
skate1234 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
skate1234
Wiek: 33
Dni na forum: 6.166
Ostrzeżenia: 1
Posty: 3
Skąd: z tąd
nie wiem [ ort! ] z czego sie smiejesz Cyceron bo jak zrobisz max lvl to mozesz sobie innego suba wybrac na przykład [ ort! ], Bishop
Polecam tego servera: * zaloguj się, aby zobaczyć link * (na razie [ ort! ] jest off z duzymi ratami bedol tez i low rate) dobrzy Gmowie codziennie sol ON
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Więc ja gram w C5 na serwerze SuperL2 chyba tak sie to nazywa... Gram 2 tyg Artisan lvl 36... Jestem w klanie OoC znany na Empire i Red Dragon. Więcej powiem jak ktoś zapyta heh

P.S. Witam po przerwie... mojej długiej przerwie.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
nie wiem [ ort! ] z czego sie smiejesz Cyceron bo jak zrobisz max lvl to mozesz sobie innego suba wybrac na przykład //ort, Bishop
Aha... No co ty! Gralem tyle czasu i jeszcze o tym nie slyszalem... Co to dokladnie ten sub?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Sub, czyli inaczej sub classa. Idziesz do Grand Mastera i prosisz na 76 lv, o zrobienie sobie sub classy, czyli drugiej klasy. Wybierasz sobie z listy tę, która Cię interesuje i jest dla Ciebie dostępna, po czym Grand Master zmienia Ci klasę, cofając na 40 lv. W każdej chwili, idąc do GM możesz na powrót cofnąć pierwotną klasę.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [On-line] Lineage 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook