Forum Dragon Ball Nao

» Boks

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Co o tym sądzicie ? Według mnie dobry sport, lecz mało bolesny przybliżając to do K1 W sumie można pooglądać, lecz trochę przymula mnie ten sport
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
Box jest spoko uprawiałęm go i sądze jęzeli ktoś zaczyna ze SZW to powinien od sportów uderzanych czyli box.Nudny może być jezeli na ringu są beznadziejni boxerzy. No wiesz bywa tak z reguły [ ort! ] że właśnie w Boxie jest najwiecej kontuzji popatrz na naszych boxerów to sie przekonasz.Polecam walki na wysokim szczeblu np waga ciężka w wykonaniu sławnych boxerów tam sa akcje jeden zawodnik pokazuje szybkość kordynacje i ciężko go trafić widziałem akcje że 12 ciosów szło na typka i wszystkie omijał jak tyczki piękne to było a przeciwnik jak go trafił to yły ciężkie ciosy Walka między SIŁĄ vs SZYBKOŚĆ niezle starcie pozdrawiam:)

WARRIOR20
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ostatnio z kumplami z akademca boksujemy dlla rozrywki. Bierzemy renkawice i idziemy na 6 pietro. Gorzejj gdy portiera zaczyna pościg za zniszczone w ferrworze walki drzwi , ale jest spoko. Ostatnio ledwo zatamowałem krwotok , ale nos mam cały

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
tez kiedys bralem rekawice z ziomem. starszy ode mnie, wiec jak dostawalem po ryju to mialem dosc

ps. najlepiej w podbrodek walic wtedy nie wiadomo co sie dzieje hyhy.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
alb na gołotę ( czytał ktoś gołota vs. predator?)

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja tam uprawialem boks okolo roku. Po siatce to boks jest moim ulubionym sportem. Najgorzej tylko jak sie dostaje w skron albo w podbrodek, wtedy jest jakby takie male zacmienie i troche sie traci kontrole nad soba (adrenalina)

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Lepper SSJ4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lepper SSJ4
Wiek: 69
Dni na forum: 6.797
Ostrzeżenia: 3
Posty: 11
Skąd: z ul. Wiejskiej
No my z chłopakami z Samoobrony to wiemy co to jest dobry boks. W ogóle znamy mase stylów walki i jesteśmy the best. Jak jaki chłop widzi na ulicy nasze krawaty to zaraz z drogi schodzi. Co żeśmy się lali na zabawach to przedtem z pół litra się na łebka z kumplami wytramboliło to potem żeśmy nie czuli jak mordy obite Gorzej było z rańca, gdy kogut zapioł... Ale teraz ja żem jest ważna osobistość i skończyły się te hulanki. Tylko czasem na obradach sejmu trzeba komuś w morde doć.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Najgorzej tylko jak sie dostaje w skron albo w podbrodek, wtedy jest jakby takie male zacmienie i troche sie traci kontrole nad soba (adrenalina)
morda nie szklanka dlatego musisz typa tak ladowac zeby sie zamulil

pulkarecordzz.phorum.pl
fat buu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
fat buu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.580
Posty: 15
według mnie to bokserzy jak sie biją w szkole albo gdzies to maja najlepiej.nigdzie nikt do nich nie podskoczy,ale za to na ringu jak sie bija z równymi sobie często obrywaja i to jest najgorsze

bubu Cie zjeść
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Opowiem ci historię ( jedną z wielu ) o Diogenesie. Po olimpiadzie Diogenes podchodzi do zwycięzcy , i się pyta
- co cię tak cieszy
- wygrałem
- więc przeciwnicy byli słabsi?
- tak
to z czego się cieszysz?
Aż tak cyniczny nie jestem , ale satysfakcje mam ze zwycięstwa tylko w wyrównanej walce.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
ps. najlepiej w podbrodek walic Very Happy wtedy nie wiadomo co sie dzieje hyhy.
Szczęke ;]

Najgorzej tylko jak sie dostaje w skron albo w podbrodek, wtedy jest jakby takie male zacmienie i troche sie traci kontrole nad soba (adrenalina)
Nie adrenalina, a ogłuszenie. poza tym [ ort! ] kichawe też chroń bo jak pożądnego strzała tam załapiesz to KO.
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ja bardzo lubie boks czesto jezdrze na zawody bo moj brat jest bokserem

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Boks
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook