Forum Dragon Ball Nao

» Której postaci nie lubicie? ocena: 9,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
jeszcze błagać songa o oddanie mu mocy

On prosił o uratowanie go, a nie o oddanie częśći mocy. Goku z własnej woli oddał mu trochę siły, no ale wiecie jaki jest Freezer

Pozdrawiam

Obraz
PALATIAL REGALIA
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Gdybym miał uogólniać to przez całą serię DB przewijały sięzwierzątka, które bardzo mnie irytowały. CHociażby wyżej wspomniany Ulong, czy Purr, czy wszystkie zezwierzęcone postacie ludzi. Sprawiało to, iż Anime stawało się troszkę dziecinne i prostackie. Ja rozumiem, że Toriyama chciał jakoś urozmaicić serial, ale istnieją lepsze sposoby.



NP. jakie

Dragon Ball to super Manga
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Hmm....jak tak myśle to chyba nie ma takiej w DB raczej jednego lubie mniej innego bardziej i niema nikogo kogo nielubie

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
m_l_o_d_y Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
m_l_o_d_y
Wiek: 32
Dni na forum: 6.176
Posty: 18
Freezer na pewno bo był zwykłą żmiją. Przykład na podany jest już wcześniej więc nie będe powtarzał. Poza tym miał głos jak ciota A tak poważnie na pewno nie lubie Teo Pai Paia. Ten koleś mnie doprowadzał do szału. Płatny zabójca od siedmiu boleści. A najbardziej podpadł podczas walki z Tenshinem, ale na szczęście dostał bęcki

http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=41514
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Pilaf był bardzo wkurzający i nudny! Boże, taki nieudacznik a tyle szkód narobił w DB GT. Biedny Goku stał się dzieckiem przez niego!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Beznadziejny był bebi który sam by nic nie zrobił w DB gt.
a także nie lubiłem Krilana ofiary losu,leszcza,tchurza itp...
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Nie lubie Chi Chi, kiedyś ja b. lubiłam, ale teraz zaczeła mnie irytować. To chyba miało być śmieszne że Goku taki silny itp. ale Chi Chi ma i tak nad nim 'władze' swego rodzaju. Denerwuje mnie jeszcze Gohan "masz sie uczyć" eh
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Każda postać na swój sposób wywołuje sympatie .Postacie rozładowujące napięcie w ciężkich chwilach np. Satan przy Turnieju z Cellem albo
akt z Bubu też rozśmieszał widzów .Nie braknie również chwil twardych ,brutalnych dobrym przykładem jest tutaj Frezer bez litości niszczył i zabijał .Ale jest postać ,która moim zdaniem jest niepotrzebna jest to tak zwany JASKINIOWIEC jest Tchórzliwy i głupi .Przydał się tylko raz odcinając Vegecie ogon .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
Ja nie lubie Chaozu i Tenshina, ponieważ wkurz mnie 3 oko Tenshina a Chaozu przypomina mima i mam co do nich złe skojarzenia tylko oni nie mieli panien (wiecie o co chodzi )

Obraz
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
ja nei lubie herkules byl za bardzo tchuzliwy i wyszczekany w ogóle [ ort! ] mi sie nie podobal
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja nie lubiłem Frizera :
po 1 za wygląd [ we wszystkich postaciach ]
po 2 za pyche
po 3 nie mógł sie pogodzić z porażką z Goku

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Najbardziej nie lubie Freezera bo wygląda jak peda...
Nie lubie też Neptuna,WIELKI BÓB którego Buu pokonał m mgnienia oku.
Nie lubiałem Zabrona, robał z siebie silnedo lalusia a był tak słaby że Vegeta pokonał go w 5 min
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Daniel333 napisał(a):
Nie lubiałem Zabrona, robał z siebie silnedo lalusia a był tak słaby że Vegeta pokonał go w 5 min


No wiesz ... gdy pierwszy raz Zarbon walczył z Vegetą to raczej Vegeta dostał "zdrowe" lanie

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
Najbardziej ze wszystkich nie lubiłem Herkulesa ponieważ to ndumany Paf. Niby taki wojownik a jak miał walczyć z Cell'em to portkmi trzęsł . Następnie wmawiał ludzią że to on pokonał zło. podobało i się tylko to że zaprzyjażnił się z Fat Buu. ale ogólnie daje mu ocene -3/10

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Ja nie nawidze Krilana noi tenschina i bebiego

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nie lubie z seri DBGT lorda Lude (nie wiem jak sie dokladnie pisze), oraz Rirudo nie wiem nie przypadli mi oni do gustu aha no i za Bebim tez nie przepadam

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Nie lubie też Neptuna,WIELKI BÓB którego Buu pokonał m mgnienia oku.

mam ochote kogos trzepnąć w nos.... nieno żarcik,

w końcu De gustibus noli disputare, ale błagam nie pisz Neptun tylko East Kaioshin


------------


denerwowałm mnie jeszcze Cell w 1 i drugiej formie....dopiero Perfect Cella Polubiłam. 1 forma to bez komentarza wielki owad:P a druga...hm...taka krowa bez nosa ale za to rysunek w tomie 32 odcinek Goku i Cell staja oko w oko poraz pierwszy" Cell w 2 formie ale wyszedł tak szarmancko (:
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Mój jakże kochany (teraz to kochany ) brat, zaopatrzył nas w kinowe odcinki DB. I z całą stanowczością stwierdzam: nienawidzę Brollego!! Charaktery podobne do niego, a właściwie, postacie bez charakteru, nie przypadają mi do gustu w żaden sposób. Kupa mięśni i tyle. I cóż z tego, że Legendarny Sayanin? Nic nie wnosi, poza tym, że Goku i spółka mają się z kim bić.
I to jego "Kakarottoooo"
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Ja nie ogladałam kinówek (w sumie mam tylko jedną tą pierwszą ) ale kolega kiedys mi wysłał teledysk jak Brolly walczył z 'naszymi' i też mi nie przypał do gustu....Był za bardzo napakowany i nie miał tęczówek
Serduszko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Serduszko
Wiek: 32
Dni na forum: 6.130
Posty: 21
Skąd: Zielona planeta
Ja nienawidziłem Nappy i freezy Czasami tak mnie wkurzali że myślałem że przestanę oglądać DB. Aha i jeszcze Mr. Satan,- porażka.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Której postaci nie lubicie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook