Forum Dragon Ball Nao

» Napisy.org zamknięte, twórcy serwisu zatrzymani!

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
http://www.napisy.info <---- stąd?

No kto by się spodziewał, że zamkną taki porządny serwis?! Z tego co wiem, to użytkownicy zamieszczali napisy na własną odpowiedzialność, a nie na administracji. Obyś Gotenks nie wpadł jak oni

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Niezły surprise, nie spodziewałem się tego, szkoda bo to był na prawdę dobry serwis z napisami. Irytująca jest ta policyjna gonitwa...

Akcję planowano od kilku miesięcy. Jak udało nam się ustalić, policja rozpoczęła przygotowania do akcji na wniosek firm pokrzywdzonych działaniami serwisu Napisy.org. Wnioskiem tym było zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożone przedstawiciela prawnego przez dystrybutorów filmowych

Cóż mam powiedzieć, taka to już mentalność, zarabiać jak najwięcej. Jakby nie wystarczyło im to co zdołali zarobić na początkowej promocji filmu... Żal bierze mnie na takich ludzi.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Szczerze mówiąc, akcja rozpoczęła się od złożenia wniosku, przed jakąś firmę, która robiła film o Janie Pawle II. Z tego co czytałem na ich forum ... to ta firma była jakaś gówno warta. Ale napisy.org i info opublikowały napisy do jakiegoś filmu ich, bez ich zgody ... stąd wczepi postępowanie sądowe i działalność dwóch servisów została przerwana na jakiś czas. Z tego co czytałem na forach, to org przegrał sprawę, stąd zamknięcie servisu ... Szkoda, bo to było najlepsze źródło napisów no i najstarsze ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Nie no to sie troszke zapedzili...serio taka porzadna strone zamknac....szkoda, ale jak to Avensus wspomnial mamy jeszcze www.napisy.info przezyjemy

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Lipa straszna jak zamknęli tak dobrą stronkę. W sumie to źle zrobili, gdyż na niej nie było żadnych filmów, lecz tylko napisy stworzone przez fanów. Nie ma na niej pirackich filmów, tylko pliki tekstowe, trochę dziwne.

Źle by było, jakby np. zamknęli tak dobre strony z torrentami, jak np. polskie www.tnp.net.pl, lepszej stornki polskiej nie ma z filmami ( także anime jest). Pamiętam , jak to zamknęli giganta torrentowego z filmami i różnymi aplikacjami - suprnovę , to był dopiero przełom.

Dobrye mamz, e jest jeszcze kilka świetnych stron z napisami do filmów
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
http://di.com.pl/news/16531,1.html


Macie tu trochę świeższe informacje .

Swoją drogą, nie rozumiem co mogą zarzucić moderatorom , pilnowanie porządku to przecież nie przestępstwo.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Akcję planowano od kilku miesięcy. Jak udało nam się ustalić, policja rozpoczęła przygotowania do akcji na wniosek firm pokrzywdzonych działaniami serwisu Napisy.org. Wnioskiem tym było zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożone przedstawiciela prawnego przez dystrybutorów filmowych
Znaczy w jakim sensie te firmy zostały pokrzywdzone?! Że nie umiały porządnie napisów do filmu zrobić? A może ktoś sobie ściągnie napisy do jakiegoś super- przeboju i już nie będzie musiał filmu oglądać? Wszystko to jakieś CHORE!!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
paintball_0 napisał(a):
A może ktoś sobie ściągnie napisy do jakiegoś super- przeboju i już nie będzie musiał filmu oglądać? Wszystko to jakieś CHORE!!!
Mi sie wydaje, ze tu chodzi o to, iz ktos sciaga piracki film i od nich napisy do niego, zamiast kupic ten film z tymi samymi napisami.

Gdyby strony tej nie bylo, koles by byl zmuszony do ogladania filmu bez napisow, a to juz nie kazdy bedzie mial ochote.


Avensus napisał(a):
Obyś Gotenks nie wpadł jak oni
Ja mam takie plecy, ze bez obaw, '91

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Mi osobiście zamknięcie tej strony jest obojętne, gdyż z napisów nie korzystam od lat.
Mimo to uważam, że tego typu reakcja jest dość dziwna. Owszem, piractwo jest problemem, ale w ten sposób niespecjalnie się je ukróci, szczególnie jeżeli chodziło tylko o uzupełnienie błędów w fabrycznych napisach. <zdarzają się kwiatki typu "bohater jeszcze mówi, napisy już się skończyły", albo błędne tłumaczenia a czasem nawet wręcz karygodne błędy ortograficzne...>
Najekonomiczniejsze byłoby chyba obniżenie cen oryginalnych płyt, biorąc pod uwagę ile tracą na pirackich kopiach.... <I zatrudnienie lepszych tłumaczy...>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Moim zdaniem powinno się nie obniżać cen produktów, tylko podwyższać płace. W ten sposób każdego będzie stać, poprawi się standard życia i każdy będzie zadowolony z większej pensji bardziej niż z niższych cen.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Ja na szczęście zdążyłam tuż przed zamknięciem pobrać napisy do interesujących mnie filmów. A jak wezmą się za inne strony, to pewnie napisy będą na torrentach i emulu
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jeżeli nie będzie już żadnych stron z napisami (teoretycznie, kiedyś w końcu [ ort! ] oddadzą stronki policjanci, jak się naoglądają filmów ).., wtedy nie będzie ich można także zamieszczać do torrentów, chyba , że ktoś je sam przygotuje. Jedynym rozwiązaniem wtedy będzie ściąganie filmów z polskim lektorem, no chyba, że ktoś zna wyjątkowo dobrze angielski, żeby ze słuchu rozumieć.
Ja niestety jeszcze muszę sporo poćwiczyć...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Będąc szczerym <a, olać skromność> to do mnie dotarło, że istnieje strona "napisy.org" kiedy ją zamknęli, bo zwykle oglądam filmy po angielsku <no, od biedy niemiecku, ale to ze słownikiem w kończynach górnych>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W zwiazku z tematem:

http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/new ... ych,921060

Jak zapobiec powtórce akcji policji wymierzonej w Napisy.org? Wystarczy stworzyć "rodzinne zasoby", do których dostęp będą mięli wyłącznie zarejestrowani, teoretycznie znający się nawzajem użytkownicy.
Smieszne troche

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Zabronione jest rozpowszechnianie pirackich plików ale to były napisy tworzone przez internautów wiec było to w 100% leglane i nie mieli prawa zamklnac
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Gratuluję odkopu sprzed 5 lat. Dostajesz nagrodę! http://img.sadistic.pl/pics/802976260c6b.jpg
Tak naprawdę przyczepili się wtedy do napisów, bo rząd i wielcy obrońcy praw autorskich zawsze muszą się czegoś czepiać.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Napisy.org zamknięte, twórcy serwisu zatrzymani!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook