Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.) ocena: 9,60 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Już nie mam co z DB ściągac ( all) Zostały tylko gry na ps , ps 2. Zapraszam na gg ^^. Wszystko się mieści na jakichś 47 plytkach dvd(DB), wiec chyba jest w czym wybierac. Oczywiscie nie samo DB jest w kolekcji..
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Cóż, zawsze jest co ściągać, jak nie epizody, to muzykę, amv. Ja jak na razie [ ort! ] stale zasysam, chociaż jeszcze nie znalazłam źródła oryginalnych epizodów. Szkoda , że w TV nie puszczali oryginału jak to robili z innymi anime. Chociaż zauważyłam, że nie całą ścieżkę japońską powycinali, czasami da się usłyszeć ten kobiecy głosik Goku:).

I was buried alive...
I was born dead...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Nie wyobrażam sobie co by to było, gdyby na necie dali bana na Dragon Balla...i

Skoro stron neonazistów, pedofili i rasistów nie ruszają, to o DB możesz być spokojna.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Dla mnie to mogą puścić i ni i tak mam na kompie wszystkie odcinki i kinówki
Radzio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.229
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wybaczcie za to słwo ale za###iście. Ja takze mam większość odcinków db na płytkach jednak cały urok w tym iż ogląda cięto w TV.Duzo lepiej by mi się to oglądało.po prostu [ ort! ] super.Mogli by zacząc od serii zwykłego Dragon Balla.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ale w sumie mogł by ktoś zorganizować odcinki w necie na jakiejs stronie.

Np. od Poniedziałku do Piątku na stronie powiedzmy www.odcinkidb.pl o godzinie 16.00 byłby puszczany jeden odcinek. Takie TV w necie.

Jezeli jest to mozliwe, to ludzie co maja wszystkie odcinki, zakladac strony

Pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Pomysł dobry ale nie przemyślany. Po pierwsze mogłyby pojawic sie problemy z transferem. nie każdy ma szybkie łącze by móc oglądac bez lagów i w dobrej jakości. Po drugie co z prawami autorskimi. Takie załanczanie bez zgody autorów i licencji trochę mi pod nielegal podchodzi.
Osobiście uważam, że posiadanie własnej biblioteki to najlepsze rozwiązanie. W każdej chwili istnieje możliwośc załączenia dowolnego odcinka i delektowania się scenami walk

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
akurat łącze to raczej problem oglądającego, ja zaś mówiłem o problemach załączenia na strone itp

Ale fakt, o nielegalu nie pomyslalem

Obraz
PALATIAL REGALIA
jungwa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
jungwa
Wiek: 34
Dni na forum: 6.221
Posty: 18
Skąd: Vegeta
No właśnie wiele osób mówi ze fajnie było by żeby db było znów w TV ale nic nie robią
Mysie ze jest tu nas dosyci duża ilość nas i każdy ma jeszcze znajomych co się jaraja DB no i są jeszcze inne fora wiec trzeba cos z tym zrobić wiec piszcie pomysły no i w ogóle [ ort! ] co chcecie :p no i na jakiej stacji wysilicie było by naj łatwiej przywrucic DB…
zychu666 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
zychu666
Wiek: 31
Dni na forum: 6.234
Posty: 3
Skąd: Kielce
przecież tvn nigdy by nie puścił db w tv a tvp pewnie też chyba by niepóścił chyba prawie każdy widział reportaż uwagi że db jest erotyczne (wyrwali dwie sceny z 42 komiśów i myśl a że są fajni)
jungwa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
jungwa
Wiek: 34
Dni na forum: 6.221
Posty: 18
Skąd: Vegeta
zychu666 napisał(a):
przecież tvn nigdy by nie puścił db w tv a tvp pewnie też chyba by niepóścił chyba prawie każdy widział reportaż uwagi że db jest erotyczne (wyrwali dwie sceny z 42 komiśów i myśl a że są fajni)


wow ja tego nie widzialem ma ktos moze linka do tego czy cos????
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja bym sie tam bardzo ucieszyła, jakby DB było w TV.. Bo mój komputer ma głośniki do d**y, a do TV mam podłączone kino domowe.. Walka Songa z np. Vegetą w Dolby Surround. Wooooooooooow!!!
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
No fajnie fajnie ale dla mnie to wszystko jedno się zobiło nie można w kółko katować tego samego, obejżec bym obejżał ale na pewno [ ort! ] nie śledził tego z odcika na odcinek.
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.150
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Jakiś czas temu zaczołem sie interesować Dragon Ball`em bo oglądałem go gdy byłem mały i szukałem troche filmików w necie. Trafiłem na filmik przez który zachciało mi sie płakać i zaczołem szukać więcej w necie. Potem pomyślałem że sprubuje przywrucić Dragon Ball`a w telewizji. Jeśli jest tu ktoś kto też tęskni za Dragon Ball`em to może mi pomóc [ ort! ] sprubuje popisać do telewizji TVN7 bo była kiedyś RTL7 a właśnie tam leciał ten serial. Zrobie ankiete. Myśle że mnie poprzecie choć można obejżec filmiki w necie. Ale dlamnie najlepsze [ ort! ] sa filmiki w telewizji bo są wszystkie i pokolei. Jeśli spodobał wam sie pomysł piszcie , jesli nie to też piszcie.
Podziękowania dla tych , ktorzy pomogą przywrucić Dragon Ball`a oraz zato że w ogóle [ ort! ] powstało takie forum.
Jesli przeczytacie ten post i sie zdecydujecie to prosze o kontakt mój numer gg:4905103 skype:severus3 e-mail:[email protected] nr.kom:#########

Focus:Przeniesione z Twojego tematu ...

Dai Kajosama: Zakratkowałem numer telefonu. To dośc nierozwazne podawac go na forum publicznym...

Łocha
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.150
Posty: 15
Skąd: i po co?
Minął ponad rok od rozpoczęcia tego tematu i nadal nie jest emitowana seria DB. Wiecie dlaczego? Bo To Jest Zbyt "KRWAWE"! Przecież jak na TVN 7 puszczali to możnabyło zauważyć różnice pomiędzy japońską wersją Nieocenzurowaną. Skoro DB ocenzurowali wtedy to teraz tym bardziej byłoby wszystko ocenzurowane... (wiecie jaki mamy teraz rząd ). Zrozumcie, Dragon Ball to nie "bajka" dla dzieci. TVN oglądają nawek czterolatki, więc wątpie co do emisji tej anime.
Aha, jeśli kogoś uraziłąm w jakiś sposób, to Sorki!

To tylko Ja...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jak Kononowicz wszejdzie na prezydenta to juz niczego nie będzie , więc pijcie palcie póki mozecie
A tak w ogóle to zgadzam się z przedmówcą . Przed emisja w RTL 7 miał [ DB ] puścić POLSAT , ale że jest to zbyt brutalne. Ostatnio czytałem na necie [ ] że maja na TVn od nowego sezonu puścić ale wydaje mi sie ze to tylko plotki.
Oby nie....

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.150
Posty: 15
Skąd: i po co?
Ale zdaje sie że to są plotki. Jak wcześniej mówiłam, to raczej takie realnie nie jest, ale warto pomarzyć...

To tylko Ja...
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.150
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Może to i do końca niejest prawda ale ja zamierzam się postarac bo Dragon Ball to dla mnie cos więcej niż tylko jakies anime. Wysłąłem list do TVN i TVNsiedem ale jeszcze nieotrzymałem odpowiedzi. Jeśli możecie to napiszcie mi jak to było z tymi poprzednimi zgłoszeniami do TV. Pojedyńcze zgłoszenia nic niezdziłają jest takie powiedzenia "W JEDNOŚCIE SIŁA" . na tym forum jest prawie 1,5 tysiąsa fanów a pomyślcie o tych którzy niemają internetu. Jesli w coś głębokom uwierzycie (a ja wierze że przywrucimy DB ale tylko razem) to sie może udać. Pamiętajcie że pojedyńcze zgłoszenia niezdziałają nic jesli przyszło by ich tysiące to może by sie zgodzili. Pomyślcie troche nad tym i zastanuwcie sie czy mi pomożecie!!

Łocha
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Łocha napisał(a):
na tym forum
zarejestrowanych
Łocha napisał(a):
jest prawie 1,5 tysiąsa fanów
Łocha, żeby coś takiego wypaliło, to wszyskie osoby, które chcą DB w TV musieliby podpisać się na liście, i to nie jest jakieś 1,5 tys. bo oni na tym za mały zarobek by mieli, tutaj potrzeba przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy ludzi [i to jest nie pewne].
Możesz stworzyć akcję, wchodź na wszystkie strony i fora i tematyce m&a, głównie DB i nawołuj do zjednoczenia. Może Ci się uda. Jakby puścili nową wersję, a nie to co ostatnio było, przez te cenzury to teksty nie mają w ogóle sensu, to masz już jeden głos . Niech to puszczają wieczorem, ale bez cenzury! Przecież pod wieczór lecą różne filmy/seriale z lekkimi scenami erotycznymi dozwolonymi od lat 16 i nikt nie stawia sprzeciwów.
I co z tym animaxem?
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Cyceron napisał(a):
Przecież pod wieczór lecą różne filmy/seriale z lekkimi scenami erotycznymi dozwolonymi od lat 16 i nikt nie stawia sprzeciwów
Włącz byle jaki program i obejrzyj reklamę np szamponu do włosów, czy to nie jest w jakimś sensie erotyka? Przecież też to oglądają 4-latki. Ale nasz kochany rząd tego oczywiście nie zauważa. Może puszczą DB jak by będziemy mieli po 60 lat. Może wtedy będzie inna władza, póki co to przestałem wierzyć. że DB będzie w TV. A ta petycja to dobry pomysł ale wiele ludzi próbowało i nic nie pomogło, ale mogę się przyłączyć

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook