Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z: Super Saiya Densetsu / Legend of Super Saiyan

Strony: 1, 2, 3  
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.947
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Cześć jestem tu nowy, ale nie o tym mowa. Kto mi powie jaki trzeba mieć level przed walką z Radizem żeby później Goku już przyleciał zanim jeszcze zaczniemy szukać Krillina, Yamuchy, Tena i Chaoza. Wielkie dzięki dla tych którzy mi to powiedzą.

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Taaa, i co jeszcze ?? Po pierwsze, na początku mamy ograniczone zdobywanie leveli (po zdobyciu 4 czy tam 5 kiedy wylądujemy automatycznie przenosi nas do Raditza). A Goku najwcześniej może przylecieć kiedy pokonamy 1 Saibamena, wtedy Saiyanie wystawiają do walki całą piątke tych stworów. No i raz udało mi się szczęśliwie, że pojawił się wtedy Goku (ale była masakra ). Nie wiem czym to jest spowodowane, ale przypuszcam, że dzieje się tak po prostu [ ort! ] przypadkowo. Na ogół Goku pojawia się przed lub po wlace z Nappą

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mi się pojawił tak samo, w walce z Saiyabimenami Ale za to Piccolo przyleciał dopiero przed końcówka walki z Frieezą lvl.1 Sam nie wiem jak dałem rady mu, skoro miałem w składzie Kuririna, Vegete i Gohana
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.947
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Spoko ale jak kiedyś grałem to za każdym razem mi Goku przylatywał tak jak napisałem na początku. Tylko nie wiem co ja zrobiłem a pamiętam że coś na pewno [ ort! ].

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
ja zawsze przed raditzem trenowalem do 3 levelu oczywiscie przed jego klonem a goku mi przylecial przed walka z sajbamenami czy jakos tak

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
A tak w ogóle [ ort! ] jaki największy level uzyskaliście swoimi bohaterami ?? Ja raz na koniec gry miałem wszystkimi (Goku, Gohan, Piccolo, Vegeta, Tenshinhan, Yamcha, Kuririn i Chaozu) level 50 (a wyższego się nie da osiągnąć )

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja juz nie pamietam, ale wiem ze kiedy walczylem z Dodoria, to nawet Chaozem mialem tak wysoki LV, ze moglem pokonac nim przeciwnika chyba dwoma ciosami...

PS: A jakie miales BP Goku SSJ podczas walki z Vegeta (tej na zakonczenie)? Ja 7 499 998.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
lol ja tylko trenowałem Gohana Vegete Kurina, picoolo i Goku, reszte mialem w d..

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja dałem sobie zabić na początku tych słabiaków i niestety na Namek musiałem walczyć tylko Gohanem i Kuririnem Trochę to byłó trudne, ponieważ, aż tak bardzo pakować mi się nimi nie chciało
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mi Goku pojawiłsię dopiero kiedy tłukłem Vegetę i to zawsze w tenczas gdy moi mieli już dość. Jednak zawsze udało mi się uratować wszystkich, więc na Namek miałem Full Z team . Moi wojownicy osiągneli ok. 54 lvl. Czytałem o tym że ponad 50 się nie da, może miałem jakiś błąd? Tak czy inaczej, mogłem zadać jako taki cios Frizerowi Kuririnem, więc spoko. A podczas walki Goku z Frizerem miałęm dużo kart Chi Chi i Karinów by tworzyć ataki ki i leczyć Goku. Sprzydało się tez G. Gohan i Oolong by podnościć ki.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Biszcz
Ziemianin
Ziemianin
Biszcz
Dni na forum: 6.770
Posty: 1
Dawno w ta gre nie gralem ale nie wiem [ ort! ] czy wiecie ze jak uratujecie Goku tuz przed smiercia to dostanie poziom w gore ta wiec na walce z Radizem mozna dostac duzo poziomow to dziala tylko na Goku, Vegecie i Gohanie
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
A ja miałem max. poziom Vegeta na namek(nie miał już wtedy nic do nex. level ) Siła mial n tyle wielką że był silniejszy od przylatującego po fuzji Picollo. Niestety chyba przez to Goku pojawiał się dopiero podczas walki z Friezą na 4 formie, i po drodze nie mógł już z nikim walczyć(Onikt się nie pojawiał). I tak gdy Vegeta okazywał się ok. 10-12,13 razy silniejszy od Goku(Goku giunoł od jednego uderzenia Friezera, t oteż musiałem od razu [ ort! ] pozbyć się Kuririna)

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Co do grym to najwyższy poziom dla wojowników to chyba 49.

A siłe ciosu Goku SSJ vs Vegeta SSJ miałeś chyba po uzyciu itemu Saichor. Bo tak normalnie to Goku SSJ ma 4 999 999. Warto dodać, że jeśli użyjecie itemu Saichoro, dla danego wojownika, podczas walki z Freezerem, a ma on max level, to zachwoa BP na walke z Vegetą SSJ. To jest pomocne w przypadku Piccolo. Ma wtedy jakieś 4 500 000 BP i moze nas wesprzeć. Inny to raczej się nie nadają.

Co do pytania o ten przylot. Ja myśle, że to zalezy od tego, jak długo męczyłeś sie z treningiem na planecie Kaio. Tak mi się wydaje. Jeśli udało Ci się pokonać platene za każdym razem, po kazdym rozdaniu, to Goku przyleci zaraz po 1 saibamanie. Wtedy jest cacy, bo nikt nam nie odpadnie. Ja zawsze staram sie tak grać, by mieć cała ekipe na Nameck.

Trudniej jest, gdy Goku nie przyleci . Wtedy to już się robi znaczący problem. Trzeba uważać, podczas walki z Nappą. Przed samą walką, zwłascza, gdy trening na planecie Kaio się przedłuzył, trzeba kupić 2 x schenron. Do tego celu warto udać się do domku z Yamchą i tam walczyć z potworami.

Ale chyba wiecie, że cała ekipe można zebrać, przed walką z Sayianami . Krillan jest na południa od pozycji startowej, Yamcha jest przy domku bulmy, między skałami, Ten i Chaos na poludnie od Sayanów, obok sklepu i domku do treningow.

Co do walki Goku vs Frieza. Nikt Goku nie zaatakuje, bo tak jest ustawiona gra. Wtedy możemy jedynie iść do sklepu, oraz (chyba) do sali treningowej. Żeby walka była ciekawa, to trzeba w tym sklepie kupić nastepujące Itemy:
Chichi, Enma, saichoro, 2 x mr popo, 2 x karin. Są to Itemy przeznaczone tylko dla Goku. Oczywiscei, jeśli chcecie walczyć Goku KK vs Frieza. Bo jak chcecie od razu SSJ to dać jednego na zabicie i jazda. Jak to kupiliście, to na najgorszej karcie w talii używacie enma (podnosi ofensyw do Z) oraz chichi - magiczna. Można tez użyć saichoro, albo kaio, to zależy od Was, ile ma trwać walka. Teraz wybieramy Goku, karte magiczną oraz kaioken. Posiadanie magicznej karty, z ofensyw Z pozwala osiągnać max poziom KK. To jest chyba 20 albo 19. Teraz zostaje tylko nawalanka oraz uzupełnianie KI co jakiś czas.


jakby ktoś chciał, to mogę mu napisać poradnik czy coś. Gre przeszedłem z 10 razy, po 3 razie starałem się rozłożyć ja na czynniki pierwsze. Dlatego mogę komuś pomoc, nawet w kwestiach ogólnych czy bardziej szczegółowych, dodyczących mapy czy walki...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
a skąd dostane tą gre. i jak bede ją miał to co mam robić

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Jak ładnie poprosisz to dostaniesz ją ode mnie, na maila, z emulatorem .

Ja mam wersje polską, więc nie będziesz miał problemu, by załapać o co chodzi. To jest karcianka połączona z RPG. Tzn latasz po planszy, wypelniając kolejne cześci "scenariusza", a walczysz wyznaczając wojownika i karte. Możesz uzywać magicznych przedmiotów.
Spirit Breaker Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Spirit Breaker
Wiek: 35
Dni na forum: 6.760
Posty: 17
Skąd: From Hell
ja też mogę skorzystać ?? chętnie bym sobie popykał w dragonballa
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Hmmm nie zgodze się z tobą Gumiś do końca. Ja pamietam że kiedyś wylądowałem przed walką z friezerem, i Goku miał nie tylko wyższy poziom mocy, ale także go "zaczepiali" po drodze, więc gdy przyleciałem na miejsce, walka była dość wyrównana(nie mogłem go pokonać bez SSJ, ale zawsze zabierałem mu ok. 3/4 mocy)

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Najwyzszym poziomem,byl poziom 48,osiaga do Piccolo z poziomem mocy 1900000 BP Goku na poziomie SSJ oraz Vegeta,rowniez na poziomie SSJ(gdyz w czasie gry moze osiagnac najwyzej poziom 47).Mialem max poziom wszystkimi postaciami,moge nawet przedstawic screena,a co do tego co mowisz Gumiś,to na bank miał wieksza moc,a po drodze byl zaczepiany przez potwory o poziomie mocy min 62000 BP,podczas gdy on mial 250000 BP(cos kolo tego).

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Jeśli ktoś chce tą gre, to niech poda mi na priva maila. Czekam na chętnych do piątku. W nocy, z piątku na sobote roześle pliki.

U mnie nikt Goku nie zaatakował. Chyba, ze to następuje, gdy się długo lata po mapie. Ja dość szybko kupiłem co chciałem i doleciałem do swoich.

Co do leveli, to mi chodzi o sam znacznik. Wiem, że najsilniejszy jest Piccolo, bo fuzji z Nailem i 2 innymi Nameczanami. Vegeta ma max coś ponad 1 000 000.

Ja mam save, który umożliwia gre przed walką z Freezerem.

Gra jest fajna. A Freezera można spokojnie pokonać bez zmiany w SSJ. Tylko jak pisałem --> musiecie uzupełniać poziom KI. Jak nie będzie czym, to spadnie poniżej 10 pkt i KK tez zniknie.

Udanego grania i czekam na maile...
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Witam mam wielki problem w grze "Legend of the super sayian"...
a mianowicie doszedlem do Raditza pokonalem go raz w jaskini lecz pojawia sie drugi raz troche dalej (jak sie wychodzi z jaskini)...i wlasnie nie moge go pokonac Jak chce sie z nim bic i jaki kolwiek cios w ogóle [ ort! ] go trafi to pisze ze Raditz is a strong czy jakos tak nie pamietam dokladnie
nie wiem co mam teraz robic czy musze byc silniejszy i dobic wiecej expa ?? czy po prostu [ ort! ] jest do tego potrzebn jakis patent ? POMOCY !!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z: Super Saiya Densetsu / Legend of Super Saiyan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook