Forum Dragon Ball Nao

» Seria GTA

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Grand theft auto... stare dobre Grand theft Auto.. To były czasy gdy podpykywało się w GTA2. To była gra! Cudowna jak na te czasy grafika.. Ten klimat! Najlepsze było jednak jej wciągnięcie.. WUzależniała jak narkotyk

Jednak najlepsze wspomnienia pozostawiam Vice City.. Pamiętam dłuuugie wiczory spędzone nad tą grą.. Grafika była wtedy olśniewająca! Styl gry i w ogóle [ ort! ] jej poziom mertoryczny! Nie zapomne jak bardzo wściekałem się gdy nie mogłem przejść misji z tym małym samolocikiem!

Co do San Andreas mam powikłane zdanie. Grafika jak Vice City.. Misje naprawde interesujące i rozbudowane.. Świat i wolność po n9im ogromna.. ale nie tak cudowna jak już to nasze Vice City!

Pozdrawiam
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
moim zdniem:

1 gta vice city mialo fajny klimat

2 gta san andreas mialo duzo bajerów, ogromny swiat itd.

3 gta 3 to przelom jak na owe czasy zupelnie nowa forma gry (jedna z pierwszych giere akcji 3d)

4 gta 2 nie przypadlo mi do gustu brak dogodnego dostepu do save'a grafa 2d

5 w inne gry z tego cyklu nie gralem
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.150
Posty: 15
Skąd: i po co?
GTA IV
Ostatnio dużo było filmików i zapowiedzi tej super gierki. Co sądzicie o niej? na razie [ ort! ] dużo do powiedzenia na ten temat nie macie, ale...

To tylko Ja...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
ale pożyjemy zobaczymy.

Ja tam szczerze z wytchnieniem na to nie czekam, owszem zagrać zagram, ale nie robię z tego jakiegoś święta.
Jak wyjdzie i zagram to wtedy będę miał więcej do powiedzenia.

To tyle.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja słyszałem natomaist tyle, że gierka podobno ma tak wysokie wymagania, że żaden dzisiejszy komp nie poradzi jej, chyba , że na najsłabszej grafice. Ale najgorsze jest to, że ma jej nie być po prostu na peceta
GTA 40 ma także zajmować kosmiczną przestrzeń na dysku - kilkadziesiąt GB !!
Ale co będzie, to będzie...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
mi na kompa raczej wejdzie ale ogólnie nie za bardzo lubie GTA , tylko GTA1 było fajne .... reszta to juz mi do gustu nie przypadła...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
GTA San Andreas było najlepsze jak do tej pory dla mnie, chociaż przyjemnie mi się misje w GTA Vice City wypełniało - grafikę też miało niezlą.
Dobra też była GTA 2, szczególnie jak się na kodach grało i walczyło z Gwardią Narodową
Podaj Filippo opis swego kompa - ile ma ramów i takie tam, bo raczej nie wierzę żeby Ci poszło.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
miałem ale na starym kompie , teraz mam nowiutki [ podnieta .. ]

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Gra, jak na razie [ ort! ] jest zapowiedziana jedynie na Xboxa 360 i PS3 (sądzę, że wkrótce po premierze wyjdzie też wersja na PSP). Posiadam jedynie PC, więc nie czekam na GTA IV, tak jak np. Vice City czy San Andreas, jednak mam kumpla, który posiada X360, jest więc szansa, że przejdę sobie całą grę jeszcze przed premierą
Mam wielką nadzieję, że wyjdzie także wersja PC, tak jak pozostałe (oprócz Liberty City i Vice City Stories) części.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Z tego co czytałem w Cd-Ation gra będzie bardzo ciekawa .Nie podoba mi się to ,że będzie sie chodziło ruskim imigrantem .
Gra będzie miała wysokie , wysokie wymagania .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
S1mon napisał(a):
Nie podoba mi się to ,że będzie sie chodziło ruskim imigrantem .
Ugh...

Nie czekam specjalnie na ta grę. Zagram tylko zeby zagrać, jeśli będzie gdzie to zrobić ;p Jeśli juz mowa o wymaganiach... mogę sie pozegnać z IV, bo na moim kompie nie chce chodzić Godfather [PS. Świetna gierka ;p] No i to sie troche kupy nie trzyma, bo skoro mówią, że będa wysokie, wysokie wymagania, a na razie nikt nie nic nie słyszał o wydaniu na PC, to o czym my tu dyskutujemy?


Co do samych GTA... Przetrawiłem pierwsze 3 częsci, OK. Potem wyszło Vice City... no dobra. Nastepnie dodatki (grałem tylko w Liberty City) no i San Andreas, którego wprost nienawidzę. Prawda, dużo możliwości i w ogóle, ale jak dla mnie to zdecydowanie przesłodzili. Zagrałem raz. To był mój ostatni.
Vice City może być, ale tu z kolei misje mi sie nie podobaja.
I & II - To były czasy
No i moja ulubiona - III. Nie przesłodzona, niezła postać, nawet dobra grafika i przemyslane misje. Zdecydowanie najlepsza część.

Obraz
PALATIAL REGALIA
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Wiedziałem , że to skomentują


Nie podoba mi się to ,że będzie sie chodziło ruskim imigrantem .

Gra na pewno będzie ciekawa jak większość gier wydawanych przez "R" RockStar
Myślę , że pójdzie mi na kompie niedawno go kupiłem teraz go testuje .
Jestem bardzo ciekawy tej gry chce już ją zobaczyć

Pierwszy raz słyszę ,że komuś się nie podoba Gta San Andreas
Mi sie tak podoba ta gra , że kupiłem sobie oryginalną.
Nie wiem co to znaczy przesłodzić grę .?
To chyba fajnie ,że gra jest rozbudowana , ciekawa i jest dużo możliwości.

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez S1mon: 27.06.2007, 14:18
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zauważyłem, że GTA IV będzie dostępne też na Play Station 3. I z tego co wyczytałem będzie możliwa gra przez internet dzięki opcji multiplayer. Wreszcie nikt nie będzie musiał robić multiplayera, tak jak to było w przypadku San Andreas. Miejmy jedynie nadzieję, że owa możliwość gry przez sieć pojawi się i w wersjach na PC, ale to już się okaże po wydaniu lub ewentualnie przeczytaniu recenzji.
Jeśli ktoś chciałby sobie poczytać, to zapraszam tutaj.


No i moja ulubiona - III. Nie przesłodzona, niezła postać, nawet dobra grafika i przemyslane misje. Zdecydowanie najlepsza część.
Rzeczywiście, może i nie przesłodzona, ale i niedorobiona, postać przez całą grę nic nie mówi i nie wiadomo jak się nazywa, grafika bardziej komiksowa, co bardzo mi się podoba, ale jeśli chodzi o misje, to gorszych chyba nie było - same przynieś, podaj, pozamiataj. Nawet nie przeszedłem jej do końca, bo mnie nużyła. Zdecydowanie najgorsza część ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Oto link do trailera:
http://gtasite.pl/351,artykul,gta.html
Grafika wygląda bosko, szkoda tylko że wyjdzie jedynie na konsolę, no cóż trzeba będzie się w jakąś zaopatrzyć może Playstation 3(2500zł), lub X-boxa 360(1600zł)

P.S.Ma ktoś pożyczyć 2000 złotych
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
lol jak zobaczylem te trailery to mnie zajawaka na GTA 4 chwycila , ale nie stety nie zagram sobie moi rodzice nie kupia mi nowego kompa bo mowia ze ja tylko na nim gram i siedzie na necie i przez to sie nie ucze a to jest niby za droga rzecz na gierki . A na moim kompie nawet San Andreas troche rznie

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Draco Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Draco
Wiek: 34
Dni na forum: 6.106
Ostrzeżenia: 1
Posty: 33
a kiedy niby miala bys sie ukazac 4 czesc GTA ???

<<<Dragon Ball >>>
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
jakoś w tym roku. tyle ci powiem bo nie wiem dokładnie kiedy
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja słyszałem natomiast , że wyjdzie w listopadzie tego roku. Nic, tylko czekać ( ci, którzy mają plejaka ^^ ").
Draco Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Draco
Wiek: 34
Dni na forum: 6.106
Ostrzeżenia: 1
Posty: 33
Kiedy ?
GTA IV wyjdzie na PS3 i Xboxa360 odpowiednio: 16 października w Ameryce Północnej i 19 października w Europie. GTA na Xboksowa i PS3 będzie modyfikalna przez stworzone przez Rockstar mody. Wersja PeCetowa jest oczekiwana przez wielu graczy nie mających żadnej konsolki, ale nikt w sumie nie potwierdził powstania tej wersji GTA 4. Nie zaprzeczono ale powiedziano, że najlepszy dostępny w dzisiejszych dniach PeCet nie będzie w stanie uciągnąć "czwórki" płynnie. Do końca nie wiadomo jeszcze co będzie z konsolą PS3, ponieważ R* nie opłaca się wypuszczać GTA IV na tą konsolę... A z XBOX'em 360 miało być tak samo... Zobaczymy...

<<<Dragon Ball >>>
Goku GT
Ziemianin
Ziemianin
Goku GT
Wiek: 28
Dni na forum: 6.102
Posty: 15
Skąd: Kamionka Wielka
Raczej na XBOXA360 nie wyjdzie moim zdaniem jest zasułaby. Ja mam Pentium 4 jak myślicie wejdzie mi.

#Goku GT#

Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Seria GTA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook