Forum Dragon Ball Nao

» Teletubiś gej!?

Strony: 1, 2  
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez S1mon: 30.05.2007, 19:47
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To dobrze ,że walczą z homoseksualizmem .
To nazywasz walką?! To jeden wielki wstyd, obciach, kicha, dno!!! W takich momentach żałuję, że jestem Polką. Poza tym z homoseksualizmem nie trzeba walczyć. To nic złego.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
jak dla mnie to przesada, do gejów i lesbijek nic nie mam ale ludzie juz nie maja sie do czego przyczepić najpierw bolek i lolek , teletubisie zaraz beda smerfy i jeszcza jakas inna czerwona torebka...

Ps: Jako że jestem przedstawicielem płci męskiej to moge powiedziec ze niektóre lesbijki ładne są

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
VidelOtaku napisał(a):
Poza tym z homoseksualizmem nie trzeba walczyć. To nic złego.
Z homoseksualizmem jako takim nie, ale z propaganda tak.

To jeden wielki wstyd, obciach, kicha, dno!!!
Nom, z tym sie zgodze : ]
Ale trudno, pedagodzy czy jak im tam, zbadaja, co i jak, i na tym sie skonczy :p

Filippo napisał(a):
Ps: Jako że jestem przedstawicielem płci męskiej to moge powiedziec ze niektóre lesbijki ładne są
I co z tego wynika?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No lipa z tym. Oddalając się od tematu, to jestem pewien na 100 %, że nie puszczą już DB w tv
Ale wracając do tematu. Może wprowadzą cenzurę na Teletubisie i Żwirki i Muchomorki. Jeej ,to już chyba jest przesada.
Ciekawe czy podobne ekscesy działy się w Muminkach
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jako że jestem przedstawicielem płci męskiej to moge powiedziec ze niektóre lesbijki ładne są
No właśnie, co z tego?
Poza tym...
Większośc homoseksualnych mężczyzn zdecydowania obala stereotypowy obraz geja- zniewieściałego chłopaka.
To najczęściej przystojni, zadbani i dobrze ubrani mężczyźni. Musze przyznać, że wielu heteroseksualnych facetów mogłowby sie sporo od nich nauczyć...

A co do samego tematu...
Pani rzecznik wykazała się totalnym brakiem wyobraźni i zmysłu przewidywania. Szukanie elementów propagandy homoseksualizmu w jednym z najpopularniejszych na świecie programów dla najmłodszych w stu procenatch wyczerpuje definicje żenady.
Żałuję, że nie da sie tego zabic śmiechem...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wiecie co ... mam dosyć. Zaczynam zauważać to, iż w naszym kraju robi się propaganda anty homoseksualna ... Nie wiem, jeżeli tak dalej pójdzie, to pewnie zmienią nazwę z homo sapiens sapiens, na hetero sapiens, gdyż nawet to będzie dowodem odchyłu od normy ... powinniśmy jeść serki heterogenizowane ... a w świecie przyrody winna istnieć tylko heterozygota ... Boże czy ten świat zwariował ?. Czy ludzie mają już taką manie i kompletny brak tolerancji, iż kreują takie debilstwa ?. W takim razie, patrząc na zarzuty ten pani, można śmiało stwierdzić, że połowa bohaterów kreskówek, to geje i lezbijki ... precz z bajkami ... niech żyje Telewizja Trwam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Jestem w stanie się zgodzić.
Po włączeniu onetu wiadomości, całe kakao mi się na blat wylało...
To, co się dzieje w kraju, to jest po prostu [ ort! ] komedia.
Po przeprowadzeniu rozmowy ze znajomymi <w tym osoba z zagranicy> stwierdzam, że chyba mało kto wpadłby na pomysł, iż czerwona torebka oznacza geja... ,podobne opinie były co do trójkątnej antenki danego tubisia>
Ten, kto to wymyślił, to moim zdaniem <wybaczcie wyrażenie> loser.
Jakby naprawdę w kraju nie bylo większych problemów.
Z drugiej strony zastanawiam się jak te nieszczęsne 4? 5? letnie dzieci są w stanie w ogole odróżnić płeć w.w, skoro dla mnie <lat uber-ście> są to niekokreślone kolorowe kluski...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Co te media robią z ludźmi....Ostatnio byłam z klasa na MAFie w kinie i oglądaliśmy "Marsz pingwinów". Jak były gody, to po całej sali rozchodziły się okrzyki w stylu "cenzura! to jest gorsze od teletubisiów!" (:
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie będę rozpisywał się, bo większość zostało już powiedziane.
Powiem tylko jedno żal. To co dzieje się teraz w Polsce to istne armagedon... Tak to jest jak ma się w rządzie "nadludzi".

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale ja bardzo przepraszam, czy RPD to jest caly nasz rzad?
Dorn jasno powiedzial co o tym sadzi
zaapelował do niej, by "w publicznych wypowiedziach unikała sformułowań, które mogą narazić jej urząd na śmieszność"
Jest ona z LPR, a wiadomo, ze to lamy, ale sa w rzadzie z wiadomych powodow, i trudno.
Kazdy i tak wie, ze tych calych Teletubisiow nie zdejma z anteny, i skonczy sie jedynie na gadaniu RPD.

niech żyje Telewizja Trwam.
A gdzie Twoja tolerancja dla tej telewizji?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wszystko byłoby zabawne i niezwykle śmieszne gdyby nie fakt, że cała sprawa dzieje się naprawdę. Piszą o tym w każdej gazecie, nadają w każdym dzienniuku. Sprawa nawet poszła do Unii . Ciekawi mnie niezmiernie jeden drobny fakt. Mianowicie Teletubisie ogladają dzieciaki góra do 6 lat i bardzo wątpię czy któryś z takich bąbli ma jakiekolwiek pojęcie o homoseksualiźmie, chyba że jest jakimś wybitnym inteligentem.
Ale co się dziwić naszemu "kochanemu" rządowi skoro chcieli wydać ustawę regulującą długość spódniczek i głębokość dekoltów panienek stojących przy drogach potocznie znanych jako tirówki...

A co do wypowiedzi Focusa to mogę podpisać się obiema rękami i nogami.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Za filmowym wcieleniem młodziutkich braci Kaczyńskich znalazły się tylko najmniej podejrzane muminki - 19%
Och, Gotenks, możesz się cieszyć. Jednak nie na długo, bo zapewne teletubisie będzie oskarżone o "Zmuszanie do masturbacji" (rodzice muminkowi).

Ech, wracając do teletubisiów to naprawdę, zadziwiła mnie głupota ludzi...
Jedynym sposobem na przetrwanie pozostaje imigracja, niech Ci idioci zostaną sami ze sobą. Po wszystkim co ostatnio usłyszałem, już nie jestem patriotą, naprawdę bardzo trudno człowieka zniechęcić do własnej ojczyzny, jednak to już są szczyty.
Jedyną naszą nadzieją jest może to, że nasze pokolenie zrobi coś mądrego w tym kraju, na obecny rząd liczyć nie możemy. (I po cóż to zdawać polską maturę ?)
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Żenada, żenada, żenada!!!
Czy ktoś z Was widział reportaż z konferencji prasowej UE?
Otóż Brytyjka zapytała, czy to, że Polska bada homoseksualizm teletubisia to prawda.
Oprócz tego, że cała sala wybuchnęła śmiechem, jedyna odpowiedź na pytanie brzmiała:
wierzymy w wolność mediów

Ż-E-N-A-D-A
czasami żałuję, że jestem Polką....
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Nie Seji, to się nie może dziać naprawdę...
Zapewne wkrótce zmiennokształtne parasole wciągną mnie w podłogę, gdzie będzie śpiewał Elvis...i usłyszę głos mojej mamy o treści "Wstawaj, herbata ci stygnie!"
Bo to jest naprawdę niemożliwe... Taki rzad to jest chyba tylko w Arabii Saudyjskiej, gdzie na wstępie mielą wszelkie symbole religijne...

<Zastanawiam się, czy niedługo nie zrobią na przykład jednoosobowych akademików... Bo jak koedukacyjny to rozpusta, a jednopłciowy- homoseksualizm...>

Ja tam nie jestem patriotą. Żadna z polskich zasług nie należy do mnie, żaden "przypał miejscowy" nie jest moją winą. Więc czym się szczycić?

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Gdzieś na forum już o tym czytałem...

Sprawa żałosna i idiotyczna do tego stopnia, że nawet nie zasługuje na mój komentarz. Stosunek polskiego rządu do homoseksualistów nieodparcie na myśl mi przywodzi polowanie na czarownice. Gdybym z kolei miał to określić jednym słowem - paranoja.

Dobrze, że nie czuję się już Polakiem.

Zdravim!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Focus słyszałam to w tvnie ;] ale święta racja....
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.163
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
Cały czas gadają na ten jeden temat ale to zaczyna się robić nudne. Ale to tylko bajka. Mim zdaniem Ten teletubiś może nosić to co on zdecyduje to że jest chłopakiem i lubi nosić czerwoną torebkę to jego sprawa. Nie powinniśmy mu zabraniać robic tego czego on chce nawet jeśli jest Gejem. Nie to że popieram gejów i lubie teletubisie ale mnie to troche denerwóje że wytykują tego teletubisia. a np. jak powiedzieli ze kaczyński naprawde wygląda jak Kartofel. i tym skromnym komemntarzem chciał bym zakończyć ten temat.

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja nie lubię gejów,ale to nie znaczy że mam jak Hitler Żydów,wymordować ich wszystkich.Mamy przecież demokracyj ny ustrój i każdy ma wolną wolę,nie tak jak w komunizmie!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ja nie lubię gejów,ale to nie znaczy że mam jak Hitler Żydów,wymordować ich wszystkich
Dlaczego nie?
Świetny pomysł. Nie nazwiemy tego eksterminacją, ale.. dajmy na to leczeniem. Właśnie! Wyleczymy nasze społeczeństwo i stworzymy super zdrowy naród.

Potem wszyscy bedziemy życ długo i szczęśliwie.



Mim zdaniem Ten teletubiś może nosić to co on zdecyduje to że jest chłopakiem i lubi nosić czerwoną torebkę to jego sprawa.
A jak Miś Uszatek, mimo że jest pełnoletnie, chodzi oglądac dzieci do pzredszkola, to tez jest OK?
Zaczyna się od czerwonych torebek...
To nie jest tylko jego sprawa. To jest problem, z krym zmierzyć musi sie cały nasz naród. Bezwzględnie!

Nie powinniśmy mu zabraniać robic tego czego on chce nawet jeśli jest Gejem.
A właśnie, że powinniśmy.
I zabraniamy!

Dobrze, że nie czuję się już Polakiem.
Oto są efekty wolności słowa i swobody wypowiedzi.
Powyższe ograniczyć, a tego pana wyleczymy...

Nie pozdrawiam.
Roman I Wielki, który nie pochodzi od małpy

***

(Procedura nr 1-Zniszczyć wszystkie komiksy Tytus, Romek i Atomek jako elementy obrazy najwyższego majestatu.)

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Teletubiś gej!?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook