Forum Dragon Ball Nao

» Heroes a Dragon Ball

paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Zacząłem oglądać "Herosów" na TVP1. W trzecim odcinku pojawił się... KOLEŚ Z PRZYSZŁOŚCI!!! Normalnie future Trunks! Nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Gość jest japończykiem, NOSI MIECZ i ubrany jest w Blade'owym stylu. Ponadto jest dziewczyna, która potrafi (w nie kontrolowany sposób) zmieniać osobowość o 180 stopni i jeszczee jedna, mająca zdolność do regeneracji. Nie sposób nie zauważyć podobieństw do pewnej znanej i uznanej serii anime... A co wy o "Herosach" myślicie? Też dostrzegacie podobieństwa? Jak dla mnie, to od razu widać gdzie scenażyści szukali natchnienia
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hehehe, rozbawiłeś mnie ...

Ale dobra po pierwsze:
[Serial] Heroes

Gorąco polecam,

Po drugie, serial ten bierze 'natchnienie' z X-men, jednak ma on o wiele bardzie rozbudowaną fabułę, czego niestety w X-menach brak. (Tutaj nie liczy się wyłącznie walka, ze 'złymi', tutaj jej prawie nie ma. A wszystkie wątki są pierwszorzędnie wyjaśniane. (jak na razie))

Koleś o którym wspominasz, Hiro, po obejrzeniu dalszych odcinków sam zrozumiesz jego historię, bo nie pamiętam aby Trunks posiadał możliwość zakrzywiania czasoprzestrzeni. Poza tym przyjrzyj się panu P., który gdyby nie możliwość wykorzystania mocy innych w przyszłości, byłby istną kopią dziewczyny z X-men o nazwisko Rogue. Hiro, podobny jest za to do Nightcrawlera, D.L. do Kathy, Pakman do Xawiera, Clare [dziewczyna mająca zdolność do regeneracji, a nawet czegoś więcej] równa się Wolverin. Wymienić mógłbym jeszcze sporo osób, lecz po co Ci spoilery ?
Heroes i DB to dwa osobne światy, Hiro nie przybył z przyszłości jak Trunks, Hiro to zupełnie inny bohater, żadną miarą nie jest podobny do Trunksa.
I ponownie zapraszam do podanego wcześniej tematu.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Widzisz, ja za bardzo X-mena nie znam. Oglądałem tylko dwie części filmowej adaptacji tego komiksu i X-men do głowy mi nie przyszedł. Za to miałem wtedy niezłą fazę, jak zacząłem na cały pokój drzeć się: "TOŻ TO, KURDE, FUTURE TRUNKS!!!!" Za "kurde" wstaw sobie coś "mocniejszego" (w końcu kodex zabrania...). Na szczęście oglądałem tylko z bratem, który DB oglądał i czytał razem ze mną (ciężko było własną mangę czytać, jak następny tom jest pożyczony...)...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż wspomnieć również mogę, że wykorzystane są tu nie tylko motywy z X-men , również i z innych komiksów.
Np. Niki (Taa, która zmienia osobowość, lecz na końcu okażę się... zobaczysz ), jest ona wielce podobna do Hulka, który dokładnie w ten sam sposób odnosił zmiany w psychice, z łagodnego w niszczącą wszystko bestię.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Old Shatterhand napisał(a):
Hiro to zupełnie inny bohater, żadną miarą nie jest podobny do Trunksa
Ta, pewnie wiesz lepiej od aktora, który go grał.

A: I'm probably more like the cuddly, geeky one. Playing a superhero was an acting challenge for me. It was fun. And there was a little bit of anime characters in him.
Q: Like which ones?
A: I think he's kind of like Trunks in Dragon Ball Z.
Q: I'm thinking if you dyed your hair blond you could play Naruto.
A: Oh that's kind of interesting. But I would say more Trunks because he uses his sword.


http://seattletimes.com/html/entertainment/2 ... ka140.html

A najlepsze, że wywiad pojawił się miesiąc przed tym tematem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Tak więc wychodzi na to, że to ja miałem rację przez blisko sześć lat.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Heroes a Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook