Forum Dragon Ball Nao

» [Film] DB Live-Action powstanie, czy to tylko plotka?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Czy uważasz, że DB Live Action Movie będzie w dobrym guście?

Czy uważasz, że DB Live Action Movie będzie w dobrym guście?
Tak 32,79% 20 32,79%
Nie 59,02% 36 59,02%
I tak nie obejrzę 8,20% 5 8,20%
Wszystkich głosów: 61
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Krążą pogłoski, że realizowany jest film Dragon Balla z prawdziwymi aktorami, jak myślicie, czy to prawda? Czy chcielibyście żeby powstał? Ja bym chciał, ale wątpię, ponieważ choćby koszty produkcji byłyby kolosalne.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
W jakiejs babskiej gazetce cos slyszalem na ten temat. Ale glowy sobie uciac nie dam. Ale fajnie by bylo nie??

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja mysle, ze chyba jednak powstanie, ale kiedy, to nikt nie wie...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Szczerze mówiąc nie słyszałam takiej informacji nigdzie, ale powstanie takiego filmu było by niezłe. Ciekawe jak poradziliby sobie z efektami...?
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no wlasnie efektami musialby sie zajac naprawde dobry spec, bo czym bylby film db bez dobrych efektow. Swoja droga mysle ze warto by bylo zainwestowac duza kase w film bo przeciez jak by przyniusl duzy zysk to by im sie to opylilo, tylko pytanie jest czy przyniuslby?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Pytanie tylko czy przyniósłby taki film dużo kasy. Znacie to przecież: większośc ludzi mangową kreskę kojarzą tylko z Królikiem Bugsem itp( ) więc gdyby film skojarzono z anime DB to już zaczęło by się gadanie typu - to na pewno beznadziejne i dziecinne.

Ale gdyby powstał na pewno bym się wybrała i to pewnie nie jeden raz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale jesli on nawet powstanie, to w Ameryce i zanim dotarlby do polskich kin mineloby pewnie sporo czasu...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Minęło by bardzo duuuuż czasu... niestety
A najgorsza w tym wszystkim byłaby cenzura: już widzę(właściwie to słyszę... ) te wszystkie rozmowy genialnych psychologów itp...
Ale pomysł powstania takiego filmu jest mimo wszystko bardzo dobry. Aż się cieplutko robi na serduszku na samą myśl
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Film nie powstanie, kolejna bujda jak AF. Już tyle plotek słyszałem na ten teamt (np jacy aktorzy będą kogo grali, a nawet ,że film miał być już w kinach w Grudniu 2003!! ), że mam dość słuchania o tym jak to wszyscy podniecają się czymś czego nie będzie ...
Rodzynek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.055
Posty: 3
Powstanie i trzeba w to wierzyć jeśli będzie wiele osób, które będą chciały to na pewno [ ort! ] się uda taka jest moja teoria
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, marzyciel . Dla twojich wiadomości: wytwórnia która miała robic film (20 th century dokładniej mówiąc)DBZ Live Movie oficjalnie zaprzeczyła jakoby miała taki zamiar. I co? Wciąż wierzysz ,że powstanie ?
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Szczerze mowiac, to mam małą nadzieje ze to sie sprawdzi, lecz oprocz kolosalnej kasy jaką zarobią autorzy, to to nie bedzie nic wiecej jak praca komputera. Same efekty specjalne itd. po za tym mysle ze taki film mogł by zniszczyc dobre imie Dragonballa , a jezeli powstanie to juz bedzie cos niz ciagłe nawijanie o AF'ie
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Ja uważam [ ort! ] ze powstanie fimu DB to tylko kwestia czasu. A co do tych efektów specjalnych i pracy komputera...Uwazasz ze to moze posuc dobre imie?? A widziales chlopie Matrixa?? Albo Wladcę Pierscieni??
Pomysly na Filmy niedlugo sie skoncza i ktos wpadnie na pomysl zrealizowania DB movie. Nawet jesli to beda Japonczycy to i tak wybiore sie do kina

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
boze czlowieku, wladca pierscieni to jest ksiazka ktorą zekranizowano, film wydaje wyobraznie na temat ksiazki, matrix polega na tym ze jest nafaszerowany efektami, a DB, widziales mange , widziales anime, a wywalą ci jakiegos krzysusa na ekran i bedzie sie nazywał Vegeta to ludzie sie zalamią
Pyrra Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pyrra
Dni na forum: 7.037
Posty: 7
Skąd: ..::Planet Vejita::..
E... Taki film niestety powstał, można go kupować na dvd w japoni ale nie ma co sie cieszyć bo to po prostu hała Po prostu sie zalewałam kiedy zobaczylam w tym filmie Goku Ponieważ gra go kobieta i ma peruke jak z lat 70, mówie wam obciach jak nie wiem miałam nawet fragment tego filmu ale już go nie mam
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh ja miałem ten film o którym mówisz w całości na kompie. To produkcja Made in Hong Kong (w prównaniu z DB ten film to %$#@*&@^%@ )
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Cytuje:
Wytwórnia 20th Century Fox ma nie lada problemy z ekranizacją kultowego anime "Dragonball Z". Film miał być przeznaczony dla dzieci, co oznaczałoby jednak rezygnację z charakterystycznej dla tego tytułu przemocy. Co gorsza, pierwsza wersja scenariusza była tak obszerna, że po przeniesieniu na ekrany film wyrwałby z życia widzów okrągłe 4 godziny. Kłopoty sprawiło też skompletowanie odpowiedniej obsady, pierwsze zdjęcia zostały więc przełożone na początek 2005 roku.
Pozostaję więc tylko czekać. No i ciekawe jeżeli zdjęcia rozpoczną się za ok. 3 miesiące to kiedy film powstanie i co najważniejsze - czy w ogóle [ ort! ] powstanie.
Bardzo chętnie bym obejrzał taki film.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Jeśli chodzi o mnie nie miałabym nic przeciwko 4 godzinnemu DB - czysta przyjemność. Poza tym przecież cztery godziny to nie tak strasznie dużo - mniej więcej tyle trwa przecież Władca.
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
'Władcy' brakuje ponad pół godziny ale nie zaszkodziłoby zrobić film w 2 częściach. Miali by wtedy piękne 2 filmy dwugodzinne. Ciekawe co zrobią z tą brutalnością. Film dla dzieci + przemoc to dla nich rzecz niemożliwa. Mogliby zrobić 2 wersje - dla dzieci i dla dorosłych ale wyprodukowanie czegoś takiego 'trochę' by kosztowało.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Powinni zrobić film DB dla ludzi od 15 w górę. Albo jak już się upierają to od 18. I już. Jeżeli dziecko jest normalne to zajarzy że nie jest żadnym Songiem i że jego nauczyciel nie jest Buu, więc nie będzie testowało na nim sztuk walki... A poza tym czym różniłby się film DB od takiego powiedzmy Terminatora?? (no poza tym, że byłby trochę mądrzejszy)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Film] DB Live-Action powstanie, czy to tylko plotka?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook