Forum Dragon Ball Nao

» Happy Tree Friends

Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Najbardziej (jak dla mnie) brutalna,wciągająca i śmieszna bajka (o ile mozna to nazwać bajką).
Oglądałam ją wiela razy i wiele razy załowałam ostatni raz oglądałam ją w 6 klasie podstawówki na lekcji informatyki niestety zaraz potem wybiegłam z sali do toalety i wróciłam po 10 minutach
Ale ciekawi mnie co wy o niej sądzicie podoba wam sie a może was oburza czekam na wasze komętarze
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kiedyś obejrzałem ponad 100 odcinków..........
Obecnie nie oglądam.....
Hmmmm żaden odcinek nie zrobił na mnie wrażenia, nie chodzi o to, że było to mało drastyczne, raczej o to że było mało realistyczne....
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Nie ważne, czy był. Przynajmniej szukać nie muszę
Oglądałem tą animację, mam kilka odc na kompie i polujęna nowe. Jak ktoś nie lubi gumisiów, to niech sobie wyobrazi, że to one są bochaterami tych filmików! Ja tak robię.........

edit:
Animacja świetna, ciekawe mini fabułki o makabrycznych śmierciach, ale nic nie przebije tych zajedwabistych morałów na koniec każdego odcinka
Pamiętam jeden po odc. z "cukierkowym ćpunem" :"myj zęby po każdym posiłku!" A odcinek był bodajże o automacie z cukierkami.... polecam!

ps.: sorry za ortografię w ostatnim poście. Śpieszyłem się do domciu i za bardzo nie zwracałem uwagi, jak co piszę.....
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Mi się tam podoba... Fajne to jest. Trochę drastyczne, ale bekowe i wciągające. Ale to zależy, jakie każdy ma poczucie humoru: jednemu może się podobać, innemu nie... Dla mnie osobiście jest spoko!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Old Shatterhand napisał(a):
raczej o to że było mało realistyczne....
A sadzisz, ze to mialo byc realistyczne?

To mialo byc tylko smieszne, a nie :p

Ja obejrzalem niegdys pare odcinkow, podobaly mi sie
Jak ktos ma linki jakies, to bym prosil.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Strona o HTF.
Filmy też tam są. Pozostaje jeszcze You Tube.

Genialna bajeczka. Jest się z czego pośmiać, a na niektóre pomysły nie jestem w stanie wpaść . Połączenie niewinnych słodkich zwierzątek z drastycznymi scenami podoba mi się najbardziej. Teraz mnie to nie przeraża ale po obejrzeniu odcinka zrobiło mi się trochę... dziwnie. Nawet nie wiem dlaczego. W kazdym razie nie zaszkodzi obejrzeć.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.148
Posty: 238
Skąd: ...
Bajeczka jest fajna.
Pierwsze wrażenie to "Jak ktoś mogł coś takiego narysować??? Zobaczę, czy dalej jest takie samo..."
Chociaż słynnej strony rotten.com nie przebija...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Ja widziałam jeden odcinek....i może nawet nie cały, nie pamiętam. Ale po prostu nienawidze tego. Denerwuje mnie jak znajomi wyrażają swoje 'uznanie' o do tego. Obrzydliwe, to za mało powiedziane. Wszystkie obrazki związne z tym pomijam lub obrzucam pogardliwym spojrzeniem, Tak jak i "fanów" TEGO. Nie wiem jak chory musiał być czyjś umysł żeby wymyslić cos takiego.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.148
Posty: 238
Skąd: ...
W takim razie przygotuje się na twój wzrok pełen pogardy... albo odwrócę plecami...chociaż wtedy będzie mi trudniej pisać

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
zajefajne to jest [ jak dla mnie ] . na razie [ ort! ] tylko 2 odcinki oglądałem ale już mi się spodobał.A podoba mi się dlatego że jest aż tak głupie że aż fajne . Tak więc mam zamiar to teraz oglądać.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Brutalna ta bajka, to prawda, ale w każdym odcinku jest to samo, te słodziutkie zwierzaczki robią najzwyklejsze rzeczy i zawsze bajka kończy się rozlewem krwi i tak w kółko!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Happy Tree Friends
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook