Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Lider Akatsuki

Strony: 1, 2, 3, 4  
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Jak myślicie kim jest Lider Akatsuki? Jest to jedno z moich najbardziej dręczących pytań. Jest to o tyle ciekawe, że ma sharingana. Wynika z tego, że był z klanu Uchiha. Z drugiej strony Kakashi też ma sharingana a nie jest z klanu Uchiha. W mandze pojawił się parę razy.
Czy macie przypuszczenia kto to jest? Czy go w ogóle znamy?
Obraz

Hidden: w języku polskim występuje takie słowo jak "lider", więc proponuję używać spolszczonej formy.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Kto Ci powiedzial że ALuś ma Sharingana? Masz złe info koleś xD.

Osobiście bardzo liczę na nową, tajemniczą postać, jednakże mocno związaną np. z Konohą bądź Suną. Byle nie ród Uchiha! Nie wierzę też w żadne pokrewieństwa z Kurenai itd.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
W mandze jest jeden rysunek gdzie widać, że ma sharingan.
No ale zgadzam się z tobą co do jednej rzeczy. Żeby to nie był ród Uchiha...
Tak patrząc się na tą tajemniczą postać to widze 4 hokage....
No ale to domysł.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
BioBrolly napisał(a):
W mandze jest jeden rysunek gdzie widać, że ma sharingan.
Nieprawda. Co najwyżej pewna grupa czyszcząca i wydająca RAWy dorysowała mu łezki. W orginale ich nie ma!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Stary ja czytam orginał... I wiem co widze, może to nie sharingan może po prostu ma czerwone oczy. Trudno mi powiedzieć.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hyhy, czytasz oryginał i jeszcze wszystko rozumiesz nie? Gratuluje znajomości języka japońskiego na poziomie ściągania RAWów...

Obrazek który zamieściłeś jest wyczyszczony przez grupę scanlatoską.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
no kurde... nie czytam japońskiego naruto, tylko czytam przetłumaczonego na engielski. A obrazek co dałem był pierwszym lebszym co znalazłem...
Poza tym pisz na temat.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Kłócimy się o ALa. I przytaczam dowody, które wskazują że AL nie ma Sharingana Tym samym nie jest Uchihą! To ważne!! Więc piszę na temat. I skoro czytasz chapter przetłumaczony, to nie czytasz RAWa czyli oryginału, co oznacza że kłamałeś.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Hmm... zastanawiam się czy liderem akatsuki nie jest Uchiha Madara.Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hmmm nie wiem czy w mandze, ale w anime w 16 odcinku Shippuden, była mowa o 3 Kazekage, który ponoć dysponował najpotężniejszą mocą, ze wszystkich Kazekage i ponoć został uprowadzony, ale jego ciała nigdy nie odnaleziono. Wygląd na posągu wskazuje, że jest bardzo podobny do owego AL-a ... może to tylko spekulacje, ale być może on własnie jest tym liderem ...

BioBrolly napisał(a):
Chyba źle czytasz mange : /
Mogę ci powiedzieć tylko, że to nie on na 10000000000000000%
Po pierwsze ... mangi nie czytam, po drugie napisałem, że nie wiem jak w mandze, po 3 dziekuje za wyjaśnienia, po 4 czytaj ze zrozumieniem ;]

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 07.06.2007, 11:09
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Chyba źle czytasz mange : /
Mogę ci powiedzieć tylko, że to nie on na 10000000000000000%
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Focus napisał(a):
Hmmm nie wiem czy w mandze, ale w anime w 16 odcinku Shippuden, była mowa o 3 Kazekage, który ponoć dysponował najpotężniejszą mocą, ze wszystkich Kazekage i ponoć został uprowadzony, ale jego ciała nigdy nie odnaleziono. Wygląd na posągu wskazuje, że jest bardzo podobny do owego AL-a ... może to tylko spekulacje, ale być może on własnie jest tym liderem ...
Cóż, w wyniku pewnych komplikacji jak i w wyniku Twego błędnego rozumowania, powiedzieć Ci mogę z całą pewnością, że nie jest to 3 Kazekage, o czym przekonasz się w przyszłości.

Wracając do Lidera, sam nie wiem, jednak prawdopodobieństwo, iż jest to Uchiha, jest dość duże. (Nie, nie chodzi o ukazanie Sharingana, bo przecież nie każdy z tego klanu używał tych oczu przez cały czas. W tej chwili trudno stwierdzić kim jest 'władca' akatsuki, jednak pewne jest, że powinniśmy szukać go pośród najpotężniejszych wojowników. (Wspomnieć można, iż Orochimaru nie dorównywał mu wcale, w przeciwnym bądź razie to on byłby liderem).
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A czy w dalszej części mangi, nie licząc rozmowy Sasuke, z Kyuubim, jest mowa coś więcej o Uchiha Madara ?. Tu nie chodzi o błędne rozumowanie, a o to, iż nie czytając mangi, nie wiem wielu rzeczy. Wyjaśnijcie mi sprawę z tym Kazekage ... oraz podajcie info dotyczące Madary.

Edit:Dzięki old

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeśli chodzi o AL to mogę jedynie powiedzieć że nie jest to Yondaime Hokage, bo zarys włosów jakoś mi nie pasuje. Wydaje mi się też, że nie będąc medykiem nie potrafił symulować stężenia pośmiertnego i innych objawów na podstawie których można stwierdzić zgon. Przy jego pogrzebie na pewno obecny był Sandaime, który widział wszystko na własne oczy. Yondaime był potężny ale czyaż tak, by oszukać boga śmierci(może mi ktoś powiedzieć jak to jest po japońsku, byłbym wdzięczny)

Avensus: Japoński bóg śmierci, to Shinigami.
Dzięki wielkie Avensus.

A czy w dalszej części mangi, nie licząc rozmowy Sasuke, z Kyuubim, jest mowa coś więcej o Uchiha Madara ?.
Co do Madary to istnieją spekulacje, że jest on pierwszym posiadaczem Mangekyou sharingana. Tylko tyle wiem. Możliwe, że to on jest AL, nie widzieliśmy nigdy jego twarzy ani konturów, nie jest w ogóle [ ort! ] wspomiany, więc nie możemy go porównyć do AL. Ale myślę, że to jednak nie jest on. Jak zauważyłem członkowie klanu Uchiha mają czarne oczy, a AL ma chyba jasne, może niebieskie.

Nie zauważyłem ani razu jednak u niego sharingana, nie czytałem mangi, może ktoś podać mi linka do screena kiedy AL ma aktywnego sharingana? Również byłbym wdzięczny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 08.06.2007, 15:58
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
To jest zupełnie nowa postać, and czym wy się zastanawiacie, to nie Yondaime, ani Uchiha. On ma raczej czerwone włosy [pewny być nie mogę], a co do oczu to tak jak mówił Kakarott Uchiha mieli czarne..
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Po długim czasie odkąd opuściłem ten temat mogę podać parę nowych faktów odnośnie lidera.
Po 1) Uchiha Madara odpada bo miałby ponad 1000lat. Poza tym Lider mimo wcześniejszych domysłów nie ma sharingan. Kolejnym faktem zaprzeczającym iż lider jest z klanu Uchiha, jest wypowiedz pewniej osoby, która po prostu powiedziała, że Itachi i Sasuke są ostatnimi z rodu.
Po 2) Yondaime nie żyje. Swiadczy o tym to, że Orochimaru próbował go przyzwać. A skoro Orochimaru należał do Akatsuki to by wiedział, że Yondaime jest martwy.
Po 3) Jedna z teori mówi coś o zaginionym synu 3 hokage. Ojca konohamaru.
Po 4) Moja własna teoria. Według mnie Lider to nowa postać z wioski ukrytej w chmurze. Świadczy o tym:
-Znak akatsuki to chmura
-Wioska chmury słynie z chęci do robienia wojen
-Są dwa rysunki z liderem, na których widać, że jest w nieznanym mieście, na tych rysunkach widać, że budynki są bardzo wysokie, sięgające chmurom, i że część miasta jest zasłonięta chmurami.
-Jest jeszcze taka rzecz. Wiadomo, że wioska liścia jest w stanie wojny z wioską chmury, lecz jak dotąd nic nie wiemy o tej wiosce. Poza tym, że jest agresywna.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
BioBrolly napisał(a):
Po długim czasie odkąd opuściłem ten temat mogę podać parę nowych faktów odnośnie lidera.
Po 1) Uchiha Madara odpada bo miałby ponad 1000lat. Poza tym Lider mimo wcześniejszych domysłów nie ma sharingan. Kolejnym faktem zaprzeczającym iż lider jest z klanu Uchiha, jest wypowiedz pewniej osoby, która po prostu powiedziała, że Itachi i Sasuke są ostatnimi z rodu.
Wspomnieć należy, że 'osoba' ta może nie wiedzieć wszystkiego, a ktoś żyjący 1000 lat nie byłby nowością. Co do Sharingana to czy musi go nosić jako 'odzież wierzchnią' ? Wcale nie, mimo, iż jest to nie logiczne aby liderem akatsuki był Uchiha, to Naruto tak lubiące zaskakiwać i tu może zrobić wyjątek.

Po 2) Yondaime nie żyje. Swiadczy o tym to, że Orochimaru próbował go przyzwać. A skoro Orochimaru należał do Akatsuki to by wiedział, że Yondaime jest martwy.
Hmmm, ja od razu wykluczałem Yondaime, więc zgadzam się z twoim zdaniem.

Po 3) Jedna z teori mówi coś o zaginionym synu 3 hokage. Ojca konohamaru.
Jaka teoria, to czysty wymysł. Jeżeli miałby by to być ktoś z Konohy musiałby to być jakiś wyrzutek, ktoś na wzór Orochimaru.

Po 4) Moja własna teoria. Według mnie Lider to nowa postać z wioski ukrytej w chmurze. Świadczy o tym:
-Znak akatsuki to chmura
-Wioska chmury słynie z chęci do robienia wojen
-Są dwa rysunki z liderem, na których widać, że jest w nieznanym mieście, na tych rysunkach widać, że budynki są bardzo wysokie, sięgające chmurom, i że część miasta jest zasłonięta chmurami.
-Jest jeszcze taka rzecz. Wiadomo, że wioska liścia jest w stanie wojny z wioską chmury, lecz jak dotąd nic nie wiemy o tej wiosce. Poza tym, że jest agresywna.
Ciekawa teoria, w sumie podejrzewałem, iż będzie to nowa postać, widziałem go na tle tych budynków, i zastanawiałem się co to za wioska. Brawo za błyskotliwe wnioski , zgadzam się z Tobą, może być to jakaś wyżej postawiona osoba, lub zwykły ninja wioski 'Ukrytej Chmury', myślę jednak iż argument drugi (podkreślony), nie ma żadnego wpływu na obecną sytuację, sugeruję też, iż osobie tej nie zależy na WUCH, gdyż założyć chce coś na wzór wioski, która zdominuje wszelkie inne .
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Co do punktu trzeciego. Jest jeden screen pokazany, gdzie widać, że ma podobne plamki do czwartego. Ale też to wykluczam. Natomiast jest jeszcze jedna rzecz o madarze. Madara był wysoki. A lider to kurdupel ;/
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Obraz

Jak widać AL posiada Mangekyo Sharingana. Można więc łatwo stwierdzić iż jest z rodu Uchiha i Konoha Gakure. No chyba, że to podróbka, ale jeśli tak jest, to gratuluje wykonawcy owego obrazu, gdyż nie widać żadnych działalności PS'a czy innego programu ;P

Edit:

http://www.youtube.com/watch?v=icrRNLEgQTs

Co o tym myślicie?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Tak kiedyś też się opierałem na tym rysunku. Dopiero Szarak wyprowadził mnie z błędu. Ten rysunek był z edytowany. Sharimgan zostało mu narysowane.
Obraz
Oto obrazek z anime lidera. Widać na nim, że nie ma sharimgan.
Obraz
A to obrazek pod którym można się zastanawiać czy to nie syn trzeciego.

Dziś na jakimś innym forum znalazłem nową spekulację odnośnie LA.
Obraz
Co wy na to
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [Domysły] Lider Akatsuki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook