Forum Dragon Ball Nao

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45, 46, 47  
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Moja sygnatura to mój ukochany fragment "White founts falling in the Courts of the sun" <to klasyk proszę państwa!> Kusił mnie jeszcze Erlkonig, ale nie chce mi się babrać ze wstawianiem "umlautów"

Avensus

Nickname: Interesujące, zastanawiam się, skąd się wzięlo.

Avatar: Uwielbiam go, podoba mi się najbardziej na forum.

Sygnatura: Bez urazy, ale okropna, nie znosze tego serialu...

Osoba: Wydaje się rozważna i z pewnością wie, co pisze.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
avensus

av: fajny

sygn: szczerze, to "Klan Asakura" mnie denerwuje, zbyt oklepana czcionka
jak chcesz, to moge ci inną zrobić, bo ściągnełam

nick: orydżinal

osoba:lubie gościa, mądrze pisze i ogólnie fajny z niego chłop

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Złą Kobietę już oceniałam, więc czas na Thoughta

Nick: hmm... myśliciel? Oryginalne. Zapewne oddaje Twoją naturę

Avatar: hmmm... ciekawy aczkolwiek nie bardzo wiem, co przedstawia

Podpis: umieszczanie tekstów ulubionych utworów w opisach uważam za coś pozytywnego. Zresztą sama ciągle cytuję ulubione kawałki.

Osoba: szczerze mówiąc dopiero dwa dni temu zauważyłam, że istnieje ktoś taki jak Thought. Mam nadzieję, że niebawem na forum będzie Ciebie pełno. Forum trzeba nowych osobowości.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
VidelOtaku
Avatar - nie wiem kogo przedstawia, dosyć że osóbka tam widniejąca ma fajny fryz. Trochę denerwujaca ta animacja, ale jak Ci się podoba...
Podpis i sygnatura - podpis podoba mi się, lubię "ciemną" filozofię. Sign nic specjalnego, bardzo prosta. Chociaż patrzac w montekście ostatnich drobnych kłótni wymowna i zabawna.
Nick - wyjaśniać nie trzeba, kazdy widzi. Połączenie tych słówek dobrze się ze sobą zgrywa.
Osoba - spokojna, jedna z tych co się zbytnio nie wychylają. Na temat j-music pisze całe referaty i widać, że się na tym zna (osobiście znam tylko 2 piosenki ). Sympatyczna.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
seji_san

Avatar i sygnaturka : Bardzo mi się podobają, wspaniale się razem komponują i jakby wydaje mi się, że wyrażają osobę, która je posiada.

Podpis: Lubie bardzo serie Vampire, zwłaszcza Maskaradę. Podpis oznacza wszystko to, co prawdopodobnie czułby wampir ... i pasuje do Twojej natury.

Osoba: Inteligentna, mająca dość szeroką wiedzę, wygadana, czasem dowcipna ... potrafiąca trzymać się swoich racji, bywa wredna ... ogólnie jak najbardziej ok.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Focus:

Nick -> Amen! Wersja "Shab'owa" nie przypadła mi do gustu, nawet lekko mnie irytowała. Plus (moim zdaniem) za zmianę, na lepsze!
Avatar -> Bodajże moja ulubiona postać z Naruto, ładne ujęcie i kolorystyka, ogólnie .

Sygnaturka -> Sygna była ale się zmyła...

Osoba -> Wraz ze zmianą nicku wzbudziła moją sympatię. Broni tego co kocha, udaje sie to lepiej lub mniej, jednak nie chowa głowy w piasek, a to sie liczy. Szkoda tylko, że czasem robią się z tego wielkie kłótnie, tak czy inaczej fajny facet. Osobnik niewątpliwie inteligentny, jeden z weteranów forum (a niestety takich coraz mniej), oby wytrzymał jeszcze dłużej

Pozdrawiam
Serdecznie

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
edhel

Nick: Oryginalny
Avatar: Nie podoba mi się
Podpis/sygnatura: Tekst je przepełniony emocjami, muszę przyznać, że jest całkiem dobry. Sygnatura jest pod względem estetyczny mało bogata, ale jest przejrzysta i pasuje do ciebie.
Osoba: Nie mam zastrzeżeń co do twojej osoby, mało piszesz, ale zazwyczaj mądrze. Cóż mam powiedzieć, twoim konikiem na tym forum zdecydowanie jest J-Music. Chociaż nie obcuję z tego typu muzyką chwali ci się to. Tak po za tym jest miła i nie robi większych problemów.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Shiro

Nicq: Orginalny
avek: Nie podoba mi się.
podbis/syg: Sygnaturka interesująca. Ppstać na sygnaturce przypomina mi Kyūbi no Yōkō. Kolorystyczna.
Osoba: Szczerze mówiąc za dobrze jeszcze nie znam Shiro. Ale z jego wypowiedzi mogę wnioskować iż wie o czym pisze. Czyli ogólnie pozytywnie.
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
BioBrolly

nick: niezbyt oryginalny (zresztą, mój też nie jest), powiązanie do postaci z DB - Broliego ;p
av: fajny
syg: w sam ras dla żula xD
os: szczerze to nie znam go, tyle co o nim wiem, to że przepada za Naruto i musze przyznać, że nawet się na tym zna ;p

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
bad girl (bo old nie chce być oceniany)

nick: jak sama przyznała, niezbyt oryginalny

avatar: ładny, ale nie wiem kto to jest

sygnatura: ujdzie. Tylko niech ten facet przestanie we mnie celować...

tekst w sygnaturze: nie lubię takich krzaków. Nawet nie mam zamiaru podjąć próby odczytania tego.

osoba: widziałam ją dużo razy na shoutboxie. Nic więcej nie mogę powiedzieć...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Revania

nick: ładny, dobrze brzmi

avatar: Także fajny, jakaś wokalista z J-music:P?

sygnatura: nie widzę O_o "

osoba: zbyt długo jej nie znam, ale widząc jej posty, uznaję, że jest wporządku I tyle
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gotenx18

nick: Mało oryginalny i szczerze już mi mdli od tej ilości takich nicków, ludzie to jednak nie mają inwencji...
avatar: EEE? o.O On miał być dla żartu, czy ty na poważnie z tą żabą? Nie wiem jak to nazwać... Nie podoba mi się
sygnatura/podpis: w sumie to tylko sygnatura klanowa, ale całkiem ciekawa, lubię mroczne klimaty
osoba: spammer, ale nie mam nic do niego, czasami pisze bez sensu, a czasami z głową(jak każdy chyba), pod względem aktywności jedna z bardziej wyróżniających się postaci, wszędzie go pełno, a w Ustępie to już masakra.
Cóż mam jeszcze dodać od siebie? Mimo, że go za dobrze nie znam, to wydaje mi się całkiem w porządku.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
shirowicz mój >D


nick: ma wiele znaczeń, ale pewnie chodziło o przywódce watachy wilków (czy coś podobnego, niepamiętam dokładnie)

av: wyróżnający się, podoba mi sie zestawienie czerni i czerwieni

syg: fajny, ale krew na oku chyba nie pasuje ;p

os: mądrze kolo pisze, charakter który bardzo mi odpowiada i żałuje, że nie jest w moim klanie

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
bad girl

Avatar - po przeróbce wygląda o wiele lepiej, utzrymany w tonie tak jak i poprzednie avatarki: niegrzeczny figlarny i złośliwy zarazem. Jeden z lepszych na forum.
Sygnatura i podpis - podpis dwa razy powtórzone to samo tzw. "pokemonowym pismem" (właśnie jestem po artykule z Nonsensopedii), ciekawa ta czcionka, ale po jakimś czasie się nudzi. Sign całkiem fajna zgrana z avem. Napis jest troszkę prosty, ale całokształt wychodzi dobrze.
Nick - nic nadzwyczajnego, zwykły angielski gdyby nie fakt, że rzeczywiście wyraża osobę wyżej podpisaną.
Osoba - swoje zdanie ma, pisze krotko, ale jak napisze to wystarczy. Sama twierdzi, że jest zła, ale moim zdaniem do złego wiele jej brakuje. Lepszym stwierdzeniem byłoby określenie "niegrzeczna". Coś niecoś wie o wampiryźmie (po więcej odsyłam do Maskarady i Mrocznych wieków). Taka po trochu chaotyczna. Dobrze się gada.
I szczera.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
seji_san- ocenię bez przesadnej skromności, więc przygotuj się w niektórych miejscach na krytykę.

nick- Cóż, nie mam tu za dużo do powiedzenia, jest ciekawy z racji tego, iż nie widać go u co n-tego użytkownika.
Avatar- Oddaje jego zamiłowanie do kotów, niestety jest dość ubogi, kreska pozostającej na niej postaci również nie jest świetna. Ach wspomnę oczywiście, że poprzedni był o niebo lepszy.
Sygnatura- hmmm, podobna do avataru nie oddaje zbyt wiele, ogólnie nie podoba mi się.
Podpis- ciekawe aczkolwiek niepotrzebne słowa, jednak jako, że również lubię cytaty z książki, które innym wydawać się mogą bezsensowne, bez przeczytania tej lektury, nie ocenie podpisu, ni w tą ni w drugą stronę.
Osoba- Piszę mądre, rozbudowane słowa, jest bardzo pomocny, i nie raz okazał mi się życzliwy, ostatnio dość cichy, a szkoda, pamiętam, iż kiedyś był zabawniejszy (I ponownie wspomnieć trzeba, że mylicie bycie idiotą ze zwyczajnym zabawianiu innych i siebie).
Cóż, jedna z moich ulubionych postaci na forum i pisanie z nim sprawia mi przyjemność, jednak mógłbyś wykazywać się częściej poczuciem humoru, co bardzo cenie .
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Old

Avek: Ładnie obriobiony, szczególnie podoba mi się znak klanu wklejony w tło avataru.

Sygnatura: także ładna na wysokim poziomie, widaż, że tworzył ją dobry grafik ( wiadomo kto )

Oboba: Inteligentna, czasami uszczypliwa, ale ogólnie wporządku, lubię z nim romawiać, piszę mądre, treściwe posty.
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Gotenx18

Nicq: Nudny tak samo jak mój
Avek: Bardzo lubię tą żabkę, więc avek mi się jak najbardziej podoba.
Sygnaturka: Bardzo fajna, robie dobrą atmosferę.
Osoba: Bo liczbie postów sądzę, że to Spamer. Nie znam go jeszcze dobrze ale widzę, że się stara pisać jak najlepiej. Wydaje mi się iż to pozytywna osoba.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Dobra, ocenię jeszcze kogoś


BioBrolly

nick: hmm niezbyt wyszukany, ale nie jest zły
avek: trochę mało wyraźny, z jakiejś gry ?
osoba: Widzę, żę jest to wielki fan naruto, patrząc po postach. Ogólnie spoko koleś, pisze dobre posty, na temat.

A teraz ja do odstrzału O_o"
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Gotenx18


nick: dość pospolity
avator: fajna pomarańczowa żabka
osoba : chyba piekielna bo liczba postó 666 ale jest wporzo
sygnatura: fajny typek z tego co widze to w zbroi i ten deszcz..... fajne

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Filipo

Nick: Szczerze mówiąc, non stop go myle z Flippo ... niezbyt mi pasuje, ale każdy ma swój gust ...

Avatar: W sumie w jakiś sposób mi się podoba ... ale wybitny nie jest.

Podpis: po prostu [ ort! ] darmowa reklama ... do dupy ...

Osoba: Piszę w miarę dobrze, być może ma zapędy by stać się jednym z tych lepszych userów nowej generacji ... zobaczymy, staraj się ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook