Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona walka z wrogiem ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3  

Walka z którym wrogiem Wam się najbardziej spodobała?

Walka z którym wrogiem Wam się najbardziej spodobała?
Walka z Vegeta 10,67% 8 10,67%
Walka z Freezą 16,00% 12 16,00%
Walka z Cellem 33,33% 25 33,33%
Walka z Buu 18,67% 14 18,67%
Walka z Super #17 0,00% 0 0,00%
Walka z Baby 1,33% 1 1,33%
Walka z Ii-Shenronem 12,00% 9 12,00%
Inna 8,00% 6 8,00%
Wszystkich głosów: 75
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Ktora walka z wrogiem wam sie najbardziej spodobala ? walka z buu? z z freezerem? a moze z babe? jakie byly jej zalety waszyn zdaniem i dlaczego byla najlepsza?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mi się najbardziej podobała Piccolo z Jinzo Ningen 17 Wyglądała świetnie, wiele nowych technik Piccolo i super szybkich combosów Ogólnie była to chyba jedyna walka w której Piccolo walczył tak dobrze
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Najlepsze były chyba walki z Cellem, ale inne też były znakomite. Jednak to co wyprawiali i Goku i Perfect Cell na turnieju było po prostu [ ort! ] niesamowite. Potem Gohan SSJ2 wkorczył i to był już czad na maksa. Dobre też były walki Vegety i Trunksa z Cellem.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Trudno określić jak dla mnie która walka była najlepsza, w gruncie rzeczy wszystkie są dobrze przemyślane i emocjonujące.
Do jednych z najlepszych zaliczam walkę Gohan - Cell. Mały się wtedy nieźle bawił Żałuję tylko bo nie miałam okazji oglądać jej w wydaniu mangwym.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
natomiast mnie najbardziej sie podobala walka z buu, cellem i bebi. One moim znaniem byly najlepsze. W baby sadzie zwroty akcji, w cell game emocje, a w buu po prostu sama walka

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Scyller: 26.03.2005, 18:12
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Mi najbardziej podobały się walki z BUU. Chodzi o to że w końcówce seri Z Toryiama miał te postacie bardziej dopracowane niż np . gdy trwała saga Cella. Ponadto W walkach z BUU było dużo poziomów SSJ i to wszystko jest tak jakby bardziej urozmaicone. Nie biorę pod uwagę serii GT (i walk z tej serii)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wedlug mnie rowniez najlepsze walki toczono z Cellem (w kazdej jego formie), a takze z ostatnia transfarmacja Buu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Mi sie tam najbardziej podobala walka herosow - Majin Vegeta vs. Goku . według [ ort! ] mnie najbardziej emocjonujaca i oczekiwana po tylu latach walka
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
w tej walce do powiedziala megane podobal mi sie wlasnie wyglad majin vegety i goku w 2-gich stadiach ssj. Wyrabiscie wtedy wygladaly. i zgadzam sie z zychem, przypomnijcie sobie jak wygladal future trunks gry walczyl z freezerem jego wlosy i aura. W buu sadze wlosy i aury byly duzo lepsze, dopracowane.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Ja podobnie jak Megane Main Vegeta vs Goku.Najbardziej mi się podobała.
Walka Cell vs Goku na turnieju też była super.

DRAGON BALL!!!!!
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Crash of Super Sayians czyli Majin Vegita vs. Son Goku, ano i Cell Game moim zdaniem najlepsza bitewka w DB

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Walka Brolly - Gohan z filmu Return of Brolly. Siupel jak dla mnie przebija wszystko co widziałam w DB dotychczas. Poza tym jak to jest narysowane cudownie...! Miejscami mogłoby być trochę żwawiej ale nie ma co narzekać jest wypas
Marek_003
Ziemianin
Ziemianin
Marek_003
Dni na forum: 6.960
Posty: 13
Skąd: Goleniów
Moją najlepszą walka jest walka z Buu, ponieważ (fakt ze byla dluga) Son goku osiagnał wtedy SSJ3, po za tym Buu wciaz sie przemieniał i jego saga byla pelna niespodzianek. A najbardziaj podobała mis ie koncowa walka: dwaj najsilniejsi saiyan-jinowie na swiecie w jednym zespole. Vegeta poswięca wlasne zycie walczac z Buu (bo mógł zostac unicestwiony), a Goku tworzący kule gendi (nie wiem [ ort! ] jak się pisze) i jeszcze ta muzyczka..... po prostu [ ort! ] miodzio
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Wszystkie walki były emocjonujące, ale najbardziej spodobał mi się pojedynek Son-Gokou z Majin Vegitą. Jak dla mnie boski, nic dodać, nic ująć .
jack_003 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.911
Posty: 1
Skąd: Goleniów
Mi najbardziej podobała się walka Buu. IMHO to wyglądało jakby Songo przeszedł samego siebie zamieniając sie w SSJ3
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
taaak, ta demonstracja mocy Goku to bylo cos, zwlaszcza te chmury podczas przemiany w SSJ3 i w dodatku bardziej stojace wlosy (na glowie) w trakcie transformacji.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Dla mnie najlepsza była walka z Nappa (ziemianie ponieśli największe straty. Żginął Yamcha, Chaozu, Tenshinhan, Piccolo).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ale Yamcha zginął walcząc z Saibamenem... Kurcze, często o tym ludzie nie pamiętają

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja TO wiem, nawet wiem jaka była pomiędzy nimi różnica sił:
YAMCHA = Ok. 1060 (max. ok 1500)
Saibaiman = 1200
Ale nie chciałem tej walki rozdrabniac wiec zaliczyłem to pod Nappe (bo to on zasiał Nasiona z których wylęgłi sie Saibaimani.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Dobra, ale liczy sie kto go zabil. Pozniej Vegeta zabil nappe i juz. Enigma rozwiazana

END
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Ulubiona walka z wrogiem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook