Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Trochę się uzbierało

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No no no ... przyznam się szczerze, że zaskoczyła mnie informacja o tych tomikach ... wydaje się, że będzie to smakowity kąsek dla każdego fana Dragon Balla. Mimo, iż nie interesuje mnie ten temat tak bardzo, jak niegdyś, to z przyjemnością poczytam sobie tę mangę. Co do recenzji: Naruto jest opisane w sposób dobry, szczegółowy i praktycznie według mnie zawiera wszystko to, co zostało ujęte w anime. Jednakże doczytałem się kilku błędów rzeczowych ... o których autor zostanie wkrótce poinformowany. Mogę mieć pretensje tylko do oceny, gdyż jest zwyczajnie za niska . Co do Full Metal Alchemist ... niezła recenzja, ciekawie i spójnie napisana, nie odczuwa się przy niej uczucia nudy ... Poprawki jakie wprowadziłeś w działach z tego co zdążyłem zauważyć zmieniły je na lepsze ... mam nadzieje, że nie spoczniesz na laurach i dopieścisz jeszcze inne działy, gdyż zawsze można jeszcze coś poprawić, a nawet sporo ... News jak najbardziej udany, pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Fragment ten podlega dyskusji, więc jako taki nie może zostać zakwalifikowany do błędów. Według mnie nie jest to błąd.
Co do recki Zwiete Lamy aka Old'a nawet fajna, ale powiedzmy, że nie jestem fanem FMA

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Avensus napisał(a):
Co do recki Zwiete Lamy aka Old'a nawet fajna, ale powiedzmy, że nie jestem fanem FMA
Cicho Dritter lamo .

Hmmmm, zacznę więc od Anvensusa, tak więc recenzja 'nawet fajna', ale za te spoilery każdy nowo oglądający powinien Cię zabić, za zdradzenie wyników walk .

mam nadzieje, że nie spoczniesz na laurach i dopieścisz jeszcze inne działy, gdyż zawsze można jeszcze coś poprawić, a nawet sporo
hmmm, dzięki, jednak po słowach 'nie spoczniesz na laurach' chciałbym powiedzieć 'i kto to mówi' .
Edit: , źle zrozumiałem, tak to jest, jak się jest nie całkiem skupionym na jednej czynności...

A teraz wróćmy na chwilę do mojej recenzji i mojej pretensji do Gotenksa.
Tak więc wg. Średniej Gotenksa, średnia anime wynosi
7,8
Uważam, że przesadziłeś, gdyż to najbardziej ostatnio oglądane przez wszystkich internautów, nie zasługuje na tak niską średnią.
I na koniec cytat, który napisał Ci na PW:
(...)
Powiedź, czy gdybyś oceniał DB to coś poza Fabułą i walkami dostało by choć 6 ? (...)
Więc, Gotenksie oceniłbyś DB na średnią 5,0 ?
Sądzę, że nie i tak samo powinieneś postąpić z FMA, stawiając mu uczciwą ocenę :
Anime: 9,8
Film kinowy: 8,9

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 12.06.2007, 14:55
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Old Shatterhand napisał(a):
Więc, Gotenksie oceniłbyś DB na średnią 5,0 ?
Na znacznie wyzsza, wlasnie z sredniej tych kopnkretnych punktow.


hmmm, dzięki, jednak po słowach 'nie spoczniesz na laurach' chciałbym powiedzieć 'i kto to mówi'
Ale to bylo do mnie skierowane.


Na innych stronach, FMA dostalo oceny np. 7,5 czy 5, wiec przestancie narzekac.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja się tam nie mogę doczekać na mangę DB Kanzenban !! Tak z ciekawości spytam się Ciebie Gotenksie, ile ta manga w całości zajmuje miejsca i w jakich odstępach czasowych będziesz zamieszczał ją na stronie.
Kiedyś ja robiłem recenzje mangi DB, każdego tomu oddzielnie. Dobrnąłem do 34 tomu, ale przestałem. Miały sporą czytalność, no ale stronka już przestała istnieć ( DBV, może ktoś kojarzy).
poza tym [ ort! ] ładna recenzja Oldzie, tak samo, jak Twa, Avensusie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gotenx18 napisał(a):
Tak z ciekawości spytam się Ciebie Gotenksie, ile ta manga w całości zajmuje miejsca i w jakich odstępach czasowych będziesz zamieszczał ją na stronie.
Jeden tom 70 MB, to w sumie ponad 2 GB <lol>
A w jakich odstepach to nie wiem, w nastepnym newsie kilka tomow juz chyba bedzie.


Kiedyś ja robiłem recenzje mangi DB, każdego tomu oddzielnie. Dobrnąłem do 34 tomu, ale przestałem.
Nie posiadasz juz tych recenzji?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
News napisany bardzo ładnie i składnie, zawiera wszystko co potrzeba.
Patrząc na recenzje nie jestem w stanie stwierdzić zgodności z fabułą, ale stronę techniczną owszem. Obydwie są napisane w sposób zwięzły, czasem odnoszę wrażenie, że niektorym kwestiom poświęcone jest za mało miejsca. Czyta się szybko i przyjemnie, jakieś wnoiski mozna już wyciągnąć. Jedyne co mogę zarzucić obu autorom to błędy składniowe i językowe. W Naruto niektóre znania są dziwne i nie pasują do całości, czasami jest brak harmonii. W FMA wygląda to już lepiej, ale trochę za często powtarza się słówko "anime". Jednakowoż sadzę, że te drobne niedoskonałości nie mają większego wpływu na jakość, są tylko zabiegami kosmetycznymi. Z resztą co się będę wymądrzać, skoro i ja lepiej nie robię .
Co do tomów DB bardzo dobrze prezentują się ich okładki, spodobało mi się jak nie wiem co. Co do umieszczenia ich na stronie z przyjemnością ściągnę i popatrzę. Tylko popatrzę, bo z japońskim u mnie kiepsko, chyba, że ktoś to przetłumaczy.
Nadal się rozwijamy i tak do końca świata i jeden dzień dłużej. Co mnie oczywiście niezmiernie cieszy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Trochę się uzbierało
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook