Forum Dragon Ball Nao

» Nietypowy podatek

Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Piszę w "Humorze", gdyż ten fakt o którym chcę wspomnieć nadaje się tutaj idealnie, chociaż do śmiesznych nie należy.
O co chodzi? A no o to, że Polska ma szansę pojawić się na liście światowych absurdów, a to wszystko za sprawą...
Uwaga, uwaga... <nie spadać jeszcze z krzeseł>

Podatku od deszczu!

<teraz już śmiało możecie >
Wynosić ma 5 zł od metra kwadratowego na dzień. Na razie pojawił się tylko w Bydgoszczy, ustawa weszła wczoraj w życie. Innym miastom tak się to spodobało, że planują wprowadzić także u siebie. Ma to na celu zmiejszenie kosztów związanych z deszczówką, której odprowadzaniem zajmują się oczyszczalnie ścieków. Oczywiście, żeby było weselej płacić musi kazdy, nawet ten co mieszka w bloku .
Mimo, że nie chce mi się tyle bulić nie mogę przestać tzrzać się ze śmiechu .
A co Wy na to?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic

Na nic więcej to nie zasługuje xD .
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
OMG... kolejne debilstwo polskiego rządu. I have enough of this bullshit ;/
Teletubiś homoseksualista, podatek od deszczu... brakuje tutaj jeszcze molestowanych głośników od kompa. Po prostu no comments.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ech.... zgadzam sie z przedmówcami tylko my polacy tacy debile mogli to wymyślić ręce opadają.....jak to wejdzie do województwa Łódzkiego to....to...a kurde olać to co mnie to obchodzi , i tak tych wszystkich polityków [ tych którzy to wymiślili ] mam tam gdzies na końcu pleców....

do tej ustawy powinni na końcu dopisać " Parody "

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Filippo napisał(a):
ech.... zgadzam sie z przedmówcami tylko my polacy tacy debile mogli to wymyślić ręce opadają.....jak to wejdzie do województwa Łódzkiego to....to...a kurde olać to co mnie to obchodzi , i tak tych wszystkich polityków [ tych którzy to wymiślili ] mam tam gdzies na końcu pleców....
Trochę źle zrozumiałeś Avensusa. Mówił o tym, że to kolejne debilstwo polskiego rządu, a nie Polaków. Proszę Cię, nie używaj takich słów na określenie całego narodu, nie jesteśmy wcale gorsi od innych. A to jakich nas postrzegają na świecie to niestety wina podobnych zachowań do Twoich Filippo(nie obraź się, nie chcę Cię urazić, tylko powiedzieć co o tym myślę). Dużo ludzi w Polsce z wielką ochotą mówi o tym, jakimi to Polacy są złodziejami, pijakami i cwaniakami. W Niemczech, Francji czy w innym państwie takie zjawisko nie występuje, bądź jest marginesem, bo to przecież "mój rodak". Naprawdę nie wiem skąd i dlaczego wzięła się w Polsce moda na takie opinie na temat własnego narodu.
Przepraszam bardzo za tego offtopa.
A teraz wrócę do tematu. Pomysł z wprowadzeniem takiego podatku jest dla mnie żartem i to wcale nie śmiesznym tylko żałosnym. Mam nadzieję, że nie zostanie on nigdzie przeforsowany. Może podam jeszcze jeden pomysł ministra edukacji. MEN chce się podjąć reformy szkolnych podręczników historii. W każdym z nich ma się znaleźć opis śmierci Jana Pawła II oraz wydarzeń z tym związanych.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
OMG.... muszę się wziąć za angielski, za granicą po polsku raczej się nie dogadam... Kolejny debilny pomysł naszego kochanego rządu. Ile jeszcze tego zostało? 2 lata rządzenia?? Mam nadzieję, że szybko zleci...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kakarott napisał(a):
Pomysł z wprowadzeniem takiego podatku jest dla mnie żartem i to wcale nie śmiesznym tylko żałosnym. Mam nadzieję, że nie zostanie on nigdzie przeforsowany.
Już został ustanowiony, odpowiedź powyżej. I nie zależy to od rządu głównego ale od samorządów lokalnych. Co nie zmienia faktu, że cała Polska się tym rajcuje.
MEN ma w zanadrzu nie tylko te reformy. Prawdopodobnie niedługo, bo już w następnym roku zmieni się spis lektur potzrebnych do matury. A o podziale na klasy żeńskie i męskie to już nie wspomnę...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
seji_san napisał(a):
Prawdopodobnie niedługo, bo już w następnym roku zmieni się spis lektur potzrebnych do matury. A o podziale na klasy żeńskie i męskie to już nie wspomnę...
W sprawie podziału klas oczywiście musiał się wypowiedzieć expert w koloratce.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Dziwię się wam. Naprawdę dobry pomysł. Idealna przeciwwaga dla uciekających każdą szparą pieniędzy. Dzięki tej niewielkiej kwocie będzie można załatać dziurę w niejednym budżecie. Zresztą, jak za wszystko, powinniśmy płacić za deszczówkę. Przyznajcie sami, że teraz nastaje okres dobrych i trafionych reform. Jestem całkowicie za!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zmiana lektur - widocznie sa ku temu przeslanki, nie czytalem Trans-Atlantyku, ale nie sadze by byl taki istotny w nauce.

Podzial na klasy zenskie i meskie - co z tego? nie wszedzie, a jedynie w paru szkolach. Skoro uczen bedzie chcial sie w takiej uczyc, jego sprawa.

Poza tym temat ten jest w dziale Humor i dotyczy podatku od deszczu, wiec nie zbaczajcie z tematu.

A co do samego owego podatku:
powołuje się na ustawę z lipca 2001 r. o zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków.
Ale nie - wszystko wina obecnego rzadu...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
A mi tam obojętnie najwyżej niech mi deszcz wyłączą.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Gotenks napisał(a):
Zmiana lektur - widocznie sa ku temu przeslanki, nie czytalem Trans-Atlantyku, ale nie sadze by byl taki istotny w nauce.
Przesłanki? Conrad - zdrajca, Gombrowicz - wstrętny pedał, Witkacy - narkoman, Goethe - Szwab etc.

Gotenks napisał(a):
Podzial na klasy zenskie i meskie - co z tego? nie wszedzie, a jedynie w paru szkolach. Skoro uczen bedzie chcial sie w takiej uczyc, jego sprawa.
Całe szczęście, że nie wszędzie, gdyż cierpię na postępującą mizoandrię i sfiksowałbym bez bab.

Gotenks napisał(a):
Poza tym temat ten jest w dziale Humor i dotyczy podatku od deszczu, wiec nie zbaczajcie z tematu.
Siur.

Gotenks napisał(a):
Ale nie - wszystko wina obecnego rzadu...
Obecnego rządu nie lubię, ale denerwuje mnie przypisywanie mu odpowiedzialności za wszystko co złe.

Thought napisał(a):
A mi tam obojętnie najwyżej niech mi deszcz wyłączą.
O, to, to!

nara
pa

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Głupota! Niech jeszcze zrobią podatek od bycia głupim!
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


yyy... jedynie można się śmiać ponieważ nie chce używać brzydkich słów, to powiem tylko że to głupota...
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
nie no to już nie apokalipsa to armagedon aż się colą zaksztusiłam wstyd mi ,że jestem polką

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Nietypowy podatek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook