Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Piccolo ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4  
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Dni na forum: 5.030
Picollo jest jednym z moich faworytow . Otoz Jest To Bardzo Silna Postac . GdyBy Chcial To Bylby O wiele Silniejszy. Tylko zeby mial takie sprzety Jak Vegeta

http://pulkarecordzz.phorum.pl/
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Dni na forum: 4.947
Ostrzeżenia: 1
Picollo jest jednym z moich faworytow . Otoz Jest To Bardzo Silna Postac . GdyBy Chcial To Bylby O wiele Silniejszy. Tylko zeby mial takie sprzety Jak Vegeta
Nie szata zdobi człowieka... Piccolo może nie był silny w walce ( porównując do Vegety i Goku) Był jednak silny duchem.. duchem który Pozwalał mu się poświęcać!
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Dni na forum: 4.873
Piccolo dla mnie tez jest wazna postacia, daltego ze trenowal Gohana
a poza tym [ ort! ] wymyslil jedna z najlepszych technik "makankosappo"

Train Hard To Win Easy !!
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 4.816
Piccolo jest po Goku i Vegecie jedna z moich ulubionych postaci...szkoda ze w GT bylo juz tak nie wiele watkow z nim no i ze zmarl....byl on bez watpienia tajemnicza postacia i silnym wojownikiem a takze wspanialym przyjacielem reszty TeamuZ
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Dni na forum: 4.754
Ja takze ubustwiam Piccolo. Jest bardzo mądry, opanowany i radził sobie nawet z silniejszymi przeciwnikami. W momentach gdy Ci poteżni sobie nie radzili on nie tracił głowy i brnoł do przodu.

Przypomina mi Batmana.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Dni na forum: 4.781
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Piccolo,
Z jednej strony tajemniczy i okrutny wojownik, z drugiej dobry i "dość" troskliwy opiekun. Najbardziej podobał mi się w pierwszych sagach, kiedy to właśnie on miał coś do powiedzenia, jak na przykład podczas walki z Frezerem. Możliwe, że nie zawsze był najsilniejszy, ale zawsze był bystrzejszy i przewidujący, to były min. powody dla którego pochłonął go Buu.
Cóż dużo można o nim dużo powiedzieć....
Wg. mnie jest on dużo ciekawszym charakterem niż reszta bohaterów DBZ.
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Dni na forum: 4.699
Jedna z moich ulubionych postaci, zarówno za charakter jak i oryginalny wygląd. Miał dobre serducho, ale nie był "miękki" i to mi się w nim podobało. Bardzo tajemniczy i trudny do przewidzenia:).

I was buried alive...
I was born dead...
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Dni na forum: 4.676
Piccolo to jeden z najlebszych wojowników serji dragon ball. Nie jest tak silny jak sayanie ale za to jest najbardziej taktyczny i naj inteligętniejszy.
Nie raz pokazał, że siła to nie wszystko.

Obraz
Obraz
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 4.666
Piccolo jak chyba każdy nie lubiłem go na początku poniewarzbył tym złym chciał zabić Goku jednak potem przyłączył się do Z teamu. Myśle ze Piccolo należy się wielki szacunek to świetny wojownik opanowany w karzdej sytułacji walczący mondrze i przemyślanie, jest bardzo inteligentny i to chyba jego największy atut.
RESPECT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.647
Plusy: 10
początkowo zly charakter z biegiem czasu zmienia się, staje się jednym z największych obrońców ziemi. To dowód na to, że dobro zwycięża zło, oraz że nie wszyscy są zepsuci do szpiku kości. Zgadzam się z Freemanem Piccolo to najinteligentniejsza postać w DB. POnadto jest jednym z najpotężniejszych wojowników. Szkoda tylko, że w Buu sadze był już wyraźnie za sayianami.

[oi49.tinypic.com/smpwyh.jpg]
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Dni na forum: 4.612
To jest temat dla mnie!! Uwielbiam Piccolo! Jest super, w ogóle [ ort! ] podoba mi sie wygląd Nameczan(czy Nameków??). Charakter też ma super, szczególnie po tym, jak zmienił się po treningu z Gohanem. Coraz częściej się uśmiecha i staje się sympatyczny. Jest uparty i skryty, a do tego silny i ma fajne techniki. Pisałam już kiedyś, że jak DB leciało w RTL, to miałam obsesję na jego punkcie.. I nadal mi nie przeszło, choć często tak bywa.. To chyba coś znaczy??
Kończąc, uważam Piccolo za najfajniejszą postać DB i nie moge przeboleć, że go uśmiercają w GT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 27.05.2007, 18:43
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Dni na forum: 4.612
piccolo jest spox tylko szkoda że taki słaby
Czy ja wiem czy on taki słaby był??Może nie jestem na jego temat zbyt obiektywna, ale uważam go za jednego z silniejszych Z fighterów... Trzeba przyznać , w porównaniu z np. SSJ4 oj słabiutko, słabiutko...Ale z Goku i Vegetą w normalnym poziomie mógł rywalizować..
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin

Lubię Picolla, jest spoko! Na początku jest przewodzącą postacią Jest silny i opiekuńczy, a zarazem surowy. Podoba mi się jego tajemniczy uśmiech
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Dni na forum: 4.566
Uwielbiam jego cudowne miny Np. jk zobaczył że gotenks przemienia się w SSJ3. Ogólnie to uwielbiam Nameczan Są to świetne postacie, zresztą lubie zielony, hehe. Piccolo jest (zielony!) tajemniczy silny zabawny(nie taki poważny znowu ) i intrygujący. Nic tylko go kochac (:
Pynkaa Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pynkaa
Dni na forum: 4.560
Ja osobiście niezbyt przepadam za Piccolo Już od samego początku go nie lubiłam i tak już mi zostało Nawyk?? No może ale nawet gdy teraz znów oglądam sobie wszystkie Dragon Ball nie czuje do niego szczególnej sympatii
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Dni na forum: 4.563
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Piccolo jest silny , dumny [ chociaż mniej niż Vegeta ], jest nawet przyjacielski jeżeli chodzi o Gohana . Lubię również tę postać [ zaraz po Vegecie i Yamchy ]

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Dni na forum: 4.259
Piccolo lubię ziomka , najprościej mówiąc , ale u zasadnie dla czego, długim męczącym postem Szatan to postać pełna skrajności , na początku zły charakter db , ale na pewno nie był pyszałkowaty jak Vegeta, nie lekceważył
wroga , racjonalnie myślał w każdej chwili , był zielony
Piccolo wydaje mi się nigdy nie był ucieleśnieniem zła , na początku chciał zabic Goku , zemścić sie , ale kiedy Son Goku go pokonał i nie zabił , dał mu drugą szanse, szanse na rehabilitacje swej osoby,od tego czasu coś sie w nim zmieniło , mógł Piccolo sobie pomyśleć , dlaczego mnie nie zabił , mnie najgorszego wroga , może nie jest taki zły ten Goku , oczywiście są to moje domysły , nadinterpretacje ,w końcu komu jak komu ale Szatanowi racjonalnego myślenia nie można odmówić. Zaczyna się dragon ball z , Piccolo walczy z myślami , czy walczyć z Goku czy też nie , sprawę rozwiązują za niego Saiyanie
Wrogowie zawieraj sojusz Goku i Szatan , walczą z Raditzem , jest tam scena kiedy Piccolo załatwia Raditza i Goku promieniem ze to tak nazwę, Goku nie żyje, czy Piccolo sie cieszy , nie , będąc uosobieniem zła powinien odczuwać jakoś satysfakcje ale jej nie ma. Szatan to dumny osobnik ,który by sie cieszył ze śmierci Goku gdyby go pokonał w uczciwej walce, a nie w tak haniebny sposób. Niewątpliwie największe zmiany w Szatanie zaszły podczas treningu Gohana , Piccolo zaczął go trenować bo widział w małym potencjał , trenował go na początku z egoistycznych pobudek , ale jednego nie wziął pod uwagę , że sie do Gohana przywiąże , Piccolo już nie dbał sam o siebie, miał kogoś o kogo mógł dbać , oczywiście w granicach rozsądku z czasem przywiązanie przerodziło sie w miłość , można powiedzieć ze Szatan stal sie drugim ojcem Gohana , jego mentorem. Jest taka scena w db juz nie pamietam w którym odcinku, Szatan kładzie rękę na czoło Gohan , na początku sie waha
ale pózniej ten czuły gest następuje , oczywiście to błahostka , ale po tym już widać jak się zmienił , oddanie życia za małego Gohan i słowa które tam padają , ze były to najlepsze chwile w jego życiu , świadczą jak długą drogę przeszedł Piccolo by odkryć w sobie dobro. Kilka słów podsumowanie Piccolo to dumny wojownik , potrafiący zachować zimną krew , potrafiący kochać , dobry przyjaciel z temu , mający specyficzne poczucie humoru nie pozbawione nutki ironii .
gohan super-saian Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.264
piccolo jest supwe jak by go nie bylo ww db to wyobrażcie sobia jak by to bylo (gohani niebyl by taki śilny )poświencził sie zeby ratowac goku i innych (na namek) mógł bym wymieniac pełno ale czasu szkoda
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Dni na forum: 4.209
Plusy: 18
Świetna postać. Silny, bardzo inteligentny no i oddany swoim przyjaciołom. Ze złego charakteru zmienił się w dobry i stał się jedną z najlepszych postaci, bez której ciężko wyobrazić sobie akcję w jakieś serii Dragon Balla. Polubiłem go najbardziej, gdy został trenerem Gohana, w którym od początku widział wojownika oraz w momencie, gdy obronił swego ucznia przed atakiem Nappy, ratując mu tym samym żywot. Ogólnie bohater na duży plus, ma coś w sobie co pozwala mi sądzić, że to jedna z najciekawszych postaci w ogóle w Anime i Mandze.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Dni na forum: 4.204
Świetny gość. Odgrywa w całym Dragon Ball ważną rolę. Był dumny( może nie tak jak Vegeta, ale był..), silny, inteligentny. Wszystkich dziwiło to jak się zmienił- najpierw trenował Gohana, potem oddał za niego życie w walce z Nappą, następnie ratował Goku na Namek czego również o mały włos nie przypłacił życiem. Po prostu nie wyobrażam sobie DB bez niego. Był super.
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [Postać] Piccolo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump