Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to byl odcinek chyba 253 ale nie jestem pewien

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No ktory to jest odcinek to ja wiem ale nie moge go nigdzie znalezc . Ma go moze ktos? Albo wie skad go sciagnac?
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja nie wiedzieć...

Wracając do tematu jak dla mnie wzruszające jest jakieś 50% Dragon Balla, wrażliwa jestem
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Nooo zwlaszcza w czasie bitew , wzruszajace jak ee nie wiem co. Chyba wszystkie smierci bohaterow sa wzruszajace, no jak Kuririn wybuchl po raz enty w DB to zrobilo sie to troche nudne wiec przy jego smierci sie raczej nie rozczulalam.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no w czasie bitew tez sa wzruszajace sceny (w niektorych) czyli moznaby powiedziec ze w db jest co krok jakas wzruszajaca scena przeplatana smieszna

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
W połowie serii GT kiedy Ziemia miała się rozwalić został na niej tylko Piccolo. Son-Gohan jak się o tym dowiedział to się popłakał. Wzruszające.
Szatan Serduszko poszedł do nieba.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Raczej do piekła, no, ale kit z tym
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Raczej do piekła, no, ale kit z tym
poszedł do nieba.. jezeli pamietasz on "zasłuzył" zeby pujsc do piekła pomoc Goku wydostać sie z tamtad... no i został na zawsze...

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
A no może i tak, no ale w piekle był
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to prawda nawet w ostanim odcinku goku przychodzi do piccola pozegnac sie. jezeli pamietasz

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ryczałem na tej scenie... to jest magia przyjazni... bo przecież [ ort! ] piccolo z włansej woli poszedł do piekła wczesniej zeby pomoc przyjacielowi.. z reszta tak jak wiekszosc przygod z innymi ... przyjaciolmi

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Gohan miał chyba najgorzej jak zobaczył Piccolo, który zostaje podczas wybuchu na Ziemi, tak zaczął mocno płakać On był dla niego chyba ważniejszy, niż jego ojciec Goku
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Trenował z nim tak mocno, że aż się z nim za bardzo zżył możliwe , że mocniej niż z ojcem.
Z jednej strony litościwe i wzruszające sceny a z drugiej ostra i mordercza walka. I to mi się w tym podoba.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Moim zdaniem to najbardziej wzruszającą sceną w DB była:
- scena z filmu pełnometrażowego z Androidami, kiedy Ziemia była zniszczona, a jedynym wojownikiem który pozostał był Son Gohan i Mały Trunks,, wracając do sceny to to była śmierć SonGohana ów w tym filmie, kiedy mały Trunks przy ciele Songohana z płaczu zmienił się w SSJ

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Wzruszająca jest śmierć Piccolo,bo myśleli że nie będą mogli wszystkich ozywić.

DRAGON BALL!!!!!
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Hmm dopiero co obejrzałam film Historię Trunksa i do jednej z najsmutniejszych scen mogę zaliczyć tą w któreej Gohan bez ręki w kałuży leży (martwy po tym jak usiłował zabić androidy) i ten mały Trunks nad nim płacze. Rany boskie też się poryczałam XD
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
a wy wszyscy jakies slabe nerwy, mnie tez za serce scisnal, spadlem z lozka, zwinalem sie w kulke ale nie plakalem bo wiedzialem ze sie z tym nie rozstaje

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Nie potłukłeś się po takich przejsciach mam nadzieję co?? Ja tam wole już płakać stołek mam wysoki, a na siniakach mi nie zależy <lol>

W ogóle to niedługo dojdziemy tu do wniosku, że to nasze kochane DB to jakiś wyciskacz łez, a nie poważne anime
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
hehe ja mam ciemna skore to siniakow mi nie widac, ale kto powiedzial ze db to powazne anime, genialnosc db polega na tym ze tam sa rozne watki (romantyczny, tragiczny, sensacyjny itp.) universalne anime

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
a dla mnie nie było wzruszających scen......zresztą jestem androidem .......

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook