Forum Dragon Ball Nao

» Czy tylko ja mam takie niemiłe odczucia?

Strony: 1, 2  
Serduszko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Serduszko
Wiek: 32
Dni na forum: 6.130
Posty: 21
Skąd: Zielona planeta
Witam,

Sprawa ma się następująco,- bardzo przygnębił mnie fakt że pod koniec seri Z i praktycznie podczas całego GT, postacie takie jak Yamucha, Kuririn, Tenshinhan, Chaos nie pisząc nawet o Piccolo i genialnym żółwiu
stały się osobistościami nad wyraz epizodycznymi i mało znaczącymi Moim zdaniem żle że Pan Akira tak intensywnie napierał od początku pierszego db na przywiązanie się do wyżej wymienionych bohaterów.

Poza tym dlaczego Kuririn tak się zestarzał? Przecież Goku był odniego tylko rok młodszy

Jestem ciekaw czy tylko ja jestem taki sentymentalny, osobiście świadczę że jeżeli chodzi o mój dragon ball'owy światopogląd to aspekt poruszony w moim krótkim wątku to cios poniżej pasa i tylko on nie potrzebnie psuje całą otoczkę cudownej sagi DBZ i GT [...]

Pozdrawiam serdecznie,
Serduszko.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Serduszko: 17.06.2007, 13:18
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
właśnie dlatego że szanowny pan Akira wykluczył powyższyszych bohaterów to mi się DB GT nie podobało....


Serduszko napisał(a):
Przecież Goku był odniego tylko rok młodszy
po sayianach mało widać starość , i przede wszystkim od początku życia do końca mają takie same uwłosienie...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
m_l_o_d_y Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
m_l_o_d_y
Wiek: 32
Dni na forum: 6.176
Posty: 18
Ja też odczułem ich brak. Szczególnie Tena. Dodawał taki ziemski klimat. A GT moim zdaniem było zupełnie niepotrzebne.

http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=41514
GohanSSJ2
Ziemianin
Ziemianin
GohanSSJ2
Wiek: 31
Dni na forum: 6.139
Posty: 8
Skąd: Mirzec
nie wiem nie znam sie nie orientuje sie ale poco mam mowic to samo. jak wyzej ^^^^^^^^^
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
GohanSSJ2 napisał(a):
nie wiem nie znam sie nie orientuje sie ale poco mam mowic to samo.
Jesli nie znasz - to nie pisz...

Co do Chaozu'a - on juz przestal miec znaczenie po 22. TB.
Yamucha tez szybko zrezygnowal - po przegraniu z Saibaimanem.
A dlaczego oni tak szybko odpadli? bo byli tylko Ziemianinami.
Piccolo za to przewijal sie przez cale DBZ i jego wklad byl widoczny do konca.

O GT nie bede mowil, bo to zupelnie inna historia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.119
Posty: 40
Kuririn miał juz swoje lata tak jak Goku.Był przecież człowiekiem a ludzie starzeją się szybciej od Sayan.A co do reszty pominietych bohaterów w DBGT to myślę że ich odejście na drugi plan dało szanse innym nowym bohaterom takim jak Bra,Pan itd
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Ja bym nie brała pod uwage seri GT....nie było mangi DBGT to co sie wypowiadać Zeszli na drugi plan dlatego (tak mysle) ze nie Akira to tworzył, on zrobił zgrana 'paczke' a GT zrobiło swoje....
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wiecie co? Od samego początku skrót GT kojarzę z Gran Turismo. Czymś stworzonym tylko dla najlepszych, tylko dla walki i tylko dla prędkości. Tu nie ma fabuły, tu nie jest ważny wygląd tu jest ważny silnik. Podobnież było w DBGT. Tam nie przyłożono większej wagi do oryginalności przeciwników czy fabuły, tam największy nacisk położono na naparzanki i coraz to mocniejszych przeciwników. Ogólnie GT podważyło wiele teorii i jest głównym źródłem inspirującym poszukiwaczy błędów DB. Podczas walki Goku i Frezera wyzwolona moc była tak wielka że planeta z trudnością to wytrzymała. W przybliżeniu, moc jaką emanował taki np Gogeta na czwartym poziomie powinna bez większych przeszkód skruszyć planetę Tsuful i Ziemię nie oszczędzając księżyca. Pomijając już zasadę bezwładności ciała Gdy LeeShenron oberwał, to opierając się na wcześniejszych współczynnikach można dojść do wniosku że moc uderzenia byłaby porównywalna do ogromnego meteoru, a tu tylko pare skałek się skruszyło

Pozdro
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zeszli "na bok", jak to ujęliście, gdyż te postacie ( Yamcha, Kuririn i ktoś tam jeszcze) były już owielesłabsze od np. Goku, Vegety, czy Piccolo, którzy musieli walczyć o dobro Ziemi i ich mieszkańców.
Co do Kuririna - gdyby nie zapuścił tych włosów, nie wyglądałby wcale tak staro do końca serii Z.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja bym powiedział, że te postacie praktycznie zeszły z planu. Stało się tak, bo GT to seria robiona na siłę, jej twórcy poszli po najmniejszej linii oporu uwzględniając jedynie kluczowe postacie, a resztę po prostu olewając. I jest to wielki minus tej serii. Postacie te były co prawda słabsze, ale powinny odegrać coś w tej serii. Podczas walki z Cellem i Buu, Yamucha i Ten starali się pomóc na tyle na ile potrafili, a w GT już ich wcale nie widać, a szkoda, bo również są wojownicy. No cóż, ale zamiast tego twórcy woleli ustanowić Pan i Uuba na ''wielkich obrońców planety''. Jakby tego było mało, to nawet Piccolo stał się z jednej z kluczowych, silniejszych i najmądrzejszych postaci po prostu nikim. Żenada
Ishido napisał(a):
Co do Kuririna - gdyby nie zapuścił tych włosów, nie wyglądałby wcale tak staro do końca serii Z.
Zepsuli go w tej serii. I nie tylko jego...
Dante Navaro napisał(a):
Tam nie przyłożono większej wagi do oryginalności przeciwników czy fabuły, tam największy nacisk położono na naparzanki i coraz to mocniejszych przeciwników.
Zgadzam się. I właśnie przez tą dziecinną fabułę i brak jakiegokolwiek przekazu mam niemiłe odczucia związane z tą serią. nie powinna być ona w ogóle [ ort! ] zaliczana do kanonu DB.
orec16 napisał(a):
A co do reszty pominietych bohaterów w DBGT to myślę że ich odejście na drugi plan dało szanse innym nowym bohaterom takim jak Bra,Pan itd
Ta pierwsza raczej nie odegrała większej roli oprócz wylansowania mody na latex. A druga odegrała zbyt dużą rolę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
ehhh... mi tam za bardzo nie brakowało tych postaci, ponieważ ich nie lubie.
ale chociaż [ ort! ] pare odcinków by z nimi zrobili. a co do starości Krilana - Krilan przecież [ ort! ] był ziemianinem, a goku nie, ziemianinie starzeją się o wiele szybciej niż Saiya-jinowie.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
No może szkoda mi Piccolo(biedaczysko). Ale za resztą postaci jakoś szczególnie nie przepadam, więc nie jest mi ich szkoda
Gohanssjxx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.086
Posty: 11
Nie lubiłem Tiena Chaoza Yamushy ale Szatana to mi było szkoda
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
hmm....
Postaci takie właśnie jak (yamcha, chaoz, tenshinhan czy krilan) Były już nie przydatne podczas walk bo wszyscy chcą oglądać potężne walki a nie jak po raz tam 6 umiera krilan... poza tym ziemianie starzeli się 4 ray szybciej niż saianie
Co do seri GT to już dla mnie jest Dragon Ball
chodziło tam tylko o to żeby w każdym odcinku powinna być jakaś potężna walka w której Goku omal nie umiera a potem zabija potwora

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.077
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Sam akira przecież [ ort! ] powiedział, że twórcy GT zniszczyli strasznie serię Dragon Ball GT...moim zdanie żeczywiście nie była ona tak fajna jak DBZ ale dała ona szanse na pokazanie postaci znowu z innej strony...na wysunięcie się np.Pan czy Bry...oczywiście nie mówiąc już o ciągu dziwnych przygud...ale jak uwarzałam od początku seria ta powstała tylko dla pieniędzy a nie dla kolejnych wtrzymujących dech w piersi przygud bohaterów...

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.907
Posty: 78
Skąd: Jarosław
No cóż Nie mogli wszystkich wziąć [ ort! ] w kosmos

Nedi
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Okropne! Poza tym moim zdaniem GT to KICZ!

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Serduszko napisał(a):
Poza tym dlaczego Kuririn tak się zestarzał? Przecież Goku był odniego tylko rok młodszy
Jakby nie patrzeć to wszyscy się zestarzeli... A Vegeta wciąż wyglądał dość młodo. Saiyanie starzeją się wielokrotnie wolniej od Ziemian. Jest jeszcze sprawa odmłodzenia Goku.
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.033
Posty: 119
Tien do Cell Sagi był w miarę przydatny, ale potem... Ehhh, szkoda , bo to moja 3 ulubiona postać ;/
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Zestarzeli się i byli za słabi. Saiyanie się wolniej starzeli a wrogowie dla ludzi byli zbyt silni.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Czy tylko ja mam takie niemiłe odczucia?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook