Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Broli

Strony:   1, 2, 3  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Brolly jak go pierwszy raz zobaczylem to od razu go polubilem. Jest 2 w moim rankingu pod tytułem: "Kogo lubie najbardziej"

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jest 2 w moim rankingu pod tytułem: "Kogo lubie najbardziej"
A kto jest NAMBER ŁAN???
A co do Brollego... Dziwny gość... wzbudza u mnie mieszane uczucia. Wydaje mi się być trochę niedopracowany pod względem charakteru...
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.611
Posty: 208
Skąd: Ziemia
charakteru to on wogle nie ma, zachowuje sie jak takie zwierze i niszczy wszystko wokół siebie a jak widzi Goku to już wogle..... ale podoba mi sie taki
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Brolly to maszyna ktora potrafi drzec sie na okraglo slowami "KAKAROTTOOOOOOOO" Dai Kaiosama a w moim rankingu numer uno zajmuje Piccolo

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
charakteru to on wogle nie ma, zachowuje sie jak takie zwierze i niszczy wszystko wokół siebie a jak widzi Goku to już wogle..... ale podoba mi sie taki
hmmm... ciekawe podejście... mi osobiście bohaterzy pozbawieni charakteru raczej nie przypadaja do gustu...
Dla porównia weźmy sobie Tapiona.
Ten bohater podobał mi się duuuzo bardziej niz pozbawiona jasno określonych cech postac Brollego...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Brolly, niezła postać pod względem siły i umiejętności walecznych.

Naprawde postać jedna z najsilniejszych w całym Dragon Ball, nie mówię tu o dalszych losach, bo i Brolly mógłby się rozwijać.
Co do samego faktu, że był Legendarnym Kosmicznym Wojownikiem, który rodzi się raz na 100 lat, dodawała mu wyjątkowości i uroku.
Twardy, zgorzchniały, zły, pamiętliwy, chory psychol to są jego główne cechy charakteru (tak myślę).

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
brolly to mega zarombista postać najlepsza ze złych
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.471
Posty: 31
Dla mnie brolly to są po prostu szurnięte brokuły Nawet włosy ma zielony jak brokuły A przez to, że jest szurnięty to jst super silny ale strasznie wolny. Po prostu w gorącej wodzie kompany olbrzym !!!!
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Dla mnie Brolly to taka góra mięśni bez krzty mózgu i wyobrażni.... taki czołg bez lufy Razz
Ale z siłą to miał naprawdę, aż nadmiar.....
Zgadzam się z kolegą.. To taka wielka kupa mięśni która bez powodu zabijała co się dało (żart). Wysoki jak Brzoza a głupi jak koza.. Nie lubie Broyllego dlatego że autorzy trzech filmów kinowych z jego wykonaniem.. po prostu przesadzili z jego siłą! Był zbyt mocny i prawie nieśmiertelny.. Nie ciekawił film z jego udziałem.. mówie tu swoje zdanie:]
Pozdrawiam
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.407
Posty: 52
Brolly jak dla mnie to psychol....musialo byc z nim cos nie tak....nie lubie go jak dla mnie przesadzona jest jego sila i moc itp ale przyznam ze podobalo mi sie jego tekst do Vegety

vegeta:
"masz mi byc posluszny jestem ksieciem Saiyanow"
Brolly
"Najpierw smieciu musisz mnie pokonac zebym przed toba uklakl"
fovor123
Ziemianin
Ziemianin
fovor123
Dni na forum: 6.406
Posty: 16
hahah bardzo zabawny tekst... a tak ogolem brolly to nadety bufon
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.662
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.719
Posty: 34
Skąd: Toruń
Humm.. no wiecie Broly (m itam bardziej pasilo jak genialny zolw go nazywal Brocoly ) silny ale bez przesady jak chce sie byc wojownikiem to sama sila nie wystarczy co dobrze pokazuje broly. Gdyby nie jego zabawa w dreczenie przeciwników to by wygral i zniszczyl wszystko, a tak bawil sie bawil ..i padl.
Poza tym mial fajne podejście do zycia

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.134
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Brolly jest super !! a gdyby był po stronie dobra to wtedy by było fajowo.



Focus: Więcej treści, mniej emotów ...

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja brolliego nie lubie bo jego siła [ według mnie ] jest o sporo przesadzona mimo że umięśnienie ma fajne to i tak nadaje sie on do psychiatryka z tymi swoimi urazami do goku

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.157
Posty: 403
Skąd: NS
Nie ogladałam kinówki z Brollym, ale widziałam teledysk i z mniejsca uznałam że jest za bardzo przypakowany. Fryzura tez mi sie nie podoba i zauważyłam że czasem nie ma zrenic Fani Brolly'ego nie zlinczujcie mnie (:
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.164
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
Broly jest Zajbiestym bohaterem kinówki szkoda ze nie był pokazywany normalnie w całej serii

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.119
Posty: 40
Też mi ta postać przypadła do Gustu.Ma całkiem fajny wygląd odmienny od wszytskich Sayanów.Podobały mi się jego zielony włosy w stadium LSSJ i jego wielkie mięśnie oraz jego wielka siła
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.051
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Gdyby miał, więcej rozumu to byłby jednym z moich ulubionych bohaterów. Tak zapamiętałem go tylko jako LSSJ. poza tym [ ort! ] Goku SSJ4 mógłby z nim konkurowac. Jak dla mnie żyje nadal bo w końcu [ ort! ] powracał 2 razy (1 jako klon).
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Son-Gohaten napisał(a):
poza tym [ ort! ] Goku SSJ4 mógłby z nim konkurowac

Goku SSJ3 może jeszcze , ale goku SSJ4 ?...jak dla mnie to przesada...sądze że SSJ 4 jest o niebo silniejsze od LSSJ i Broliego...a co do tematu to juz sie wypowiadałem i zdania nie zmienie...przepraszam za offtopik

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Postać] Broli
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook