Forum Dragon Ball Nao

» Czy przyszłość Trunksa musiała tak wyglądać? ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3  
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Chodzi mi oto dlaczego Kai , nie pomógł Trunksowi w skontaktowaniu się z Nameczanami by ci użyli swoich Smoczych Kul do ożywienia Songa i innych bohaterów, może wtedy losy potoczyły by się zupełnie inaczej w przyszłości. Dlaczego bogowie nie przejęli się losem ziemian, nie chcieli pomóc bohaterom w walce z Androidami czy po prostu nie mogli? Bo nie wierzę że to było im obojętne.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Myślę, że Kaio na PEWNO chciał pomóc, ale przyczyn, z których tego nie zrobił, mogło być wiele. Najbardziej prawdopodobna wydaje mi się wersja, że nie miał dostatecznie silnych wojowników do walki z C17 i 18. Mogło być również tak, ze żaden z wojowników nie miał już możliwości powrotu na świat żywych.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ale przeciez songo umarł rok przed pokazaniem się androidów więc miał dużo czas u na trening w zaświatach, więc mógł stać się wystarczająco silny by pokonać andraoidy, a nameczańske kule zwracają życie wiele razy.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Goku umarł z przyczyn naturalnych. Kryształowe kule zwracały życie zabitym (tudzież zamordowanym)
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
To sorry za pomyłkę, ale był jeszcze Vegeta który został zabity w walce z Androidami, też mógł potrenować w zaświatach a POTEM Zostać wszkrzeszonym aby pomóc Gohanowi i trunksowi.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Vegeta? Hmm.. Widziałeś chyba, co się stało, gdy Vegeta pozwolił Celllowi wchłonąć C18. Chciał mieć jak najsilniejszego przeciwnika i doigrał się.

Wskrzeszony w przyszłości Mirai Trunksa Vegeta nie miał podobnych doświadczeń. Na pewno jego duma z nowo zdobytej siły przeważyłaby nad rozumem. Pobiłby Androidy, a potem puściłby je wolno, by potrenowały. Może nawet pozwoliłby zabić Mirai Gohana(jeśli można tak nazwać tę postać).
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
kasia_kame napisał(a):
Może nawet pozwoliłby zabić Mirai Gohana(jeśli można tak nazwać tę postać).
Tak daleko to, by się nie posunął, tym bardziej, że wcześniej na Namek Vegeta go ratował.
A czemu King Kaio nie pomógł Trunksowi? Bo tak musiało być(głupio to brzmi, wiem). Nie byłoby tego wątku, gdyby wszyscy zostali wskrzeszeni. Wróciliby na Ziemię i pokonali androidy dzięki treningowi w zaświatach. Ewentualnie można orzec, że Kaio wiedząc, że bez Goku i tak sobie nie poradzą postanowił nie mieszać w to Nameczan i ich kul, bo to bezcelowe. Jest raczej wielkim pesymistą, a przynajmniej bardzo ostrożnym.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 18.06.2007, 14:52
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm szczerze powiedziawszy to sądzę, iż bogowie nie mogą ingerować w sprawy ludzkie, o ile dana przyczyna nie wynika z ich błędów, jak np miało to miejsce w przypadku Buu Sagi. Człowiek ma wolną wolę i sam decyduje o tym, co ma się stać. Wydaje mi się, iż Kaio, mimo tego, że cenił sobie naszą planetę, nie mógłby w imię kodeksu boskiego ingerować ... podobnie jak miało to miejsce na innych planetach galaktyki północnej ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Focus napisał(a):
Hm szczerze powiedziawszy to sądzę, iż bogowie nie mogą ingerować w sprawy ludzkie, o ile dana przyczyna nie wynika z ich błędów, jak np miało to miejsce w przypadku Buu Sagi.
W przypadku Buu sagi to byli Kaioshinowie - Bogowie Swiatow, a Kaio to tylko Krolowie Swiatow, ktorzy ingerowac mogli - patrz trening Goku.

Czyli Kaio mogl im praktycznie pomoc - ale raczej nie potrafil. Jego treningi nie byly wystarczajace. A ozywienie Vegety, i calej reszty tez na niewiele by sie raczej zdalo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Gotenks napisał(a):
W przypadku Buu sagi to byli Kaioshinowie - Bogowie Swiatow, a Kaio to tylko Krolowie Swiatow, ktorzy ingerowac mogli - patrz trening Goku.
Przepraszam bardzo, ale co ma do tego trening Goku ?. Przecież każdy, kto dostał się na planetę Kaio, po śmierci mógł z nim trenować. Goku był jednym z przypadków ... jakim np także był Olibu ... Jeżeli już rozumujemy Twoim tokiem myślenia, to w takim razie Kami-sama też powinien ingerować w to, że Piccolo atakował Ziemie po 22 TB, gdyż jest tylko bogiem Ziemi ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Focus napisał(a):
Przepraszam bardzo, ale co ma do tego trening Goku ?
To ze Kaio mogli pomagac "Ziemianinom", nawet jesli ich to specjalnie nie dotyczylo.

Jeżeli już rozumujemy Twoim tokiem myślenia, to w takim razie Kami-sama też powinien ingerować w to, że Piccolo atakował Ziemie po 22 TB, gdyż jest tylko bogiem Ziemi ...
Oczywiscie, ze tak.

A wiesz czemu nie ingerowal? Gdyby go zabil, sam by tez zginal, i sam to wyjasnia w jednym z odcinkow.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tak, tylko, że wiesz ... Kaio pomagał osobom umarłym i trening miał być ala nagrodą za ich trud, po pokonaniu drogi węża i rozśmieszeniu go ... dla Goku nie zrobił wyjątku, jedynie zauważył w nim potencjał, by nauczyć Kaiokena ... Co do Kamiego ... a myślisz, że to jedyna forma obrony ?. Wielokrotnie udowodniono, że nie trzeba zabijać, by kogoś pokonać, tak więc Twa argumentacja nie przemawia zbytnio do mnie ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Tak to właśnie bywa kiedy autor coś napisze, a potem wychodzą niedociągnięcia. W tym przypaku Akira chyba nie wziął pod uwagę tego aspektu i stąd ta dyskusja.
Zastanawia mnie jeden problem: dlaczego akurat Kaio? Równie dobrze mogłoby się obyć i bez jego pomocy, w końcu Bulma, Son Gohan Kuririn i Son Goku dostali się na Namek bez jego ingerencji. Nie sądzę aby Future Trunks nie słyszał o Freezerze i bitwach na Namek. Jego matka mogłaby skonstruować jakiś statek, którym Trunks poleciałby do Nameczan i zapomocą kul wzkrzesił drużynę. To przecież jest wykonalne? A i przyszłe wypadki pokazują także, że po unicestwieniu ziemi po raz drugi skorzystano z nameczańskich kul. Kaio nic by tu nie pomógł. Być może kojarzy się to niektórym z przypadkiem, kiedy podczas Cell game Son Goku teleportował się do ww aby ten pokazał mu drogę, ale kwestia z Trunksem to zupełnie coś innego. A nawet jeśli by było to możliwe w jaki sposób Trunks dostałby się do Kaio nie znając teleportacji (choć tego można zawsze się nauczyć)? Chyba jedynie poprzez śmierć, a przecież nie o to chodzi.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
seji_san napisał(a):
Zastanawia mnie jeden problem: dlaczego akurat Kaio? Równie dobrze mogłoby się obyć i bez jego pomocy, w końcu Bulma, Son Gohan Kuririn i Son Goku dostali się na Namek bez jego ingerencji.
Jak bez jego ingerencji? Nie pamietasz?


Jego matka mogłaby skonstruować jakiś statek
Jak ona obliczyla, taki lot trwalby duuuzo lat, potrzebowalaby do tego szybkiego napedu, ktory posiadaly tylko kapsuly Saiyan.


A nawet jeśli by było to możliwe w jaki sposób Trunks dostałby się do Kaio nie znając teleportacji
To Kaio mial sie dostac do Trunksa, a nie odwrotnie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
kai chyba wtedy nie znał trunksa i mu nie ufal

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Nie ma co gdybać czemu nie pomógł liczy się to ze Trunks po przybyciu z przeszłości skopał i zniszczył tyłki dla androidów a na koniec wysłał Cella do piekła spalając go dokładnie wraz z tym jego implantem w głowie tak ze nie mógł by się już odrodzić

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
a ja mysle ze niema co rozkminiac bo po prostu [ ort! ] tak bylo ciekawiej , co by bylo dyby Trunks zjawił sie u Goku i powiedział : "hej za 5 lat ziemia bedzie zagrożona i zaatakuja ja cyborgi ale spoko nie przejmuj sie bo bogowie wam pomogą także spoko... "


a tak przynajmniej bajka byla ciekawsza
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Vegeta_SSJ4 napisał(a):
Nie ma co gdybać czemu nie pomógł liczy się to ze Trunks po przybyciu z przeszłości skopał i zniszczył tyłki dla androidów a na koniec wysłał Cella do piekła spalając go dokładnie wraz z tym jego implantem w głowie tak ze nie mógł by się już odrodzić
No właśnie po co gdybać nad tym czemu bogowie nie pomogli Future trunksowi, ważżne że wszystko dobrze się skończyło

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
podejzewam ze stary kaio dalmu moc mystic zeby pokonac buu ale taraz pytanie jaka moca by dysponowal taki mystic tronk czy bylo by to moc super poteznego ssj2 czy slabe ssj3 a moze super silne ssj3 tak jak u goku w sadze buu lub u mistic gohana ? szkoda ze nie dane jest namto poznac
Minari Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Minari
Wiek: 31
Dni na forum: 5.340
Posty: 22
Skąd: W-wa
Też się za wczasu nad tym zastanawiałam i wyciągnęłam takie wnioski. Kaio nie pomógł, bo w niczym by się ta pomoc nie zdała. Powody?
Goku zmarł z przyczyn naturalnych - nie dałoby by się go wskrzesic za pomocą kul
Vegeta prawdopodobnie pokonałby androidy po treningu w zaświatach - niestety nigdy to nie nastąpiło. Powód? Osobiście zakładam, że winy odkupił dopiero w Buu sadze, czyli za kadencji future Trunksa trafił do piekła. A złych Kaio raczej by u siebie nie gościł.
Wskrzeszanie innych nie miałoby sensu - nie daliby rady androidom.
Gohan nie trenował w zaświatach, bo jako jedyny przeżył. Skupił się na trenowaniu Trunksa a nie siebie, więc z C17 i C18 nie miał szans.

Obraz
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
Így lett a föld, az ég
Zöld meg kék, mint rég,
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Czy przyszłość Trunksa musiała tak wyglądać?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook