Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona seria

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Ulubiona część:

Ulubiona część:
Dragon Ball 9,49% 15 9,49%
Dragon Ball Z 81,65% 129 81,65%
Dragon Ball GT 8,86% 14 8,86%
Wszystkich głosów: 158
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.946
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Jaki jest wasza ulubiona część Dragon Balla bo mój to DRAGON BALL Z.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Zetka szanowna jak nic dla mnie naj naj. Początkowo podobnież jak DB kreska słabiutka, ale potem od Cell sagi taka, że oczka wyłażą spragnione większej ilości W GT też krecha wypas, ale już szeroko komentowaliśmy tę serię, więc się nie będę powtarzać.
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
ja lubię gt chociaż mało odcinków ale za to dużo akcji

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hmm, na początku wydawało mi się, że ten temat już jest, ale myliłem się (zapewno pomyliło mi się z innym forum). A więc myśle, że nie będe tu oryginalny i napisze, że najlepsza jest dla mnie seria Z. Chyba nie musze pisać czemu, myśle, że w wielu innych tematach dałem swoimi odpowiedziami do zrozumienia jak seria jest the best i dlaczego

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
A dla mnie zwykłe DB jestt najlepsze, przygody malutkiego Goku - to jest to!! A nie jak w Z, cały czas przeważnie tylko walki, wiadome, że mi to nie przeszkaza, no, ale wolę DB
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
DBZ za wspaniałą walkę Gokou z Vegitą. No i za jeszcze parę rzeczy.
Dante ssj
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.869
Posty: 4
Dragon ball- Za humor i wyrównane walki.

Dragon Ball Z- Za fabułe i walki.

DBGT- Za walki
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
DBZ , za walki i za całokrztałt, gt bylo za bardzo naciagane, a DB własciwie wprowadzal do Z

END
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Co wy ludzie. najlepszy [ ort! ] jest pierwszy dragon ball. A szczególnie Kame Seni. Bo reszta to same bijatyki.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Co ty wiesz o zabijaniu ?? Ty stara dupa jesteś
Nie no DB jest wpożo, ale Zetka rządzi, na całym wielkim świecie więc się nie kłóć

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Hmm... Jestem skłonny przyznać Ci rację, Kamzo. Ale nie uważam, by DBZ było naprawdę o wiele lepsze od DB. Mój wybór opiera się głównie na preferowaniu przeze mnie poważniejszych fabuł oraz na cudownej Grze Cella.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Oczywiscie dla mnie najlepszy wydaje się DBZ bo tam najwięcej jest wyczynów Son GOhana (właściwie to cała saga śledzi rozwój Gohana, bo zawsze gdzies sie go dojrzy) ale oczywiscie walki z Freezer'em albo BUU też są kultowe.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Oczywiście DBZ. Dlatego, ze był ciekawy dużo sie działo dużo było odcinków z Vegetą i mniej z Future Trunksem. I w ogóle kilmacik był super.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Troche spozniony post ale dobra.
Mi sie podobal GT i Z ale zaglosowalem na Z bo wiecej bylo tego wszystkiego nowe poziomy saiyajina i wogle ale GT tez lubilem poniewaz byl tam Bebi ale tylko on byl fajny w GT wiec zaglosowalem na z juz wyjasnilem dlaczego
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Z... GT brakuje "tego czegoś" co w Zetce, chociaż też jest fajna, a na DB już za stary jestem

Bomba di luce!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie bede orginalny ,oczywiscie ze seria Z,najlepsza,najbardziej rozbudowana fabuła,efektowne i sensowne walki,plus wielu wielu nowych bohaterow,w skrocie:cud,miód i całą esencja DB

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Najlepsz jest Z. Potem zwykły DB, na szarym końcu słąbiutki i naciągany oraz trochę żałosny GT.
Zetka była pełna akcji, pojawiło się wielu bohaterów, wymyślne formy walki.
W zwykłym Db akcja dopiero się rozkręca, ale widać zadatki na wspaniałą opowieść. Walki też niczego sobie.
GT była dziwna. Nie podobali mi się ci głupkowaci przeciwnicy (smoki to kretyni, przynajmniej większość), nie było w niej czegoś takiego specificznego, takiej magii jaką dawał pewnie sam Akira Toryiama. W końcu w tej seri nie maczał swoich palców, gdyż pewnie w innym wypadku zabiłbym go za stworzenie takiego gówna.

P.S.
Ale SSJ4 był fajny.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 13.08.2005, 15:49
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Lubię wszystkie serie po trochu. W Dragon Ballu zachwycałam się małym Goku. W Dragon Ball Z pojawił się mój idol- Gohan (gdyby nie ChiChi byłby najsilniejszy ) i odbyło się wiele fantastycznych walk. GT też było super, ale to co się stało z Gohanem to horror

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
w ogole w GT goten, gohan i vegeta sie zeszmacili. Kiedys mieli chec walki teraz to im to lata. Goten zaczal gonic za babkami, Gohan sie ozenil i ma Pan, a Vegeta zajal sie cora, ktora byla oczkiem w glowie. O treningu prawie zapomnieli

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Hehehe szpaner masz "RACYJE". DBZ rządzi choćby6 przez wszystkich chwalona walka z Freeza. Ale Cell game tez jest spoko. I te androidy. Jak po raz pierwszy ogldałem DB miałem dreszczyk emocji jak Trunks ten kokon Cell'a, brrrr....

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Ulubiona seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook