Forum Dragon Ball Nao

» Wasze strony www

Strony: 1, 2  
Goku SSJ
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.114
Posty: 12
Skąd: Mrągowo
Jesli chcecie, to dajcie swe stronki www. Jestem ciekaw jakie temaciki zrobiliscie, a w ogóle [ ort! ] tak ogolnie pytam co sądzicie o mojej stronie * zaloguj się, aby zobaczyć link *
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ta stronka nie za bardzo mi się podoba, a nawet bardzo słaba jest
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
eeeee moja to byla slayers.animeworld.pl host odmówil posłuszenstwa dla tego nie działa ;]

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
jeśli ktoś chce to moja stonka to www.zychu89.prv.pl ale ostrzegam że nie ma nic wspólnego z DB !!!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No to nie są strony założone przeze mnie, ale pracuje na nich, więc serdecznie zapraszam na:

- www.ultimatemajin.glt.pl na której jest redaktorem
- www.dbzg.er.pl na tej stronce jestem redaktorem naczelnym

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
nawet fajne blogi, ale jak bym zalozyl bloga oznaczalo by ze juz totalnie cofam sie w rozwoju, dla mnie to bardzo prymitywna forma zaistnienia w sieci. Jest to proste do zrobienia i malo pracochlonne czego nie lubie. A poza tym kogo co obchodzi co ja robilem dzisiaj przez caly dzien. Nie po to sie uczylem robic wymyslne oprawy graficzne zeby teraz zastosowac je w prostym silniku jakim jest blog

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
www.soundtropolis.org

Radio w którym jestem ... tj. DJ'em... sa 2 kanały 'tematyczne' czyli Club - muzyka techno, trance, house, hardcore, oraz kanał Mix, HH, Rock, troche metalu i Pop

ogolnie ja jestem zawsze na Clubie : D) czyli gram po prostu [ ort! ] a wszystkich zapraszam, naprawde warto

p.s trzeba miec Winampa zeby słuchać

END
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 20.04.2007, 17:07
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
oraz forum któe już działa http://www.dbforum.fora.pl/
No, cóż mogę powiedzieć? Mało co nie rozlałem soczku marchwiowo - jabłkowego czytając tam posty.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Rzeczy o które można się przyczepić:
Logo - brak obramowania, niewidoczny napis "Planet Super Saiyan" + kawałek brzydko wyglądającej planetki.
Menu - Rozmiar czcionki raz większy raz mniejszy, niektóre linki maja od siebie większy lub mniejszy odstęp, pod spodem jakieś dziwne kreseczki
Kod - Używanie tabel i starych znaczników typu font, od tego jest CSS , strona nie jest zgodna z xhtml
Poza tym trzeba podnieść nieco tekst na środku do góry. To, tak z grubsza, nie mam ochoty się w to dalej zagłębiać .
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
A oto moj pierwszy blog www.dbzpower.blog.onet.pl nie ma miejsca na blogu wiec wiecej nie moge zamiescic. Moze niedlugo uruchomie strone.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Zapraszam na stronę
http://www.ssj-planet.prv.pl

Stronka właśnei zmieniła Layout, jest dużo nowości, info i w ogóle jest super!!!
Niedlugo zakupiony zostanie porządny Server i wtedy dodany zostanie obszerny dział Download... A na razie zapraszam do czytania

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Tak,stronka zmieniła lay-widać ogromną różnicę(oczywiście lepszy klimat).No i main menu lepsze...w ogóle [ ort! ] wszystko się pozytywnie zmieniło.Stronka idealna nie jest ,ale powiem że sie bardzo staraliście.Forum tez Gohan SSJ2 ma niezłe,chcociaz szkoda że założył to na www.fora.pl .Moja ocena strony:6/10,Ocena forum:8/10 za fajny szablon(taki czarny).Ale nic nie doruwnóje stylowi DBNAO iSSJ Center!po prostu [ ort! ] boskie!

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow

pulkarecordzz.phorum.pl
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no a propos, zareklamuje jeszcze raz moja strone www.dbvictory.prv.pl wlasnie zmienilem layouta. zapraszam do komentowania

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Pintcher Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Pintcher
Wiek: 43
Dni na forum: 6.613
Posty: 10
Skąd: Międzygórze
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Trudno coś super o niej napsać, bo b. żadko do niej zaglądam. Nie jest związana z db - to po prostu stronka o gospodarstwie agroturystycznym moich rodziców. Ale jest.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Wasze strony www
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook