Forum Dragon Ball Nao

» Gohan - dobry czy zły brat? ocena: 10,00 (głosy: 2)110

@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.151
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Jakim według was był Gohan bratem dla Son Gotena ??
Ja uważam że był bardzo dobrym bratem.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.172
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja sądze że był dobrym bratem ale go [ Gotena ] troche lekceważył ponieważ to było [ przed sagoa z buu ] jeszcze dziecko. Aczkolwiek treningiem brata który w tak szybkim czasie zamienił sie w SSJ nauczył latać .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.698
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja uważam że jako gówniasta postać był również gówniastym bratem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.037
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Moim zdaniem widząc sposób w jaki Goten zachowywał się przy Gohanie i jego przywiązanie do niego można powiedzieć, że musiał być dobrym bratem.
Wątpię by miał dawać jakieś złe przykłady dla młodszego brata, zważywszy na to, że matka na pewno by na to nie pozwoliła.

Dlatego uważam, że Goten na pewno szanował swego brata, a ten opiekował się nim jak tylko mógł.

Oczywiście to są tylko spekulacje, bo jak na prawdę było nie możemy powiedzieć, gdyż widzimy Goten jak ten ma już 7 lat.
Jednak widząc jakieś są relacje między braćmi można mówić, że lubili. Coś na to musiało wpłynąć oczywiście.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.614
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nie zauważyłem specjalnych uchybień między nimi. Gohan starał się jak mógł, ale ile można zajmować się młodszym bratem? Kiedy chodził do szkoły musiał pogodzić obowiązki z przyjemnościami oraz z zabawą z Gotenem, więc nie uważam, że Czopek był złym bratem.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.137
Posty: 40
Ja myślę że Gohan był dobrym bratem.Przecież sam go trenował był bardzo cierpliwy wobec niego (trening do Tenkaichi Budokai) i próbował mu jak najlepiej pomagać [niecierpliwił sie gdy Gotenks(częściowo jego brat) obrywał od Buu oraz pomógł mu]
piczu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.152
Posty: 3
Skąd: drawsko pomorskie
Ja tam go wroli brata za dobrze nie widze ale jako przyjaciel to wyśmienity np. w kinówce jak daje future trunks fasolke zamiast ją podzielić albo wziąć [ ort! ] sobie bo za sekunde umarł
gotenks:D Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.094
Posty: 5
gohan to spoko brat

Dai Kaiosama: Przydałaby się nieco bardziej rozbudowana wypowiedź...
pozdrawiam
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.925
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Sama bym chciała miec takiego brata Ćwiczył z nim, opiekował sie nim i wogle był najlepszym bratem

Nedi
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.178
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Był dobrym bratem i dobrym synem...
Dbał o bratai go uczył sztuk walki...Ogółęm był spoko i fajny...
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.042
Posty: 283
Również uważam, że Gohan był dobrym bratem. Może rzeczywiście czasami lekceważył Gotena, ale ogólnie opiekował się nim, pomagał mu, no po prostu utrzymywał z nim bliski kontakt braterski, że tak powiem . Pomagał mu trenować, nauczył latać, dopiero w GT można wywnioskować, że od czasu do czasu się bili, bo gdy Goten był Bebi i miał wonty do Gohana, to Chi-Chi jakby nigdy nic, powiedzała: "Chłopcy, jak chcecie się bić, to idźcie na dwór" więc pewnie sprzeczki były, ale obstaje przy tym, że to dobry brachol.
april93 Kobieta
Cargo
Cargo
april93
Wiek: 30
Dni na forum: 5.848
Posty: 29
Skąd: Racibórz
Był bardzo dobrym bratem. Trunks chyba trochę zazdrościl Gotenowi bo ten miał się z kim bawić. Gohan uczyl Gotena walki i latania. Fajnie bybylo miec takiego bracika
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Był wspaniałym bratem. Zajmował się nim, trenował no i nauczył latać.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Bardzo dobry, opiekuńczy, miły, uczył Gotena i tłumaczył mu świat.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.110
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
pgohan? brat jak ich mało, nawet videl mniej lubił, goten to było jego oczko w głowie. fgohan też byłby taki dla fgotena wg mnie
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.815
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Aż za dobrym.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


clio Jak można być za dobrym bratem? Zwracał Gotenowi uwagę, kiedy ten robił coś źle np. łapał owady i jaszczurki, nie pozwalał mu na wszystko tylko tłumaczył i pomagał w sztukach walki. Opiekował się nim, można powiedzieć, że zastępował mu ojca przez te 7 lat po Sadze Cella.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.110
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
clio Jak można być za dobrym bratem?
Bardzo lubił brata od dziewczyny i córki, to nienormalne
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Potem to mu się zmieniło, brata wolał od Videl, gdy ledwo się znali, no i Goten był lepszym partnerem do treningu niż Videl bo silniejszy, gdy Pan była starsza to Gohan zajmował się domem i rodziną, a Goten żył swoim życiem (podrywał Palace).
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Gohan - dobry czy zły brat?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook